Jak sledovat Amazon Prime Instant Video mimo USA

[ware_item id=33][/ware_item]

Jste připraveni na zábavné léto? Teplo se někdy občas stane nesnesitelným, ale vždy existuje zmrzlina, sodovky a samozřejmě i zábava, díky které zapomenete na intenzivní teplo. Letos v létě bude zaručeno, že bude neuvěřitelné, protože budou vydány vysoce očekávané filmy s vašimi oblíbenými hollywoodskými herci. Hudební narkomani se museli těšit na tuny, protože největší jména v hudebním průmyslu letos ohlásila spolupráci. Pro tuto sezónu existuje několik alb a singlů, takže při vytváření party mixu nebo skvělého seznamu skladeb pro cestu budete na výběr..


Hledáte skvělou novou televizní show, abyste se dostali přes kocovinu z poslední, která vám zanechala úplnou trosku? Podívejte se na televizní pořady s nejvyšším hodnocením v žánrech jako drama, akční, thriller, paranormální, romantická komedie, situační komedie, dystopie a mnohem více na Amazonu. Můžete být příjemně překvapeni původními televizními seriály uvedenými v Amazon Prime. Možná nejdete do filmů, hudby nebo televizních pořadů, stejně jako do knih. V takovém případě by vás mohly zajímat exkluzivní nabídky na Amazonu Kindle prostřednictvím předplatného Amazon Prime. Jakmile získáte přístup k Amazon Prime mimo USA, můžete využít i dalších výhod pro případ, že tam v současné době nežijete.

Co nabízí Amazon Prime?

Tato služba se hodí, pokud často nakupujete z Amazonu, protože pro předplatitele Amazon Prime existují speciální slevy a úvahy v několika kategoriích. Většina online nakupujících si často stěžuje na vysoké přepravní sazby, takže je ideální, pokud chcete v USA využít dopravu zdarma. Kromě toho existují také levné paušální náklady na dopravu, které můžete získat za všechno od elektroniky až po základní potřeby pro domácnost. Můžete ušetřit peníze na dalších položkách dostupných na Amazonu a získat zdarma knihu každý měsíc prostřednictvím Kindle First.

Jak sledovat Amazon Prime Instant Video mimo USA

Nejoblíbenější výhodou Amazon Prime je samozřejmě zábavní sekce. Amazon Prime Video vám umožňuje streamovat nejžhavější filmy a televizní pořady online v kvalitě HD za rozumnou cenu. Můžete se také přihlásit k odběru podle seznamu kanálů, pokud vás zajímá, jak sledovat Amazon Instant Video mimo USA, za tímto účelem však musíte nejprve provést další krok. Do aplikace Amazon Prime Photos můžete nahrát miliony fotografií, které ucpávají úložný prostor vašeho notebooku a telefonu. Můžete nejen poslouchat nepřerušené hudební seznamy skladeb bez reklam, které by narušovaly vaše uživatelské prostředí. Amazon Prime také umožňuje sledovat živé večerní NFL hry čtvrteční noci, takže můžete fandit svému oblíbenému týmu.

Pokud si nejste jisti, zda Amazon Prime stojí za vaše peníze, změřte to podle svých očekávání během 30denní bezplatné zkušební verze. Až budete spokojeni, můžete se zaregistrovat do Amazon Prime za roční předplatné 99 $, což má z dlouhodobého hlediska větší hodnotu. Pokud se nechcete tak dlouho angažovat, můžete si ho také užít za 10,99 $ / měsíc.

Proč nemůžu přistupovat k Amazon Prime mimo USA?

Amazon Prime je zcela neodolatelný, ale před rozhodnutím o ročním nebo měsíčním předplatném se musíte naučit, jak sledovat Amazon Prime v zahraničí. Je smutné, že v Amazon Prime nemůžete přímo streamovat filmy nebo televizní pořady, pokud nežijete v USA. Streamování webových stránek z obchodních důvodů často omezuje geografický obsah na jejich obsah. Vláda v různých zemích zakázala několik běžných zpravodajských a zábavních webů, takže tyto problémy se neomezují pouze na streamování webových stránek. Pokud se pokusíte o přístup k Amazon Prime mimo USA, zobrazí se chybová zpráva vysvětlující, že konkrétní obsah není ve vaší zemi dostupný.

Jak mohu sledovat stahování Amazon Prime do zahraničí?

Nevzdávejte se již, protože na celém světě existují miliony uživatelů, kteří vědí, jak sledovat okamžité video Amazon mimo USA. Můžete být také jedním z nich! Šikovný malý software zvaný virtuální privátní síť (VPN) může ukončit vaše „mohu sledovat stahování Amazon Prime v zahraničí?“ starosti. VPN zakrývá vaši IP adresu, takže Amazon nemůže objevit vaši skutečnou polohu. Svou skutečnou polohu můžete nejen skrýt prostřednictvím sítě VPN, ale také si vybrat oblast, která ji nahradí. Tímto způsobem si můžete vybrat USA jako své preferované místo, abyste se mohli naučit, jak sledovat okamžité video Amazon mimo USA prostřednictvím VPN. To vám umožní odblokovat Amazon Prime Video jako změněné místo na území USA.

Jak může VPN odblokovat Amazon Prime Video?

Existuje mnoho návodů, jak sledovat Amazon Prime v zahraničí na webech VPN. Jakmile se tedy zaregistrujete pro jejich službu, můžete se s nimi seznámit a získat podrobné návody, jak sledovat Amazon Instant Video mimo USA..

Pokud tato otázka: „Mohu sledovat stahování Amazon Prime v zahraničí?“ vás trápí, když žijete ve Velké Británii, Kanadě, Jižní Africe, Asii nebo Austrálii. Potřebujete nejen VPN k odblokování Amazon Prime Video, pokud nejste v USA, ale musíte také přijít na způsob nepřímé platby, abyste zaplatili poplatek za předplatné.

Předpokládejme, že žijete v Kanadě a chcete se přihlásit k Amazon Prime. Ne každá VPN vám to může pomoci, protože Amazon Prime již identifikoval většinu VPN a jejich serverů, které se běžně používají pro přístup k Amazon Prime mimo USA. Naštěstí však pro tyto VPN také jsou to jen servery, které Amazon Prime rozpoznává, takže můžete hop na server, který nebyl Amazon Prime uveden. Menší nebo méně oblíbení poskytovatelé VPN vám pravděpodobně pomohou odpovědět na to, jak sledovat Amazon Prime v zahraničí, protože jejich servery zůstávají většinou nezjištěny. Můžete si vybrat protokol a server v USA a vygenerovat pro sebe falešné umístění, takže vaše IP adresa je adresa VPN serveru v USA. Toto je IP adresa přijatá Amazon Prime, která vám umožňuje přístup k Amazon Prime mimo USA.

VPN vás navíc chrání přenosem dat v šifrované podobě kanálem. Kromě přístupu k Amazon Prime existují další výhody používání VPN. Například hackeři, orgány činné v trestním řízení a inzerenti vás nemohou sledovat online pro účely, abyste mohli bezpečně procházet.

Nejlepší VPN pro přístup k Amazon Prime mimo USA

NordVPN - Vítěz

Jak sledovat Amazon Prime Instant Video mimo USA

Možná budete sdílet vaše internetové připojení s přáteli, rodinou nebo spolubydlícími, takže by mělo být rozumné, aby vaše VPN fungovala společně na více než 3 zařízeních. NordVPN vás velmi potěší, protože můžete použít pouze jeden účet k propojení 6 zařízení s různými OS současně. Můžete přistupovat k Amazon Prime mimo USA přes NordVPN až na minimum 3,99 $ / měsíc (Dvouletý plán) nebo si vyberte jedno z větších předplatných (tříleté řešení), abyste ušetřili více peněz.

Není pochyb o tom, že NordVPN se v letech 2018 a 2019 ukázal jako nejlepší VPN. Silná VPN, snadno použitelné aplikace a úžasné funkce, opravdu to, co je ještě potřeba?

Jak sledovat Amazon Prime Instant Video mimo USABalíčky NordVPN

ExpressVPN

web Expressvpn

Tento slavný poskytovatel VPN je příliš dobrý na to, aby mohl sledovat okamžité video Amazon mimo USA, protože mnoho globálních uživatelů mu dalo recenze plné chválu. Jediná věc, která by vás mohla zaváhat, je relativně drahá cena. ExpressVPN běží ve více než 90 zemích, takže má působivou základnu loajálních uživatelů, kteří svědčí o jeho vynikajícím výkonu. Můžete odblokovat Amazon Prime Video na 3 zařízeních současně s ExpressVPN.

VyprVPN

Jak sledovat Amazon Prime Instant Video mimo USA

Další skvělou možností, která vám řekne, jak sledovat Amazon Prime v zahraničí, je VyprVPN. Pokud si myslíte, že ExpressVPN překračuje váš rozpočet, zkuste VyprVPN za pouhých 6,67 $ / měsíc jako začátečník. Existují dražší balíčky, které mají větší hodnotu, pokud se chcete přihlásit k odběru na delší dobu. Má také specifické mobilní aplikace pro iOS a Android, které výrazně zlepšují uživatelský komfort a umožňují vám rychle odblokovat Amazon Prime Video na vašem smartphonu. VyprVPN pracuje ve více operačních systémech, což z něj dělá vynikající volbu, pokud vlastníte několik zařízení s různými operačními systémy. Vychutnejte si vysokorychlostní HD streamování na 3 zařízeních současně s VyprVPN.

IPVanish

Jak sledovat Amazon Prime Instant Video mimo USA

Pokud je vaším hlavním zájmem rozpočet a dobré služby, může být IPVanish pro vás dokonalým poskytovatelem VPN. Je to opravdu výhodné pro studenty, kteří mohou využít nabídky Amazon Prime Student spolu s jejich pravidelným předplatným Amazon Prime, aby co nejlépe využili své zkušenosti. IPVanish přináší bezpečné vysokorychlostní připojení za pouhých 10 $ / měsíc na 5 různých zařízeních současně. Kromě toho můžete svůj účet zrušit do 7 dnů, pokud byl jejich výkon pod úrovní par. Pro zajištění přístupu k Amazon Prime mimo USA můžete zabezpečit připojení pomocí 3 výkonných protokolů a vybrat si z desítek serverů v USA..

Zvažte rychlost, protokoly, počet současných připojení zařízení, operační systémy, dostupnost předplatného, ​​počet serverů, péči o zákazníka a samozřejmě, uživatelské recenze při výběru VPN pro odblokování Amazon Prime.

Tweety od AmazonVideo

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments