Jak oglądać HBO GO Live Online

[ware_item id=33][/ware_item]

Ponieważ świat porusza się w szybkim tempie w świecie technologicznym, nie byłoby błędem powiedzieć, że mamy dostęp do wszystkich informacji tam; potrzebujemy tylko odpowiednich kanałów do przesiewania. Dzięki ulubionym filmom, programom i wiadomościom jedno kliknięcie stało się błogosławieństwem dla tego pokolenia.


Dlaczego VPN jest potrzebny do oglądania HBO

Jeśli nie jesteś w USA, nie możesz oglądać HBO ze względu na technologię geolokalizacji, której używa HBO do blokowania widzów poza USA. Tak więc jedynym sposobem na ominięcie ograniczenia jest użycie VPN. VPN połączy twoje urządzenie z serwerem zlokalizowanym w USA i poprosi o Twój adres IP. W ten sposób Twoja lokalizacja będzie wyglądać tak, jakbyś był w USA i możesz oglądać HBO bez żadnych ograniczeń. Jedną rzeczą, którą musisz upewnić się, jest to, że powinieneś wybrać VPN, który ma dużą prędkość i oferuje nieograniczoną przepustowość. I nie tylko HBO, ale VPN odblokowuje treści blokowane geograficznie z całego świata.

Jak oglądać HBO Go poza USA

Jednym z najlepszych wrażeń telewizyjnych jest HBO. Dlatego został uznany za drugi co do wielkości kanał kablowy premium w USA. HBO wyprodukowało niektóre z największych hitów tej dekady, w tym; Gra o tron, newsroom, świta, a także popularne hity komediowe, takie jak „Ostatni tydzień dziś wieczorem z Johnem Oliverem”. Jednak HBO Go nie jest dostępny dla miłośników seriali telewizyjnych poza USA, ponieważ firma nałożyła ograniczenia geograficzne na odbiorców poza USA, chociaż przeszkody tej można uniknąć. Podstawowym rozwiązaniem jest odblokowanie US HBO GO. Cenzura umieszczona na stronie śledzi adres IP widza na czarnej liście lub białej liście, a następnie dodatkowo identyfikuje jego położenie geograficzne. Na tej podstawie strona zaprzecza lub umożliwia dostęp do odbiorców. Istnieją jednak sposoby na odblokowanie US HBO GO poprzez identyfikację siebie jako widza w Stanach Zjednoczonych bez bycia tam w rzeczywistości i niezależnie od kraju, w którym się znajdujesz.

Ograniczenia HBO GO dla Amerykanów

Zasada ta dotyczy nie tylko osób mieszkających w krajach innych niż Ameryka, ale dotyczy także Amerykanów, którzy przekraczają granice Stanów Zjednoczonych. Gdy amerykańscy mieszkańcy zmienią lokalizację i zalogują się przy użyciu adresu IP wskazującego inny kraj, tracą przywilej dostępu do HBO GO.

Streaming VPN

Pierwszym i najważniejszym sposobem odblokowania US HBO GO jest subskrypcja usługi przesyłania strumieniowego VPN (wirtualnej sieci prywatnej), która udostępnia żądane wideo widzowi w dowolnym kraju, w którym mieszkają. Usługa VPN może otwierać dowolne treści, które są ograniczone dla widzów i zapewnić najlepszą jakość transmisji na żywo. Streaming VPN ma swoje serwery zlokalizowane w wielu krajach na całym świecie, które pozwalają widzom oglądać dowolny program poza USA. Ponadto, przy ocenie najbardziej wydajnej usługi przesyłania strumieniowego VPN należy wziąć pod uwagę dwa elementy:

 • Prędkość przesyłania strumieniowego:

Podczas oglądania ulubionego programu telewizyjnego zawsze szukasz miejsca bez bufora. Dlatego rozsądne jest, aby zwracać uwagę na streaming VPN, który ma najwyższą prędkość przesyłania strumieniowego bez wielu przeszkód utrudniających prędkość.

 • Łatwe w obsłudze aplikacje VPN:

Aplikacja VPN przydaje się, gdy widzowie oglądają programy na więcej niż jednym wybranym urządzeniu. W takich przypadkach widzowie wolą aplikację, która jest łatwa w obsłudze, łatwa w użyciu i może być obsługiwana we wszystkich urządzeniach. Interakcja między użytkownikiem a aplikacją musi być niezakłócona i bez opóźnień.

Dostęp do HBO GO na żywo z dowolnego miejsca na świecie

Widzowie, którzy chcą uzyskać dostęp do HBO GO poza USA, mogą wykonać następujące czynności:

 1. Pobierz aplikację VPN na swoje urządzenie (CyberGhost jest najlepszą opcją dla HBO)
 2. Kup subskrypcję VPN, aby oglądać HBO GO na żywo
 3. Wprowadź nazwę użytkownika i hasło do pobranej aplikacji / oprogramowania
 4. Aby oglądać HBO GO na żywo, zalecany jest protokół „PPTP”
 5. Wybierz serwer VPN USA w USA, aby uzyskać dostęp do HBO Go poza USA
 6. Po nawiązaniu połączenia możesz teraz oglądać HBO GO na żywo

Oglądaj HBO GO w Wielkiej Brytanii

Widzowie mieszkający w Wielkiej Brytanii mogliby wypróbować sposoby oglądania HBO GO w Wielkiej Brytanii i byliby rozczarowani, ponieważ firma ogranicza oglądanie HBO Go na żywo poza USA. W tym jedynym celu konieczne jest odblokowanie US HBO GO. Pierwszym krokiem jest zostać subskrybentem HBO. Następnie przejdź do następnego kroku, który polega na nakłonieniu witryny HBO do myślenia, że ​​przebywasz w granicach USA podczas pobytu w Wielkiej Brytanii. Widz musi się połączyć z VPN, która ostatecznie połączy Cię z serwerem w USA. Gdy HBO zidentyfikuje adres IP jako amerykański, dostęp do przeglądarki będzie możliwy dla widza, który będzie mógł uzyskać dostęp do HBO Go na żywo w Wielkiej Brytanii. NordVPN działa najlepiej w tym przypadku i zapewnia użytkownikom płynne przesyłanie strumieniowe.

Przeczytaj także Best UK VPN Service

Oglądaj HBO GO w Kanadzie

Treść na HBO jest ograniczona geograficznie w Kanadzie, tak jak w każdym innym kraju poza USA. Oznacza to, że potrzebujesz dostępu do VPN. Poniżej podano najlepsze sieci VPN do oglądania HBO w Kanadzie:

 1. NordVPN
 2. ExpressVPN
 3. IPVanish
 4. PIA VPN (prywatny dostęp do Internetu)

Wszystkie powyższe sieci VPN odblokowują HBO Go i są wystarczająco szybkie i niezawodne dzięki silnym protokołom bezpieczeństwa.

Oglądaj HBO podczas korzystania z VPN

Niektóre z najlepszych programów są emitowane na HBO. Dzięki HBO i HBO Go możesz oglądać te programy na komputerze, telefonie lub tablecie, ale tak długo, jak jesteś w USA. Jeśli więc chcesz oglądać swoje ulubione programy, będąc poza USA lub podróżując za granicę, zapewniamy Ci ochronę! Możesz oglądać programy, a oto najbardziej niezawodny sposób, aby to zrobić !:

-> Zdobądź VPN:

Najlepszą i najbardziej prawdopodobną metodą jest użycie VPN w tym przypadku. VPN pomoże ci wybrać serwer zlokalizowany w USA, bez względu na to, gdzie jesteś na świecie. W ten sposób będziesz wyglądać, jakbyś był w USA i mógł oglądać HBO Go. Wszystko, co musisz zrobić, to zalogować się do VPN do przesyłania strumieniowego wybranego z sugestii w tym przewodniku. Teraz użyj serwera znajdującego się w USA i zaloguj się do HBO. Przetworzy to urządzenie znajdujące się w USA i żadne treści nie zostaną zablokowane, voila!

Najlepsi dostawcy VPN

NordVPN

NordVPN jest wieloletnim mistrzem odblokowywania usług strumieniowego przesyłania wideo online. Odblokowuje prawie wszystko. Jest to jeden z najlepszych dostawców VPN, a przyczyną są ich zaawansowane funkcje, takie jak:

 1. Wysoka prędkość
 2. Polityka braku dziennika
 3. Z łatwością omija ograniczenia w głównych witrynach blokowanych geograficznie
 4. Wysokie bezpieczeństwo i prywatność
 5. Obsługa klienta 24/7 za pośrednictwem czatu na żywo
 6. Automatyczny przełącznik zabijania
 7. Ochrona przed wyciekiem DNS
 8. Nieograniczona przepustowość
 9. Szyfrowane rozszerzenia proxy dla przeglądarek Chrome i Firefox
 10. Umożliwia jednoczesne połączenie do 6 urządzeń

ExpressVPN

ExpressVPN ma siedzibę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. Jest to również jeden z najlepszych rankingów wśród sieci VPN. Niektóre z jego najlepszych funkcji to:

 1. Doskonała prędkość
 2. Brak dzienników
 3. Działa z Netflix
 4. Przyjazny użytkownikowi
 5. Obsługuje wszystkie urządzenia
 6. Obsługa klienta 24/7
 7. Doskonałe do przesyłania strumieniowego

IPVanish VPN

IPVanish zapewnia kilka interesujących funkcji i są to:

 1. Kompleksowe szyfrowanie sieciowe
 2. Bezpieczne anonimowe przeglądanie
 3. Łatwy w użyciu
 4. Omija cenzurę
 5. Nieograniczona przepustowość
 6. Ochrona przed wyciekiem IPv6
 7. Szybka obsługa klienta

Ostatnie słowo

Częściej publiczność w Australii i Kanadzie napotyka wspomniane przeszkody podczas uzyskiwania dostępu do HBO GO na żywo. Zablokowana treść frustruje fanów najpopularniejszych programów i starają się znaleźć różne sposoby odblokowania HBO GO poza USA. Po dokładnych badaniach doszli do wniosku, że jedynym rozwiązaniem tego problemu jest najlepsza sieć VPN. Gdy dostęp do serwera z Ameryki uzyskuje się za pomocą VPN, adres IP jest zmieniany, a strona pozwala na dostęp, wierząc, że widz znajduje się w Ameryce, a nie w Australii, Kanadzie lub innym kraju na świecie.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments