Black Friday VPN Deals & ThanksGiving Meals – Zdravíme sa na čierny piatok!

[ware_item id=33][/ware_item]

Čierny piatok je zvláštny z mnohých dôvodov. Najskôr je to deň po Deň vďakyvzdania, ktorý je jednou z najpopulárnejších udalostí roka. Nemá to iba kultúrny a tradičný význam, ale aj svetské výhody. 


Ah, pravdepodobne premýšľate o tom ústach, špeciálnom jedle vďakyvzdania, ktoré uspokojí vaše chuťové poháriky a zanechá nezničené spomienky na rodinnú večeru. Hovoríme však aj o úžasných predajoch, s ktorými sa stretávate, keď Čierny piatok zasiahne kalendár. Niektorí z shopaholic ľudí dokonca čakajú na nákupy a vyhľadávajú tieto zľavy, ktoré by ste inak nikdy neuvideli v inom ročnom období. 

Nakupovanie online sa používa tak často, že aj keď obchody ponúkajú tovar za pár babiek, na konci dňa stále dosahujú značný zisk. Preto sa ľudia snažia o tento obrovský predaj a zľavy vopred hľadať svoje obľúbené obchody, aby ich mohli kedykoľvek predať. Ale čo pre milovníkov techniky?

Rovnako ako tieto značkové zľavy sú neuveriteľné a neodolateľné pri predaji v piatok Čierny piatok, platí aj pre Čierne piatok najlepšie ponuky VPN pre technologických záchranárov, ktorí chcú svoje zariadenia chrániť a chrániť. VPN sú všetky virtuálne a viete, že Čierny piatok je o internete. Zľavy ponúkajú webové stránky elektronického obchodu. Za všetkým týmto veselím je tiež smutná pravda. Čo by to mohlo byť?

Ste chránení pred čiernym piatkom?

Určite ste! Dôvodom, prečo tento Čierny piatok potrebujete ochranu VPN, je to, že mnoho reklamných bannerov, súborov cookie a upozornení pri týchto veľkých príležitostiach je falošných. Sú určené zo škodlivých dôvodov z dôvodu finančnej alebo krádeže údajov. Ak chcete byť pri vyhľadávaní svojich obľúbených položiek na predaj v bezpečí na internete, potrebujete dohodu Black Friday VPN.

Druhým dôvodom pre získanie VPN pre seba, najmä pri tejto príležitosti, je to, že každý poskytovateľ ponúka také ponuky, zľavy a kupóny, ktoré nenabízí celý rok. Niektoré z dohôd Black Friday VPN majú viac ako 50% zľavu a na dlhšie trvanie ako obvykle. 

Takže, ak si chcete kúpiť VPN pre tieto výhody, prezrite si zoznam 5 najlepších ponúk Black Friday VPN tentoraz. Po týchto dohodách vám poskytneme niekoľko chutných tipov na jedlo Deň vďakyvzdania 2019.

5 najlepších čiernych piatkových ponúk a zliav VPN:

NordVPN

Užívatelia vždy od spoločnosti NordVPN očakávajú pekný obchod, ktorý nikdy neprestane prekvapovať zakaždým, keď sa v kalendári objaví nová príležitosť. Tentokrát na Čierny piatok bol NordVPN v súlade s prekvapením. 

Začali svoje 3-ročný + 3-mesačný bezplatný obchod ktoré náklady 3,49 dolárov mesačne. Užívatelia vždy hľadajú dlhšie ponuky a sú tu s peknou 70% zľavou na obchod navrchu. Šetriť takúto dohodu 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí a všetky tie bezchybné služby by boli veľkou chybou!

ExpressVPN

Aj keď je to najpraktickejšia sieť VPN, stále je to najpredávanejšia. Prečo? Vďaka svojim nepoškvrneným službám a zariadeniam starostlivosti o zákazníkov. Preto v prípade dohody s Čiernym piatkom VPN ponúkajú veľkú zľavu 49%. Takže tento čierny piatok Deal Expressvpn je taký nízky ako 6,67 USD / mesiac na ich ročnom účte + 3 mesiace zdarma, čo predtým vás stálo asi 13 dolárov mesačne.

navštíviť webovú stránku

IPVanish

ipánske ceny

Ďalší poskytovateľ, ktorý si udržal dobrú povesť v kratšom časovom úseku, ako je bežne potrebné v tomto odvetví na nastavenie vašich pazúrikov. V prípade dohody Black Friday VPN ponúkajú kratšiu dohodu o jeden rok, ako sa očakávalo, čo je takmer vždy prípad spoločnosti IPVanish s cieľom ponúknuť maximálnu dĺžku ročnej dohody. 

To však neznamená, že nás tento poskytovateľ iným spôsobom neprekvapuje. Na prvý pohľad, ak si prezeráte ich webovú stránku, cena tejto ročnej ponuky je 3,25 dolárov mesačne so zľavou 73%. 

Toto je skutočný obchod pre Čierny piatok, čo je celkom dobré vedieť, aký druh šifrovania na mieste tento poskytovateľ ponúka. Dodáva sa s primeranou 7-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Súkromný prístup na internet

Tento poskytovateľ, tiež známy ako PIA, je vždy uvedený na zozname dôveryhodných sietí VPN. Okrem svojich úžasných služieb ponúkajú aj úžasný balík, ktorý je tak úsporný. Ich čierny piatok obchod je pre 1 rok vyrovnať tieto náklady 3,33 dolárov mesačne šetrí vás úžasne 67%. Na celom svete majú pomerne veľa serverov, ktoré hovoria o serveri 3160+, a preto sa ich VPN prejavuje veľkou rýchlosťou.

CyberGhost VPN

CyberGhost je tiež úžasná sieť VPN. Medzi jeho najlepšie vlastnosti patrí;

Blokovanie reklám, skrytie IP adries, neprihlásené súbory, globálne servery, bezpečné transakcie a konverzácie, blokovanie škodlivého softvéru a ochrana viacerých platforiem atď.. 

CyberGhost sa zameriava na online bezpečnosť svojich používateľov a v priebehu rokov si získal dôveru ľudí tým, že im veril ich slovám.

Deal tento rok v čierny piatok

79% zľava na trojročný plán

Cena so zľavou: 2,75 dolárov mesačne

45-dňová záruka vrátenia peňazí

VyprVPN

V neposlednom rade v neposlednom rade. Po otestovaní musíme povedať, že Vyprvpn má správne šifrovanie a rýchlosť, ktorú všetci hľadajú v sieti VPN.

Tento Čierny piatok ich náklady na poistné $ 6,67 / mesiac na prvý rok s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Môžete pripojiť súčasne 5 zariadení.

Tipy na stravovanie vďakyvzdania

Urobme si skutočnú reč pri tejto veľkej príležitosti. Som si istý, že všetci musíte naplánovať zdravú večeru vďakyvzdania a musíte pozvať na hostinu špeciálnych hostí, pretože vďakyvzdanie je o pohostinnosti, bratstve a vďačnosti. Väčšina rodín nasleduje tradičné menu vďakyvzdania, ktoré má zvyčajne Turecko, rožky, niektoré pečené a pečené vegetariány, koláč a špeciálny šalát. A áno, víno ... kvôli nebu! 

Ak však plánujete pridať čerešňu na svoju tradičnú večeru vďakyvzdania, ktorá má rovnakú podstatu ako stará doba, ale chutí moderne, postupujte podľa niektorých najlepších tipov, ktoré som zhromaždil, aby som vašu večeru vďakyvzdania nechal 2019.

Pozrite sa na ponuky Cyber ​​Monday VPN>>

Ace a Crisp-Skinned Turkey

Deň vďakyvzdania bez Turecka je ťažko predstaviteľné. Avšak suchá morka bez chuti určite nastane niekedy, keď neviete, ako ju priviesť do úst. Morčacie mäso má chuť, ale ak vonkajšia pokožka nie je krehká, chutí to len ako stará a chladená hranolka chutí, matná a bez chuti. Preto si nechajte morčacie mäso s chĺpkami nechať nasledovať nasledujúce 3 jednoduché tipy.

vysychať: Úľava je dôležitá, ale rovnako sa zbavuje vlhkosti z pokožky. Pamätajte, že vlhkosť je zvnútra dobrá, zatiaľ čo vonkajšia strana je torpédoborec. Vysajte ho a potom, aby ste sa uistili, že je pokožka dehydratovaná, vysušte ju aj na vzduchu.

namazať: Po dôkladnom vysušení pokožky je ďalší krok, ktorý je nevyhnutný pre krehkú pokožku. Kefu namažte pokožkou. Môžete namazať maslom alebo olejom na varenie, potrebujeme iba trochu tuku.

Maslo je však lepšie, pretože má aj príjemnú vôňu. Mazaním máme na mysli iba tenkú vrstvu tuku a nie jeho množstvo. Keďže tuk sa ľahšie spaľuje, dodá pokožke peknú zlatú farbu, ktorá v nej ukrýva ostrý vzhľad.

Unlid: Teraz musíte pochopiť, že vlhkosť je nepriateľom krehkej pokožky. Keď na misku položíme veko, výpary sú zablokované a spôsobujú vlhkosť. Takže bez ohľadu na to, ako veľmi sušíte pokožku pred vložením do rúry, ak zakryjete morčacie mäso, v peci sa potí všade a výsledkom bude ochabnutá a jemná pokožka..

Korenené tekvicové večere

Večere sú povinné aj na jedálenskom stole vďakyvzdania. Korenené večere však chutia lepšie ako sladké alebo iba soľné a korenené. Tu vyskúšajte túto kombináciu korenia pre domácich majstrov na večeru vďakyvzdania.

Zvyčajne ľudia chodia s hotovým korením z tekvicového koláča, ktoré majú samozrejme rôzne spoločnosti. Je celkom ľahké pripraviť si vlastné korenie pre domácich majstrov pre tekvicové večere, ktoré chutia nebesko. Táto kombinácia korenia má nádych východnej kuchyne, takže to bude niečo medzi východnou a západnou chuťou. Toto korenie môžete uložiť a použiť ho vždy, keď pripravujete chutné korenené tekvicové večere.

Táto kombinácia vytvorí asi 4 polievkové lyžice, čo je dosť na asi 40 večere. Potrebujete 3 ½ čajovej lyžičky tohto korenia na výrobu 12 večere.

Na výrobu korenia pre domácich majstrov musíte:

2 lyžičky mletého zázvoru
½ lyžičky mletého muškátového orecha
1 lyžička mletého klinčeka
4 lyžičky mletej škorice
1 lyžička drvenej sušenej bazalky
½ čajovej lyžičky oregano
½ drveného tymiánu
½ rozdrveného rozmarínu
1 čajová lyžička kajenského korenia
2 čajové lyžičky mletého koriandra
½ čajovej lyžičky mletého kmínu
½ čajovej lyžičky korenia
1 lyžička drvených semien koriandra

Pečené arašidové pyré / omáčka

Orechy sú tiež podstatou jedálenského stola vďakyvzdania. Keď väčšina rodín nepovažuje orechy za také dôležité, je to skvelý zápas pre vaše večere, Turecko alebo dokonca cestoviny, ak ich plánujete. Musí to byť len v rôznych súvislostiach a môže ísť o to, aby sa všetky tri z nich stali vždy dokonalým zápasom. 

Nie veľa z vás muselo vyskúšať praženú arašidovú omáčku. Ak chcete, aby sa vaša večera vďakyvzdania 2018 stala trochu špeciálnejšou, vyskúšajte túto ústnu vodu, pražené arašidové pyré / omáčka pre svoju rodinu. Pozrite sa na recept nášho arašidového pyré z vďakyvzdania a omáčky. Slúži to malej zmrzlinovej miske s omáčkou.

Potrebuješ:

2 ″ lúpaný kúsok zázvoru (urobte pastu v mixéri)
2 malé strúčiky cesnaku (urobte pastu v mixéri)
1 šálka smotanového nesoleného arašidového masla
2 polievkové lyžice čerstvej limetkovej šťavy
4 lyžice sójovej omáčky s nízkym obsahom sodíka
2 čajové lyžičky svetlo hnedého cukru
3/4 čajovej lyžičky drvených vločiek červenej papriky
5-6 pražených kešu (urobte pastu v mixéri)
Cmar (pridajte podľa potrebnej konzistencie, asi 2 polievkové lyžice pre hustú konzistenciu)
Soľ podľa chuti

príprava

  1. Pridajte malé množstvo masla na panvicu, aby ste ho namazali. 
  2. Teraz pridajte do panvice zázvorovú cesnakovú pastu. 
  3. Varte, kým nezmizne, ale nie zlatý. 
  4. Pridajte kešu kešu a celú pastu urobte zlatohnedou. 
  5. Teraz pridajte arašidové maslo a varte, kým sa všetky ingrediencie nezmiešajú. 
  6. Dbajte na to, aby nedochádzalo k nadmernému vareniu. 
  7. Teraz pridajte spolu všetky zvyšky a nechajte mlieko pozadu. 
  8. Pridajte 2 polievkové lyžice vody a nechajte 5 minút variť zakryté a na miernom ohni. 
  9. Odhalte a pridajte cmar tak, ako chcete riediť pastu a variť ďalších 5 minút, až kým nebude hladká v textúre.. 
  10. Podávajte pri izbovej teplote.

záver

Čierny piatok označuje tradičné a svetské požehnanie. Deň pred tým, ako sa mu ústa zalieva, zatiaľ čo samotný deň nám dáva zľavy na čeľuste. VPN nie sú v tomto závode pozadu. Všetci poskytovatelia ponúkajú úžasný predaj, ktorý neuvidíte po zvyšok roka. 

Diskutovali sme o niekoľkých úžasných dohodách s Čiernym piatkom VPN, ktoré sú dosť dobré na to, aby ste ich mohli chytiť pred Čiernym piatkom, aby ste mohli zostať chránení pri nakupovaní oblečenia, obuvi alebo čohokoľvek podľa vášho výberu online na rôznych webových stránkach..

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments