Jak sledovat síť ABC mimo USA v roce 2020

[ware_item id=33][/ware_item]

Léto je čas, kdy jste udeřili na gauč a sledovali své oblíbené televizní pořady, protože jo, to je okamžik, kdy se obvykle začínají nové sezóny. Musíte už dát oblíbené pořady do svého seznamu úkolů a pozvat své závislé kolegy z televizních pořadů na skupinové sledování. Pokud je to tak, musíte se dívat na sledování ABC Network, protože produkuje některé z nejžhavějších amerických show na světě.


Když už mluvíme o síti ABC, „Tanec s hvězdami“ je po všech těch letech stále velmi slavný, zatímco trendy v žánrech upoutaly pozornost mládeže. V současné době je na ABC několik skvělých thrillerů, záhad, akčních, hororových, dystopických, fantasy a dramatických pořadů. Protože je po celém světě tolik fanoušků těchto televizních pořadů, obrátí se na síť ABC, aby uspokojili své touhy po zábavě. Než si však založíte účet na ABC a zklamaně se podíváte na vyskakovací okno „obsah není k dispozici ve vašem regionu“ na obrazovce, musíte se naučit, jak sledovat ABC Jít mimo USA.

Omezený přístup k ABC Go

Ano, je to pravda. ABC je jedním z nejznámějších oficiálních webů pro streamování dat, které obsahově omezily geografická omezení. Pokud se v současné době nenacházíte v USA, nebudete moci přímo streamovat pořady ABC online. Nejprve musíte zjistit, jak odblokovat ABC Go. To se může zdát nespravedlivé pro fanoušky mimo USA, ale existují ekonomické úvahy i politické obavy.

Jak sledovat síť ABC mimo USA v roce 2020

Existuje několik významných zpravodajských sítí, které jsou zakázány v zemích, jako je Čína, kde vláda přísně kontroluje obsah dostupný pro veřejné prohlížení. Samozřejmě budete také muset zaplatit za streamování těchto pořadů po vás přístup ABC mimo USA. Podívejte se na jejich oficiální web a získejte více podrobností o dostupných režimech plateb a balíčcích předplatného. Při provádění plateb se někdy vyskytují problémy, protože nemusí nabídnout požadovaný způsob platby. Nebojte se! Jakmile odblokujete ABC Go, existují způsoby, jak je obcházet a sledovat pořady.

Sítě VPN mohou odblokovat ABC

Nejlepší návody, jak sledovat ABC Go mimo USA, poskytuje Společnosti VPN. Virtuální privátní síť (VPN) je odpovědí na modlitby fanoušků žijících v zahraničí. VPN je přesně to, co zní. Je to všechno o soukromí, které zase poskytuje lepší zabezpečení. Největší výhodou předplatného spolehlivé služby VPN je to, že můžete ABC Go odblokovat bez ohledu na to, kde se nacházíte. Řekněme například, že žijete na Filipínách a jste nesmírně příznivcem Quantica. Budete muset zjistit, jak sledovat ABC Go mimo USA. Prvním krokem je procházení poskytovatelů VPN, kteří nabízejí služby ve vaší zemi. Dále budete muset projít různými možnostmi, abyste zjistili, zda máte přístup k ABC mimo USA prostřednictvím jejich serverů.

To však stále není všechno! Je smutné, že ne všechny VPN budou fungovat ve vaší zemi a mimo ty, které tak dělají, existuje šance, že byly na černé listině v síti ABC, oops! Vysílající společnost udržuje přehled o poskytovatelích VPN, na které se uživatelé mimo USA obracejí při streamování svých pořadů. Udržují je pod kontrolou identifikováním svých serverů VPN a odesláním chybové zprávy, pokud se pokusíte získat přístup k ABC mimo USA. V zásadě tedy některé známé servery těchto poskytovatelů VPN byly společností ABC zablokovány.

Stříbrná podšívka je taková, že ne všechny servery VPN byly zablokovány. Ještě lepší je, že menší společnosti VPN jsou schopny létat pod radarem, zatímco větší jména jsou na černé listině, protože se používají častěji. Můžete předpokládat, že menší společnosti VPN nejsou spolehlivé, ale vůbec to není pravda. Kromě toho si tito poskytovatelé VPN neustále vybudovali dobrou pověst mezinárodních fanoušků ABC díky jejich skvělé péči o zákazníky, efektivním serverům, cenově dostupným balíčkům předplatného, výkonné protokoly, a vysokorychlostní připojení.

Jak funguje VPN

Za normálních okolností jsou vaše data připojena sem a tam, když jste online. VPN vytvoří kanál, kterým vaše data neproudí v původní podobě. Místo toho jsou všechna data odesílaná do az vašeho počítače nebo mobilního systému silně šifrována. Co to znamená? Původní stav vašich dat je snadno rozpoznatelný a čitelný pro kohokoli, kdo má přístup ke stejnému připojení. Hackeři jsou ohroženi pokaždé, když se připojíte k internetu pomocí veřejné sítě Wi-Fi nebo se připojíte k jakékoli veřejné síti. Vaše data jsou otevřena k použití pro trestnou činnost a hackeři mohou snadno ukrást vaše finanční záznamy.

Přečtěte si podrobného průvodce: Jak funguje VPN

V takových případech je VPN nejlepším způsobem, jak zajistit vaši bezpečnost, takže ani donucovací orgány se nemohou přiblížit. Existují také opatření proti webovým serverům, které ukládají vaše osobní údaje, jako jsou soubory cookie, a sledují vaši aktivitu, aby shromažďovaly informace pro reklamu. Pamatujte, že některé země mají zákony, které společnosti VPN musejí dodržovat, ale existuje mnoho poskytovatelů VPN, kteří neuchovávají žádné protokoly připojení svých uživatelů, takže je nelze sledovat prostřednictvím VPN.

Jak přesně tedy VPN skrývá vaši polohu a umožňuje přístup k ABC mimo USA? Při připojení zařízení k síti VPN však existují některé protokoly, které používáte v kombinaci se serverem podle vašeho výběru. Vaše osobní IP adresa je adresa serveru, který vlastní váš poskytovatel internetových služeb (ISP). Když se připojíte prostřednictvím amerického serveru, který vlastní poskytovatel VPN, vaše IP adresa se zobrazí jako adresa VPN serveru společnosti ABC. Tímto způsobem se vaše poloha zdá být v USA pro ABC nebo jakýkoli web, který během této relace procházíte. Vzhledem k tomu, že se na ABC Go zdáte, že jste rezidentem USA, máte povolený přístup k ABC mimo USA volně.

Nejlepší VPN pro přístup k ABC mimo USA

Naštěstí existuje po celém světě několik skvělých poskytovatelů VPN s různými předplatnými balíčky a funkcemi. Můžete dokonce vyzkoušet některá z jejich představení pomocí bezplatných testů a získejte peníze zpět, pokud nejste spokojeni. Důležitým hlediskem, pokud si přejete přistupovat k ABC mimo USA, je hledat VPN, které mají spoustu serverů umístěných na území USA. Pomůže vám to silnější a rychlejší připojení, takže můžete streamovat populární televizní pořady na ABC v HD.

NordVPN

Vynikající výhoda společnosti NordVPN spočívá v tom, že pracuje s více operačními systémy a pomocí jednoho účtu můžete připojit až 6 zařízení současně. Tímto způsobem můžete ušetřit peníze a čas. Navíc za to všechno stojí 2,99 $ / měsíc za jejich tříletý obchod. Jako třešnička na vrcholu můžete své peníze získat zpět do 30 dnů, pokud nesplní vaše očekávání. Neukládají žádné záznamy o vaší online aktivitě.

ExpressVPN

Jedna z nejslavnějších sítí VPN, ExpressVPN služba stojí za jejich vynikající 15měsíční plán zcela 6,67 $ / měsíc. Nabízejí vysokorychlostní a bezpečné procházení internetu ve více než 87 zemích po celém světě, takže si můžete vychutnat ABC pořady, i když nejste v USA. Tyto pořady můžete streamovat až na 5 zařízeních současně, takže nikdo nesmí nechat ujít své oblíbené. S jejich doporučovacím programem získáte více výhod.

IPVanish

Pokud hledáte VPN, která stojí ekonomicky i výkonně dobře, zkuste IPVanish. Stejně jako ExpressVPN může tato VPN také streamovat 5 zařízení současně. Můžete se zaregistrovat za pouhých 6,49 $ / měsíc a zrušit své předplatné do 7 dnů, pokud se vám jejich služby nelíbí. Mají 3 protokoly, které můžete použít se svými VPN servery ve více než 60 zemích.

Soukromý přístup k internetu (PIA)

Pokud už nějakou dobu používáte VPN, musíte slyšet o PIA. Ačkoli jsme ji umístili později, můžeme potvrdit, že je to skutečně jedna z nejlepších sítí VPN venku! Jejich nároky na 99,9% dostupnosti byly zálohovány současnými uživateli, takže se můžete určitě spolehnout na PIA pro streamování pořadů na ABC Go. Působí ve více než 25 zemích, takže je velká šance, že vaše bude na seznamu. Pokud jde o kvalitu, jejich počáteční balíček za 3,49 $ / měsíc pro jejich dvouleté předplatné není vůbec drahý!

Skrýt můj zadek

Tento poskytovatel VPN nemá zkušební verzi, ale vrátí váš vklad do 30 dnů od registrace, pokud jste s jeho službami nebyli spokojeni. Pokud hledáte levnější variantu, je to dobrá volba. Je to 4,54 $ / měsíc pro dvouleté předplatné, je to levná varianta VPN bez kompromisů v rychlosti. Ve skutečnosti je to populární, protože to nesnižuje vaši rychlost příliš, i když používáte velkou šířku pásma.

SaferVPN

Jak název napovídá, SaferVPN poskytuje bezpečné a přitom rychlé připojení k uživatelům mimo USA, kteří chtějí streamovat televizní pořady, které vysílají vzduch na ABC. Nemusíte už být frustrováni z vyrovnávací paměti ani zůstat geograficky omezeni. Mají také 30denní záruku vrácení peněz a nepřetržitý živý chat, takže se můžete zeptat na servery, které nebyly blokovány sítí ABC. Můžete je provozovat společně na 5 zařízeních bez obav z protokolů o činnosti uživatelů.

Image Credits: kodicommunity.com

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments