Evde Film İzlemenin 8 Nedeni

[ware_item id=33][/ware_item]

Film düşkünleri hiçbir zaman yeni gişe rekorları kıran filmleri kaçırmaz. Sadece bir koltukta eğilirken yeni bir film izlemenin rahatlığını bekleyemezler, bu da bir sinemada ilk birkaç izleyici olmanın gurur duygusunu tehlikeye atar. Beklemeye rağmen, bazı film düşkünlerinin hala bir tiyatrodan çok evde film izlemek gibi olduğuna şüphe yok. Ancak, aslında neden daha iyi olduğuna dair bazı nedenleri bildikten sonra evde film izlemeyi tercih ediyorlar. Hangisinin daha iyi bir seçim olduğu hakkında konuşalım, bir tiyatroda arkadaşlarınızla film seyredin veya kanepenizde rahatlayın ve çevrimiçi film izleyin.


Genellikle kabul edilen seçenekle başlayacağız, yani filmlere gidiyoruz. Nitekim, bir sinema salonu, takılmak istedikleri insanlarla birlikte çok fazla zaman harcadıkları için arkadaşlar arasında en çok aranan mekânlardan biridir. Ayrıca, filmlerin ve müziğin romantik yaşamımızda çok önemli bir rol oynadığını ve muhabbet kuşlarının bir tiyatro salonunun arka koltuğuna haftada en az birkaç kez vurması gerektiğini unutmamak gerekir. Bir tiyatroda film izlemek de harika bir eğlence aktivitesidir, özellikle de şehrinizde yapacak çok şey olmadığında, bir kişinin arkadaşlarıyla filmlere giderek bir araya gelebilir. Bir tiyatroda film izlemek gerçekten eğlenceli ve insanların çoğu bunu kabul ediyor.

FAKAT!

Tartışmanın her zaman iki tarafı vardır. Bu nedenle, bu konuyla ilgili kutunun dışında olmak ve gerçekten bir tiyatroda film izlemekten daha iyi bir seçenek olduğunu doğru iddialarla söylemek istiyoruz. Evde film izlemek sinemada film izlemekten daha iyi bir seçenektir. Tiyatro severleri rahatsız etmek için burada değiliz ve sık sık filmlere gittiğimiz için kesinlikle ikiyüzlü gelmek istemiyoruz. İlk başta tiyatro hayranlarına garip gelebilir, ancak işte, herkesi evde film izlemenin neden bir tiyatrodan daha iyi olduğuna ikna edecek 8 harika neden sunmaktayız. Kafası karıştı mı? Nedenlerini kontrol edin ve kendiniz karar verin.

1) Çünkü herkes para biriktirmek istiyor!

Sinema bileti sinema salonuna ve boyutlarına bağlı olarak ortalama 10 ila 20 dolar arasında değişiyor. Öte yandan, en iyi akış hizmetleri bile HBO için ortalama 8 $ / ay tasarruf maliyeti Şimdi 15 $ / ay maliyeti. Sinema biletinin neredeyse yarısı.

Ayrıca Oku: Tasarruf Edin & Ucuz VPN Alın

Bir sinemada film izleyecekseniz, bir film için en az 10 dolar ödersiniz. Ancak, bir ay boyunca binlerce başlıklı bir kütüphaneye sadece 8 $ ile abone olabilirsiniz! Bir Ev Koşusu…

“Not; Ayrıca yeni filmleri daha az parayla çevrimiçi kiralayabilirsiniz. ”

2) Elinizde kontrol sahibi olmak daha iyidir!

Sinemadaki filminiz asla duraklamayacak. Sinemada neler oluyor olursa olsun, sadece devam ediyor! İster işemek isterse, patlamış mısır kovanızı doldurmanız, film sizi gerçekten uykulu hissettiriyorsa kendiniz için bir kahve almanız veya evin anahtarlarının telefonun altında bulunmadığı zamanlarda ev anahtarlarınızın nerede olduğunu kardeşinize açıklamanız gerekir. paspas; Kısacası, ne olursa olsun, filmin yuvarlanması gerekiyor. Filmin ara vermesinin zamanı geldiğinde, atıştırmalık kapmak için kalabalığa karşı çıkış fırçalamaya çıkmak için tüm mola, sadece birkaç sahneyi kaçırdığınız bir hayal kırıklığıyla geri dönmek için. Ne almalı, atıştırmalıklar veya film? Elbette, çevrimiçi bir film izlemek durumunda, bu her şey kolayca mümkündür, aslında, ekranda en sevdiğiniz filmle evinizin tüm lüksünün tadını çıkarabilirsiniz, o zaman kimin daha küçük bir ekrana önem verdiğini? Şimdi filmin birkaç dakikasını kaçırmak isteyip istemediğinizi seçmeniz mi gerekiyor yoksa…

Duraklatın, oynatın, geri sarın, atlayın veya istediğinizi yapın. Her şey evde seninle ilgili, çünkü oraya hükmetiyorsun!

3) Çünkü hiç kimse filminizi mahvetmemeli!

Sinemada bir çok insan var ve bunların her biri var. Tabii ki, kalabalığın ve insanların ortasında olmak için sinemaya gidiyorsunuz. Ama bunda acı bir gerçek var. Aslında bir tiyatroda iki tür insan var, biri ilk kez filmin en iyi sahnelerini izlemek için heyecanlı, ikincisi ise filmin en iyi sahnelerini mahvetmek için heyecanlı olan 'spoiler'. Bahsetmeyi unutmamak için, istediğiniz sandalyeyi alamadığınızda gerçekten sinir bozucu olur. Sonuç olarak, çevrenizdeki kötü seyirci ile yönetmek zorunda. Tam önünüzde oturan bir çocuk olup olmadığını ve aylarca beklediğiniz filmin bir klibini almaya hevesli bir şekilde çalıştığınızı düşünün, ancak mızmızlanma keyfini çıkaramayacağınız ve denetleyici gelene kadar ağlayan bebekle kayıp ebeveyni kontrol edin, çok geç; filmin en güzel kısmını çoktan kaçırdın.

Evet! Film izleme deneyiminizin bozulma ihtimali yüksektir. Ancak, o zaman, sadece yalnız olmanızı ve evde aynı filmi çevrimiçi olarak barış içinde izlemenizi istemekten daha fazlasını yapamazsınız..

Aslında yalnız olabilirsin.

Odanızı kilitleyin, ışıkları kapatın ve Evde Yalnızken filminizi mahvedebilecek kimse yok.

4) Çünkü bir ev sineması olabilir!

Birçok insan, ortam, büyük ekran ve yüksek ses nedeniyle sinemanın film izlemek için en iyi yer olduğunu iddia ediyor. Bu kesinlikle geçerli. Film deneyiminin her parçasını geliştirir. Her şey çok dramatik görünüyor, eylem, diyaloglar, hareketler ve ne değil.

Ancak, bu deneyim bir Ev Sineması ile evde daha da iyi olabilir. Uzanmış sandalye veya yataklı premium tiyatrolar için pahalı tiyatro biletleri satın alıyoruz, ancak nadiren rahatlığımızdan yararlanabileceğimiz bir ev sineması da alabileceğimizi merak ediyoruz. Odanız için yeterince büyük bir ekran, harika ses sistemi, kendi yatağınız veya kanepeniz, çok daha fazla rahatlık olabilir ve kim bundan hoşlanmaz ki.

Ayrıca, evde film izlemekten tasarruf edebileceğiniz nakit, er ya da geç bir ev sineması satın alabilir. Evde eksiksiz tiyatro tarzı film deneyiminiz!

Samsung HT-J5500W 5.1 Kanal 1000 Watt 3D Blu-Ray Ev Sinema Sistemi (2015 Model)

Daha fazla seçenek:

Sony BDVE3100 5.1 Kanal Ev Sinema Sistemi

5) ambiyans evde yapılabilir çünkü!

Birçoğumuz arkadaşlarla film izlemeyi çok seviyoruz. Sevgili dostlarımızla sinemada bir gece planlıyoruz. Harika bir ortam arkadaşlarınızla daha iyi görünüyor. Katılıyorum! Ama, evde harika bir ortam kurmaya, arkadaşlarını davet etmeye ve en sevdiğin filmin tüm parçalarını tıkalı izlemeye ne dersin??

Eminim tiyatroda bir film izlemekten daha iyidir. Ayrıca, tüm sinemalar her türlü yiyeceğe izin vermez. Evde film izlerken yemek yiyebilir, en sevdiğiniz restorandan yemek sipariş edebilir ve birkaç iyi arkadaşınızı davet edebilirsiniz.

Peki, Home Sweet Home'da hiç pizza olmadığında iyi bir ortamın anlamı nedir?!

6) Çünkü her filmi anlamak çok kolay değil!

Onları izlemek için çok fazla konsantrasyon gerektiren bazı filmler var. Bu derin filmlerin derinliğini tamamen anlamak için tek bir sahneyi kaçırmaya dayanamazsınız çünkü her şey ve her şey birbirine bağlanır. Ama sonra birisi sizi önceki sahne hakkında kesintiye uğratır ve filmin bazı önemli sahnelerini kaçırmak tamamen dikkatinizi dağıtır. Bu sadece bir sinemada olabilir.

Şimdi evde çevrimiçi film izlediğinizi hayal edin. Konsantrasyonunuzu filme ne kadar kolay sabit tutabiliyorsanız, sahip olabileceğiniz en az rahatsızlık, sinemadaki yabancıların yarattığı yaygaradan daha kolay idare edebileceğiniz genç kardeşinizi rahatsız ediyor. Ve elbette, noktaları birleştirmek için her zaman geri dönebilirsin.

Yani, Ev Kalbin olduğu yerdir! Film biletleri için ödeme yaptıysanız ancak filmden anlam çıkarmak için sahneleri tekrar izlediyseniz çok kötü, ah!

7) Evde Engelli Bekletme Yok olduğu için!

Sinemada sonuna kadar eğlenebilir misiniz? Yapabileceğinizi düşünebilirsiniz, ama Hayır! Yapamazsın. Size bir soru sorayım: Yoldayken kaçınılmaz durumlar nedeniyle filme geç kalırsanız ne olur? Filmin başlamasını durdurabilir misin? Tamam, işte bir tane daha. Bir sinema salonundaysanız filmi en rahatlatıcı kıyafetle izleyebilir misiniz? Veya insanlar size yüksek kaşlarla bakmadan bir sahneye histerik bir şekilde gülebilir misiniz??

Evde bir veya iki film izlemek istiyorsanız, benzeri görülmemiş bir durumla uğraşmanız gerekmez. Ne de bir film için bakmalısın ya da bebek yapmalısın. Sadece PJ'lerinize, hatta doğum günü elbisenize, odanıza kilitlenebilir ve filmin keyfini çıkarabilirsiniz.!

8) Sınırlı Yiyecek / Snacks En Çok Rahatsız Ediyor

Buna ayrı ayrı bir noktaya değinmemizin nedeni, bunun foodies için çok önemli olmasıdır. Dışarıdaki yiyecekleri bir tiyatroya getiremediğinizde can sıkıcıdır. Bu temelde patlamış mısır, cips ve şekere sınırlar. Evde bir film izlerken en sevdiğiniz Hardees, Burger King, Whitecastle, Domino ya da her şeyi sipariş edebilirsiniz. Daha da iyisi, çevrimiçi bir film izlemeden önce pişirmeyi kendiniz yapın; yerin temizliğinden ve onu hazırlayan ellerin temizliğinden emin olacaksınız. Artı, çok daha ucuz bir halt olacak.

Evde Durmak Yok!

Çok daha fazlası varken evde en sevdiğiniz filmleri izlemek için sadece 8 basit ama harika neden ekledik ve bunları şimdiye kadar tanıdığınızı düşünüyoruz. Bu bilgileri evde film bash yapmaya ikna etmek için arkadaşlarınızla ve film ortaklarınızla paylaşın. Bizimle paylaşmak için daha ilginç nedenleriniz olabilir, bu nedenle sosyal ağımızdaki diğer nedenlerden bahsedin veya #BestVPNDeals kullanarak sosyal medya hesabınızdan gönderin.

Size Son Tavsiyemiz 

Evde film indirirken güvenli olmak için bir VPN kullanmanız gerekir. Birçok ülkede filmleri çeşitli nedenlerle indirirken bir VPN kullanmak gereklidir. Bunlardan biri indirmek için para cezası bildirimi alıyor. Elbette bundan kaçınmak isteyeceksiniz. Bu nedenle, size en iyi VPN sağlayıcılarından ikisini öneriyoruz:

NordVPN

Bu VPN sağlayıcı, internet güvenliğini oldukça iyi bir fiyata sunmasıyla ünlüdür. İndirme hızınızı da dalgalandırmaz. Böylece, evde tek ve tek NordVPN ile film indirirken son derece huzurlu olacaksınız.. 

ExpressVPN

Bu VPN sağlayıcısı bağlantı kararlılığıyla bilinir. Cihazınız kapalı olsa bile VPN bağlantısı kesilmez. Güvenlik sağlarken, ISS hızınızı da azaltmaz. Bu yüzden ExpressVPN denir.

Facebook: https://www.facebook.com/bestvpndeals/

heyecan: https://twitter.com/bestvpndeals

Resim Kredileri: ShutterStock.com

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments