Jak si vybrat VPN – každý titul o VPN

[ware_item id=33][/ware_item]

Zdá se nemožné přežít v dnešním digitálním věku bez internetu. Používání internetu však není zcela bezpečné, zejména pokud existuje tolik hackerů a vyzvědačů, kteří sledují pouze jednu chybu své oběti. Za těchto okolností zabezpečení online nezůstává nepovinné, ale stává se povinným krokem k zajištění při používání internetu. Když mluvíme o online bezpečnosti, VPN je nejmodernější štít, který chrání naše data a vše, co prochází přes internet prostřednictvím serverů. Proto, když se chystáte komunikovat, prohlížet, e.shopping nebo streamovat online, vaše VPN vás udrží v bezpečí a nabídne výhody ve stejnou dobu. Naučme se, jak to VPN dělá. 


Avail NordVPN má tříletý plán jen za 2,99 USD

Co je to VPN?

Virtuální privátní síť (VPN) je software, který k vašemu připojení k internetu přidává vrstvu zabezpečení, která chrání zařízení před vetřelci a těmi, kteří vás chtějí sledovat bez vašeho vědomí. Kromě toho VPN odblokuje webové stránky a aplikace, na něž mají vláda nebo majitelé vlastní geografická omezení. K tomu často dochází v případě streamování webových stránek, jako je Netflix, a webů vlastněných zpravodajskými agenturami.

Jak vás VPN chrání online?

Existují dvě hlavní složky VPN: protokol a server. Aspekt zabezpečení je založen na silných protokolech, jako jsou OpenVPN (TCP, UDP), L2TP-IPsec, SSTP a PPTP, které vytvářejí šifrování. To znamená, že vaše příchozí a odchozí data jsou šifrována, takže žádný jiný uživatel je nemůže použít.

Kromě toho platíte poskytovateli internetových služeb (ISP), aby vám udělil přístup k internetu prostřednictvím serveru. Poskytovatel VPN vlastní servery VPN v různých zemích. Proto když zvolíte server VPN, vaše IP adresa se změní na server vlastněný poskytovatelem VPN. Výsledkem je, že webové stránky a aplikace nemohou přesně určit vaši skutečnou polohu. To vám umožní odblokovat weby a aplikace pomocí geografických omezení.  

Proč potřebuji VPN?

Můžete si myslet, že vám nehrozí hackerství, protože máte vlastní Wi-Fi a vyhýbejte se veřejným sítím nebo bezplatným Wi-Fi zónám. Vaše osobní připojení k internetu má heslo, ale to by mohl dešifrovat zkušený hacker, pokud opravdu chtějí používat vaše Wi-Fi. Nejde však jen o bezplatné používání Wi-Fi. Ve skutečnosti každý, kdo používá stejné připojení k internetu jako vy, má snadný přístup ke všem datům, která přicházejí a odcházejí z vašeho systému.

Vytvořte silné heslo pomocí našeho Nástroj pro generování hesla

Všechny vaše online účty včetně účtů online bankovnictví, sociálních médií, streamování webových stránek, online knihoven atd. Jsou zranitelné. Kybernetičtí zločinci často vytvářejí nevinné uživatele tak, že používají své účty pro trestnou činnost. Pokud by tomu tak bylo, mohli byste čelit vážným soudním poplatkům. Orgány činné v trestním řízení vytvářejí profily uživatelů na základě svých preferencí získaných online sledováním. Zaznamenané jsou také weby a aplikace, které navštěvujete, a frekvence. Podniky navíc shromažďují údaje o vašich preferencích pro zveřejňování relevantních reklam.

    Pokud vás stále zajímá, „Proč potřebuji VPN?“ Odpověď je, že spolehlivá VPN může zabránit takovému sledování a zabezpečit váš systém před hackery spolehlivým způsobem.

Vaši veřejnou IP adresu může vidět kdokoli. Zkontrolujte ip>>

pick-a-vpn-service

Věřit, že VPN je váš skutečný spasitel z online sledování, počítačových hrozeb nebo počítačových útoků, nestačí. Dozvědět se, jak si moudře vybrat VPN, je důležitým posledním krokem, kterému byste se neměli vyhnout, zejména pokud jste novým uživatelem VPN. Níže jsou uvedeny oblasti, na které byste se měli zaměřit při výběru sítě VPN, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Servisní místa

Prvním krokem při výběru služby VPN je kontrola zemí, kde působí. Pokud ve vaší zemi nenabízejí služby, nebudou mít ve vaší oblasti žádné servery. Procházejte poskytovatele VPN podle zemí nebo procházejte seznam zemí přítomných na webových stránkách služby VPN, na kterou jste upoutali pozornost.  

Počet serverů

Jakýkoli základní průvodce, jak vybrat službu VPN, vysvětlí, proč je počet serverů důležitý. Mohou existovat stovky uživatelů VPN, kteří používají stejný server jako vy v daný čas. Čím více serverů je, tím větší je váš výběr a menší zátěž. Zapnutím VPN proto nebude vaše rychlost internetu vážně ovlivněna.

Zásady protokolu uživatelů

Existují zákony, které upravují činnost uživatelů internetu v každé zemi. Mnoho donucovacích orgánů zasahuje do soukromí uživatelů ve jménu národní bezpečnosti. V důsledku toho tyto agentury požadují vedení uživatelských protokolů a poskytovatelé VPN to dělají. Někdy tato data prodávají také pro účely neuromarketingu. To je však obvykle případ menších sítí VPN. Proto při zvažování, jak zvolit VPN, neuchovávejte žádné protokoly uživatelů.

VPN aplikace

Několik poskytovatelů VPN optimalizuje svůj software tak, aby fungoval stejně dobře v různých operačních systémech, jako jsou Windows, iOS, Android atd. A více zařízení, jako jsou notebooky, smartphony, tablety atd. Společnosti VPN s vyhrazenými aplikacemi pro různé OS jsou lepší. Před konečným rozhodnutím vyhledejte, která je nejlepší aplikace VPN.   

Péče o zákazníky

Při provozování vaší VPN mohou nastat problémy, proto jsou preferovány společnosti, které nabízejí nepřetržitý live chat a mají talent pro rychlé řešení problémů. Zacházení se zákazníky hovoří o spolehlivosti poskytovatele VPN. To je obzvláště důležité, když potřebujete požádat zástupce pro servery, které vám umožní odblokovat určité streamingové weby.  

Bezplatná zkušební verze VPN

Naštěstí mnoho poskytovatelů kvalitních sítí VPN nabízí novým uživatelům na několik dní bezplatné zkoušky. Jakmile to prožijete sami, můžete určit, zda se chcete k této službě VPN zavázat. Obvykle je poskytována záruka vrácení peněz až do omezeného počtu dní, což vám jen ukazuje, jak si jistý poskytovatel VPN v jejich službách.

Plány předplatného

Cenové rozpětí se mezi poskytovateli VPN značně liší, avšak levní nejsou vždy špatní a dražší nejsou vždy nejvhodnější. Flexibilní způsoby platby a dobrý výběr balíčků předplatného pomáhají při rozhodování o výběru služby VPN. Lepší hodnotu obvykle nabízejí dlouhodobé předplatné, jako je jednoleté, dvouleté nebo dokonce tříleté plány.

Avail NordVPN má tříletý plán jen za 2,99 USD

Více zařízení

Jeden účet VPN můžete používat současně na různých zařízeních s různým operačním systémem. Existují poskytovatelé VPN, kteří zvyšují počet zařízení, ke kterým se můžete připojit současně, a to o něco dražší plány předplatného. Mezi spolehlivé sítě VPN můžete připojit 3 až 6 zařízení současně, záleží však pouze na zásadách společnosti.

Uživatelské recenze

Vše odhalují uživatelské recenze z rychlosti internetového připojení k péči o zákazníka. Ačkoli jsme ji umístili na konec, je to nejúčinnější způsob, jak se učíte prostřednictvím zkušeností ostatních. Je to chytrý způsob, jak posoudit přitažlivost jakékoli služby VPN. Můžete porovnat a zkontrolovat hodnocení každého poskytovatele VPN ve vašem užším seznamu prostřednictvím uživatelských recenzí.  

Podívejte se na naše top 3 VPN

Pokud jste již začali hledat nejlepší VPN, která vyhovuje vašim potřebám a je také uznávaná na trhu, jsme označili naše 3 nejlepší VPN a zdůraznili jsme jejich funkce zvlášť. Nezapomeňte, že si můžete lépe vybrat tím, že se podíváte na funkce a diskutovali jsme o tom, jak výše. Zde jsou naši doporučovaní poskytovatelé VPN:

NordVPN

 • 5000+ serverů v 60 zemích
 • 2048 bitové šifrování
 • Více přihlášení pro 6 zařízení
 • 30denní záruka vrácení peněz
 • Podpora Netflix s funkcí SmartPlay na aplikacích
 • 75% sleva na tříletý plán

ExpressVPN

 • 30denní záruka vrácení peněz
 • Šifrování vojenské třídy
 • Snadno použitelná aplikace / software
 • Živá podpora 24/7
 • 160 poboček v 94 zemích
 • 49% sleva na 15měsíční plán

navštivte web

IPVanish

 • Vynikající funkce aplikace
 • Rychlost a spolehlivost Dobrá
 • 40 000+ anonymních IP adres
 • 1300+ serverů na více než 75 místech
 • 7denní záruka vrácení peněz
 • 46% sleva na roční plán

navštivte web

Nyní víte, jak vybrat službu VPN a nejlepší poskytovatele VPN v roce 2019. Pokud máte jakékoli dotazy týkající se výběru služby VPN, neváhejte nás kontaktovat na adrese [email protected], nebo pokud máte lepší připomínky, uveďte níže. způsoby, jak toho dosáhnout.

Obrazové kredity: CyberWorldMirror.com

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments