Czy sieci VPN mogą Cię chronić przed hakerami online? Dowiedzmy Się.

[ware_item id=33][/ware_item]

Nic dziwnego, że ktoś włamał się na twoje osobiste konto lub witrynę, przynajmniej w tej erze technologicznej. Hakowanie w jeden sposób jest dopuszczalne, jeśli odbywa się to z ważnej przyczyny. Ale co, jeśli nagle dowiesz się, że witryna Twojej firmy została zaatakowana przez hakerów i że wszystkie dane zostały ujawnione? Czy to nie przerażające, po prostu o tym myśleć? To jest tak przerażające, jak spadanie z górskiego klifu. Musimy więc znaleźć sposób na pokonanie tej przeszkody. Ponieważ jeśli przeważające podmioty na świecie mogą zostać zhakowane na swoich kontach, to Ty też jesteś na liście.


Cyberprzestępcy zawsze szukają okazji i możesz nigdy nie wiedzieć, jak bardzo mogą na ciebie wpłynąć. Jeśli jednak rozwiną swoje umiejętności hakerskie, mamy również nasze narzędzia obrony, które pozwolą uniknąć katastrofy. Nic dziwnego, że technologia przejęła i każdego dnia spotykamy się z rozwiązaniami nierozwiązywalnych problemów. Na szczęście istnieje jeden sposób ochrony twojego istnienia w Internecie. Tak, mówimy o VPN. Jest to łatwy i prosty sposób na obronę działań i informacji online.

Techniki hakowania

Hakerzy są niewiarygodnie dobrzy w swoich technikach i statystykach. Za pomocą kilku technik hakerzy mogą łatwo uzyskać dostęp do poufnych i osobistych danych, takich jak dane karty kredytowej, wiadomości e-mail, hasła i inne informacje. Aby wymienić niektóre techniki keylogów, podsłuchów, kradzieży plików cookie, przynęty i zamiany, istnieje wiele innych technik hakowania. Jednak dobrą wiadomością jest to, że zawsze możesz używać VPN do bezpiecznego przeglądania.

walcz z vpn przeciwko hakerom

Teraz porozmawiajmy krótko o tym, czym dokładnie jest usługa VPN, w jaki sposób może chronić cię przed wszelkiego rodzaju wpadkami online i jak uniknąć ataków hakerów. Bez wątpienia VPN może działać jako twój wybawca, bez względu na to, jak trudny jest problem.

Twój aktualny adres IP jest łatwy do śledzenia - Sprawdź swój adres IP za pomocą narzędzia

Wirtualnej sieci prywatnej

VPN, Virtual Private Network, to nazwa, która krzyczy „Prywatność”. Jest to najbardziej elastyczna i bezpieczna usługa dla użytkowników online. VPN może być używany do bezpiecznego przeglądania, bezpiecznego połączenia, a także zapewnia zaawansowane narzędzia do prywatności.

  • VPN może chronić cię przed hakerami.
  • Może sprawić, że torrent będzie bezpieczny.
  • Może ukryć twoją tożsamość w Internecie, dzięki czemu ogólne wrażenia w Internecie są bezpieczne.

Więc jakiej sieci VPN powinieneś użyć?

Jeśli mówisz o sieci VPN, istnieje szereg wersji i usług dostępnych dla każdej sieci VPN. Jednak wszystkie różnią się między sobą i aby ułatwić Ci wybór, stworzyliśmy listę naszych najlepszych wyborów, z których możesz korzystać, dzięki czemu korzystanie z Internetu jest bezpieczniejsze niż kiedykolwiek. [/ Vc_column_text] [/ kolumna vc] [/ vc_row]

NordVPN

Jeśli uważasz, że nie masz lub masz niewielką prywatność podczas surfowania w Internecie, i szukasz rozwiązania tego problemu, nie szukaj dalej. NordVPN to sieć VPN stworzona tylko dla osób dbających o bezpieczeństwo / prywatność, takich jak Ty.

Jest to ściśle niezalogowany VPN, sama firma nie loguje się do danych ani działań użytkownika, to jest ich polityka. Ponadto oferuje funkcję Kill Switch. Wszystkie te luksusowe technologie bezpieczeństwa zapewniają przystępną cenę. Dlatego uważamy, że jest to właściwy wybór, który możesz od razu podjąć, aby uzyskać najwyższe bezpieczeństwo online.

Kill Switch to funkcja, która odcina aplikacje i działania, gdy Twoje dane są przerywane przez inną osobę, automatycznie rozkłada aktywność po to, abyś mógł bezpiecznie przeglądać i zapobiec włamaniu. W ten sposób NordVPN ma solidny zestaw funkcji w rozsądnej cenie.

ExpressVPN

Dzięki ExpressVPN możesz przeglądać wszystkie strony internetowe bez obawy, że Twoje dane zostaną ujawnione. ExpressVPN szyfruje i chroni dane przed wścibskimi oczami. Nie śledzi i nie śledzi twoich adresów IP, lokalizacji i innych działań online.

ExpressVPN zapewnia również, że Twoje dane nie są udostępniane nawet samej sieci VPN, więc nie ma możliwości ujawnienia nikomu twoich danych osobowych. Dzięki tej poręcznej usłudze hakerzy również nie byliby w stanie śledzić Twojej aktywności online, dzięki czemu możesz zabezpieczyć wszystkie swoje dane dzięki tej niezawodnej usłudze VPN.

IPVanish

Nic dziwnego, że wzrosła liczba ataków cybernetycznych i dlatego wielu użytkowników online szuka teraz usług, które mogą zachować anonimowość ich działań online. Ponieważ wiemy, jak ważna jest dla Ciebie prywatność, koncentrujemy się na tym, aby pomóc Ci poznać najbardziej godne zaufania i przydatne sieci VPN.

IPVanish to kolejne świetne narzędzie VPN, dzięki któremu wszystkie Twoje działania online są niewidoczne i niedostępne dla hakerów. Ładnie szyfruje cały ruch online, co z pewnością oznacza, że ​​nikt nie ma odwagi cię wyśledzić. Twoje zaszyfrowane połączenie może również zabezpieczyć Cię przed hakerami, korzystając z bezpłatnego Wi-Fi w ulubionej kawiarni bez żadnych zmartwień.

SaferVPN

Nic w życiu nie jest darmowe, nawet bezpłatny internet. Możesz usiąść w miejscu publicznym, korzystać z bezpłatnego Wi-Fi, ale nadal czuć się bezpiecznie. Ale dzieje się tak tylko wtedy, gdy korzystasz z VPN. Jest to idealny sposób na surfowanie po serwisach internetowych bez żadnych przeszkód. SaferVPN może szyfrować twoje połączenie internetowe, możesz chronić wszystkie swoje dane osobowe i unikać ataków hakerów.

Gdy anonimowo przeglądasz internet, możesz chronić dane swojej karty kredytowej i transakcji, dane bankowe i osobiste transakcje wymiany. Hakerzy nie mieliby sposobu na wejście w twoje osobiste działania online, ponieważ adresy IP, których użyjesz, będą anonimowe i ukryte przez VPN.

Istnieje kilka innych usług VPN, które oferują różne funkcje. Ale jest ich tak wiele, że nie możemy ich wszystkich tutaj wymienić. Właśnie dlatego wymieniliśmy tylko te najlepsze. Podsumowując dyskusję, chcielibyśmy jeszcze raz powiedzieć, jak ważne jest korzystanie z VPN podczas surfowania w Internecie. Zapewnia bezpieczeństwo danych i poprawia komfort korzystania z Internetu. Dlatego jeśli chcesz mieć spokój podczas korzystania z Internetu, wyżej wspomniane sugestie VPN będą najlepiej służyć w tym zakresie.

Odniesienie do wiedzy

Nichols, R. K. (2000). Obrona zasobów cyfrowych przed hakerami, crackerami, szpiegami i złodziejami. McGraw-Hill Professional.

Stewart, J. M. (2013). Bezpieczeństwo sieci, zapory ogniowe i sieci VPN. Jones & Bartlett Publishers.

Hole, K. J., Dyrnes, E., & Thorsheim, P. (2005). Zabezpieczanie sieci Wi-Fi. Komputer38(7), 28–34.

Hanna, G. (2005). Zabezpieczanie sieci bezprzewodowych przed intruzami. Dziennik CPA75(4), 68.

Kredyty obrazkowe: vpnunlimitedapp.com & betternet.co

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments