Jak oglądać CBC Online poza Kanadą

[ware_item id=33][/ware_item]

Dni stają się coraz dłuższe, a letnie wakacje nie są tak odległe, więc czas na planowanie z przyjaciółmi i rodziną. Niezależnie od tego, czy chcesz wybrać się na egzotyczne wakacje z najbliższymi, czy planujesz zostać letnim ziemniakiem na kanapie, w tym roku możesz się dobrze bawić. Nie zawiedź się, jeśli na zewnątrz jest zbyt gorąco lub nie możesz sobie pozwolić na cieszenie się chłodnym wiatrem stacji na wzgórzu. Dzięki internetowi rozwiązanie nudy jest gwarantowane bez względu na to, gdzie leżą twoje zainteresowania. Przemysł rozrywkowy rozkwita dzięki przebojowym filmom i programom telewizyjnym, o których mówi się w mieście.


Nierzadko można spotkać fandomy tych programów, a nawet konkretne postacie w mediach społecznościowych. Tumblr jest pełen zabawnych memów i zabawnych gifów utworzonych ze scen tych programów telewizyjnych, z którymi widzowie mogą się odnosić. Szybkie wyszukiwanie na Instagramie ujawnia całe konta poświęcone popularnym programom telewizyjnym, więc szaleństwo jest prawdziwe! Nie chcesz pozostać w tyle za trendami, prawda? Istnieje kilka wspaniałych kanadyjskich programów telewizyjnych, szczególnie tych emitowanych w sieci CBC, które podbiły serca widzów z całego świata. Największym plusem jest to, że nie ma opłat abonamentowych za transmisję na żywo lub transmisję strumieniową programów telewizyjnych CBC online. Problem polega na tym, że jeśli chcesz oglądać CBC w USA, Wielkiej Brytanii, Australii, Azji lub w innym regionie, będzie to kosztować trochę pieniędzy, ale nie dlatego, że CBC Network pobiera opłaty od międzynarodowych użytkowników za ich usługę.

oglądać CBC poza Kanadą

Prawdopodobnie będziesz teraz wyszukiwać recenzje w tych programach telewizyjnych, ale musisz wybrać coś, zanim wybierzesz program CBC do oglądania. Niestety musisz nauczyć się oglądać CBC poza Kanadą, jeśli nie jesteś mieszkańcem Kanady lub nie logujesz się obecnie z Kanady. Dlaczego pytasz? Nawet jeśli chcesz oglądać CBC w USA, musisz jechać drogą okrężną, chociaż Kanada i USA mają wspólną granicę. Niestety tak właśnie jest!

Istnieje kilka witryn z wiadomościami i rozrywkami, które nałożyły ograniczenia geograficzne na ich treść. Możesz być w stanie otworzyć oficjalną stronę CBC i przeglądać dostępne programy telewizyjne, aby sprawdzić ich harmonogramy, obsadę, fabuły, podsumowania odcinków i recenzje. Jednak podczas próby przesyłania strumieniowego któregokolwiek z odcinków pojawi się komunikat o błędzie. Ograniczenia te mają przyczyny polityczne i biznesowe, więc użytkownik nie może nic zrobić z takimi zasadami. Możesz jednak zachowywać się trochę przebiegle i wymyślić, jak oglądać CBC poza Kanadą.

Jak uzyskać dostęp do CBC poza Kanadą

Na szczęście istnieje wspaniałe narzędzie zwane wirtualną siecią prywatną (VPN). Tak więc, jeśli chcesz oglądać CBC w USA lub w innym miejscu na świecie, może dać ci pośredni dostęp do CBC poza Kanadą. Kiedy spróbujesz założyć konto w witrynie CBC spoza Kanady, nie będziesz w stanie odblokować odtwarzacza CBC. Gdy zarejestrujesz się w usłudze VPN i ją włączysz, prawdopodobnie pojawi się komunikat o błędzie.

Widzisz, CBC Network podjęła środki przeciwko użytkownikom, którzy próbują odblokować CBC w dowolnym miejscu z serwera, który nie znajduje się na terytorium Kanady. To nie jest tak, że twój adres IP będzie na czarnej liście lub zostaną podjęte kroki prawne przeciwko tobie. Wyskakujące okienko po prostu przeczyta, że ​​CBC wykryło, że korzystasz ze znanego serwera VPN i zasugeruje, aby wyłączyć VPN i zalogować się normalnie, jeśli mieszkasz w Kanadzie.

Oczywiście nie jest możliwe uzyskanie dostępu do CBC poza Kanadą poprzez wyłączenie VPN. Jak więc oglądać CBC poza Kanadą, jeśli Twój serwer VPN został zablokowany przez CBC Network? Musisz zrozumieć, że CBC Network próbuje rozprawić się z popularnymi dostawcami VPN, których międzynarodowi użytkownicy często używają do odblokowywania odtwarzacza CBC. Mniejsze firmy VPN często są w stanie uniknąć wykrycia, więc możesz wybrać jedną z nich. Istnieje jednak kilka czynników przy wyborze VPN, aby odblokować CBC w dowolnym miejscu. Nie wszystkie kanadyjskie serwery znanych dostawców VPN zostały zidentyfikowane przez CBC Network. Możesz skontaktować się z centrum obsługi klienta swojego dostawcy VPN i konkretnie zapytać ich, które serwery pozwolą ci uzyskać dostęp do CBC poza Kanadą. Po uzyskaniu tych informacji możesz wybrać protokół i użyć tego serwera do strumieniowego przesyłania programów CBC online.

Jak VPN odblokowuje odtwarzacz CBC

Załóżmy, że próbujesz oglądać CBC w USA. Jeśli odwiedzasz oficjalną stronę CBC Network za pośrednictwem serwera lokalnego dostawcy usług internetowych (ISP), Twój adres IP otrzymany przez CBC Network będzie pochodził ze Stanów Zjednoczonych. W związku z tym witryna CBC zostanie powiadomiona, że ​​ktoś próbuje uzyskać dostęp do CBC poza Kanadą, i wyświetli się komunikat o błędzie. Gdy zarejestrujesz się na stronie CBC za pośrednictwem serwera VPN zlokalizowanego w Kanadzie, twój adres IP nie będzie pochodził ze Stanów Zjednoczonych, ale z Kanady. Witryna nie jest w stanie wykryć, że Twoja prawdziwa lokalizacja znajduje się w Stanach Zjednoczonych, i oszukuje cię, że mieszkasz w Kanadzie.

oglądać cbc w dowolnym miejscu

VPN nie tylko ukrywa Twój prawdziwy adres IP, ale ma również kilka zalet w zakresie bezpieczeństwa. Większość ekspertów ds. Bezpieczeństwa cyfrowego mówi nawet, że VPN stał się dziś niezbędny dla każdego użytkownika. Kiedy jesteś online z publicznej sieci Wi-Fi, Twój system jest narażony na ataki hakerów, którzy mogą uzyskać dostęp do twoich prywatnych danych, jeśli używają tego samego połączenia Wi-Fi. Nawet jeśli korzystasz z prywatnego Wi-Fi, istnieje prawdopodobieństwo, że Twój system może zostać zhakowany, a dane osobowe wykorzystane do działań przestępczych. Oprócz hakerów, organy ścigania i reklamodawcy są również zainteresowani śledzeniem Twojej aktywności online. Profile użytkowników można konstruować na podstawie wzorców aktywności online, aby wybrać, które reklamy mogą Cię zaintrygować.

Sieci VPN, które nie przechowują żadnych dzienników połączeń, najlepiej ukryć przed organami ścigania. Pamiętaj również, aby spojrzeć na liczbę kanadyjskich serwerów, wybierając VPN, aby uzyskać dostęp do CBC poza Kanadą. Jest to ważne, ponieważ im więcej serwerów posiada Twoja firma VPN w Kanadzie, tym więcej masz opcji i tym silniejsze jest twoje połączenie. Usługa VPN musi być dostępna w Twoim kraju, a tryby płatności muszą być dla Ciebie wygodne. Sprawdź recenzje za obsługę klienta, ponieważ będziesz musiał zapytać o serwery, które mogą odblokować odtwarzacz CBC i uzyskać szybką odpowiedź. Aby uzyskać najlepsze wyniki, poszukaj dostawców VPN, którzy oferują wiele połączeń urządzeń jednocześnie za pośrednictwem jednego konta VPN. Im więcej urządzeń i systemów operacyjnych obsługuje Twoja sieć VPN, tym lepiej.

VPN do odblokowania CBC w dowolnym miejscu

Wybór redaktorów - NordVPN

Jak oglądać CBC Online poza Kanadą

Jeśli chodzi o treści blokowane geograficznie, NordVPN przychodzi jak wybawiciel. Ten dostawca VPN ma wszystko, czego potrzeba, aby odblokować dowolną stronę internetową przez Internet. Ma ponad 5000 zoptymalizowanych serwerów dedykowanych do przesyłania strumieniowego wraz z szybkimi protokołami VPN, które nigdy nie zawiodą użytkowników. Nie wahaj się i skorzystaj z NordVPN, aby oglądać CBC Canada z dowolnego miejsca.

Jak oglądać CBC Online poza Kanadą

Pakiety NordVPN

Inni najlepsi dostawcy VPN

  • ExpressVPN
  • VyprVPN
  • Hide My Ass
  • IPVanish

ExpressVPN

VPN jest wysoce zalecany przez użytkowników, którzy często uzyskują dostęp do CBC poza Kanadą. Ich niezrównana obsługa klienta i silne protokoły to zwycięska kombinacja. Jest nieco droższy za 12,95 USD miesięcznie, ale większe pakiety subskrypcji zapewniają większą wartość, a wysoka wydajność jest warta pieniędzy. Możesz używać go jednocześnie z 3 urządzeniami i korzystać z ich programu poleceń.

VyprVPN

Jest to prawdopodobnie najlepszy wybór dla studentów i użytkowników szukających taniego sposobu oglądania CBC poza Kanadą, ponieważ ich podstawowa subskrypcja rozpoczyna się już od 6,67 USD miesięcznie. Mają także 3-dniowy okres próbny, dzięki czemu możesz sprawdzić ich jakość przed dokonaniem jakiejkolwiek płatności, a także mają 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy

Hide My Ass

Stosunkowo nowsza firma VPN, Hide My Ass, uzyskała aprobatę globalnych użytkowników ze względu na oferowane przez nich szybkie połączenia, gdy chcieli odblokować CBC poza Kanadą. Mają 24/7 czat na żywo, aby omówić dostępne serwery do strumieniowego przesyłania programów telewizyjnych CBC i rozpocząć subskrypcję za 11,52 USD / miesiąc.

IPVanish

Możesz ocenić jakość usługi VPN na podstawie ich zaufania do swoich możliwości. IPVanish ma 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony z tego, co oferują po rejestracji. Jest dość przystępny za 10 USD miesięcznie i możesz podłączyć 5 różnych urządzeń, aby odblokować odtwarzacz CBC na nich wszystkich.

Kiedy już uruchomisz VPN, sprawdź najwyżej oceniane programy w sieci CBC. Należą do nich takie dramaty jak „Anne”, która opowiada historię sieroty mieszkającej w latach 90. XIX wieku. Programy telewizyjne, takie jak „Workin 'Moms”, pokazują trudy matek, które żonglują karierami i dziećmi. „X Company” jest pełne ekscytujących akcji i przygód opartych na II wojnie światowej, a „Schitt's Creek” przynosi komiczną ulgę, więc powinieneś dać im szansę.

Sprawdź listę wszystkich pokazów CBC tutaj

A także pobierz aktualizację w czasie rzeczywistym z Twittera
Tweety autorstwa CBC

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments