Hulu için En İyi 4 VPN – Hulu’yu ABD Dışında İzle!

[ware_item id=33][/ware_item]

Hulu, Amerikan televizyon devleri Fox, NBC ve ABC'nin ortak girişimidir, böylece geçmişte yayınlanan veya şu anda bu TV ağlarında yayın yapan tüm TV şovlarının keyfini çıkarabilirsiniz. Hulu, çocuğunuz bir öfke nöbeti atıyor ve en sevdiği çizgi film karakteri tarafından yatıştırılması gerektiğinde kullanışlı oluyor. Cartoon Network ve Nickelodeon gibi kanallardan gelen şovlar da Hulu üzerinden yayınlanabilir.


Çoğu akış web sitesinin bir dezavantajı, şovların ağın kısıtlamaları nedeniyle yayınlandıktan hemen sonra kullanılamamasıdır. Hulu bu ağlara aittir, bu nedenle en son bölümleri resmi olarak o kanalda yayınlandıktan sonraki gün ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Dahası, Hulu yalnızca ABD kitleleri tarafından erişilebilir ve ABD dışında yaşıyorsanız, Hulu'yu çevrimiçi olarak izleyemezsiniz.

Birisi Hulu'nun ABD dışında çevrimiçi olarak izlenmesini istiyorsa çözüm nedir??

Coğrafi kısıtlamaları kolayca atlayabilir ve ABD dışındaki Hulu'yu VPN hizmeti. Bir VPN kullanarak, herhangi bir ABD sunucusuna kolayca bağlanabilir ve bir ABD IP Adresi aracılığıyla dünyanın herhangi bir yerinden Hulu'ya erişebilirsiniz. Aşağıda belirtilen VPN'ler, ABD dışındaki Hulu'ya erişmenin kesin bir yoludur, bu nedenle aşağıda belirtilen VPN'lerden birini seçin ve bu makalede daha sonra Hulu hakkında daha fazla tartışacağız:

NordVPN

NordVPN’in bilgisayar korsanlarına karşı çifte koruma sağlayan ve IP adresinizi Hulu'dan gizleyen yaygın sunucuları kullanarak Hulu'nun ABD dışındaki engellemesini kaldırabilirsiniz. Aynı anda altı cihaza kadar yüksek hızda HD video akışının keyfini çıkarın NordVPN. Şu anda sadece 2,99 $ / ay olan 3 Yıllık planlarından büyük tasarruf sağlayabilirsiniz.

ExpressVPN

Herkes duydu ExpressVPN en kaliteli VPN paranın satın alabileceği ve yutturmaca tamamen haklı olduğu için. Ayda 6,67 $ 'dan biraz pahalı gibi gelebilir ama paraya değer. ABD dışında Hulu'yu izlemenize izin veren sunucuları almak için 7/24 müşteri hizmetlerine başvurun. HD videoları saniyeler içinde yayınlayabilir ve sınırsız bant genişliğinin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca 30 günlük para iade garantisi sunuyorlar.

siteyi ziyaret et

VyprVPN

Bu seçenek, ABD dışında Hulu'yu izleyecek sunucular bulurken bütçe dostu ve hızlı müşteri hizmeti olarak öne çıkıyor. 48 ülkede üç güçlü protokol sunuyorlar ve Hulu'yu MAC veya diğer cihazlarda nasıl izleyeceğini öğrenmeden önce 3 günlük bir deneme için kaydolabilirsiniz. Hulu'ya ayda sadece 5 $ karşılığında hızlı erişim sağlayın ve memnun kalmazsanız 30 günlük para iade garantisinden yararlanın.

SaferVPN

Bu, birçok avantajı olan daha küçük küresel VPN şirketlerinden biridir, bu nedenle hizmetlerini hafife almayın. Onlar hakkında en iyi şeylerden biri, Hulu ile hızlı bir şekilde çalışan sunucuyu tanımlayabileceğinizi ve aşırı izlemeye başlayabileceğinizi garanti eden 7/24 müşteri hizmetleri. Windows / Mac, Apple, Android, iOS ve Chrome Uzantısı gibi birden fazla istemcide uygulamaları / yazılımı kullanmak kolaydır. 30 günlük para iade garantisi anlaşmayı güçlendirir. SaferVPN, özellikle Amerikalı kullanıcıları için sadece 2,25 $ karşılığında 3 yıllık bir plan sunuyor.

Hulu'yu İzlemek İçin 3 Adımlı Kılavuz

  1. En iyi VPN hizmetini satın alın
  2. Uygulamadan ABD'de bulunan bir sunucu seçin
  3. Hulu’nun web sitesine gidin ve keyfini çıkarın

ABD Dışında Hulu TV Şovları Yayınlama Hakkında Daha Fazla Bilgi

Hulu için En İyi 4 VPN - Hulu'yu ABD Dışında İzle!

Dünya çapında birkaç akış sitesi var, ancak Hulu, ABD ve Japonya sakinleri için en iyi yerlerden birini işgal ediyor. Popülerliği nedeniyle, birkaç kullanıcı, sinir bozucu reklamlarla dolu daha az bilinen web siteleri yerine Hulu üzerinden TV şovlarını izlemeyi tercih ediyor.

Daha önce, Hulu sınırlı içerik için ücretsiz akışa izin veriyordu, ancak şimdi mevcut içeriğin tadını çıkarmak için ücretli hizmetlerine abone olmanız gerekiyor. Öncelikle Hulu'da bir hesap açmanız ve ardından abonelik paketinizi seçmeniz gerekiyor. Ödeme, kabul ettikleri yerel kredi kartları veya PayPal ile yapılmalıdır. Hulu’nun hizmetlerinden yararlanmak istiyor ancak ABD veya Japonya’da yaşamıyorsanız, ödemeyi yapmakta zorluk çekebilirsiniz. Bu yüzden Hulu'ya kaydolmadan önce sahip olduğunuz dolambaçlı ödeme seçeneklerine bakın.

ABD veya Japonya dışında bir tatile gittiğinizi, ancak şu anda takıntılı olduğunuz TV şovundaki herhangi bir gelişmeyi kaçırmak istemediğinizi varsayalım. Hulu'da zaten bir hesabınız olduğundan, akışla ilgili herhangi bir sorununuz olmayacağını varsayabilirsiniz. Bu yanlış olur! Birçok akış web sitesinin içeriği üzerinde coğrafi kısıtlamalar olduğu için konum çok önemlidir.

Örneğin, yalnızca akışlı Kore dramaları ve filmleri sunan çeşitli web sitelerinin Kore ile sınırlı hizmetleri vardır. Çin gibi ülkelerin yabancı haber ajansı web sitelerinde birçok yasakları olduğu için sadece eğlence değil, aynı zamanda politika da var. Devlet düzenlemelerinin yanı sıra, hizmetlerini genişletmek istedikleri bölgelere karar vermek için web sitesinin sahibi şirkete bağlıdır. Ne yazık ki, Hulu, ABD ve Japonya'nın ötesinde akışa izin vermiyor, bu nedenle ABD dışında Hulu'yu izlemek için bir strateji bulmanız gerekecek. Şaşırtıcı bir şekilde, Kanada ve İngiltere'de Hulu'ya da erişemeyeceksiniz.

VPN Hizmetini Kullanarak Hulu'ya Erişebilir miyim?

Coğrafi kısıtlamaları aşmanın kolay cevabı bir sanal özel ağdır (VPN). VPN, gerçek IP adresinizi gizleyerek bölgesel kısıtlamalarla içeriğe erişmenizi sağlar. Bir VPN hesabı oluşturduktan sonra Kodi'de Hulu'nun nasıl izleneceğini bile öğrenebilirsiniz. Neyse ki VPN, MAC dahil olmak üzere birden fazla cihazda çalışır, böylece Hulu'yu MAC'de nasıl izleyeceğinizi de kontrol edebilirsiniz.

Web sitesinin kayıtlarında sizinkiler olarak görünmesini istediğiniz konumdaki söz konusu VPN hizmetinin sahip olduğu birçok sunucudan birine bağlanabilirsiniz. Diyelim ki Portekiz'de yaşıyorsunuz ve Hulu'da TV şovları yayınlamak istiyorsunuz. VPN'nizi açtıktan ve en iyi sonuçları veren bir protokol sunucusu kombinasyonunu seçtikten sonra bir Hulu hesabına kaydolun. Seçtiğiniz sunucu ABD içinde bir yerde bulunabilir, bu nedenle mevcut IP adresiniz Hulu ile ilgili olarak ABD sunucusudur.

Bu, Hulu'nun Portekiz'den kaydolduğunuzu söyleyemeyeceği anlamına geliyor. Bir VPN sadece IP adresinizi gizle. Devlet kurumları tarafından izlenmenizi önleyen bağlantınızın güvenliğini büyük ölçüde artırır. Ayrıca halka açık Wi-Fi kullanıyorsanız sizi bilgisayar korsanlarına karşı korur. Bir VPN, sisteminiz ve internet arasında değiş tokuş edilen tüm verileri şifreleyerek çalışır. VPN tarafından sunulan ve ABD dışındaki Hulu'nun engellemesini kaldırmak için kullanabileceğiniz birçok protokol vardır..

Kulağa kolay geliyor, değil mi? Yanlış! Hulu önünüzde ve gerçek konumunuzu ondan gizlemek için proxy sunucularının kullanımını yasaklayan sofistike bir sisteme sahip. ABD dışında Hulu'yu izlemenize izin verecek birkaç popüler VPN'i kara listeye aldı. Bu VPN şirketlerinin sahip olduğu sunucuları tanırlar, böylece ABD dışındaki Hulu'nun engellemelerini onlar aracılığıyla kaldıramazsınız..

Hulu'nun anonim proxy sunucunuzu algıladığını ve ABD'de yaşıyorsanız Hulu'da akış yapmak için devre dışı bırakmanız gerektiğini bildiren bir bildirim görünür. Endişelenmeyin, çünkü mevcut konutunuz ABD'de veya Japonya'da olmasa bile Hulu'yu MAC'de nasıl izleyeceğinizi ve Kodi'de Hulu'yu nasıl izleyeceğinizi öğrenebilirsiniz. Kanada ve İngiltere'de Hulu'ya erişim hilesini mi merak ediyorsunuz? Rahatlayın çünkü tüm VPN'ler Hulu tarafından yasaklanmadı, bu nedenle bu kısıtlamanın üstesinden gelmenin yolları var. Sorun, Hulu'nun bazı VPN şirketlerinin sahip olduğu proxy sunucularını algılayabilmesidir, ancak radarın altında kalan bazı sunucular hala vardır. Hulu'nun ABD dışındaki engellemesini kaldırmak için VPN şirketinizin bir müşteri hizmetleri temsilcisine başvurabilir ve bu sunucular hakkında bilgi alabilirsiniz..

HV'yi ABD dışında izlemek istediğinizde NordVPN en iyi seçenek olarak bilinir. Özellikle hız konusunda VPN kullanıcıları tarafından şiddetle tavsiye edilir. Hulu'ya Kanada ve İngiltere'de erişmek isteyenler, NordVPN'e kefil olurlar, çünkü ABD içinde her seferinde güçlü bir bağlantı sağlayan birkaç sunucuya sahiptir. Son kararı vermeden önce resmi web sitelerine göz atabilirsiniz..

Sonuç

Bu VPN'lerin ülkenizde çalışıp çalışmadığını kontrol etmeyi ve istediğiniz tüm özellikleri sağlamayı unutmayın. Optimum sonuçlar için önerilen protokolleri Hulu için farklı protokollerle test edin. Hulu, kablo kesiciler ve akarsu sevenler için mükemmel bir eğlence kaynağıdır ve Gotham ve Arrow hayranıysanız, Hulu, dünyanın her yerinden en sevdiğiniz TV şovlarını ve kanallarını izlemek için en iyi seçimdir.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments