Jak torrent bezpečně a legálně vyhnout se všem zvědavým očím

[ware_item id=33][/ware_item]

Nedávno se hodně hovořilo o legálních torrentech, kdy se některé z největších torrentových webů násilně nebo dobrovolně vypínaly. Tvůrci jsou pobouřeni tím, kolik torrentových webů nepřímo uniká zásahům do jejich autorských práv. Je důležité si uvědomit, že mnoho torrent webových stránek vybízí majitele, aby s nimi podali stížnosti. Splňují přání vlastníků a odstraňují protiprávní torrenty, pokud se tvůrci těchto požadavků dostaví.


Stahování torrentů je nezákonné?

Problém je v tom, že torrentové weby jsou obviněny z toho, že ostatním umožňují ukrást majetek prostředníkem. Pokud by torrentové weby neexistovaly, bylo by mnohem snazší sledovat podobnou počítačovou kriminalitu a podniknout právní kroky. Před torrentováním by uživatelé pouze nahrávali obsah chráněný autorskými právy na internet a tvůrce by je mohl snadno určit. Množství spekulací kolem legálních torrentů může vést k přemýšlení, zda je torrenting v USA nezákonný.

Číst: Alternativy pro Kickass Torrent

Jak Torrenty fungují?

Musíte pochopit mechanismus torrentingu, abyste mohli odpovídat na otázky, například zda je stahování filmů pro osobní použití nezákonné nebo ne? V zásadě jde o formu sítě vytvořenou na základě myšlenky sdílení souborů typu peer-to-peer (zkráceně P2P). Bylo to již více než deset let a zůstává nejlepším způsobem, jak najít obsah zdarma, i když byl chráněn autorskými právy. Webové stránky torrent nenesou odpovědnost za porušení autorských práv, ale přijímají žádosti o odstranění torrentů od postižených vlastníků.

Přečtěte si také: Jak zkontrolovat vaši Torrent IP adresu

Zde je docela snadné vidět problém. Jakmile vytvoříte obsah a chcete k němu získat všechna práva, získáte úřední autorský certifikát autorských práv. Může to vypadat jako plýtvání peněz uživatelům Torrentu v dnešním exponovaném online světě, ale je to právní dokument vlastnictví udělovaný příslušným řídícím orgánem. Obvykle je dočasný, ale na jakýkoli čas uvedený v osvědčení o autorských právech tento obsah patří tomu, kdo o něj požádal. To je složité, protože někteří tvůrci si nemohou dovolit žádat o řádná autorská práva nebo jsou o to příliš bezstarostní. Vidíš mezeru? Před podáním žádosti o osvědčení o autorských právech může kdokoli ukrást jejich obsah nebo vyvinout podobný obsah. Nyní tento obsah patří straně copycat a ne skutečnému vlastníkovi. Jak již bylo zmíněno, ne každý se uchází o tento dokument, což znamená, že existuje nekonečný obsah, který si může kdokoli vyzvednout a nahrát na vybranou platformu. Torrentingové weby pak mohou snadno najít a zpřístupnit je všem uživatelům Torrentu. Výsledkem je, že obsah je odcizen bez výslovného svolení vývojáře, ale vlastník nemůže proti komukoli podat stížnost na porušení autorských práv, protože tento obsah nevlastní legálně. To jsou mezery, které Torrenting stránky využívají. Je to neetické? Ano. Je Torrenting nezákonný? Ne. Stahování bez pocitu viny není možné, pokud tvůrce nahrál obsah zdarma nebo dokud neuplynul limit autorských práv.

Namísto shromažďování dat z jednoho zdroje je každý soubor sestaven shromažďováním kusů z několika různých online zdrojů. Tento akt je prováděn současně a konečný výsledek je dokonale uspořádán, čímž získáte úplný soubor bez poškození. Jednoduše navštívíte torrent web a vyhledáte, co chcete. K dispozici jsou filtry a kategorie, které vám pomohou. Po dokončení stahování můžete povolit „seeding“, což znamená, že došlo k distribuci celého souboru. Takže „secí stroj“ stahuje i nahrává data. „Pijavice“ je naproti tomu uživatel, který po stažení neumožňuje setí, takže mají na systém negativní vliv. Proto být „pijavice“ není na co hrdí. Uživatelé mohou najít všechny druhy souborů, včetně softwaru, hudby, videa, her a aplikací. Je to zcela zdarma, což je skvělé pro uživatele, ale pro tvůrce, kteří za svou práci neobdrží honorář.

zkontrolovat torrent vpn

Je v USA nezákonný?

Krádež obsahu chráněného autorskými právy a jeho bezplatná distribuce je v některých zemích, včetně USA, určitě nezákonná. To znamená, že byste se měli vyhýbat torrentům, které porušují práva vlastníků. Není těžké zkontrolovat, zda je soubor chráněn autorskými právy. Pokud je k dispozici ke stažení za cenu na jeho oficiálních webových stránkách, je to určitě chráněno autorskými právy. Majitelé vždy uvádějí, zda je soubor k dispozici zdarma, takže je lepší na něj hledat. Mohli byste také vidět starší verze knihy nebo finální verzi zaslanou ke kontrole mezi torrenty před jejím skutečným vydáním. Nahrávání a stahování tohoto druhu obsahu je nezákonné.

bezpečně torrent s bezpečnými vpns

Jsou časy, kdy autorská práva vypršela nebo uživatel, který video nahrál, objevil nějakou mezeru, kterou lze použít jako omluvu. Torrenty nejsou nezákonné jako celek, ale když nerešpektují autorská práva, stávají se terčem federální americké vlády. Úřady v minulosti proti torrentovým webům podnikly přísná opatření a nadále je pečlivě sledují. Měli byste se pokusit riskovat sebe kvůli nelegálnímu stahování torrentů, zejména když si můžete tento soubor zakoupit správnými kanály.

IPV 728 × 90 (sada 8)

Co jsou to právní torrenty?

Závisí pouze na zákonech o autorských právech ve vaší zemi, které vám řeknou, zda je torrentování legální. To znamená, že je musíte vyhledat předem. Spojené státy jsou velmi přísné ohledně ochrany práv vlastníků. Proto si musíte tyto zákony podrobně přečíst. Pokud máte bydliště v USA, nemůžete najít způsob, jak to učinit legálním. Autorská práva jsou stanovena na desetiletí nebo na celý život. Stále vyvstává otázka, zda je stahování filmů pro osobní použití nezákonné? Ano! Není tak obtížné vypůjčit si DVD nebo se přihlásit k odběru streamovací služby, jako je Netflix. Nechcete čelit upozorněním nebo soudním jednáním v nejhorším případě pouze u filmu. Existuje několik skvělých aplikací pro legální nákup hudby a podporu vašich oblíbených umělců. Mnoho softwarových produktů je na svých oficiálních webových stránkách k dispozici bez virů. Knihy si můžete půjčit od ostatních knihkupců nebo knihoven, pokud nechcete navštívit knihkupectví.

Přečtěte si také: Bittorrent vs uTorrent

Existují autoři, kteří své knihy nabízejí někdy zdarma po omezenou dobu, takže to využijte. Můžete se také zaregistrovat a stát se recenzentem. Hudebníci nahrávají hudbu zdarma pro streamování na SoundCloud, což je skvělé místo k objevování nových umělců. Mobilní aplikace s nákupy v aplikaci lze také stáhnout a spustit zdarma. Existuje spousta způsobů, jak najít bezplatný obsah a legální torrent.

Jak bezpečně Torrent?

Vždy existuje nebezpečí, že váš systém poškodí viry, takže před zahájením torrentování je nutné mít dobrý antivirový program. Naučíte se rozpoznávat kvalitní torrenty na základě zpětné vazby od ostatních uživatelů. Pokud si nejste jisti nelegálními torrenty, můžete udělat další krok, abyste se chránili před hněvem úřadů.

VPN je virtuální soukromá síť, která vás chrání před hackery a organizacemi, které se snaží shromažďovat citlivá data, když jste online.

Pokud existuje obsah, který nelze legálně získat kvůli poloze, dostupnosti nebo způsobům platby, je spolehlivá VPN nejlepší způsob, jak Torrent bezpečně. Normálně se vaše internetová data volně pohybují mezi zařízeními. To znamená, že kdokoli, kdo používá stejnou síť jako vy (ať už se jedná o Wi-Fi nebo místní síť), může k ní rychle přistupovat a proniknout do vašeho systému. VPN vytváří bezpečný šifrovaný kanál, kterým prochází všechna vaše data. To chrání váš systém a data před zvědavými očima, jako jsou zpravodajské agentury nebo hackeři.

Zde je návod, jak můžete Torrent nejlépe využít

Zkuste vybrat síť VPN, která nemá sídlo v zemi s nepříznivými zákony na ochranu osobních údajů uživatelů. USA jsou proslulé tím, že se slídí kolem shromažďování údajů, které byste raději měli udržovat v tajnosti.

Vyberte Torrent VPN který se nachází v zemi, kde není povinen předávat údaje o zákaznících.

zkontrolovat torrent vpn

Bylo by perfektní, kdyby tato společnost VPN neuchovávala žádné protokoly svých uživatelů. VPN zpomalují rychlost internetu, což je odtok pro uživatele torrentu. Podívejte se na VPN, která je oblíbená pro svou vysokou rychlost, zejména je silnější, aby odolala těžkým úkolům na internetu, jako je torrenting. Nejlepší scénář by byl výběr VPN, která má speciální funkce pro sdílení P2P.

Bylo by nesprávné tvrdit, že torrenting je obecně nezákonný v každé zemi. Stačí si vybrat chytré způsoby, jak se vyhnout pronikání torrentů.

Přečtěte si také: Nejlepší BitTorrent klient

Pokud žijete v místě, kde je nelegální torrenting, jako jsou Spojené státy americké, Německo, Velká Británie, Francie atd., Naším návrhem by bylo připojit se z míst, jako je Indie, Pákistán, Švýcarsko, Bangladéš atd. To vám umožní vyhnout se jakýmkoli omezením při používání Torrentu a užít si bezplatný zážitek.

Abychom vám usnadnili poslední krok, který je obvykle docela ohromující, zkontrolovali jsme několik webových stránek Torrent. Podívejme se na několik nejlepších torrentových webů z roku 2019, kde si můžete bezpečně stáhnout torrent z používání VPN.

Nejlepší bezpečné Torrent webové stránky z roku 2019

Pokud hledáte torrent web a těžko si vyberete, který z gazilionů je nejlepší z čeho vybírat, můžete si uložit tento seznam nejlepších torrent webů, které jsme pro vás sestavili. Pokud jste zvědaví, jestli jsou také legální, pak to opět záleží na zemi, ve které sídlíte. Ale určitě, pokud používáte VPN pro torrentování, o kterém jste již přesvědčeni, proč byste měli, učiní vás anonymním a žádná vláda nemohla říct, že jste porušovali zákony, protože nepatříte k ničemu pomocí VPN. Takže, bingo!

Kritéria, na jejichž základě jsme tento seznam vytvořili, jsou, zda tyto torrentové weby poskytují kvalitní torrenty a zda existuje spousta secích strojů, které všechny torrentery hledají. Takže, bez dalšího povyku, tady je seznam nejlepších torrent webových stránek roku 2019.

Soukromá zátoka

Samozřejmě, že tento klasický top náš seznam, protože to je nejstarší ve hře s docela spoustou secích strojů. Protože je to jeden z průkopníků, uživatelé věří svým torrentům nad vším a my také!

RARBG

Pokud vše, co hledáte, je kvalita pixelovaná, pak je pro vás to pravé torrentové místo. Má HD obsah, po kterém jste. Ještě jedna věc, nemusí mít mnoho torrentů a množství je nízké, ale kvalita uspokojí každého nadšence P2P.

Zkontrolujte také: Nejlepší torrent stránky roku 2019

ExtraTorrent

Toto je jeden z těch torrentových webů, které bojovaly o přežití. Další velký hit v odvětví torrentů, který nejenže dosáhl, ale i během let.

LimeTorrents

Jedná se o jeden obrovský databázový torrent web podle uživatelů. Jejich frekvence je docela dobrá, a proto se jejich torrenty neustále vracejí, a proto si vytvořili obrovskou databázi obrovské sbírky legitimních torrentů, které možná hledáte. Určitě byste nechtěli nechat ujít tuto populární.

1337X

Tento nejlepší torrent web je nejlepší pro milovníky ročníku. Pokud hledáte stará a nejasná videa, je to ta pravá volba pro vás. Ačkoli jejich databáze nemusí být tak velká jako několik dalších gigantů na tomto seznamu, určitě mají tu starou záležitost, kterou jste marně hledali všude.

TorrentDownloads

Nakonec jsme to museli dát, ale obvykle to vyhovuje klišé „v neposlední řadě“. Každý, včetně nás, miluje svou odvážnou stránku podrobností o torrentu. To vám dá představu o jejich spolehlivosti, navíc získáte kvalitní obsah a velkou databázi, ve které můžete vyhledávat. To vše rozhodně dělá tuto možnost součástí seznamu nejlepších torrent webových stránek.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments