En Hızlı VPN Hizmetleri 2019 için Yarış? – En İyi VPN Kazansın!

[ware_item id=33][/ware_item]

Önce Kısıtlamalar ve Şimdi VPN Hızı!

Hare ve Kaplumbağa'nın eski okul masalı, değişikliklerin sadece bir tık uzakta olduğu günümüzün hızlı tempolu dünyası için reddedilen bir fikir. İnternet kullanımı durumunda akıllı seçeneklere göre hızlı bir seçenek tercih edilir. Video izlemek, yazılım güncellemelerini ve torrentleri indirmek için sonsuza dek beklemek zorunda kaldığınızda veya en sevdiğiniz web sitelerine yeterince hızlı göz atamadığınızda ne kadar sinir bozucu olabileceğini biliyoruz. Bu çevrimiçi lanetleri kaldırabilmek için mutlaka bir VPN'e ihtiyacınız var.


Ancak, sorun gerçekten burada bitmiyor ve VPN dünyasıyla ilgili bazı şeylerin farkında olmadığınızda, sonunda bir kısır döngüye yakalanabilirsiniz. Bir VPN ile karşılaştığınız ilk sorun, tam olarak internet özgürlüğünüze sevinmek için yeterince şansınız olmadığında, lanet hızdır. Bu günlük bir sorun olduğunda, ilk etapta gerçekten kısıtlamalardan daha sinir bozucu olur. Torpido benzeri bir VPN'in olmasını istediğiniz yer burasıdır. Önce bir VPN'in yavaşlamasına neyin sebep olduğuna bakalım.

Bir VPN'nin hızı, genellikle İnternet bağlantınız, seçtiğiniz VPN protokolleri ve bağlı olduğunuz cihaz dahil olmak üzere çeşitli dizilerden önemli ölçüde etkilenir. Tüm bu önemli öğeler, tıpkı cihazınıza bir VPN bağladığınızda hız dalgalanmasına neden olur. Bununla birlikte, milyonlarca saldırı olduğu yerde, bu sorunun da bir çözümü vardır ve bu yeterince basittir. Birinci sınıf, iyi seçilmiş, en hızlı VPN ile, internet özgürlüğüne giden bir biletle mermi yolculuğunun tadını çıkarabilirsiniz.

Önce VPN'nizi Anlayın

Hızını neyin düzeltebileceğini bilmek için VPN'nizin mekanizmasını anlamak çok önemlidir. VPN'i size teknik ve meslekten olmayan terimlerle açıklayacağız. Teknik olarak, bir VPN, verilerin kullanıcının ucundan (ISP-İnternet Servis Sağlayıcısı) VPN sunucusuna ve daha sonra kullanıcının istediği hedefe gönderildiği güvenli bir tünel sağlayacak şekilde uyarlanmıştır. Şifrelenmiş maden mili aracılığıyla uçlar arasında iletilen bilgiler başkaları tarafından okunamaz, çünkü sistem özel ağı dış ağdan korumak için birkaç öğe içerir.

Şimdi basit bir dilde, VPN, kimsenin çatlayamayacağı kodlanmış dil yardımıyla Web'deki coğrafi olarak kısıtlanmış tüm içeriği kırmanıza yardımcı olan bir araçtır, böylece herhangi bir yerde fark edilebilir ve Cyberspace'de herhangi bir şeyi fark etmeden yapabilirsiniz . Bir bakıma, internetteki Hollow Man'sınız ve görünmez olma şansınız varsa ne kadar süper bir hile yapabileceğinizi gerçekten biliyorsunuz..

Öyleyse, sadece bir VPN için gitmek eğlenmek için mi yoksa daha fazla anlaşma var mı? Bağlı bir dünyada yaşadığımız için, hain hack'lerden kişisel güvenliğimizi sağlamak için çevrimiçi güvenlik ve gizlilik çok önemlidir. Çevrimiçi bankacılıktan iş arkadaşlarıyla günlük iletişim kurmaya, internette sörf yapmaya kadar, artık bilgisayarlarımızda ve akıllı telefonlarımızda sık sık veri aktarıyoruz. Sadece işgallerden nefret ettiğimiz için dijital hayatımızı korumanın yanı sıra evlerimizi güvence altına almanın yollarını bulmak son derece önemlidir. Bu nedenle, verileri internet üzerinden korumak, VPN'lerin giderek yaygınlaşmasının ana nedenidir. Cihazlarınızda en hızlı şekilde güvenli bir VPN yüklü olması, verilerinizin kolayca kapılması için bir iz bırakmayacağınız konusunda size rahatlama sağlar.

en hızlı vpn hizmetleri

VPN şemsiyesi, internette sörften internete ücretsiz ve ölçülmemiş erişim sağlamaya kadar birçok etkinliğe koruma sağlar. En hızlı VPN, İnternet'i kullanan herkes için gerçekten bir ihtiyaçtır, çünkü sadece aradığımız eğlence değil, gizlilik ve güvenlik de. Bilgisayarlarınıza ve mobil cihazlarınıza en hızlı VPN bağlantısı yüklendiğinde, İnternet'in daha büyük yararlarının tadını çıkarabilir ve herhangi bir kısıtlama olmadan eğlenceden sorunsuz bir şekilde yararlanabilirsiniz..

Yavaş VPN Sorununun Derinliklerine Kazmak

Dürüst olmak gerekirse, genel olarak, bir VPN internete bağlandığında, gerçek İSS'nizin bağlantısından daha düşük hızlı bir bağlantı beklemelisiniz. Ancak, bazı VPN'ler diğerlerinden daha fazlasına neden olur ve ikincisi en hızlı VPN'ler olarak adlandırırız. Bu nedenle, önce tüm VPN'lerin değişken hız ve güvenlik özelliklerine sahip olduğunu anlamanız gerekir. Tıpkı insanların farklı kişilik özellikleri olduğu gibi, VPN'ler de.

Güvenlik Vs Hızı

Bir VPN kullanmanın birincil nedeniniz Netflix, HBO, BBC iPLayer, Hulu vb. Akışlı web sitelerine erişmekse, VPN hızı ana endişeniz olacaktır. Ancak, bir torrent aşığıysanız ve kimliğinizi gözetim ajanslarından anonim tutmak istiyorsanız, gizlilik ve güvenlik ihtiyacınız olan her şeydir. Bir VPN'de çok fazla güvenlik, özellikle bulunduğunuz konumdan uzak bir VPN sunucusuna bağlandığınızda, VPN hızının düşmesine neden olur, olasılıkla VPN hızınızın gecikmesidir. Bunun nedeni, bir VPN ne kadar güvenli olursa, verileriniz o kadar fazla güvenlik katmanından geçer ve böylece yarışı kaybeden tavşan olur. Uzak sunucu konsepti de, ne kadar çok seyahat ederseniz, bitiş çizgisini o kadar geçtiğiniz için kendi kendini açıklar. O halde, koroyu çözüm için tekrar yapalım. VPN hesabınızı en hızlı VPN bağlantısına çevirmenin ideal bir yolu VPN satıcılarınızı akıllıca seçmektir.

Oyundaki Gerçek Oyuncular Protokollerdir

Şimdi biraz teknik tarafa doğru olan, ancak yine de anlamak önemli olan VPN protokollerini inceleyelim, çünkü bu kesinlikle yavaş VPN probleminizin arkasındaki Aşil topuğu olabilir. Protokolleri bilmemek, ihale noktasını bulamadan hızın neden yavaş olduğunu merak etmenizi sağlayabilir.

İlk önce, tüm protokollerin tek bir amaç için işe yaramadığını, ancak her protokolün kullanıcıların belirli gereksinimlerini karşılayacak şekilde formüle edildiğini ve bunun çok farklı olduğunu biliyor muydunuz? Örneğin, SSTP ve OpenVPN protokolleri “Çin'in Büyük Güvenlik Duvarı” gibi güvenlik duvarlarına karşı alaycı olabilir..

Bununla birlikte, coğrafi kısıtlamalı web sitelerini akış, torrent veya atlamak birincil endişenizse, ünlü protokol PPTP'dir. Bununla birlikte, PPTP kötü kitaplarda da ünlüdür, çünkü güvenlikten biraz ödün vererek, aslında küçük bir parçadan biraz daha fazla olan, hızlı bir VPN hızı sağlar. Aynı zamanda, PPTP, özellikle güvenlik için yapıldığı ve hiç de kolay bir şekilde hacklenemeyeceği için “güvensiz” olarak adlandırılamaz. Bu bir 'labirent' ile kolayca anlaşılabilir. PPTP, kolayca izlenebilir olmadan gizlenmenizi sağlayan bir labirent oluşturur, ancak labirent ne kadar karmaşıksa (daha fazla güvenlik katmanı) hedefinize o kadar yavaş erişebilirsiniz. Bu nedenle, PPTP, sizden bir 'Labirent Koşucusu' yapmak için çok karmaşık olmayan bir labirent yapar ve size daha iyi hız verir.

En Hızlı VPN'leri Ölçme

En hızlı VPN hız testi, bir VPN bağlantısı olmadan ve bir VPN ile iki parçaya ayrılabilir. VPN ile oldukça uzak bir yer seçtik. VPN hızının, bağlantının mesafesi ile doğrudan ilişkili olduğunu anlamak önemlidir. Mesafe arttıkça VPN bağlantı hızının daha düşük olduğunu bildirme şansınız vardır.

VPN şüphesiz harika bir icattır, ancak yüksek hız sağlamak söz konusu olduğunda, hızlı VPN'nin en büyük düşmanı olan bant genişliği de dahil olmak üzere birçok VPN başarısız olur ve bir kafa vuruşu vermek için PC'nize ve cihazınıza hızlı ve güvenli bir VPN kurulmasını gerektirir. VPN'ler neredeyse her zaman insanların normal internet hızını yavaşlatır. Ancak, en iyi VPN'ler bu hız kaybını mutlak minimumda tutan dünya standartlarında sunuculara sahip olmak.

NordVPN - Editörün Seçimi

En Hızlı VPN Hizmetleri 2019 için Yarış? - En İyi VPN Kazansın!

İle NordVPN Bu hızlı VPN, ExpressVPN'i de hız açısından birkaç kırmızı bayrakla salladığında anlaşmayı mühürleyebilirsiniz. Çoğu VPN uygulaması bir konum seçer ve ardından uygulama o konumdaki en iyi sunucuyu otomatik olarak seçer. Neyse ki, bu uygulama manuel olarak belirli bir sunucuyu seçmenize ve daha iyi şansımız olan tüm sunucularda yük kapasitesini görüntülemenize izin verir. Sunucular belirli akış kanalları için optimize edilmiştir, torrent alışveriş, veya güvenlik önlemleri.

En Hızlı VPN Hizmetleri 2019 için Yarış? - En İyi VPN Kazansın!

NordVPN Fiyatlandırması

Yasak hazineleri elemek?

Netflix için bir VPN ve yabancı kullanıcılar için diğer yasak hazineleri kullanmak bir güçlüktür. Netflix ve Hulu gibi çevrimiçi akış hizmetleri, yabancı kullanıcıların içeriklerine diğer ülkelerden erişmesini zorlaştırmaktadır. Birçok kişi, trafiğinizi başka bir ülkeye yönlendirmek için bir VPN kullanarak bölge kısıtlamalarını aşabilir.

ExpressVPN

94 ülkede hizmet veren hızlı ve güvenli ExpressVPN, web sitelerinin engellemesini kaldırma konusunda insanlara bir dizi seçenek ve avantaj sağlayarak ilk tercihiniz olmalıdır. Ağ, inanılmaz güvenilirlik ve en yüksek hızların bir özetidir. ExpressVPN, tüm platformlar için ihtiyacınız olan tüm üst düzey işlevlerle tam olarak donatılmış uygulamalara sahiptir: bir öldürme anahtarı, Etki Alanı Adı Sistemi (DNS) sızıntı koruması, gizli mod (güvenlik duvarlarını atlamak için) ve otomatik bağlantı. Müşteri desteği harika ve canlı sohbet desteği ile 7/24 kullanılabilir. Dahası, VPN flaşlı bir yönlendirici satıyor, bu da evinizdeki veya ofisinizdeki her bir cihazı bu mükemmel, hızlı VPN ile koruyabileceğiniz anlamına geliyor..

expressvpn web sitesi

ExpressVPN- piyasadaki en iyi şifrelemeyi sağlar: OpenVPN - gerçekten yüksek standartta, mükemmel ileri gizlilik (PFS) elleriyle! Ayrıca Katman 2 Tünel Protokolü (L2TP) / Internet Protokolü Güvenliği (IPsec), Güvenli Soket Tünel Protokolü (SSTP) ve Noktadan Noktaya Tünel Protokolü (PPTP) de sağlar. Yazılımın kullanımı çok kolaydır ve herkese açık WiFi'de kullanıcıları korur. Tüketicilerin ihtiyaç duyduğu her VPN özelliği, dünyanın her yerinden TV akışı için her yerdeki sunucular ve P2P izinli (BitTorrent web sitelerine indirmek için) ile bu VPN olağanüstü. Son olarak, 30-gün para iade garantisi her zaman onurlandırdığını.

Torrent alışveriş?

Torrent severler için hız, yavaş internet bağlantısı ile başarısız olmak ve alternatifler bulmak yerine herhangi bir kısıtlama olmaksızın yıldız indirme deneyiminin keyfini çıkararak en hızlı VPN hizmetini kullanmaktır. Yüksek hızlı VPN'ler size en iyi torrent deneyimini sunmakla kalmaz, aynı zamanda anonimliğinizi de korur. Kazan-kazan durumunda olmak için, bugün hızlı VPN hizmetini kullanın ve sadece torrent hızlarınızı artırmakla kalmaz, aynı zamanda tüm verilerinizi şifreleyin ve ISS azaltma işleminden kurtulun.

VyprVPN

vyprvpn web sitesi

VyprVPN DNS'inizi (Alan Adı Sistemi) değiştirerek bir tatlıda şahane bir tepeye benzeyen SmartDNS olan VyprDNS'ye erişim sağlar, böylece siteler Netflix, YouTube, ve diğer video hizmetleri. VyprVPN, kendi sunucu ağına sahip olan Golden Frog'un birleşmesidir. Bu tescilli sunucular VyprVPN'e yüksek hızlar kazandırır. Sunucuları 70'ten fazla ülkede bulunmaktadır ve bu da VyprVPN'in içeriğin engelini kaldırmak için idealdir. VPN yazılımının kullanımı kolaydır ve tüm popüler platformlar için kullanılabilir. Şifreleme güçlüdür ve bu VPN, halka açık WiFi'de verilerinizi güvende tutacak ve tüketicilere üç günlük ücretsiz deneme sunacaktır.

Pazarlık ya da en iyi pazarlık?

Birçok kişi bir VPN kullanıyor. coğrafi kısıtlamalardan kaçınmak. Ancak, kullanıcılara sağladığı yasaklı faydalara rağmen, VPN sizi koruyabilecek ve internet üzerinden çevrimiçi deneyiminizi geliştirebilecek harika bir araçtır. En iyi VPN'i seçmek söz konusu olduğunda, birçok seçeneğiniz vardır. Birçok uygun maliyetli VPN seçeneği vardır ve hepsi aylık tekliflerde farklılık gösterecektir.

Ücretsiz sunucular genellikle daha yavaş ve çoğunlukla reklam destekli olduğundan, eriştiğiniz çevrimiçi sayfalara reklam yerleştirir. Diğerleri, bağlantınızın hızını ve çevrimiçi sürenizi veya aktarılan veri miktarını bile sınırlayabilir. Elbette, ücretsiz bir sunucuyu deneyin, ancak çok sayıda kullanıcıyı çektiği için birkaç dezavantajı var. Ayrıca, NordVPN ve IPVanish gibi önde gelen VPN sağlayıcılarının dijital olarak güvende olmanızı sağlamak için daha güçlü güvenlik özellikleri sunduğunu belirtmek de önemlidir. Ücretli bir VPN hizmeti seçerken, sunucuları hangi ülkelerde kullandığını her zaman kontrol ettiğinizden emin olun..

IPVanish

ipvanish web sitesi

Bu IPVanish VPN sıfır günlük tutan hızlı bir ABD VPN'si. Kullanıcıların HD yayın yapmalarına izin vermeleri için kullanıcıları tarafından sıkça önerilen hızlı bir VPN'dir. Yazılım basit ve kullanımı kolaydır ve verilerinizi hem evde hem de genel WiFi'de güvende tutmak için gerekli tüm özelliklere sahiptir. Şifreleme, OpenVPN'i yüksek bir standarda uygulamaktadır (ExpressVPN kadar güçlü olmasa da - IPVanish'in hızını korumanın bir yoludur. Genel olarak, gerçekten güvenlidir ve kesinlikle 2017'deki en hızlı VPN hizmetlerinden biridir. Şartları ve koşulları Yedi günlük geri ödenebilir sözleşmeyle oldukça kullanışlıdır.Hızlı bir VPN isteyenler için çok iyi bir seçenek.

Gizliliği sağlamak için çevrimiçi günlükleri saklamayan bir VPN'niz olduğundan emin olmak istersiniz. Bazı sunucular virüs ve casus yazılım koruması sağlar ve bunun gibi özellikler çevrimiçi güvenliğinizi önemli ölçüde artırabilir.

Günlüksiz bir VPN hizmeti kullanmak size daha yüksek düzeyde güvenlik sağlayacaktır. Sizi battaniye devlet gözetiminden koruyabilir ve internet servis sağlayıcınızın çevrimiçi etkinliğinizi bilmesini önleyebilir.

Özel İnternet Erişimi

En Hızlı VPN Hizmetleri 2019 için Yarış? - En İyi VPN Kazansın!

Özel İnternet Erişimi 2010 yılından bu yana internette güvenlik sağlayan güvenli, şifreli VPN tünelleri konusunda uzmanlaşmış, üst düzey VPN servis sağlayıcılarından biridir. Bu VPN hizmeti, dünya çapında VPN tüneli erişimi ile dünya çapında birden fazla ağ geçidi ile desteklenmektedir. PIA, gizliliğe yüzde 100 bağlı, giriş yapmıyor ve müşterilerinin anonimliklerini tek bir hesapla beş cihaza izin veren en yenilikçi teknolojiyi sunuyor.

Yukarıdaki VPN provizyonu ile Netflix ve diğer kısıtlı güzellikleri izlemek, benzersiz bir IP adresi almanıza izin veren bu VPN'i kullanmak gibi oldukça uygun olabilir. PIA tarafından sağlanan özel IP adresi ”,“ özel IP ”veya“ statik IP ”ek özellikler ekler ve belirli bir yolu olmadığı için yasak uygulamalarınıza erişmenin en kolay yolu olan bir VPN hizmeti aracılığıyla her zaman Netflix'ten içeriğe erişmeye izin verir. VPN trafiğini engellemek için.

Somut bir “Speedy VPN” ile ilgili faktörler

VPN bağlantılarında ortaya çıkma eğilimi olan bazı sorunlar, VPN bağlantısının reddedilmesi, yetkisiz bir bağlantının kabulü, VPN sunucusunun ötesinde konumlara erişememe ve tünel oluşturamama olabilir. İşte dikkat edilmesi gereken bazı faktörler:

Yanılmazlık vazgeçilmezdir. Yeterli çevrimiçi gizlilik sağlayarak sizi koruyabildiğinden emin olarak güvenilir bir VPN seçin.

Yüksek sağlamlık en önemli unsurdur ve etkili VPN aşağıdaki güvenlik özelliklerine sahiptir: 128 bit şifreleme, anonim DNS sunucuları ve bağlantı günlüklerinin olmaması.

Bant genişliği sınırlamaları genellikle fiyatla ilişkilendirilebilir; daha fazla ödeme yapmak genellikle daha hızlı internet erişimi ile daha fazla bant genişliği sağlar.

İdeal bir VPN servis sağlayıcısının en iyi göstergesi, doğru güvenlik ve doğru desteğe sahip olmalarıdır, böylece siber evreni eleyebilir ve otonomiyi gözetlemeden övünebilirsiniz..

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments