En İyi Kodi Eklentileri (Ocak 2019 Güncellendi)

[ware_item id=33][/ware_item]

İstediğiniz zaman içerik akışı yapmak, çoğu insanın bu günlerde karşılayabileceği bir lüksdür ancak Kodi açık kaynaktır, bu da sevdiğiniz şeyleri izleyerek paradan tasarruf etmeniz anlamına gelir. TV şovları, filmler, canlı TV, canlı sporlar ve çevrimiçi oyunlar için idealdir. Popülerdir çünkü uzun bir format listesini destekler, böylece içerik çeşitli oynatıcılarda yayınlanabilir. Kodi'nin en iyi yanı, heyecan verici bir özel deneyim oluşturmak için çok sayıda eklenti sunmasıdır.


İstediğiniz Kodi eklentilerini nerede bulabilirsiniz? Onları çıkarmak için Kodi depolarını araştırmanız gerekecek. Bu depolardan birkaçı yalnızca tek bir eklentiye erişim sağlarken, aynı anda birden çok eklenti sağlayan diğerleri de vardır. Bir Kodi deposunu yükledikten sonra, içerdiği tüm eklentilerin güncellenmiş sürümlerini alacaksınız.

Kodi eklentileri için VPN Neden Gereklidir?

Tüm çevrimiçi etkinliklerde olduğu gibi, güvenlik önce gelir. Telif haklarını ihlal edenlere karşı harekete geçen yetkilileri duymuş olmalısınız. Giderek daha uyanık oluyorlar, bu yüzden kendinizi korumanız gerekiyor. Kodi VPN, gerçek IP adresinizi gizleyerek tam konumunuzu izlemelerini imkansız hale getirir. Ayrıca tüm gelen ve giden verilerinizi genel ağlardaki bilgisayar korsanlarından koruyacaktır. Buna ek olarak, birçok Kodi eklentisinin üzerinde coğrafi kısıtlamalar vardır. Güvenilir bir VPN onları atlamanıza yardımcı olacaktır.

Önerilen Kodi eklentileri

Kodi için çok yönlü işlevler gerçekleştiren çeşitli depolarda farklı eklentiler mevcuttur. Bazıları belirli bir kitleye hitap eder, böylece aralarında ihtiyacınız olanı mutlaka bulacaksınız.

göç

Bu Kodi eklentisinin tanıtım gerektirmez. Diğer birkaç eklentiye ilham verdi ve yüksek bir standart belirledi. Lambda tarafından geliştirildi ve müthiş kullanıcı arayüzü ile ünlü. Birçoğu bunu Netflix ile karşılaştırdı. Geleneksel aramanın yanı sıra, belirli bir ünlünün oynadığı içeriği de bulabilirsiniz.

Sözleşme

Bu ünlü eklenti, Exodus'un yeni yüzü. Exodus'u bir ev ismi yapan aynı harika özelliklerle birlikte geliyor. Conilant'ı Kodil deposundan yükleyebilir ve görüntüleyenlerin ekranlarına yapıştırılmış en son içeriği keşfedebilirsiniz.

Ayrıca Oku: Kodi için En İyi Yasal Eklentiler

Çıkış / Antlaşma Çatalları

 1. Gurzil

Exodus'a erişmek zorlaştı, bu yüzden pazarda böyle bir şey için bir boşluk vardı. Bu, geliştiricilere Gurzil gibi Exodus çatallarını yapma fırsatı verdi. Kodi eklentilerinin sadece bir Exodus çatalı olmadığından emin oldular. Bir kez test ettikten sonra, performansının esinlenerek ilham aldığı eklenti gibi olduğunu fark edeceksiniz..

 1. Fantastik

Exodus, Kodi için standart olarak sunulan tek eklenti değildi. Fantastic, tıpkı Covenant gibi çalışmak üzere geliştirildi. Aslında, kullanıcıların çoğunluğu için o kadar iyi çalışır ki, Antlaşma kadar sık ​​kullanırlar. Fantastic ile en sevdiğiniz türleri bulmak çok kolay. Şu anda sıcak olan şeyleri arıyorsanız, Fantastic'in de bu seçeneği var.

 1. şifresiz

Akış sırasında hız önemlidir ve Uncoded bunu öncelik haline getirir. Bu yüzden Kodi için bu eklentinin çok büyük bir takipçisi var. Kayıt tutmayan bir ilke yürüterek güvenliği bir adım daha ileri götürür. Özel bir depodan, Kodlanmamış depodan kurabilirsiniz.

 1. Poseidon

Tıpkı Yunan Tanrısı'nın okyanusları yönettiği gibi, bu Kodi eklentisi Amazon Firestick dünyasını yönetir. Sadık Firestick kullanıcılarının tercihlerine göre bu kategoride üst sıralara yükseldi. Başka bir avantaj, Covenant'ı anımsatan modern bir kullanıcı arayüzüne sahip olmasıdır. Hafta içi ve hafta sonu sıkıntıları öldürmek için geniş içerik yelpazesinden seçim yapın.

 1. Neptün Yükseliyor

XBox kullanıcıları Kodi için eklenti geliştiricileri tarafından unutulmamıştır. Neptune Rising sahneye çıktığından beri harika yorumlar aldı. Neden çok sevildiğini görmek kolaydır. Tasarımın ana fikri, Exodus ve Covenant'ın yaptığı gibi gelişmeye bağlı olduğu anlamına gelen Poseidon'dan alınmıştır. Neptune Rising’in bağımlılık kaynağı NaNScrapers. Diğer Kodi eklentileri aracılığıyla bulamayacağınız içeriği sağlayan geniş bir kütüphaneye sahiptir.

Oculus

Bu, doyumsuz bir açlığa sahip olanlar için mükemmeldir. Eğlence haberlerinde şu anda manşet yapan en yeni gişe rekorları kıran TV ve dizilere erişmek için Ticari Marka deposundan yükleyin. Tıkınırcasına izleme oturumlarınızı daha rahat hale getirmek için uygun kategoriler vardır.

Genesis Yeniden Doğdu

Kodi'nin Genesis eklentisini kaybettiği üzücü bir gündü, ancak kullanıcılar Genesis Reborn olarak yeniden ortaya çıktığında kendinden geçmişti. Artık Genesis'in yeni bir pakette sunduğu aynı muhteşem deneyimin tadını çıkarabilirsiniz. Aynı geliştiriciler Genesis Reborn üzerinde çalıştı, bu yüzden kalite veya güvenilirlik hakkında şüphe yok.

Uranüs

Arabelleğe alma, herhangi bir kullanıcının Kodi üzerinden akış yaparken istediği son şeydir. Uranüs bu konuda parlak. Premium Trakt hesaplarına kaydolursanız, sadece HD videolar elde etmekle kalmaz, aynı zamanda arabelleğe alma veda edersiniz. Çok tatlı bir anlaşma. Blamo deposuna göz atın.

Canlı TV Eklentileri

 • Kardeşlik

Intercomp Media deposundaki bu küçük taş, tüm canlı TV ihtiyaçlarınızı kesinlikle karşılayacaktır. Ödül gösterileri, yüksek profilli etkinlikler ve çok daha fazlasını gerçekleştirebilirsiniz.

 • Dr Doom

Kodi için bu eklenti, tatmin edici canlı TV akışı sağlayan fantastik kullanıcı deneyimi için şiddetle tavsiye edilir.

Özel Eklentiler

Benzersiz tercihlerine bağlı olarak belirli kullanıcıları hedefleyen harika Kodi eklentilerini not edin.

 • FSOCIETY ayrıca belgeselleri, kısa filmleri ve müzikleri var
 • WatchNixtoons Incursion deposundan. çizgi film ve anime hayranları için mükemmel
 • Çılgın Ev Klasikleri eski TV şovları ve film severler için olmazsa olmaz
 • Çocuk Köşesi V2 Çocukların içeriğini heyecan verici kategorilere göre özenle istifler
 • Kesinlikle HD her zaman kaliteden ödün vermeyen ve HD konusunda ısrar edemeyen kullanıcılara hitap eder

Tüm bu harika seçenekler arasında kafanız karışması bekleniyor, ancak aramanız sırasında bir Kodi eklentisi için bireysel gereksinimlerinize odaklanmanız daha kolay olacaktır..

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments