HBO GO Canlı İzle

[ware_item id=33][/ware_item]

Dünya teknolojik dünyada hızla ilerlerken, oradaki tüm bilgilere erişebildiğimizi söylemek yanlış olmaz; elemek için doğru kanallara ihtiyacımız var. En sevdiğiniz filmlerin, şovların ve haberlerin sadece bir tık uzaklıkta olması bu nesil için bir nimet haline geldi.


HBO'yu izlemek için neden bir VPN gereklidir?

ABD'de değilseniz, HBO'nun ABD dışındaki izleyicileri engellemek için kullandığı coğrafi konum teknolojisi nedeniyle HBO'yu izleyemezsiniz. Bu nedenle, kısıtlamayı aşmanın tek yolu bir VPN kullanmaktır. VPN, cihazınızı ABD'de bulunan bir sunucuya bağlayacak ve IP adresinizi soracaktır. Bu şekilde konumunuz ABD'deymişsiniz gibi görünür ve HBO'yu herhangi bir kısıtlama olmadan izleyebilirsiniz. Emin olmanız gereken bir şey, yüksek hıza sahip ve sınırsız bant genişliği sunan bir VPN seçmeniz gerektiğidir. Ve sadece HBO değil, aynı zamanda bir VPN dünyanın dört bir yanından coğrafi olarak engellenen içeriğin kilidini açar.

ABD Dışında HBO Go Nasıl İzlenir

En iyi TV deneyimlerinden biri HBO tarafından sağlanmaktadır. Bu yüzden ABD'deki en büyük ikinci premium kablo kanalı olarak derecelendirildi. HBO, şu on yılın en büyük isabetlerinden bazılarını ünlü olarak üretmiştir; Game of Thrones, haber odası, maiyet, John Oliver ile bu hafta Geçen hafta gibi bazı popüler komedi hitleri. Bununla birlikte, HBO Go, ABD dışındaki TV dizisi sevenler için erişilemez, çünkü şirket ABD dışındaki izleyiciler için coğrafi kısıtlamalar koymuştur, ancak bu engelleme önlenebilir. Temel çözüm ABD HBO GO'nun engelini kaldırmaktır. Siteye yapılan sansür, izleyicinin IP adresini kara listeye veya beyaz listeye göre izler ve daha sonra coğrafi konumlarını bu siteden daha fazla tanımlar. Bu temelde, site izleyiciye erişimi reddeder veya izin verir. Halbuki, nerede olursanız olun, nerede olursanız olun, gerçekte olmadan ve ABD'de bir izleyici olarak kendinizi tanımlayarak ABD HBO GO'nun engellemesini kaldırmanın yolları vardır..

Amerikalılar için HBO GO Kısıtlamaları

Bu kural yalnızca Amerika dışındaki ülkelerde yaşayan insanlar için değil, aynı zamanda ABD sınırından ayrılan Amerikalılar için de geçerlidir. Amerikalılar konumlarını değiştirip başka bir ülkeyi gösteren bir IP adresiyle oturum açtıktan sonra, HBO GO'ya erişim ayrıcalıklarını kaybederler.

Akış VPN'i

ABD HBO GO'nun engellemesini kaldırmanın ilk ve en önemli yolu, hangi videoda bulundukları ülkedeki izleyicinin erişebilmesini sağlayan bir akış VPN (sanal özel ağ) hizmetine abone olmaktır. VPN hizmeti, kısıtlanmış herhangi bir içeriği açabilir izleyenler ve en iyi canlı akış deneyimini sunmak için Akış VPN'i, dünyanın birçok ülkesinde bulunan ve kitlenin ABD dışındaki herhangi bir programı izlemesine izin veren sunucularına sahiptir. Ayrıca, en etkili VPN akış hizmetini değerlendirirken iki unsur dikkate alınmalıdır ve bunlar:

 • Akış hızı:

En sevdiğiniz TV programını izlerken her zaman arabelleksiz bir deneyim arıyorsanız. Bu nedenle, yalnızca hızı engelleyen çoklu bırakmalar olmadan en yüksek akış hızına sahip olan VPN akışına dikkat etmeniz akıllıca olacaktır..

 • Kullanımı kolay VPN uygulamaları:

Görüntüleyenler istedikleri birden fazla cihazdaki şovları izlerken bir VPN uygulaması kullanışlı olur. Bu gibi durumlarda, izleyiciler kullanımı kolay, kullanımı kolay ve tüm cihazlarda çalıştırılabilen bir uygulamayı tercih ederler. Kullanıcı ve uygulama arasındaki etkileşim bozulmadan ve gecikmesiz olmalıdır.

HBO GO Live'a Dünyanın Herhangi Bir Yerinden Erişim

ABD dışında HBO GO'ya erişmek isteyen izleyiciler aşağıdaki adımlardan geçebilir:

 1. Cihazlarına bir VPN uygulaması indirin (CyberGhost, HBO için en iyi seçenektir)
 2. HBO GO'yu canlı izlemek için bir VPN aboneliği satın alın
 3. İndirilen uygulamada / yazılımda kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin
 4. HBO GO'yu canlı izlemek için bir “PPTP” protokolü önerilir
 5. ABD dışına HBO Go'ya erişmek için ABD'deki ABD VPN sunucusunu seçin
 6. Bir bağlantı kurulduğunda, artık HBO GO'yu canlı olarak izleyebilirsiniz

İngiltere'de HBO GO izleyin

İngiltere'de yaşayan izleyiciler, HBO GO'yu İngiltere'de izlemenin yollarını denemiş olabilirler ve şirketin HBO Go'nun ABD dışında canlı olarak izlemesini kısıtladığı için hayal kırıklığına uğramış olabilirler. Bu tek amaç için, ABD HBO GO'nun engellemesini kaldırmak önemlidir. İlk adım bir HBO abonesi olmaktır. Ardından, HBO sitesini Birleşik Krallık'tayken ABD sınırında olduğunuzu düşünmek için kandıracak bir sonraki adıma geçin. İzleyicinin kendisini sonunda ABD'deki sunucu tabanlı bir sunucuya bağlayacak bir VPN'ye bağlanması gerekir. HBO IP adresini belirlediğinde, izleyiciye Amerikan erişimine izin verilecek ve İngiltere'de HBO Go'ya canlı olarak erişebilecekler. NordVPN bu durumda en iyi şekilde çalışır ve kullanıcılara sorunsuz akış deneyimi sunar.

Ayrıca En İyi İngiltere VPN Hizmetini Okuyun

Kanada'da HBO GO izleyin

HBO'daki içerik, ABD dışındaki tüm ülkeler gibi Kanada'da coğrafi olarak sınırlandırılmıştır. Bu, erişmek için bir VPN'e ihtiyacınız olacağı anlamına gelir. Aşağıda HBO'yu Kanada'da izlemek için en iyi VPN'ler verilmiştir:

 1. NordVPN
 2. ExpressVPN
 3. IPVanish
 4. PIA VPN (Özel İnternet Erişimi)

Yukarıdaki VPN'lerin tümü HBO Go'nun engellemesini kaldırır ve güçlü güvenlik protokolleriyle yeterince hızlı ve güvenilirdir.

Seyahat ederken VPN Kullanarak HBO'yu İzleyin

En iyi şovlardan bazıları HBO'da yayınlanmaktadır. HBO ve HBO Go sayesinde, ABD'de olduğunuz sürece bu şovların bilgisayarınızda, telefonunuzda veya tabletinizde tadını çıkarabilirsiniz. Yani, ABD'de değilken veya yurtdışında seyahat ederken en sevdiğiniz programları izlemek istiyorsanız, sizi ele geçirdik! Şovları izleyebilirsiniz ve işte bunu yapmanın en kusursuz yolu !:

-> VPN edinin:

Bu durumda en iyi ve en olası çalışma yöntemi bir VPN kullanmaktır. Bir VPN, dünyanın neresinde olursanız olun, ABD'de bulunan bir sunucuyu seçmenize yardımcı olacaktır. Bu şekilde ABD'deymişsiniz gibi görünecek ve HBO Go'yu izleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, bu kılavuzdaki önerilerden seçtiğiniz akış VPN'de oturum açmaktır. Şimdi, ABD'de bulunan bir sunucuyu kullanın ve HBO'da oturum açın. Daha sonra cihazınızın ABD'de olduğunu işleyecek ve hiçbir içerik engellenmeyecek!

En İyi VPN Sağlayıcıları

NordVPN

NordVPN, çevrimiçi video engelleme hizmetlerinin engellemesinin uzun süredir devam eden bir şampiyonudur. Hemen hemen her şeyi engeller. Orada en iyi VPN sağlayıcılarından biridir ve nedeni aşağıdakileri içeren gelişmiş özellikleridir:

 1. Yüksek hız
 2. Kayıt tutmama politikası
 3. Coğrafi olarak engellenen büyük akış sitelerinde kısıtlamaları kolayca atlar
 4. Yüksek güvenlik ve gizlilik
 5. Canlı sohbet yoluyla 7/24 müşteri desteği
 6. Otomatik öldürme düğmesi
 7. DNS sızıntı koruması
 8. Sınırsız bant genişliği
 9. Chrome ve Firefox tarayıcıları için şifreli proxy uzantıları
 10. 6 cihaza eşzamanlı bağlantı sunar

ExpressVPN

ExpressVPN, İngiliz Virgin Adaları'nda bulunmaktadır. Ayrıca VPN'ler arasında en üst sıralardan biridir. En iyi özelliklerinden bazıları:

 1. Mükemmel hız
 2. Günlük yok
 3. Netflix ile çalışır
 4. Kullanıcı dostu
 5. Tüm cihazları destekler
 6. 7/24 müşteri hizmetleri
 7. Akış için mükemmel

IPVanish VPN

IPVanish bazı ilginç özellikler sunar ve bunlar:

 1. Uçtan uca ağ şifrelemesi
 2. Güvenli anonim gezinme
 3. Kullanımı kolay
 4. Sansürü atlar
 5. Sınırsız bant genişliği
 6. IPv6 sızıntı koruması
 7. Hızlı müşteri hizmeti

Son söz

Daha yaygın olarak, Avustralya ve Kanada'daki kitleler HBO GO'ya canlı olarak erişirken yukarıda belirtilen engellerle karşı karşıyadır. Engellenen içerik, en popüler şovların hayranlarını rahatsız ediyor ve ABD dışındaki HBO GO'nun engellemesini kaldırmak için çeşitli yollar aramaya çalışıyorlar. Kapsamlı bir araştırmadan sonra, bu soruna tek çözümün en iyi VPN'de olduğuna inanıyorlar. Amerika'dan bir sunucuya VPN kullanılarak erişildiğinde, IP adresi değiştirilir ve site, bir izleyicinin Avustralya, Kanada veya dünyanın herhangi bir ülkesi yerine Amerika'da bulunduğuna inanarak erişime izin verir..

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments