Černý pátek VPN nabídky a díkůvzdání jídla – všechny krupobití za černý pátek!

[ware_item id=33][/ware_item]

Černý pátek je zvláštní z mnoha důvodů. Nejprve je to den po Díkůvzdání, což je jedna z nejpopulárnějších událostí roku. Nemá to jen kulturní a tradiční význam, ale také světské výhody. 


Aha, pravděpodobně přemýšlíte o tom ústním zalévání, speciálním díkůvzdání, které uspokojí vaše chuťové buňky a zanechává nezničené vzpomínky na rodinnou večeři. Ale mluvíme také o úžasných prodejích, s nimiž se setkáte, když Černý pátek zasáhne kalendář. Někteří z shopaholic lidí dokonce čekají na nákupy a vyhledávají tyto slevy, které byste jinak nikdy neviděli v jiném ročním období. 

Nakupování online je tak rozšířené, že i když obchody nabízejí zboží za pár babek, na konci dne stále získávají velký zisk. Proto lidé, kteří se o tyto obrovské výprodeje a slevy starají předem, dávají pozor na své oblíbené obchody, aby je mohli kdykoli prodat. Ale co pro milovníky techniky?

Stejně jako tyto značkové slevy jsou neuvěřitelné a neodolatelné na výprodej Černý pátek, platí i pro Black Savings nejlepší nabídky VPN pro technologické spořiče, kteří chtějí udržovat svá zařízení v bezpečí a chráněni. VPN jsou virtuální a víte, že Černý pátek je hlavně o internetu. Slevy jsou nabízeny na webových stránkách elektronického obchodování. Za tímto veselím je však také smutná pravda. Co by to mohlo být?

Jste chráněni na výprodej Černý pátek?

Určitě jste! Důvodem, proč tento Černý pátek potřebujete ochranu VPN, je to, že mnoho prodejních bannerů, souborů cookie a oznámení při těchto velkých příležitostech je falešných. Jsou určeny ze škodlivých důvodů buď kvůli finančním krádežím nebo krádeži dat. Chcete-li být při hledání svých oblíbených položek prodeje v bezpečí na internetu, potřebujete dohodu Black Friday VPN.

Druhým důvodem pro získání VPN pro sebe, zejména při této příležitosti, je to, že každý poskytovatel nabízí takové nabídky, slevy a kupóny, které nenabízí po celý rok. Některé z nabídek Black Friday VPN mají více než 50% slevu a delší dobu, než je obvyklé. 

Takže, pokud si chcete koupit VPN pro tyto výhody, podívejte se na seznam 5 nejlepších Black Friday VPN obchodů tentokrát. Po těchto obchodech vám dáme několik chutných tipů pro vaše jídlo díkůvzdání 2019.

5 nejlepších Black Friday nabídek a slev VPN:

NordVPN

Uživatelé vždy očekávají od společnosti NordVPN hezký obchod, který nikdy nepřestane překvapovat pokaždé, když do kalendáře zasáhne nová příležitost. Tentokrát na Černý pátek byl NordVPN v souladu s překvapením. 

Začali své 3-letý + 3-měsíční bezplatný obchod což stojí 3,49 $ měsíčně. Uživatelé vždy hledají delší nabídky a jsou zde s příjemnou 70% slevou na obchod navíc. Šetrit takovou dohodu 30denní zárukou vrácení peněz a všechny ty bezchybné služby by byly velkou chybou!

ExpressVPN

Přestože se jedná o nejlepší VPN, je stále nejprodávanější. Proč? Díky svým neposkvrněným službám a zařízením pro péči o zákazníky. Takže pro jejich dohodu Black Friday VPN nabízejí velkou slevu 49%. Takže tento Black Friday Deal Expressvpn je tak nízký jako 6,67 $ / měsíc na jejich ročním účtu + 3 měsíce zdarma, což dříve vás stálo asi 13 babek za měsíc.

navštivte web

IPVanish

ipvanish ceny

Další poskytovatel, který si udržel dobrou pověst v kratším časovém úseku, než je v tomto odvětví obvykle požadováno, aby nastavil vaše drápy. V případě dohody Black Friday VPN nabízejí kratší dohodu o 1 rok, než se očekávalo, což je téměř vždy případ s IPVanish nabídnout maximální délku roční dohody. 

To však neznamená, že nás tento poskytovatel jiným způsobem nepřekvapuje. Na první pohled, pokud si prohlížíte jejich webové stránky, cena tohoto ročního obchodu je 3,25 $ měsíčně se 73% slevou. 

Toto je skutečný obchod pro Černý pátek, což je docela dobré vědět, jaký druh šifrování na místě tento poskytovatel nabízí. Přichází s přiměřenou sedmidenní zárukou vrácení peněz.

Soukromý přístup k internetu

Tento poskytovatel, také známý jako PIA, je vždy na seznamu důvěryhodných VPN. Kromě svých úžasných služeb nabízejí také úžasný balíček, který je tak úsporný. Jejich Černý pátek obchod je pro 1 rok zabývat se těmito náklady 3,33 $ měsíčně šetří vás úžasné 67%. Mají po celém světě poměrně velký počet serverů, které říkají 3160+, a proto jejich VPN projevuje velkou rychlost.

CyberGhost VPN

CyberGhost je také úžasná VPN. Mezi jeho nejlepší vlastnosti patří;

Blokování reklam, skrytí IP adres, nelogy, globální servery, zabezpečené transakce a konverzace, blokování malwaru a ochrana na různých platformách atd.. 

CyberGhost se zaměřuje na online zabezpečení svých uživatelů a během let si získal důvěru lidí tím, že věřil jejich slovům.

Black Friday Deal tento rok

79% sleva na tříletý plán

Cena se slevou: 2,75 $ / měsíc

45denní záruka vrácení peněz

VyprVPN

V neposlední řadě v neposlední řadě. Po jeho testování musíme říci, že Vyprvpn má správné šifrování a rychlost, kterou všichni hledají v VPN.

Tento černý pátek stojí jejich prémiový plán 6,67 $ / měsíc za 1. rok s 30denní zárukou vrácení peněz. Můžete připojit 5 zařízení současně.

Tipy na jídlo díkůvzdání

Udělejme si skutečný rozhovor při této velké příležitosti. Jsem si jistý, že všichni musíte plánovat zdravou večeři díkůvzdání a musíte pozvat některé speciální hosty na hostinu, protože díkůvzdání je hlavně o pohostinnosti, bratrství a vděčnosti. Většina rodin se řídí tradičním denem díkůvzdání, který má obvykle Turecko, rohlíky na večeři, některé pečené a pečené vegetariány, koláč a speciální salát. A ano, víno ... kvůli nebi! 

Pokud však plánujete přidat třešničku na vaši tradiční večeři díkůvzdání, která má stejnou podstatu jako stará doba, ale chutná moderně, postupujte podle několika nejlepších tipů, které jsem shromáždil, abych vaši večeři díkůvzdání přibil 2019.

Podívejte se na Cyber ​​Monday VPN Deals>>

Ace křupavé Turecko

Díkůvzdání bez Turecka je stěží představitelné. Někdy se však stane suchá krůta bez příchutí, když nevíte, jak ji zalévat do úst. Krůtí maso má chuť, ale pokud vnější kůže není křehká, prostě chutná jako stará a chlazená hranolka chutná, matná a bez chuti. Chcete-li přibít krikovanou krůtu, postupujte podle následujících 3 jednoduchých tipů.

Dehydratovat: Brining je důležitý, ale také se zbavuje vlhkosti z kůže. Pamatujte, že vlhkost je zevnitř dobrá, zatímco zvenčí je torpédoborec. Vymažte ji a poté se ujistěte, že je kůže dehydratovaná, vysušte ji také na vzduchu.

Tuk: Po důkladném zaschnutí pokožky je pro křehkou pokožku nezbytný další krok. Namažte pokožku štětcem. Můžete ho namazat máslem nebo stolním olejem, potřebujeme jen trochu tuku.

Máslo je však lepší, protože má také příjemnou vůni. Mazáním máme na mysli pouze tenkou vrstvu tuku a nikoliv jeho spoustu. Protože tuk se snadněji spaluje, dodá vaší pokožce příjemnou zlatou barvu, která v ní skrývá svěží.

Unlid: Do této chvíle musíte pochopit, že vlhkost je nepřítelem svěží pokožky. Když na misku položíme víko, páry jsou zablokovány, což způsobuje vlhkost. Takže bez ohledu na to, jak moc sušíte pokožku, než ji vložíte do trouby, pokud zakryjete krůtu, bude se v troubě potit a výsledkem bude kulhání a jemná pokožka..

Kořeněné dýňové večeře

Večeře jsou také povinné na jídelním stole díkůvzdání. Kořeněná večeře však chutná lépe než sladká nebo jen sůl a pepř. Zde si vyzkoušejte tuto kombinaci koření pro své kuchaře pro večeři.

Obvykle lidé chodí s hotovým kořením z dýňového koláče, které mají samozřejmě různé společnosti. Je docela snadné vyrobit si vlastní koření pro kutilské večeře, které chutnají nebesky. Tato kombinace koření má nádech východní kuchyně, takže to bude něco mezi východní a západní chutí. Toto koření můžete uložit a použít, kdykoli připravujete chutné kořeněné dýňové večeře.

Tato kombinace vytvoří asi 4 polévkové lžíce, což stačí na asi 40 večeří. K přípravě 12 večeří potřebujete 3 lžičky tohoto koření.

K přípravě koření pro kutily potřebujete:

2 lžičky mletého zázvoru
½ lžičky mletého muškátového oříšku
1 lžička mletého hřebíčku
4 lžičky mleté ​​skořice
1 čajová lžička drcená sušená bazalka
½ čajové lžičky oregano
½ rozdrcený tymián
½ rozdrceného rozmarýnu
1 lžička kajenského pepře
2 lžičky mletého koriandru
½ lžičky mletého kmínu
½ lžičky pepře
1 lžička drceného semen koriandru

Pečené arašídové pyré / omáčka

Ořechy jsou také podstatou jídelního stolu díkůvzdání. Když většina rodin nepovažuje ořechy za tak důležité, je to skvělý zápas pro obě vaše večeře, Turecko nebo dokonce těstoviny, pokud ji plánujete. Musí to být v různých souvislostech a může jít o to, aby se všechny tři z nich pokaždé staly dokonalým zápasem. 

Málokdo z vás musel vyzkoušet arašídovou omáčku. Pokud si přejete, aby se vaše večeře díkůvzdání 2018 stala trochu zvláštnější, vyzkoušejte tuto ústní vodu, pečené arašídové pyré / omáčka pro vaši rodinu. Podívejte se na recept našeho arašídového pyré z díkůvzdání / omáčka. To bude sloužit o malé zmrzlinové misce s omáčkou.

Potřebuješ:

2 ″ loupaný zázvor (udělejte pastu v mixéru)
2 malé stroužky česneku (udělejte pastu v mixéru)
1 šálek smetanového nesoleného arašídového másla
2 polévkové lžíce čerstvé limetkové šťávy
4 polévkové lžíce sojové omáčky s nízkým obsahem sodíku
2 lžičky světle hnědého cukru
3/4 lžičky drcených vloček červené papriky
5-6 pražené kešu (udělejte pastu v mixéru)
Cmar (přidejte podle potřeby konzistence, asi 2 polévkové lžíce pro silnou konzistenci)
Sůl podle chuti

Příprava

  1. Do pánve přidejte trochu másla a namažte jej. 
  2. Nyní přidejte do pánve zázvorovou česnekovou pastu. 
  3. Vařte, dokud se nezmění o jeden odstín tmavší, ale ne zlatý. 
  4. Přidejte kešu pastu a celou pastu udělejte zlatohnědou. 
  5. Nyní přidejte arašídové máslo a vařte, dokud se všechny ingredience nespojí dohromady. 
  6. Dbejte na to, aby se nepřevařil, nesmí ztratit vlhkost. 
  7. Nyní přidejte zbývající ingredience dohromady a nechte mléko pozadu. 
  8. Přidejte 2 polévkové lžíce vody a nechte ji vařit po dobu 5 minut zakryté a na nízkém plameni. 
  9. Odhalte a přidejte podmáslí tolik, kolik chcete naředit pastu a vařte dalších 5 minut, dokud nebude hladká struktura. 
  10. Podávejte při pokojové teplotě.

Závěr

Černý pátek označuje tradiční a světské požehnání. Den před zaléváním úst, zatímco ten samý den nám dává slevy na čelisti. VPN nejsou v tomto závodě pozadu. Všichni poskytovatelé nabízejí úžasný prodej, který neuvidíte po zbytek roku. 

Diskutovali jsme o několika úžasných obchodech VPN Black Friday, které jsou dost dobré na to, abyste je mohli chytit před černým pátkem, abyste mohli zůstat chráněni, když nakupujete na různých webových stránkách oblečení, boty nebo cokoli podle svého výběru..

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments