Jak se dívat na HBO GO Live online

[ware_item id=33][/ware_item]

Vzhledem k tomu, že svět se v technologickém světě pohybuje rychlým tempem, nebylo by špatné říci, že máme přístup ke všem informacím tam; potřebujeme jen ty správné kanály, které by mohly projít. Mít své oblíbené filmy, pořady a zprávy pouhým kliknutím se stalo požehnáním pro tuto generaci.


Proč je pro sledování HBO potřeba VPN

Pokud nejste v USA, nemůžete sledovat HBO kvůli geolokační technologii, kterou HBO používá k blokování diváků mimo USA. Jediným způsobem, jak překonat omezení, je použití VPN. VPN připojí vaše zařízení k serveru nacházejícímu se v USA a požádá o vaši IP adresu. Tímto způsobem bude vaše poloha vypadat, jako byste byli v USA, a můžete sledovat HBO bez jakýchkoli omezení. Jedna věc, kterou musíte zajistit, je, že byste si měli vybrat VPN, která má vysokou rychlost a nabízí neomezenou šířku pásma. A nejen HBO, ale VPN odemkne geoblokovaný obsah z celého světa.

Jak se dívat na HBO Jdi mimo USA

Jeden z nejlepších televizních zážitků poskytuje společnost HBO. Proto byl oceněn druhým největším prémiovým kabelovým kanálem v USA. HBO skvěle vytvořil některé z největších hitů tohoto desetiletí, včetně; The Game of Thrones, redakce, doprovod, spolu s některými populárními komediálními hity, jako byl minulý týden dnes večer s Johnem Oliverem. HBO Go však není přístupný milovníkům televizních seriálů mimo USA, protože společnost zavedla geo-omezení pro publikum mimo USA, i když této překážce lze zabránit. Základním řešením je odblokování US HBO GO. Cenzura umístěná na webu sleduje IP adresu diváka proti černé listině nebo whitelistu a poté prostřednictvím něj dále identifikuje svou geografickou polohu. Na tomto základě web popírá nebo umožňuje přístup k publiku. Vzhledem k tomu, že existuje způsob, jak odblokovat US HBO GO tím, že se identifikujete jako divák ve Spojených státech, aniž byste se ve skutečnosti ocitli a bez ohledu na to, ve které zemi se nacházíte.

HBO GO Omezení pro Američany

Toto pravidlo se nevztahuje pouze na lidi žijící v jiných zemích než v Americe, ale také na Američany, kteří vystoupí z hranice USA. Jakmile američtí obyvatelé změní své umístění a přihlásí se s IP adresou označující jinou zemi, ztratí právo na přístup k HBO GO.

Streamování VPN

Prvním a nejdůležitějším způsobem, jak odblokovat US HBO GO, je přihlásit se k odběru streamingové VPN (virtuální privátní sítě), která zpřístupňuje požadované video divákovi v kterékoli zemi, ve které sídlí. Služba VPN může otevřít jakýkoli obsah, který je omezen divákům a poskytovat nejlepší zážitky ze živého vysílání. Streamující VPN má své servery umístěné v mnoha zemích po celém světě, které umožňují publiku sledovat jakoukoli show mimo USA. Při posuzování nejúčinnější služby streamování VPN je třeba vzít v úvahu také dva prvky:

 • Rychlost streamování:

Při sledování své oblíbené televizní show vždy hledáte zážitek bez vyrovnávací paměti. Je tedy moudré, že dáváte pozor na streamování VPN, které má nejvyšší rychlost streamování, aniž by několik rychlostí bránilo rychlosti.

 • Snadno ovladatelné aplikace VPN:

Aplikace VPN se hodí, když diváci sledují pořady na více než jednom zařízení podle svého výběru. V takových případech by diváci upřednostňovali aplikaci, která je snadno ovladatelná, snadno použitelná a lze ji ovládat ve všech zařízeních. Interakce mezi uživatelem a aplikací musí být nerušená a bez zpoždění.

Přístup k HBO GO Live odkudkoli na světě

Diváci, kteří jsou ochotni přistupovat k HBO GO mimo USA, mohou provést následující kroky:

 1. Stáhněte si do svého zařízení aplikaci VPN (CyberGhost je nejlepší volbou pro HBO)
 2. Zakoupením předplatného VPN můžete sledovat HBO GO naživo
 3. Zadejte své uživatelské jméno a heslo do stažené aplikace / softwaru
 4. Pro sledování HBO GO naživo se doporučuje protokol „PPTP“
 5. Vyberte USA VPN server v USA pro přístup k HBO Go mimo USA
 6. Po navázání spojení můžete nyní sledovat HBO GO naživo

Sledujte HBO GO ve Velké Británii

Diváci žijící ve Velké Británii mohli vyzkoušet způsoby, jak sledovat HBO GO ve Velké Británii, a byli by zklamaní, protože společnost omezuje sledování HBO Go naživo mimo USA. Pro tento jediný účel je nezbytné odblokovat US HBO GO. Prvním krokem je stát se předplatitelem HBO. Poté přejděte k dalšímu kroku, kterým je přimět web HBO, aby si myslel, že jste ve Velké Británii, zatímco jste ve Velké Británii. Prohlížeč se musí připojit k síti VPN, která vás nakonec připojí k serveru v USA. Když HBO identifikuje IP adresu jako americký přístup, bude divákovi povolen přístup a mohou mít přístup k HBO Go live ve Velké Británii. NordVPN v tomto případě funguje nejlépe a poskytuje uživatelům plynulý přenos dat.

Přečtěte si také nejlepší britskou VPN službu

Sledujte HBO GO v Kanadě

Obsah na HBO je v Kanadě geograficky omezen, stejně jako v každé jiné zemi než v USA. To znamená, že k přístupu k síti VPN budete potřebovat VPN. Níže jsou uvedeny nejlepší VPN pro sledování HBO v Kanadě:

 1. NordVPN
 2. ExpressVPN
 3. IPVanish
 4. PIA VPN (soukromý přístup k internetu)

Všechny výše uvedené VPN odblokují HBO Go a jsou dostatečně rychlé a spolehlivé se silnými bezpečnostními protokoly.

Sledujte HBO pomocí VPN při cestování

Některé z nejlepších představení jsou vysílány na HBO. Díky HBO a HBO Go si můžete tyto pořady vychutnat na svém počítači, telefonu nebo tabletu, ale pokud jste v USA. Pokud tedy chcete sledovat své oblíbené pořady, když nejste v USA nebo na cestách do zahraničí, dostali jsme vás na něž se vztahuje! Můžete se dívat na pořady a tady je ten nejspolehlivější způsob, jak to udělat !:

-> Získejte VPN:

Nejlepší a nejpravděpodobnější metoda práce je v tomto případě použití VPN. Síť VPN vám pomůže vybrat server nacházející se v USA, bez ohledu na to, kde se nacházíte na světě. Takto se budete objevovat, jako byste byli v USA a můžete sledovat HBO Go. Vše, co musíte udělat, je pouze přihlásit se do streamovací VPN, kterou jste si vybrali z návrhů v této příručce. Nyní použijte server nacházející se v USA a přihlaste se do HBO. Poté zpracuje vaše zařízení v USA a žádný obsah nebude blokován, voila!

Nejlepší poskytovatelé VPN

NordVPN

NordVPN je dlouholetým šampiónem v odblokování služeb streamování videa online. Odemkne téměř všechno. Je to jeden z předních poskytovatelů VPN a důvodem jsou jejich pokročilé funkce, které zahrnují:

 1. Vysoká rychlost
 2. Bez protokolu
 3. Snadno obchází omezení na hlavních geograficky blokovaných streamovacích webech
 4. Vysoká bezpečnost a soukromí
 5. Zákaznická podpora 24/7 prostřednictvím živého chatu
 6. Přepínač automatického zabíjení
 7. Ochrana proti úniku DNS
 8. Neomezená šířka pásma
 9. Šifrovaná rozšíření proxy pro prohlížeče Chrome a Firefox
 10. Nabízí až 6 zařízení současně

ExpressVPN

ExpressVPN sídlí na Britských Panenských ostrovech. Je také jedním z nejlepších žebříčků mezi VPN. Některé z jeho nejlepších funkcí jsou:

 1. Vynikající rychlost
 2. Žádné záznamy
 3. Pracuje s Netflixem
 4. Uživatelsky přívětivý
 5. Podporuje všechna zařízení
 6. Zákaznický servis 24/7
 7. Vynikající pro streamování

IPVanish VPN

IPVanish poskytuje některé zajímavé funkce a jsou to:

 1. End-to-end síťové šifrování
 2. Zabezpečené anonymní prohlížení
 3. Snadné použití
 4. Obejít cenzuru
 5. Neomezená šířka pásma
 6. Ochrana proti úniku IPv6
 7. Rychlý zákaznický servis

Závěrečné slovo

Častěji se diváci v Austrálii a Kanadě potýkají s výše uvedenými překážkami při přímém přístupu k HBO GO. Blokovaný obsah frustruje fanoušky nejpopulárnějších pořadů a snaží se hledat různé způsoby, jak odblokovat HBO GO mimo USA. Po důkladném výzkumu se domnívají, že jediným řešením tohoto problému je nejlepší VPN. Při přístupu k serveru z Ameriky pomocí VPN se změní IP adresa a web umožňuje přístup, protože věří, že divák se nachází spíše v Americe než v Austrálii, Kanadě nebo jiné zemi světa.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments