Bu Tatil Sezonunda Otellerde Nasıl Tasarruf Edilir

[ware_item id=33][/ware_item]

Size biraz para kazandırabilecek bazı ilginç ama çok basit seyahat kesmek paylaşacağız. Neden parayı verimli bir şekilde tasarruf etmiyor ve daha önemli şeylere yatırım yapmıyorsunuz? Evet, artık paranızı tasarruf etmekle ilgileniyorsunuz, daha fazla uzatmadan, tatillerinizi ekonomik olarak planladığınızdan ve bir VPN kullanarak Otel Rezervasyon sitelerinde güvenli bir şekilde sörf yaptığınızdan emin olacağız..


Bir teknisyen değilseniz endişelenmeyin, çünkü ayrıntılı kılavuzumuz VPN nedir?  size rehberlik edecek. Aksine, bir VPN'nin ne olduğunu ve bir VPN kullanmak için en yaygın nedenlerden hangisinin farkında olsanız bile, bu kılavuz size daha önce bilmediğiniz bazı ipuçları vermek için yardımcı olacaktır..

Öncelikle, bu sefer otel rezervasyonları hakkında bilmenin neden önemli olduğunu tartışalım. Tatil sezonu köşede ve işten ve düzenli rutinden bıktınız; işten ara vermeniz ve en sevdiğiniz yerleri ziyaret etmeniz gerekir. Planlarınızı gerçekleştirmek için yaptığınız ilk şey, bir arama motoru açmak ve aramanıza 'Güney Afrika, Türkiye, Kanada, Almanya vb.' De Ziyaret Edilecek En İyi Yerler 'gibi bilgilendirici bir anahtar kelimeyle başlamak ve arama yaparsanız, 'online otel rezervasyonu' gibi işlem anahtar kelimelerine geçersiniz. Ancak, bunu yapmadan önce, kendinizi bir VPN'ye nasıl bağlayabileceğinizi ve bu süreçte biraz para biriktirebileceğinizi bilmenize ihtiyacım var. Yani, burada bir VPN kullanarak nasıl tasarruf edeceğinizi anlamanız gerekiyor?

Online Otel Rezervasyonu Yaparken Paraları Nasıl Kaydedebilirsiniz!

İşte matkap. Amerika Birleşik Devletleri'nden bir netizen iseniz ve yabancı bir ülkeye tatil planlıyorsanız, tek yapmanız gereken bir otel rezervasyon sitesi açmak ve beklenen seyahat tarihlerini ve ilgili fiyatları girmek. Sadece bunu yaptığınızda, liste şöyle görünecektir:

Bu Tatil Sezonunda Otellerde Nasıl Tasarruf Edilir

Görmek Fiyat:% s 5 Ekim - 9 Ekim arasında seçilen tarihler için ve ardından bir Brezilya sunucusu yardımıyla VPN > IP adresinizi kontrol ettiğinizden ve başarıyla bağlandığınızdan emin olun. Brezilya.

Bu Tatil Sezonunda Otellerde Nasıl Tasarruf Edilir

>Şimdi bir Yeni gizli pencere ve VPN sağlayıcınız tarafından ayrılan yeni IP adresinizi kullanarak otelleri arayın.

Güney Afrika Otellerini Arayın, benzer tarih desenini seçin ve burada Brezilya Para Birimi (Brezilya Reali) fiyatlarına bakın

Bu Tatil Sezonunda Otellerde Nasıl Tasarruf Edilir

Bir otel rezervasyonu yapmadan önce daha fazla sunucu denediğinizden ve daha fazla bölgeyi keşfettiğinizden emin olun, sadece otel rezervasyonlarının fiyatları farklı bölgelerde değiştiği için İngiltere, Avustralya ve Kanada IP'si ile de ekstra para tasarrufu yapabilirsiniz.

Otel Rezervasyonlarında En İyi VPN

Bir VPN teknolojisi kullanarak, aslında evde rahat olsanız bile, bir VPN kullanarak ve konumunuzu taklit ederken, gezici web sitelerini gezegenin başka bir tarafından web'e giriş yaptığınızı düşünmeye kandırabilirsiniz. Saniyeler içinde istediğiniz yere hareket eden bir uzay gemisinde seyahat ediyormuş gibi hissediyorsunuz.!

  • VyprVPN
  • ExpressVPN
  • Özel İnternet Erişimi
  • NordVPN

VyprVPN

Bu Tatil Sezonunda Otellerde Nasıl Tasarruf Edilir

Sınırsız Sunucu anahtarı
200.000+ IP & 700+ sunucu
Kolay Kurulum Uygulaması / yazılımı
3 Günlük Deneme Sundu
12 Aylık Hesap için 6,67 ABD Doları / Ay

ExpressVPN

Bu Tatil Sezonunda Otellerde Nasıl Tasarruf Edilir

Güçlü Şifreleme
7/24 Mükemmel Canlı Destek
94 Ülkede 160 şehir
Kurulumu kolay Uygulamalar / Yazılım
30-gün para iade garantisi
15 Aylık Hesap için US $ 6.67 / Ay

Özel İnternet Erişimi

Bu Tatil Sezonunda Otellerde Nasıl Tasarruf Edilir

Olağanüstü Akış Hızı
Kullanımı Kolay Uygulamalar / Yazılım
Kolay kurulum & geniş sunucu yelpazesi
7/24 canlı Müşteri Desteği
30-gün para iade garantisi
2 Yıllık Hesap için 3,49 ABD doları / Ay

NordVPN

Bu Tatil Sezonunda Otellerde Nasıl Tasarruf Edilir

60 ülkede 5000+ Sunucu
Mükemmel Akış Hızı
7/24 Müşteri Desteği
6 Kullanıcı için Çoklu Giriş
3 Yıllık Hesap için 2,99 ABD Doları / Ay

NordVPN, IP'nizi gizlerken bir numaralı VPN olmak, fiyatları, otellere, uçak biletlerine ve araç kiralama fırsatlarından tasarruf etmenize yardımcı olan en düşük fiyatlara yönlendirir. Teknoloji konusunda bilginiz varsa, belirli web sitelerinin, para biriminizde özel sonuçlar elde etmekle sonuçlanan web sitesi konumunu değiştirmenize izin verdiğini fark edeceksiniz..

IP adresinizi değiştirmek ve otel rezervasyonlarından tasarruf etmek için kullanabileceğiniz en iyi VPN hizmetleri & uçak bileti ExpressVPN, PIA (Özel İnternet Erişimi) ve VyprVPN. Bu VPN sağlayıcılarının her birinde, dünyanın herhangi bir ülkesinde bulunan sunucular bulunur ve konumunuzu herhangi bir hedefe değiştirmenize ve mümkün olan en iyi fırsatları elde etmenize olanak tanır..

VPN Aracı

Otel rezervasyonu vb. İçin yukarıda belirtilen avantajların yanı sıra, bir VPN, internette gezinirken gizliliği sağlamak, Wi-Fi etkin noktalarını kullanırken sizi bilgisayar korsanlarından korumak, Netflix'in yurtdışı sürümünü ve daha fazlasını izlemek için.

VPN ile Seyahat Günlükleri

Backpackers, otel, araba kiralama, uçak bileti ve diğer hizmetlerin fiyatlarının çeşitli coğrafi konumlar temelinde çevrimiçi olarak görüntülendiğini düşünüyor. Bu düşünceye dayanarak, otel fırsatlarından ve diğer dijital etkinliklerden tasarruf etmenize yardımcı olabilecek bu kılavuzu hazırladık. Bir VPN hizmetinin IP gizleme özelliği ve mevcut birden çok sunucuyla, bir VPN kullanarak herhangi bir coğrafi konuma geçiş yapabilirsiniz.

Adım Adım Kurulum Kılavuzu

Uçuşlarda ve otellerde en iyi takasları elde etmek için adım adım yapmanız gerekenler şunlardır:

  1. Bir VPN servis sağlayıcısının ücretli hesabını edinin
  2. Yazılımı indirin
  3. Farklı bir ülkede bulunan bir VPN sunucusunda oturum açın
  4. Seyahat sitesinin yabancı versiyonunu arayın ve daha iyi bir anlaşma bulabileceğinizi görün.

İpucu: Bazen Windows bilgisayarları aracılığıyla seyahat sitelerine giriş yapan kullanıcılar en ucuz seyahat fırsatlarını bulabilirken, Mac kullanıcılarına sıklıkla daha yüksek fiyatlar gösterilir. Daha sonra, kullandığınız cihazın türü ve yaşadığınız ülke de denklemin parçalarıdır.

Avcılık Sırasındaki Anomaliler

Web sitesi içinden konum değiştirmek daha ucuz anlaşmaları garanti etmeyecektir, çünkü web sitesi hala IP adresinizi belirleyerek gerçek konumunuzu tanıyacaktır. Otel rezervasyonlarında tasarruf etmenin en iyi yolu, ucuz fırsatlar uçak biletleri ve araç kiralama gibi diğer hizmetler için gerçek konumunuzu (IP adresi) bir VPN hizmeti aracılığıyla maskelemek ve başka bir yol kullanmamak.

Çoğu zaman, web siteleri otel odalarında ve diğer çeşitli çevrimiçi hizmetlerde vb. Farklı fiyatlar gösterme eğilimindedir. Sergilenen fiyat, bir dizi faktöre, örneğin kaynağı kaç kez ziyaret ettiğinizi bildiren çerez dosyalarınıza, ve daha önce aradığınız yerden ve sayfayı ne sıklıkta yenilediğinizden vb. Ayrıca, tam olarak dünyanın neresinde bulunduğunuz (IP, mobil cihazınızdaki GPS, Kablosuz ayarları vb.) ve ilk ziyaretinizse veya kullandığınız cihazdan vb..

Ayrıca Oku: En Güvenli Seyahat VPN'i

NordVPN, güvenilir bir web güvenlik sağlayıcısı olarak, etkin IPSec ve L2TP protokollerine sahip Güvenli VPN sunar ve size tam trafik şifrelemesi sağlar.

PIA (Özel İnternet Erişimi) VPN ile daha ucuz otel ve uçak rezervasyonu yaptırmak da mümkündür. Kullanarak PIA VPN coğrafi konumunuzu taklit edebilir ve kullanmak istediğiniz hizmetlerin ülkesinden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bunun rasyonelleştirilmesi, şirketlerin yabancı ziyaretçilerin 'yerlilerden' daha fazla para harcamaya istekli olmaları ve bu nedenle denizaşırı IP adreslerinden yapılan aramaların fiyatlarını artırmasıdır..

VPN servislerini kullanarak, meraklı tatilciler, çevrimiçi rezervasyon yaparken uçak biletleri ve otel odaları için nasıl fazla ödeme yapılamayacağını keşfedebilirler.

Dikkat

En popüler seyahat siteleri, web ziyaretçilerinden bazılarını daha yüksek uçak bileti fiyatlarına yönlendirmek için "fiyat yönlendirme" teknolojisini kullanıyor.

Web sitelerinin izimizi almadığından ve sonuçlarını buna göre değiştirmediğinden emin olmak için, İngiltere ve ABD aramaları için tamamen ayrı tarayıcılar kullanarak ziyaret ederken gizli / özel mod (çerezleri tamamen devre dışı bırakmak için) kullanmak önemlidir..

Herhangi bir nedenle görüntülenen otel rezervasyon fiyatlarının aynı olmadığı, ancak daha da önemlisi, örneğin web sitesinin .co.uk sürümünden bir VPN rolünü yapan ABD .com sürümüne dönüştüğü belirtilmelidir. burada daha net.

Bir web sitesinin farklı sürümlerinde alışveriş yapmak, kullanılan ülkeye özgü web sitesine bağlı olarak bazen farklı bilgiler görüntülendiği için pazarlık sağlayabilir, “ancak” en iyi fırsatlar her zaman beklediğiniz sürümde gösterilmez.

son kısım

Bir VPN'ye abone olmak tam olarak ücretsiz değildir, ancak yine de, otel rezervasyonlarına, uçak biletlerine ve araba rezervasyonlarına kaydederek paranızın çoğunu kurtarabilirsiniz..

“Kamuflaj ustası” alanında ninja ve en iyi köpek olan VPN, WI-FI hotspot'larını kullanırken bilgisayar korsanlarından korur, gizliliğinizi güvence altına alırken Netflix'in denizaşırı versiyonunu izlemenizi sağlar. , vb..

Bu nedenle, otellerin gökyüzündeki fiyatlardan kurtulmak için kullanılacak en iyi yöntem & uçak bileti rezervasyon fırsatları ve diğer hizmetler, bir VPN servisi aracılığıyla gerçek konumunuzu (IP adresi) gizlemektir. Size güvenli sörf, VPN ile ekonomik rezervasyonlar ve harika bir yolculuk diliyoruz!

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments