Ako ušetriť peniaze na hoteloch v tejto sezóne

[ware_item id=33][/ware_item]

Budeme zdieľať niektoré zaujímavé, ale veľmi jednoduché cestovné hacky, ktoré vám môžu ušetriť nejaké peniaze. Prečo ušetriť peniaze efektívne a investovať ich do oveľa dôležitejších vecí? Áno, pretože odteraz máte záujem šetriť svoje peniaze, bez toho, aby ste museli robiť ďalšie kroky, zabezpečíme vám ekonomickú plánovanie dovolenky a bezpečné surfovanie na stránkach rezervácie hotelov pomocou VPN.


Ak nie ste technik, netrápte sa, pretože náš podrobný sprievodca ďalej Čo je to VPN?  je tu, aby vás sprevádzal. Naopak, aj keď už viete, čo je to VPN a aké sú najbežnejšie dôvody na používanie VPN, táto príručka vám pomôže poskytnúť niekoľko tipov, ktoré ste predtým určite nepoznali..

Najprv sa porozprávajte o tom, prečo je dôležité, aby ste sa oboznámili s rezerváciami hotelov tentoraz. Prázdninová sezóna je za rohom a máte dosť práce a pravidelnú rutinu; Potrebujete prestávku v práci a navštíviť svoje obľúbené miesta, aby ste sa uvoľnili. Prvá vec, ktorú musíte urobiť, aby sa vaše plány splnili, je otvorenie vyhľadávacieho nástroja a začatie vyhľadávania pomocou informačného kľúčového slova, napríklad „Najlepšie miesta na návštevu v Južnej Afrike, Turecku, Kanade, Nemecku atď.“ A po dokončení pri vyhľadávaní pokračujete v transakciách s kľúčovými slovami, ako je „kniha online“. Predtým, ako to urobíte, však potrebujeme vedieť, ako sa môžete pripojiť k sieti VPN a ihneď v tomto procese ušetriť nejaké peniaze. Preto musíte pochopiť, ako ušetríte peniaze pomocou VPN?

Tu je návod, ako môžete ušetriť peniaze pri rezervácii hotelov online!

Tu je cvičenie. Ak ste občanom USA a plánujete dovolenku do zahraničia, stačí otvoriť webovú stránku rezervácie hotelov a zadať očakávané dátumy cesty a príslušné ceny. Keď to urobíte, zoznam sa bude javiť takto:

Ako ušetriť peniaze na hoteloch v tejto sezóne

vidieť ceny pre vybrané dátumy od 5. októbra do 9. októbra a potom sa pripojte k a Brazílsky server s pomocou VPN > Skontrolujte svoju IP adresu a zistite, či ste sa úspešne pripojili Brazília.

Ako ušetriť peniaze na hoteloch v tejto sezóne

>Teraz otvorte a nové okno inkognito a vyhľadajte hotely pomocou novej adresy IP pridelenej poskytovateľom VPN.

Vyhľadať hotely v Južnej Afrike, vyberte si podobný model dátumu a tu uvidíte ceny v Brazílskej mene (Brazílska real)

Ako ušetriť peniaze na hoteloch v tejto sezóne

Pred rezerváciou hotela nezabudnite vyskúšať viac serverov a preskúmať viac regiónov. Môžete ušetriť ďalšie peniaze v súvislosti s IP adresami Spojeného kráľovstva, Austrálie a Kanady, pretože ceny hotelov sa v rôznych regiónoch líšia.

Najlepšie VPN, ktoré môžete ušetriť pri rezerváciách hotelov

Pomocou technológie VPN môžete oklamať cestovné webové stránky, aby si mysleli, že sa prihlasujete na web z inej strany planéty, aj keď ste v skutočnosti všetci spokojní doma, inteligentne pomocou siete VPN a spoofingu svojej polohy. Je to vážne, akoby ste cestovali v vesmírnej lodi a pohybovali sa kamkoľvek budete chcieť v priebehu niekoľkých sekúnd!

  • VyprVPN
  • ExpressVPN
  • Súkromný prístup na internet
  • NordVPN

VyprVPN

Ako ušetriť peniaze na hoteloch v tejto sezóne

Neobmedzené serverové prepínače
200 000+ IP & 700+ serverov
Jednoduché nastavenie aplikácie / softvér
Ponúka sa trojdňová skúšobná verzia
6,67 USD / mesiac pre 12-mesačný účet

ExpressVPN

Ako ušetriť peniaze na hoteloch v tejto sezóne

Silné šifrovanie
Vynikajúca podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni
160 miest v 94 krajinách
Jednoduché nastavenie aplikácií / softvéru
30-dňová záruka vrátenia peňazí
6,67 USD / mesiac pre 15-mesačný účet

Súkromný prístup na internet

Ako ušetriť peniaze na hoteloch v tejto sezóne

Fenomenálna rýchlosť streamovania
Ľahko použiteľné aplikácie / softvér
Jednoduché nastavenie & široká škála serverov
24/7 živá zákaznícka podpora
30-dňová záruka vrátenia peňazí
3,49 USD / mesiac pre dvojročný účet

NordVPN

Ako ušetriť peniaze na hoteloch v tejto sezóne

5 000 a viac serverov v 60 krajinách
Vynikajúca rýchlosť streamovania
Zákaznícka podpora 24/7
Viacnásobné prihlásenie pre 6 používateľov
2,99 USD / mesiac pre trojročný účet

NordVPN, Keďže je VPN číslo jedna pri skrývaní vašej adresy IP, nasmeruje ceny na najnižšiu úroveň, čo vám pomôže ušetriť peniaze za hotely, letenky a prenájom auta. Ak ste technicky dôvtipní, uvedomíte si, že niektoré webové stránky vám umožňujú zmeniť umiestnenie webových stránok, čo vedie k dosiahnutiu prispôsobených výsledkov vo vašej mene.

Ďalšie najlepšie služby VPN, ktoré môžete použiť na zmenu vašej adresy IP a na uloženie hotelových rezervácií & letenky sú ExpressVPN, PIA (súkromný prístup na internet) a VyprVPN. Každý z týchto poskytovateľov VPN má servery umiestnené v mnohých krajinách po celom svete, čo vám umožňuje zmeniť vašu polohu na ľubovoľné miesto určenia a získať čo najlepšie ponuky.

Nástroj VPN

Okrem vyššie uvedených výhod pri rezervácii hotelov atď. Je VPN najmodernejším nástrojom pre množstvo ďalších aktivít, ako je napríklad ochrana súkromia pri surfovaní na internete, ktorá vás chráni pred hackermi pri používaní prístupových bodov Wi-Fi, čo vám umožňuje pozerať zámorskú verziu Netflixu a oveľa viac.

Cestovné denníky cez VPN

Backpackers majú pocit, že ceny hotelov, autopožičovne, letenky a ďalšie služby sa zobrazujú online na základe rôznych geografických polôh. Na základe tejto predstavy sme pre vás pripravili tohto sprievodcu, ktorý vám môže pomôcť ušetriť peniaze za hotelové ponuky a ďalšie digitálne aktivity. Schopnosť maskovania IP služby VPN as viacerými dostupnými servermi môžete pomocou VPN prepnúť na ľubovoľné geografické miesto.

Sprievodca nastavením krok za krokom

Čo by ste mali urobiť krok za krokom, aby ste získali čo najlepší prístup k letom a hotelom, postupujte nasledovne:

  1. Získajte platený účet poskytovateľa služieb VPN
  2. Stiahnite si softvér
  3. Prihláste sa na server VPN, ktorý sa nachádza v inej krajine
  4. Vyhľadajte zahraničnú verziu cestovného webu a zistite, či nájdete lepšiu ponuku.

Tip: Používatelia, ktorí sa prihlasujú na webové stránky cestovateľov prostredníctvom počítačov so systémom Windows, môžu niekedy nájsť najlacnejšie cestovné ponuky, zatiaľ čo používatelia počítačov Mac sú často vystavení vyšším cenám. Súčasťou rovnice je následne aj typ zariadenia, ktoré používate, a krajina, v ktorej žijete.

Anomálie pri love

Zmena umiestnenia zvnútra webovej stránky nezaručí lacnejšie ponuky, pretože webová lokalita bude stále rozpoznávať vašu skutočnú polohu identifikáciou vašej adresy IP. To je najlepší spôsob, ako ušetriť na rezerváciách hotelov, lacné ponuky v prípade leteniek a iných služieb, ako je požičovňa áut, je maskovanie vašej skutočnej polohy (IP adresa) prostredníctvom služby VPN a nič iné.

Webové stránky majú pomerne často tendenciu zobrazovať rôzne ceny v hotelových izbách a iných rôznych online službách atď. Cena, ktorá sa zobrazuje, závisí od radu faktorov, napríklad od súborov cookie, ktoré informujú o tom, koľkokrát ste navštívili daný zdroj, čo a odkiaľ ste to predtým hľadali a ako často stránku aktualizujete atď. Tiež, kde presne vo svete sa nachádzate (IP, GPS v mobilnom zariadení, nastavenia Wi-Fi atď.) a ak ide o vašu prvú návštevu alebo nie zo zariadenia, ktoré používate, atď.

Prečítajte si tiež: Najbezpečnejšie cestovné VPN

NordVPN, ako spoľahlivý poskytovateľ webovej bezpečnosti, ponúka zabezpečenú sieť VPN s povolenými protokolmi IPSec a L2TP a poskytuje vám úplné šifrovanie prenosu.

S PIA (Private Internet Access) VPN je tiež možné získať lacnejšie rezervácie hotelov a leteniek. Používaním PIA VPN môžete spoznať svoju geografickú polohu a rezervovať si rezerváciu v rámci krajiny služieb, ktoré chcete používať. Dôvodom je to, že spoločnosti očakávajú, že zahraniční návštevníci budú ochotnejší minúť peniaze ako „miestni obyvatelia“, a preto zvyšujú ceny za vyhľadávanie uskutočnené zo zámorských IP adries..

Pomocou služieb VPN môžu tvorcovia kvázických dovoleniek pri online rezervácii zistiť, ako nezaplatiť za letenky a hotelové izby..

pozor

Najobľúbenejšie cestovné weby používajú takzvanú technológiu „riadenia ceny“, aby niektorých svojich návštevníkov naviedli k vyšším cenám leteniek.

S cieľom zabezpečiť, aby sa webové stránky nezachytávali na našej stope a zodpovedajúcim spôsobom neupravovali ich výsledky, je nevyhnutné pri návšteve pomocou úplne samostatných prehliadačov pre vyhľadávanie vo Veľkej Británii a USA používať anonymný / súkromný režim (úplne zakázať súbory cookie)..

Je potrebné poznamenať, že z nejakého dôvodu zobrazené ceny hotelových rezervácií nie sú totožné, ale ešte dôležitejšie je to, že sa jednoducho mení napríklad z verzie .co.uk na americkú verziu .com, ktorá robí úlohu VPN tu jasnejšie.

Nakupovanie po rôznych verziách webových stránok môže priniesť výhody, pretože v závislosti od použitej webovej stránky konkrétnej krajiny sa niekedy zobrazujú rôzne informácie, ale „najlepšia ponuka“ sa vždy nezobrazí vo verzii, ktorú by ste mohli očakávať..

dodatok

Predplatenie VPN nie je úplne zadarmo, napriek tomu môžete získať späť veľa peňazí ušetrením na rezerváciách hotelov, letenkách a rezerváciách automobilov..

VPN, ktorá je ninja a top-dog v oblasti „maskovacieho majstra“, chráni jedného pred hackermi pri používaní hotspotov WI-FI, vďaka čomu môžete sledovať zámorskú verziu systému Netflix a zároveň si môžete zaistiť vaše súkromie a ušetriť tak peniaze za hotelové rezervácie a lety , atď..

To je najlepšia metodika, ktorá sa dá využiť na záchranu z cien rakiet zdĺhavých hotelov & Rezervácie leteniek a iné služby sú maskovaním vašej skutočnej polohy (IP adresy) prostredníctvom služby VPN. Prajeme vám bezpečné surfovanie, ekonomické rezervácie s VPN a krásny výlet!

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments