Jak ušetřit peníze na hotelech v této sezoně

[ware_item id=33][/ware_item]

Budeme sdílet některé zajímavé, ale velmi jednoduché cestovní hacky, které vám mohou ušetřit nějaké peníze. Proč ušetřit peníze efektivně a investovat je do mnohem důležitějších věcí? Ano, od této chvíle máte zájem ušetřit peníze, aniž byste se museli obtěžovat, zajistíme, abyste si naplánovali svou dovolenou ekonomicky a bezpečně procházeli weby s rezervacemi hotelů pomocí VPN.


Pokud nejste technici, nedělejte si starosti, protože náš podrobný průvodce Co je to VPN?  je tu, aby vás provedl. Naopak, i když již víte, co je to VPN a jaké jsou nejběžnější důvody pro použití VPN, bude tato příručka užitečná a poskytne vám několik tipů, které jste doposud neznali..

Nejprve se podívejme na to, proč je důležité, abyste věděli o rezervacích hotelu tentokrát. Prázdninová sezóna je za rohem a máte dost práce a pravidelných pravidel; potřebujete přestávku v práci a navštívit svá oblíbená místa, abyste se uvolnili. První věc, kterou uděláte, aby se vaše plány uskutečnily, je otevření vyhledávače a zahájení vyhledávání pomocí informačního klíčového slova, například „Nejlepší místa k návštěvě v Jižní Africe, Turecku, Kanadě, Německu atd.“ A po dokončení vyhledávání, přejdete k transakcím klíčových slov, jako je „kniha hotelu online“. Než to však uděláte, potřebuji vědět, jak se můžete připojit k VPN a okamžitě ušetřit nějaké peníze v tomto procesu. Zde musíte pochopit, jak ušetříte peníze pomocí VPN?

Zde je návod, jak můžete ušetřit peníze při online rezervaci hotelů!

Tady je cvičení. Jste-li občan Spojených států a plánujete dovolenou do cizí země, stačí otevřít webovou stránku pro rezervaci hotelu a zadat očekávaná data cesty a příslušné ceny. Když to uděláte, seznam bude vypadat trochu takto:

Jak ušetřit peníze na hotelech v této sezoně

Vidět ceny pro vybraná data od 5. října do 9. října a poté se připojte k a Brazilský server s pomocí VPN > Zkontrolujte svoji IP adresu a zkontrolujte, zda jste se úspěšně připojili Brazílie.

Jak ušetřit peníze na hotelech v této sezoně

>Nyní otevřete nové okno inkognito a hledejte hotely podle nové IP adresy přidělené poskytovatelem VPN.

Hledat hotely v Jihoafrická republika, vyberte si podobný vzor data a zde uvidíte ceny v brazilské měně (Brazilská realita)

Jak ušetřit peníze na hotelech v této sezoně

Nezapomeňte vyzkoušet více serverů a prozkoumat více regionů před rezervací hotelu. Můžete ušetřit další peníze s IP adresami ve Velké Británii, Austrálii a Kanadě, jen proto, že ceny hotelových rezervací se v různých regionech liší.

Nejlepší VPN pro uložení na hotelové rezervace

Pomocí technologie VPN můžete oklamat cestovní weby, aby si myslely, že se na web přihlašujete z jiné strany planety, i když jste ve skutečnosti doma pohodlně, inteligentně pomocí VPN a spoofing vaší polohy. Je to vážně, jako byste cestovali v kosmické lodi pohybující se kamkoli chcete během několika sekund!

  • VyprVPN
  • ExpressVPN
  • Soukromý přístup k internetu
  • NordVPN

VyprVPN

Jak ušetřit peníze na hotelech v této sezoně

Neomezené přepínače serveru
200 000+ IP & 700+ serverů
Snadné nastavení aplikace / software
Nabízena 3denní zkušební verze
6,67 USD / měsíc pro 12měsíční účet

ExpressVPN

Jak ušetřit peníze na hotelech v této sezoně

Silné šifrování
Vynikající živá podpora 24/7
160 měst v 94 zemích
Snadné nastavení aplikací / softwaru
30denní záruka vrácení peněz
6,67 USD / měsíc pro 15měsíční účet

Soukromý přístup k internetu

Jak ušetřit peníze na hotelech v této sezoně

Fenomenální streamovací rychlost
Snadno použitelné aplikace / software
Snadné nastavení & široká škála serverů
24/7 živá zákaznická podpora
30denní záruka vrácení peněz
3,49 USD / měsíc pro dvouletý účet

NordVPN

Jak ušetřit peníze na hotelech v této sezoně

5000+ serverů v 60 zemích
Vynikající rychlost streamování
Zákaznická podpora 24/7
Více přihlášení pro 6 uživatelů
2,99 USD / měsíc pro tříletý účet

NordVPN, Vzhledem k tomu, že je VPN číslo jedna v oblasti skrytí vaší IP adresy, nasměruje ceny na nejnižší úroveň, což vám pomůže ušetřit peníze za hotely, letenky a půjčovny aut. Pokud jste technicky důvtipní, uvědomíte si, že některé weby vám umožňují změnit umístění webu, které vrcholí získáváním přizpůsobených výsledků ve vaší měně.

Další nejlepší služby VPN, které můžete použít ke změně vaší IP adresy a uložení na hotelové rezervace & letenky jsou ExpressVPN, PIA (soukromý přístup k internetu) a VyprVPN. Každý z těchto poskytovatelů VPN má servery umístěné v mnoha zemích po celém světě, což vám umožňuje změnit vaši polohu na libovolné místo určení a získat nejlepší možné nabídky.

Nástroj VPN

Kromě výše uvedených výhod pro rezervaci hotelů atd. Je VPN nejmodernějším nástrojem pro celou řadu dalších aktivit, jako je odhalování soukromí při surfování po internetu, ochrana před hackery při používání hotspotů Wi-Fi, což vám umožňuje sledovat zámořskou verzi Netflixu a mnoho dalšího.

Cestovní deníky přes VPN

Backpackers mají pocit, že ceny hotelů, půjčoven aut, letenek a dalších služeb jsou zobrazovány online na základě různých geografických lokalit. Na základě této představy jsme připravili tohoto průvodce, který vám pomůže ušetřit peníze za hotelové nabídky a další digitální aktivity. Schopnost maskování IP u služby VPN as více dostupnými servery můžete pomocí VPN přepnout na libovolné zeměpisné místo.

Průvodce nastavením krok za krokem

Chcete-li získat nejlepší směnu pro lety a hotely, měli byste postupovat krok za krokem:

  1. Získejte placený účet poskytovatele služeb VPN
  2. Stáhněte si software
  3. Přihlaste se k serveru VPN, který se nachází v jiné zemi
  4. Prohledejte cizí verzi cestovního webu a zjistěte, zda najdete lepší nabídku.

Spropitné: Někdy uživatelé, kteří se přihlašují na cestovní weby pomocí počítačů se systémem Windows, mohou najít nejlevnější cestovní nabídky, zatímco uživatelé Macu se často zobrazují vyšší ceny. Součástí rovnice je následně také typ zařízení, které používáte, a země, ve které žijete.

Anomálie při lovu

Změna umístění z webu nezaručuje levnější nabídky, protože web bude stále rozpoznávat vaši skutečnou polohu identifikováním vaší IP adresy. Nejlepší způsob, jak ušetřit na rezervacích hotelů, levné nabídky v případě letenek a dalších služeb, jako je půjčovna aut, je maskování vaší skutečné polohy (IP adresy) prostřednictvím služby VPN a žádný jiný způsob.

Webové stránky mají poměrně často tendenci zobrazovat různé ceny v hotelových pokojích a dalších různých online službách atd. Cena, která je vystavena, závisí na řadě faktorů, například na souborech cookie, které uvádějí, kolikrát jste navštívili zdroj, co a odkud jste to dříve hledali a jak často stránku aktualizujete atd. Také, kde přesně ve světě se nacházíte (IP, GPS v mobilním zařízení, nastavení Wi-Fi atd.) a pokud je to vaše první návštěva nebo ne ze zařízení, které používáte atd.

Přečtěte si také: Nejbezpečnější cestovní VPN

NordVPN, jako spolehlivý poskytovatel webové bezpečnosti, nabízí zabezpečenou VPN s povolenými protokoly IPSec a L2TP a poskytuje vám úplné šifrování provozu.

S PIA (Private Internet Access) VPN je také možné získat levnější rezervace hotelů a letů. Používáním PIA VPN můžete zkazit svou geografickou polohu a rezervovat rezervace v zemi služeb, které chcete použít. Důvodem je to, že společnosti očekávají, že zahraniční návštěvníci budou ochotnější utrácet peníze než „místní“, a proto zvyšují ceny za vyhledávání prováděné ze zahraničních IP adres..

Pomocí služeb VPN mohou výrobci kvízových prázdnin při rezervaci online zjistit, jak nezaplatit za letenky a hotelové pokoje..

Pozor

Nejoblíbenější cestovní weby využívají technologii tzv. „Ceny řízení“, která vede některé z jejich návštěvníků k vyšším cenám letenek.

Abychom se ujistili, že weby na naší stezce nezachycují a odpovídajícím způsobem neupravují své výsledky, je nutné při návštěvě pomocí zcela samostatných prohlížečů pro vyhledávání ve Velké Británii a USA používat anonymní / soukromý režim (zcela zakázat cookies)..

Je třeba poznamenat, že z nějakého důvodu zobrazené ceny rezervace hotelů nejsou totožné, ale ještě důležitější je to, že se prostě mění například z verze .co.uk webové stránky na verzi USA .com, která dělá roli VPN zde jasnější.

Nákupy v různých verzích webových stránek mohou přinést výhody, protože různé informace se někdy zobrazují v závislosti na použité webové stránce specifické pro danou zemi, „ale“ nejlepší nabídky se vždy nezobrazí ve verzi, kterou byste mohli očekávat..

Ocas

Přihlášení k síti VPN není zcela zdarma, přesto můžete získat spoustu svých peněz tím, že je ušetříte na rezervacích hotelů, letenkách a na rezervacích aut..

VPN, která je ninja a top-dog v oblasti „maskovacího mistra“, chrání jednoho z hackerů při používání WI-FI hotspotů, což vám umožní sledovat zámořskou verzi Netflixu a zároveň zajistit vaše soukromí může ušetřit peníze za rezervace a lety v hotelu , atd..

To je nejlepší metodologie, kterou lze použít pro záchranu z neobydlených cen hotelů & rezervace letenek a další služby jsou maskováním vaší skutečné polohy (IP adresy) pomocí služby VPN. Přejeme vám bezpečné surfování, ekonomické rezervace s VPN a krásný výlet!

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments