Dlaczego korzystanie z VPN z Instagramem jest bardziej korzystne niż myślisz

[ware_item id=33][/ware_item]

Instagram jest obecnie jedną z najlepszych platform do udostępniania zdjęć na rynku. Oprócz udostępniania osobistych zdjęć i uzyskiwania „polubień” lub „udostępniania”, Instagram może być czymś więcej niż tylko mediami społecznościowymi. Jest to również dobra platforma do zapisywania i przechowywania wszystkich zdjęć. Jest to również dobre narzędzie do edycji zdjęć i zwiększenia ich kreatywności. Co więcej, możesz używać Instagrama do robienia sprzedaży, pokazując obrazy jako część prezentacji.


Jednak, podobnie jak inne media społecznościowe, Instagram jest również narażony na ograniczenia treści, wymuszone reklamy lub, co gorsza, dostępność w innych lokalizacjach. Nadal istnieją kraje lub lokalizacje, które nie zezwalają na dostęp do mediów społecznościowych, takich jak Instagram, w ich kraju. O to właśnie chodzi w geoblokowaniu. Istnieją kraje lub firmy, które blokują korzystanie z określonego narzędzia z określonego adresu IP. Jednym z przykładów kraju, który blokuje korzystanie z mediów społecznościowych, są Chiny.

Więc jeśli lubisz podróżować i zdobyć Instagram
zdjęcia z podróży, ale kraj nie pozwala na korzystanie z aplikacji
byłaby frustrująca sytuacja. Ale możesz coś z tym zrobić. W jaki sposób?
To jest za pomocą VPN.

VPN oznacza wirtualną sieć prywatną. VPN zapewnia bezpieczeństwo i prywatność online użytkownikom. Jeśli przeglądasz Internet, ruch internetowy trafia na serwery publiczne. A te serwery publiczne są podatne na ataki. Hakerzy mogą przechwytywać ten ruch, aby monitorować każdą aktywność, a nawet uzyskiwać dostęp do informacji lub lokalizacji.

Ale gdy korzystasz z VPN, Twój ruch internetowy jest
skierowane do zaszyfrowanego tunelu. Ten zaszyfrowany tunel ukryje Twoją sieć
ruch drogowy. Oznacza to, że Twoje działania online i lokalizacja są ukryte i nikogo
może go monitorować lub przechwytywać, gdy jesteś w zaszyfrowanym tunelu. Możesz
bezpiecznie przeglądaj Internet bez obawy, że ktoś cię podgląda.

Jak to wpływa na korzystanie z Instagrama? I czy naprawdę konieczne jest użycie sieci VPN do aplikacji do udostępniania obrazów, takiej jak Instagram?

Istnieją zalety korzystania z VPN z Instagramem. Możesz myśleć, że nie jest to konieczne, ale korzyści są wysokie, gdy znajdziesz odpowiednią VPN do użycia, dzięki czemu możesz swobodnie uzyskać dostęp do Instagrama. Dlatego:

Ukryj przed reklamodawcami

Instagram używa geolokalizacji, aby znać lokalizację swoich użytkowników, i wykorzystuje te informacje do wyświetlania odpowiednich reklam. Cóż, nie tylko geolokalizacja, niezależnie od tego, czy Instagram korzysta z geotagów, czy geolokalizacji, nadal pozostaje prawdą, że Instagram może wstrzykiwać reklamy do Twojego kanału i profilu. Jeśli masz sieć VPN, reklamodawcy nie znają Twojej aktywności i nie mogą wymuszać żadnych reklam. Możesz swobodnie korzystać z aplikacji bez obawy, że zobaczysz niechcianą reklamę od kogoś.

Możesz używać Instagram w innych krajach

Pamiętasz Chiny? Blokują wszelkiego rodzaju kanały mediów społecznościowych w całym kraju. A kiedy już będziesz w ich kraju, nie będziesz mieć dostępu do Instagrama, nawet Facebooka, Twittera ani LinkedIn. Ale jeśli korzystasz z VPN, twój adres IP jest ukryty, a Chiny nawet nie będą wiedzieć, czy jesteś w ich kraju. Dzięki temu możesz swobodnie korzystać z aplikacji i robić Instagrammable zdjęcia podczas podróży po ich kraju.

Unikaj cenzury i śledzenia

Kolejną zaletą korzystania z VPN jest to, że zawsze możesz bezpiecznie ukryć swój adres IP podczas podróży do innych krajów. Ma to na celu uniknięcie cenzury lub śledzenia. Możesz podróżować bezpiecznie i swobodnie korzystać z telefonu bez obawy, że ktoś monitoruje lub cenzuruje każdą Twoją aktywność online.

To tylko niektóre z zalet korzystania z VPN w telefonie, nie tylko w celu uzyskania dostępu do Instagrama, ale także podczas przeglądania Internetu w telefonie komórkowym podczas podróży.

Jeśli nadal masz problem z ukryciem swojej lokalizacji podczas podróży, są jeszcze inne sposoby. Chociaż korzystanie z VPN jest najskuteczniejszym sposobem, z którego możesz skorzystać, oto kilka sposobów, które możesz nadal wypróbować:

  • Zapytaj swojego operatora macierzystego lub dostawcę usług internetowych, czy oferują dostęp online do krajów takich jak Chiny. Zwykle dostawcy umożliwiają dostęp do krajów takich jak Chiny. Ale wadą jest to, że jest powolny, niedrogi, a czasem zawodny.
  • Możesz korzystać z usług proxy. Usługi proxy są jednak czasami zawodne i są dość drogie, w przeciwieństwie do VPN.

Wskazówki dotyczące znalezienia właściwej sieci VPN

Na rynku istnieje wiele sieci VPN. Z setkami z nich możesz być zestresowany, wybierając odpowiedni dla siebie. Aby pomóc Ci znaleźć właściwą sieć VPN, oto kilka rzeczy, które musisz wziąć pod uwagę:

Wskazówka nr 1 - VPN z dużą ilością serwerów

Jeśli podróżujesz do Chin, powinieneś
przypomniał, że już zablokował setki lub tysiące adresów IP
zatrzymać dostęp do niektórych stron internetowych lub aplikacji. Upewnij się więc, że szukasz VPN
dostawca, który ukryje twój prawdziwy adres IP i poda ci adres IP, który jest
nie ma na liście bloków Chin.

Wskazówka 2 - Funkcje mobilne

Kolejną rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę, szukając VPN na Instagram lub korzystanie z mediów społecznościowych, są jego funkcje mobilne. Czasami VPN są dostępne tylko na komputerze. Powinieneś znaleźć dostawcę, który zezwala również na połączenie VPN za pośrednictwem telefonu komórkowego, abyś mógł również podłączyć inne urządzenia. Upewnij się także, że twoja sieć VPN działa lepiej na urządzeniach mobilnych, ponieważ przez większość czasu będziesz używać urządzenia mobilnego. Powinny także mieć szeroką obsługę mobilną VPN, z którą można się skontaktować, jeśli napotkasz problem.

Wskazówka nr 3 - Polityka prywatności VPN

Powinieneś także zapoznać się z polityką prywatności dostawcy usług VPN. Istnieje wielu dostawców, którzy bardzo delikatnie podchodzą do polityki prywatności. Idź z dostawcami, którzy mają ścisłe zasady bezpieczeństwa i prywatności. Upewnij się, że nie przechowują dzienników twoich działań oraz innych danych lub informacji online.

W skrócie

To tylko niektóre z rzeczy, które musisz wziąć pod uwagę, jeśli szukasz VPN, abyś mógł swobodnie i bezpiecznie korzystać z aplikacji Instagram. VPN nie tylko pozwoli ci cieszyć się korzystaniem z Instagrama, ale także zapewni ci bezpieczeństwo online. Dzięki temu możesz wygodnie korzystać z Instagrama bez obawy, że ktoś będzie cię szpiegował lub wyświetla reklamy, których nie chcesz oglądać. Jesteś również bezpieczny, że nikt nie cenzuruje ani nie śledzi każdego twojego ruchu.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments