Jak wybrać VPN – każdy Titbit O VPN

[ware_item id=33][/ware_item]

Bez Internetu przetrwanie w dzisiejszej erze cyfrowej wydaje się niemożliwe. Jednak korzystanie z Internetu nie jest całkiem bezpieczne, zwłaszcza gdy jest tak wielu hakerów i szpiegów online obserwujących tylko jeden błąd ofiary. W takich okolicznościach bezpieczeństwo online nie pozostaje opcjonalne, ale staje się obowiązkowym krokiem, który należy zapewnić podczas korzystania z Internetu. Kiedy mówimy o bezpieczeństwie online, VPN to najnowocześniejsza tarcza, która chroni nasze dane i wszystko, co przechodzi przez Internet przez serwery. Dlatego, jeśli masz zamiar komunikować się, przeglądać, e. Robić zakupy lub przesyłać strumieniowo online, twoja sieć VPN zapewni ci bezpieczeństwo i zaoferuje dodatkowe korzyści. Dowiedzmy się, jak VPN to robi. 


Skorzystaj z trzyletniego planu NordVPN za jedyne 2,99 USD

Co to jest VPN?

Virtual Private Network (VPN) to oprogramowanie, które dodaje warstwę bezpieczeństwa do twojego połączenia internetowego, chroniąc twoje urządzenie przed intruzami i tymi, którzy chcą cię śledzić bez Twojej wiedzy. Ponadto VPN odblokowuje witryny i aplikacje, które mają ograniczenia geograficzne nałożone przez rządy lub samych właścicieli. Zdarza się to często w przypadku witryn streamingowych, takich jak Netflix i tych należących do agencji prasowych.

W jaki sposób VPN chroni Cię w Internecie?

Cóż, istnieją dwa główne elementy VPN: protokół i serwer. Aspekt bezpieczeństwa opiera się na silnych protokołach, takich jak OpenVPN (TCP, UDP), L2TP-IPsec, SSTP i PPTP, które ustanawiają szyfrowanie. Oznacza to, że twoje dane przychodzące i wychodzące są szyfrowane, więc żaden inny użytkownik nie może ich użyć.

Ponadto płacisz swojemu dostawcy usług internetowych (ISP), aby zapewnić ci dostęp do Internetu za pośrednictwem serwera. Dostawca VPN jest właścicielem serwerów VPN w różnych krajach. Dlatego po wybraniu serwera VPN Twój adres IP zostanie zmieniony na serwer należący do dostawcy VPN. W rezultacie strony internetowe i aplikacje nie mogą wskazać Twojej prawdziwej lokalizacji. Umożliwia to odblokowanie witryn i aplikacji z ograniczeniami geograficznymi.  

Dlaczego potrzebuję VPN?

Możesz pomyśleć, że nie grozi ci hackowanie, ponieważ masz własne Wi-Fi i trzymasz się z dala od sieci publicznych lub stref bezpłatnego Wi-Fi. Twoje osobiste połączenie internetowe ma hasło, ale może zostać odszyfrowane przez wykwalifikowanego hakera, jeśli naprawdę chce korzystać z Wi-Fi. Nie chodzi tylko o bezpłatne korzystanie z Wi-Fi. W rzeczywistości każdy, kto korzysta z tego samego połączenia internetowego, ponieważ ma łatwy dostęp do wszystkich danych wchodzących i wychodzących z systemu.

Utwórz silne hasło, korzystając z naszego Narzędzie do generowania hasła

Wszystkie twoje konta internetowe, w tym konta bankowości internetowej, mediów społecznościowych, witryn streamingowych, bibliotek internetowych itp. Są zagrożone. Cyberprzestępcy często wrabiają niewinnych użytkowników, wykorzystując ich konta do działań przestępczych. W takim przypadku możesz zostać pociągnięty do odpowiedzialności prawnej. Organy ścigania tworzą profile użytkowników na podstawie ich preferencji zebranych przez śledzenie online. Strony internetowe i aplikacje, które odwiedzasz, oraz częstotliwość są również odnotowywane. Ponadto firmy zbierają dane o Twoich preferencjach, aby publikować trafne reklamy.

    Jeśli nadal zastanawiasz się, „Dlaczego potrzebuję VPN?” odpowiedź jest taka, że ​​niezawodny VPN może zapobiec takiemu śledzeniu i zabezpieczyć system przed hakerami w niezawodny sposób.

Twój publiczny adres IP może zobaczyć każdy. Sprawdź swój ip>>

wybierz usługę VPN

Samo przekonanie, że VPN jest Twoim prawdziwym wybawcą od inwigilacji online, cyberzagrożeń lub cyberataków, nie wystarczy, nauka o tym, jak mądrze wybrać VPN, jest najważniejszym ostatnim krokiem, którego nie powinieneś unikać, zwłaszcza jeśli jesteś nowym użytkownikiem VPN. Poniżej znajdują się obszary, na które powinieneś zwrócić uwagę, wybierając VPN najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom.

Lokalizacje usług

Sprawdzanie krajów, w których działają, to pierwszy krok do wyboru usługi VPN. Jeśli nie oferują usług w Twoim kraju, nie będą mieć żadnych serwerów w Twoim regionie. Przeglądaj dostawców VPN według krajów lub przejrzyj listę krajów obecnych na stronie internetowej usługi VPN, na którą masz oko.  

Liczba serwerów

Każdy podstawowy przewodnik na temat wyboru usługi VPN wyjaśni, dlaczego liczba serwerów jest ważna. W danym momencie mogą być setki użytkowników VPN korzystających z tego samego serwera, co Ty. Im więcej serwerów, tym większy wybór i mniejsze obciążenie. W związku z tym włączenie sieci VPN nie będzie miało poważnego wpływu na szybkość Internetu.

Zasady dziennika użytkownika

Istnieją przepisy regulujące aktywność użytkowników Internetu w każdym kraju. Wiele organów ścigania ingeruje w prywatność użytkowników w imię bezpieczeństwa narodowego. W rezultacie agencje te wymagają prowadzenia dzienników użytkowników, a dostawcy VPN właśnie to robią. Czasami sprzedają te dane również w celach neuromarketingowych. Jednak zwykle tak jest w przypadku mniejszych sieci VPN. Dlatego wybierz taki, który nie prowadzi żadnych dzienników użytkowników, gdy zastanawiasz się, jak wybrać VPN.

Aplikacje VPN

Kilku dostawców VPN optymalizuje swoje oprogramowanie, aby działało równie dobrze w różnych systemach operacyjnych, takich jak Windows, iOS, Android itp., Oraz na wielu urządzeniach, takich jak laptopy, smartfony, tablety itp. Firmy VPN z dedykowanymi aplikacjami dla różnych systemów operacyjnych są lepsze. Wyszukaj najlepszą aplikację VPN przed podjęciem ostatecznej decyzji.   

Obsługa klienta

Podczas korzystania z VPN mogą występować problemy, dlatego preferowane są firmy, które oferują czat na żywo przez całą dobę i mają talent do szybkiego rozwiązywania problemów. Traktowanie klientów mówi wiele o niezawodności dostawcy VPN. Jest to szczególnie ważne, gdy musisz poprosić przedstawiciela o serwery, które umożliwiają odblokowanie niektórych witryn do przesyłania strumieniowego.  

Darmowa wersja próbna VPN

Na szczęście wielu dostawców VPN wysokiej jakości oferuje bezpłatne wersje próbne dla nowych użytkowników przez kilka dni. Gdy doświadczysz tego sam, możesz określić, czy chcesz zobowiązać się do tej usługi VPN. Zwykle oferowana jest gwarancja zwrotu pieniędzy do ograniczonej liczby dni, która pokazuje, jak pewny jest dostawca VPN w swoich usługach.

Plany abonamentowe

Przedział cenowy różni się znacznie u różnych dostawców VPN, jednak tani nie zawsze są źli, a drożsi nie zawsze są najodpowiedniejsi. Elastyczne metody płatności i dobry wybór pakietów subskrypcji pomagają zdecydować, jak wybrać usługę VPN. Lepsza wartość jest zwykle oferowana w subskrypcjach długoterminowych, takich jak plany 1-letnie, 2-letnie lub nawet 3-letnie.

Skorzystaj z trzyletniego planu NordVPN za jedyne 2,99 USD

Wiele urządzeń

Możesz używać jednego konta VPN jednocześnie na różnych urządzeniach z różnymi systemami operacyjnymi. Istnieją dostawcy VPN, którzy zwiększają liczbę urządzeń, z którymi można się jednocześnie łączyć, aby uzyskać nieco droższe abonamenty. Możesz połączyć 3 do 6 urządzeń jednocześnie między niezawodnymi VPNami, ale zależy to wyłącznie od zasad firmy.

Recenzje użytkowników

Wszystko to ujawniają recenzje użytkowników od szybkości połączenia internetowego do obsługi klienta. Chociaż umieściliśmy to na końcu, jest to najbardziej skuteczny sposób, gdy uczysz się poprzez doświadczenia innych. Jest to inteligentny sposób oceny atrakcyjności każdej usługi VPN. Możesz porównać i sprawdzić oceny każdego dostawcy VPN na twojej krótkiej liście poprzez recenzje użytkowników.  

Sprawdź nasze 3 najpopularniejsze sieci VPN

Jeśli już rozpocząłeś wyszukiwanie najlepszej sieci VPN, która odpowiada Twoim potrzebom, a także zyskała uznanie na rynku, wybraliśmy nasze 3 najlepsze sieci VPN, wyróżniając osobno ich funkcje. Pamiętaj, że możesz dokonać lepszego wyboru, przeglądając funkcje, a omówiliśmy powyżej. Oto nasi rekomendowani dostawcy VPN:

NordVPN

 • Ponad 5000 serwerów w 60 krajach
 • Szyfrowanie 2048 bitów
 • Multi Login dla 6 urządzeń
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • Obsługa serwisu Netflix z funkcją SmartPlay w aplikacjach
 • 75% zniżki na abonament 3-letni

ExpressVPN

 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • Szyfrowanie na poziomie wojskowym
 • Łatwa w użyciu aplikacja / oprogramowanie
 • Wsparcie 24/7 na żywo
 • 160 lokalizacji w 94 krajach
 • 49% zniżki na abonament 15-miesięczny

Odwiedź stronę

IPVanish

 • Doskonałe funkcje aplikacji
 • Szybkość i niezawodność Dobra
 • Ponad 40 000 anonimowych adresów IP
 • Ponad 1300 serwerów w ponad 75 lokalizacjach
 • 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 • 46% zniżki na abonament roczny

Odwiedź stronę

Teraz wiesz, jak wybrać usługę VPN i najlepszych dostawców VPN z 2019 r. Nie wahaj się skontaktować z nami pod adresem [email protected], jeśli masz pytania dotyczące wyboru usługi VPN lub komentarz poniżej, jeśli masz lepsze sposoby na zrobienie tego.

Kredyty obrazkowe: CyberWorldMirror.com

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments