Jak oglądać sieć ABC poza USA w 2020 r

[ware_item id=33][/ware_item]

Lato to czas, kiedy podchodzisz do kanapy i oglądasz swoje ulubione programy telewizyjne, bo tak, to wtedy zwykle rozpoczynają się nowe sezony. Musiałeś już umieścić popularne programy na swojej liście „Do zrobienia” i zaprosić innych uzależnionych od programów telewizyjnych zamiast przysmaków z oglądania grup. Jeśli tak, to musisz skupić się na oglądaniu ABC Network, ponieważ produkuje jedne z najgorętszych amerykańskich programów na świecie.


Mówiąc o ABC Network, „Dancing with the Stars” nadal cieszy się dużą popularnością po tylu latach, podczas gdy popularne gatunki przyciągają uwagę młodzieży. Na antenie ABC jest kilka fajnych thrillerów, tajemnic, akcji, horrorów, dystopii, fantasy i dramatów. Ponieważ jest tak wielu fanów tych programów telewizyjnych na całym świecie, zwracają się do sieci ABC, aby zaspokoić swoje pragnienia rozrywki. Zanim jednak założysz konto w ABC i rozczarujesz się widokiem wyskakującego okna „treść niedostępna w twoim regionie” na ekranie, musisz nauczyć się oglądać ABC Go poza USA.

Ograniczony dostęp do ABC Go

Tak, to prawda. ABC jest jedną z najbardziej znanych oficjalnych stron streamingowych, które nałożyły ograniczenia geograficzne na jej treść. O ile nie mieszkasz obecnie w USA, nie będziesz mógł bezpośrednio transmitować programów ABC w Internecie. Najpierw musisz dowiedzieć się, jak odblokować ABC Go. Może to wydawać się niesprawiedliwe dla fanów spoza USA, ale istnieją względy ekonomiczne i obawy polityczne.

Jak oglądać sieć ABC poza USA w 2020 r

Istnieje kilka znaczących sieci informacyjnych, które są zakazane w krajach takich jak Chiny, w których rząd ściśle kontroluje treści dostępne do publicznego oglądania. Oczywiście będziesz musiał zapłacić za transmisję tych programów po tobie dostęp do ABC poza USA. Sprawdź ich oficjalną stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji na temat dostępnych trybów płatności i pakietów subskrypcji. Czasami występują problemy podczas dokonywania płatności, ponieważ mogą nie oferować preferowanego trybu płatności. Nie martw się! Istnieją sposoby na obejście ich i oglądanie programów po odblokowaniu ABC Go.

VPN może odblokować ABC Go

Najlepsze przewodniki na temat oglądania ABC Go poza USA są dostarczane przez Firmy VPN. Wirtualna sieć prywatna (VPN) jest odpowiedzią na modlitwy fanów mieszkających za granicą. VPN jest dokładnie tak, jak to brzmi. Chodzi o prywatność, która z kolei zapewnia większe bezpieczeństwo. Największą zaletą subskrypcji niezawodnej usługi VPN jest to, że możesz odblokować ABC Go bez względu na to, gdzie się znajdujesz. Załóżmy na przykład, że mieszkasz na Filipinach i jesteś zagorzałym fanem Quantico. Musisz dowiedzieć się, jak oglądać ABC Go poza USA. Pierwszym krokiem jest przeglądanie dostawców VPN, którzy oferują usługi w twoim kraju. Następnie będziesz musiał przeszukiwać różne opcje, aby dowiedzieć się, czy możesz uzyskać dostęp do ABC poza USA za pośrednictwem ich serwerów.

To jednak nie wszystko! Niestety, nie wszystkie sieci VPN będą działać w twoim kraju, a poza tymi istnieje szansa, że ​​zostały umieszczone na czarnej liście sieci ABC, ups! Firma nadawcza monitoruje dostawców VPN, do których użytkownicy spoza USA zwracają się w celu strumieniowego przesyłania swoich programów. Kontrolują je, identyfikując swoje serwery VPN i wysyłając komunikat o błędzie, jeśli próbujesz uzyskać dostęp do ABC poza USA. Zasadniczo niektóre znane serwery tych dostawców VPN zostały zablokowane przez ABC.

Srebrna podszewka jest taka, że ​​nie wszystkie serwery VPN zostały zablokowane. Jeszcze lepsze jest to, że mniejsze firmy VPN mogą latać pod radarem, a większe nazwy są na czarnej liście, ponieważ są częściej używane. Możesz założyć, że mniejsze firmy VPN nie są wiarygodne, ale to wcale nie jest prawda. Poza tym ci dostawcy VPN stale zdobywają dobrą reputację wśród międzynarodowych fanów ABC dzięki doskonałej obsłudze klienta, wydajnym serwerom i przystępnym pakietom subskrypcyjnym, potężne protokoły, i szybkie połączenia.

Jak działa VPN

Zwykle Twoje dane są tam iz powrotem, gdy jesteś online. VPN rozwija kanał, przez który Twoje dane nie przepływają w oryginalnej formie. Zamiast tego wszystkie dane przesyłane do iz komputera lub systemu mobilnego są silnie szyfrowane. Co to znaczy? Pierwotny stan twoich danych jest łatwo rozpoznawalny i czytelny dla każdego, kto ma dostęp do tego samego połączenia. Hakerzy są zagrożeni za każdym razem, gdy łączysz się z Internetem za pomocą publicznej sieci Wi-Fi lub łączysz się z jakąkolwiek siecią publiczną. Twoje dane są otwarte do wykorzystania w celach przestępczych, a twoje dane finansowe mogą zostać łatwo skradzione przez hakerów.

Przeczytaj szczegółowy przewodnik: Jak działa VPN

W takich okolicznościach VPN jest najlepszym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa, aby nawet organy ścigania nie mogły węszyć. Podejmowane są również środki przeciwko witrynom, które przechowują dane osobowe, takie jak pliki cookie i śledzą Twoją aktywność, w celu gromadzenia informacji do celów reklamowych. Pamiętaj, że w niektórych krajach obowiązują przepisy, których muszą przestrzegać firmy VPN, ale jest wielu dostawców VPN, którzy nie przechowują dzienników połączeń swoich użytkowników, więc nie można śledzić ich przez VPN.

Jak dokładnie VPN ukrywa twoją lokalizację i daje dostęp do ABC poza USA? Cóż, istnieją pewne protokoły, których używasz w połączeniu z wybranym serwerem po podłączeniu urządzenia do sieci VPN. Twój osobisty adres IP jest adresem serwera należącego do Twojego dostawcy usług internetowych (ISP). Gdy łączysz się przez serwer amerykański należący do dostawcy VPN, twój adres IP pojawia się jako ABC serwera VPN do ABC. W ten sposób Twoja lokalizacja wydaje się znajdować w Stanach Zjednoczonych w ABC lub na dowolnej stronie, którą przeglądasz podczas tej sesji. Ponieważ wydajesz się być rezydentem ABC Go w USA, możesz swobodnie uzyskiwać dostęp do ABC poza USA.

Najlepsze VPN do dostępu do ABC poza USA

Na szczęście istnieje wielu wspaniałych dostawców VPN działających na całym świecie z różnymi pakietami subskrypcji i funkcjami. Możesz nawet przetestować niektóre z ich występów dzięki bezpłatnym próbom i odzyskaj pieniądze, jeśli nie będziesz zadowolony. Ważnym zagadnieniem, jeśli chcesz uzyskać dostęp do ABC poza USA, jest poszukiwanie VPN, które mają wiele serwerów zlokalizowanych na terytorium USA. Pomoże to zapewnić silniejsze i szybsze połączenie, dzięki czemu możesz przesyłać strumieniowo popularne programy telewizyjne na ABC w jakości HD.

NordVPN

Znakomitą zaletą NordVPN jest to, że współpracuje z wieloma systemami operacyjnymi i możesz podłączyć do 6 urządzeń za pomocą jednego konta w tym samym czasie. W ten sposób możesz zaoszczędzić pieniądze i czas. Co więcej, 2,99 USD miesięcznie za 3-letnią umowę jest naprawdę warte tego wszystkiego. Jako wisienka na szczycie możesz odzyskać swoje pieniądze w ciągu 30 dni, jeśli nie spełniają Twoich oczekiwań. Nie przechowują żadnych informacji o Twojej aktywności online.

ExpressVPN

Jedna z najbardziej znanych sieci VPN, ExpressVPN usługa jest warta 6,67 USD miesięcznie za wyjątkowy 15-miesięczny plan. Oferują szybkie, bezpieczne przeglądanie Internetu w ponad 87 krajach na całym świecie, dzięki czemu możesz oglądać programy ABC, nawet jeśli nie jesteś w USA. Możesz przesyłać strumieniowo te programy na maksymalnie 5 urządzeniach jednocześnie, więc nikt nie musi przegapić swojego ulubionego. Dostajesz więcej korzyści dzięki ich programowi rekomendacji.

IPVanish

Jeśli szukasz sieci VPN, która kosztuje zarówno ekonomicznie, jak i dobrze, wypróbuj IPVanish. Podobnie jak ExpressVPN, ta sieć VPN może również przesyłać strumieniowo 5 urządzeń jednocześnie. Możesz zarejestrować się za jedyne 6,49 USD miesięcznie i anulować subskrypcję w ciągu 7 dni, jeśli nie korzystasz z ich usług. Mają 3 protokoły, z których można korzystać na ich serwerach VPN w ponad 60 krajach.

Prywatny dostęp do Internetu (PIA)

Musiałeś słyszeć o PIA, jeśli używasz VPN od dłuższego czasu. Chociaż umieściliśmy go później, możemy potwierdzić, że to naprawdę jedna z najlepszych dostępnych sieci VPN! Ich twierdzenia o dostępności przez 99,9% czasu zostały poparte przez obecnych użytkowników, więc możesz zdecydowanie polegać na PIA do streamowania programów w ABC Go. Działają w ponad 25 krajach, więc jest duża szansa, że ​​Twoja będzie na liście. Jeśli chodzi o jakość, ich pakiet początkowy w cenie 3,49 USD / miesiąc za dwuletnią subskrypcję nie jest wcale drogi!

Hide My Ass

Ten dostawca VPN nie ma wersji próbnej, ale zwraca Twoją wpłatę w ciągu 30 dni od rejestracji, jeśli nie jesteś zadowolony z ich usług. Jeśli szukasz tańszej opcji, to dobry wybór. Przy cenie 4,54 USD / miesiąc za 2-letnią subskrypcję jest to tania opcja VPN bez kompromisów w zakresie prędkości. W rzeczywistości jest popularny, ponieważ nie zmniejsza znacznie prędkości, nawet jeśli używasz dużej przepustowości.

SaferVPN

Jak sama nazwa wskazuje, SaferVPN zapewnia bezpieczne, ale szybkie połączenie dla użytkowników spoza USA, którzy chcą strumieniować programy telewizyjne nadawane na antenie ABC. Nie musisz się denerwować buforowaniem ani ograniczać geograficznie. Mają także 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy i czat na żywo przez całą dobę, więc możesz zapytać o serwery, które nie zostały zablokowane przez ABC Network. Możesz uruchomić go na 5 urządzeniach razem bez obawy dzienników aktywności użytkownika.

Kredyty graficzne: kodicommunity.com

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments