Dlaczego Twoi mali geekowie wymagają porad rodzicielskich w Internecie

[ware_item id=33][/ware_item]

Staje się dumnym momentem, gdy maluch pomaga ci w zadaniach technicznych przez Internet. Jednak może to wydawać się ekscytujące, ale wiąże się również z pewnymi niebezpieczeństwami, zwłaszcza w miejscu, w którym atakujący atakują się i czekają na odpowiedniego naiwnego użytkownika.


W rzeczywistości kształcimy nasze dzieci w każdym aspekcie, czy chodzi o dojrzewanie naszych nastolatków, edukację seksualną w celu ich ochrony przed chorobami przenoszonymi drogą płciową, samoobronę wśród ich odpowiedników czy wahanie w przyjmowaniu czegokolwiek od nieznajomego. Ale większość z nas tęskni za edukowaniem naszych dzieci w zakresie ochrony w Internecie. Co więcej, nie dzieje się tak z powodu niedbalstwa, ale ponieważ większość rodziców nawet nie zna powagi poradnictwa rodzicielskiego w Internecie.

Najprawdopodobniej, jeśli czytasz ten post na blogu, musisz być ostrożnym i troskliwym rodzicem. Najpierw dowiedzmy się, co (Boże Boże) może spotkać dzieci w Internecie, a następnie przyjrzymy się środkom rodzicielskim, aby uniknąć tych niebezpieczeństw dla dzieci.

rodzice informują dzieci o bezpieczeństwie w Internecie


The Bait of Phishing Fraud

Internet jest pełen ludzi, którzy chcą naruszać ważne informacje od użytkowników Internetu w związku z nieuczciwymi praktykami. Najlepszą ofiarą takich ludzi mogą być dzieci, które nie mają dostępu do intencji intruza. W rzeczywistości patrzą na drobnych użytkowników na najlepszych stronach internetowych dla dzieci, aby złapać niedoświadczoną ofiarę. Tak więc, możemy poprowadzić nasze dzieci, aby nie rozmawiały z nieznajomymi, tak jak nie przyjmują cukierków od nieznanych osób. Niestety, podobnie jak w przypadku uprowadzeń, nawet po powtarzaniu instrukcji dzieciom, mogą również wystąpić przypadki oszustw związanych z wyłudzaniem informacji.

Oszustwa związane z wyłudzaniem informacji mogą polegać na wysyłaniu wiadomości e-mail, wiadomości błyskawicznych lub po prostu wyświetlaniu użytkownikom atrakcyjnych informacji w reklamach. Jednak w celu zminimalizowania szans rodzice najlepiej mogą wyłączyć pliki cookie w przeglądarce, które będą wyświetlać mniej reklam. W przypadku wiadomości e-mail zwykle takie wiadomości e-mail są wysyłane do wielu osób jednocześnie, dlatego są one oznaczone jako spam. Możemy edukować nasze dzieci, aby nie odpowiadały na e-maile ze spamem ani nie klikały w nich linków. Jeśli chodzi o wiadomości, możemy uzyskaj VPN fałszować naszą lokalizację, utrudniając tym samym phisherom dotarcie do naszych dzieci. Korzystanie z sieci VPN w celu uniknięcia oszustw związanych z wyłudzaniem informacji jest korzystne, ponieważ wiele sieci VPN ma wbudowaną funkcję blokowania złośliwego oprogramowania i szyfrowania wszystkich wysyłanych i odbieranych danych, dzięki czemu jest to bezpieczne środowisko.

Trojany i wirusy Underworld

Niezależnie od wieku wirusy stanowią duże zagrożenie dla każdego użytkownika Internetu. Dlatego istnieje kilka poradników, jak uniknąć ataku wirusa online. Zwłaszcza dzieci nie przejmują się wirusami, ponieważ nie są wystarczająco ostrożne. A może nie gromadzą pieniędzy na zakup urządzenia, co czyni je mniej ostrożnymi.

Nie wiedzą, że niektóre wirusy nawet nie niszczą urządzenia, ale uzyskują wszystkie dane osobiste z komputera. Co gorsza, niektóre z trojanów szpiegują wirusy, które ukrywają się i żywią się danymi osobowymi bez najmniejszej wiedzy ofiary. Dlatego obowiązkiem rodziców jest uświadomienie dzieciom wagi tej sprawy.

Najlepszym sposobem na uniknięcie wirusów jest zainstalowanie odpowiednich antywirusów i zapór ogniowych. Pamiętaj, aby unieważnić ogólne błędne przekonanie ludzi, aby uzyskać VPN do ochrony urządzenia przed wirusami, co jest niewłaściwą koncepcją, która naraża twoje urządzenie na niebezpieczeństwo. Tak, ma wiele zalet w Internecie, ale z pewnością nie chroni przed wirusami. Korzystanie z VPN pomaga zachować kontrolę i hakowanie w celu ochrony twoich danych osobowych. Jednak wirusy mogą być blokowane tylko przez antywirusy. Naucz swoje dzieci korzystania z programów antywirusowych i zapór ogniowych.

Prywatne, ale publiczne cybernękanie

Podobnie jak my, dawni poszukiwacze nowych przedmiotów i nowych odkryć w świecie fizycznym, dzieci w dzisiejszych czasach robią to samo w świecie cyfrowym. Mają komputery do dokonywania odkryć i uczenia się poprzez zabawę, co jest również bardzo ważne dla nauki. Chociaż nauka za pomocą komputera czyni mądrzejsze dzieci, ma to również poważne wady. Staromodny zastraszanie doprowadziło do tortur fizycznych, jednak zastraszanie nowej generacji, czyli cyberprzemoc, odbywa się w torturach psychicznych, które mogą prowadzić do poważnych przestępstw, niestety z powodu prawa.

chroń swoje dzieci online

Przestępczość nieletnich staje się coraz bardziej powszechna, w stosunku do której różne kraje podejmują odmienne działania w zakresie sprawiedliwości i przestępczości nieletnich. Najsurowsze przepisy prawne dotyczące nieletnich przestępców obowiązują w Stanach Zjednoczonych (6 lat); Indie (7); Pakistan (7); Srilanka (8); Republika Południowej Afryki (10); Arabia Saudyjska (7); Singapur (7); Zjednoczone Emiraty Arabskie (7); Malediwy (10); Australia (10); Malezja (10) i niektóre inne regiony, w których wiek do nałożenia kary wynosi od 6 do 10 lat. W innych krajach, takich jak Wielka Brytania (10); Nowa Zelandia (13); Chile (14); Brazylia (12); Izrael (12); Japonia (14); Chiny (14); Niemcy (14); Włochy (14); Francja (13); w Kanadzie (12) w dolnej granicy wieku jest trochę relaksu. Z drugiej strony kraje takie jak Egipt (15); Szwecja (15); Filipiny (15); a Argentyna (16) jest bardziej łagodna. W Holandii osoby w wieku 18-20 lat są uważane za przestępców młodocianych i nie ma kary za osoby poniżej 18 lat, chyba że popełniono bardzo poważne przestępstwo.

W Stanach Zjednoczonych dolna granica wieku spadła w 2002 r. Do zaledwie 6 lat po wielu przypadkach przestępczości nieletnich. Obniżyła się nie tylko granica wieku, ale zgłoszono także pewne aresztowania dzieci w wieku 6 i 7 lat, co uzasadnia przede wszystkim, dlaczego prawo zostało narzucone i dlaczego rodzice powinni poważnie traktować internet dla dzieci. Bez względu na to, że niektóre kraje mają nieco niższy limit wiekowy, a inne nieco wyższy, należy zauważyć, że we wszystkich krajach obowiązują przepisy dotyczące przestępczości nieletnich lub przynajmniej zmieniają przepisy dotyczące tego.

Przeczytaj także: Najlepsza sieć VPN dla USA

Ponieważ w Internecie można znaleźć wszelkiego rodzaju ludzi z całego świata lub poznać nieznanych przyjaciół w mediach cyfrowych, istnieje wysokie ryzyko cybernękania szczególnie u dzieci. Powodem jest to, że dzieci uczą się i adoptują szybko, bez większego osądu lub są bardziej kapryśne i impulsywne z natury. Tak więc dzieci albo przyjmują cyberprzestępstwa przez znajomych, albo angażują się w agresywne rozmowy z powodu małych nieporozumień, co naraża je na karę prawną. Niektóre dzieci nawet nie wiedzą o cybernękaniu i zwyczajnie oddają się agresywnym rozmowom w mediach społecznościowych, które mówią sobie nawzajem obraźliwe rzeczy, które mogą sprawić im kłopoty. Więc jakie jest rozwiązanie tego problemu?

Ponieważ szkoły nie kształcą się w takich kwestiach jak cyberprzemoc, rodzice muszą edukować swoje małe, naiwne maniaki, aby uważać na ich słowa w Internecie. Ponieważ nawet po zakończeniu edukacji dzieci często popełniają błędy, rodzice mogą przestrzegać prostych wskazówek, aby uniknąć tego problemu.

 • Przyzwyczaj je do osobistych rozmów przez rozmowę w Internecie
 • Doradzaj im, aby myśleli wyżej niż druga osoba powodująca krzywdę i zmuszaj ich do medytacji i uspokojenia się w celu ograniczenia agresji we wczesnych latach młodzieńczych
 • Poinformuj ich o konsekwencjach cyberprzemocy
 • Słuchajcie ich drobnych problemów
 • Zdobądź VPN dla dzieci, aby uniknąć konsekwencji, mimo że w napadzie gniewu cyberprzestępcy (nie jest to nieetyczne rozwiązanie, ponieważ przeplatamy się i ratujemy nasze dzieci, nawet jeśli toczą walkę na pięści)

Rzecz dotycząca złośliwych treści

Dlaczego Twoi mali geekowie wymagają porad rodzicielskich w Internecie

Młodzi ludzie nie pozostawiają kamieni niewzruszonych, aby odkryć swoją skłonność do seksu. Dlatego nie myślą o granicach wyznaczonych przez prawo. Prawo mówi, że każda małoletnia poniżej osiemnastego roku życia nie może oglądać, wykorzystywać ani brać udziału w pornografii. Jednak większość dzieci pociąga to, co robią ich znajomi, a słowa mówione są zbyt poważnie traktowane.

Problem polega na tym, że w Internecie nie ma dużych przestępstw ani drobnych przestępstw. Nie ma nic takiego jak zwolnienie za kaucją lub grzywnę i możesz iść. Dzięki inwigilacji cybernetycznej każde spadające futro może być rejestrowane i podejmowane kroki prawne. Czasami, gdy nieletni nie angażują się sami, są nękani przez swoich „wrogów”, publikując prywatne zdjęcia, które wspólnie udostępnili znajomym. Ale konsekwencje różnią się w zależności od kraju.

Przeczytaj także: Sprawdź swój adres IP za pomocą naszego narzędzia do sprawdzania adresów IP

Jakie są zatem konsekwencje takich przestępstw, które popełnia prawie każde dziecko bez poczucia, że ​​popełnia przestępstwo? Porozmawiajmy bardzo prosto. Chociaż jest to nielegalne, konsekwencje zwykle nie mają nic wspólnego z prawem. Powodem, dla którego kraje zakazują takich działań dla nastolatków i dzieci, jest to, że nie są świadomi tego, co jest dla nich dobre, a co złe, a także że są impulsywni i chwilowo upadają. Są również agresywni w podejmowaniu trudnych aktów zemsty. A kiedy zemszczą się, staje się błędnym kołem, którego tak naprawdę nie mogą zakończyć. Aby wyrządzić więcej szkody niż ich wróg wyrządził im krzywdę, robią nieco więcej niż to, co zrobili, więc osiąga wysokość. Gdy odkryją, że jest już za późno, w rzeczywistości jest już za późno. Wszystko, co zaczęło się od zwykłego przekleństwa na DP, osiąga niewyobrażalną wysokość. Poniżej wymieniono konsekwencje, które mogą spotkać dzieci w takich okolicznościach:

 • Niska samoocena z powodu poniżania się na zebraniach
 • Znaczny wzrost agresji dla samoobrony
 • Izolacja i brak produktywności z obawy przed ujawnieniem aktu
 • Skończyło się na tym, że na urządzeniu jest wirus z powodu malkontentów na stronach pornograficznych
 • Pozwolić się na działania pornograficzne z powodu nieuzasadnienia skromności po zniewagach i poniżeniu

Czy to jest nieuniknione? Absolutnie nie. Rodzice mogą podjąć pewne środki ostrożności, aby takie problemy były na wyciągnięcie ręki. Poniżej znajdują się rozwiązania, które rodzice mogą zastosować:

Przeczytaj także: Recenzja ExpressVPN.

 • Przede wszystkim bądź przyjazny dzieciom, aby od samego początku dzieliły się każdym problemem
 • Korzystanie z bezpiecznych dla dzieci przeglądarek internetowych, takich jak Zoodles, Maxthon itp., Lub użyj nadzorowanego profilu na urządzeniach, do których mają dostęp w domu
 • Utwórz dla nich inny login za pomocą kontroli rodzicielskiej

Są to środki, które możesz podjąć w domu, aby uniknąć problemów. Ponieważ jednak nie możemy mieć ich na oku 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, nadal możemy narażać ich na niebezpieczeństwo, nawet po zastosowaniu takich środków w domu. Najlepszym rozwiązaniem jest zrobienie tego wszystkiego razem z zaprzyjaźnieniem się z nimi. Przez przyjaciół rozumiemy dosłownie przyjaciół; słuchanie wszystkiego od nich bez osądu i surowości. Jednak w przypadku niektórych rzeczy musimy mieć poważne oblicze, jeśli nie surowe, gdy dyskutujemy o czymś, co powinni zrobić dla własnego bezpieczeństwa, więc nie traktują tego jako żart.

Dlaczego Twoi mali geekowie wymagają porad rodzicielskich w Internecie

Gra Zagrożeń

Ponownie, mówiąc o potworach w Internecie, wirusach, dzieci mają tendencję do przeoczania ich, gdy są wciągane przez gry. Pobierają dowolną grę, która później staje się nieuniknionym wirusem. I jeszcze raz dowiadujemy się, jak śmiertelnie niebezpieczny jest dla twojego komputera, jeśli zignorujesz te wezwania do aktualizacji przez program antywirusowy, szczególnie gdy dzieci są w domu. Zawsze miej aktywny program antywirusowy i zaporę komputera.

Inną rzeczą, którą rodzice powinni wiedzieć, jest piractwo cyfrowe. Niestety niewielu rodziców uczy się na temat wszystkich cyberprzestępstw, pozostawiając dzieci i siebie samych nieświadomymi. Piractwo cyfrowe polega na pobieraniu treści takich jak muzyka, gry lub filmy bez zgody właściciela praw autorskich. Bardziej niefortunne jest to, że gdy wielu rodziców mówi swoim dzieciom, aby nigdy nie kradły w sklepach ani nie kradły, ignorują mówienie im, że dotyczy to wszędzie, nawet w Internecie. Oprócz moralności powodem, dla którego stało się przestępstwem, jest to, że cyfrowo pirackie treści są zwykle wykorzystywane jako przynęta do atakowania użytkowników. Właściwa droga jest bezpieczna.

Przeczytaj także: Oglądaj mecze na żywo FIFA World Cup online

Dla niektórych wierzących w bajki, takie jak czerwony kapturek, może wydawać się dobrym pomysłem kradzież z miejsca złodzieja. Jednak pod koniec dnia złodziej jest złodziejem, nawet jeśli kradnie z czarnego, szarego lub białego rynku. Jednak nadal, jeśli istnieje absolutna potrzeba i nie ma właściwego sposobu, aby znaleźć odpowiednie rzeczy w Internecie, skorzystaj z VPN, co sprawia, że ​​jest to o wiele łatwiejsze i bezpieczniejsze.

Cyberwandalizm jest kolejną zbrodnią, którą wielu ludzi robi jako żart lub po prostu nie wiedząc, co to tak naprawdę jest. Cyberwandalizm niszczy czyjeś dane (zwykle podmiot korporacyjny), powodując szkody dla ich działalności. Fajnie jest obalić firmę lub przedsiębiorcę, który jest w brzydkich, nowych latach swojego pomysłu na biznes, szczególnie gdy masz do nich pretensje lub ciężkie uczucia z powodu złej obsługi. Jednak może to wydawać się tak kuszące, że ma tak poważne konsekwencje, jak pozwanie przez właściciela treści.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments