Ako sledovať okamžité okamžité video Amazon mimo USA

[ware_item id=33][/ware_item]

Ste pripravení na zábavné leto? Teplo sa môže niekedy stať neznesiteľným, ale vždy existuje zmrzlina, sódy a samozrejme aj zábava, vďaka ktorej zabudnete na intenzívne teplo. Tento rok v lete je zaručené, že bude neuveriteľné, pretože sa objavia vysoko očakávané filmy s obľúbenými hollywoodskymi hercami. Hudobné narkomani sa museli tešiť na to, ako najväčšie mená v hudobnom priemysle ohlásili spoluprácu v tomto roku. V tejto sezóne je naplánovaných niekoľko albumov a singlov, takže pri vytváraní mixu pre párty alebo skvelého zoznamu skladieb pre cestu budete na výber..


Hľadáte skvelú novú televíznu reláciu, aby ste prekonali kocovinu z tej poslednej, ktorá vám zanechala úplnú trosku? Pozrite sa na najvyššie hodnotené televízne relácie v žánroch ako dráma, akcia, thriller, paranormálny film, romantická komédia, situačné komédie, dystopická hudba a ešte oveľa viac na Amazone. Možno vás bude príjemne prekvapiť pôvodný televízny seriál uvedený v Amazon Prime. Možno nemáte záujem o filmy, hudbu alebo televízne programy, rovnako ako knihy. V takom prípade by vás mohli zaujímať exkluzívne ponuky na Amazon Kindle prostredníctvom predplatného Amazon Prime. Existujú aj ďalšie výhody, ktoré môžete využiť po vstupe do Amazon Prime mimo USA v prípade, že tam v súčasnosti nežijete.

Čo ponúka Amazon Prime?

Táto služba sa hodí, ak často nakupujete z Amazonu, pretože pre predplatiteľov Amazon Prime existujú špeciálne zľavy a úvahy v niekoľkých kategóriách. Väčšina online nakupujúcich sa často sťažuje na vysoké prepravné sadzby, takže je to ideálne riešenie, ak chcete v USA využiť dopravu zadarmo. Okrem toho existujú aj lacné náklady na dopravu, ktoré môžete získať za všetko od elektroniky až po základné potreby pre domácnosť. Môžete ušetriť peniaze na iných položkách dostupných na Amazone a získať zadarmo knihu každý mesiac prostredníctvom aplikácie Kindle First.

Ako sledovať okamžité okamžité video Amazon mimo USA

Najobľúbenejšou výhodou Amazon Prime je samozrejme zábavná časť. Amazon Prime Video vám umožňuje streamovať najhorúcejšie filmy a televízne programy online v kvalite HD za rozumnú cenu. Môžete sa prihlásiť aj na odber podľa zoznamu kanálov, ak premýšľate, ako pozerať okamžité video Amazon mimo USA, za týmto účelom však musíte najskôr vykonať ďalší krok. Do programu Amazon Prime Photos môžete nahrať milióny fotografií, ktoré upchávajú ukladací priestor na vašom notebooku a telefóne. Nielenže môžete počúvať neprerušené hudobné zoznamy skladieb bez toho, aby vám vaše reklamy rušili reklamy. Amazon Prime vám tiež umožní sledovať živé videozáznamy Night Night NFL, aby ste mohli fandiť svojmu obľúbenému tímu.

Ak si nie ste istí, či Amazon Prime stojí za vaše peniaze, zmerajte to podľa svojich očakávaní počas 30-dňovej bezplatnej skúšobnej verzie. Keď budete spokojní, môžete sa prihlásiť do programu Amazon Prime za ročný poplatok za predplatné vo výške 99 dolárov, ktorý má z dlhodobého hľadiska vyššiu hodnotu. Ak si neželáte urobiť taký dlhý záväzok, môžete si ho užiť aj za 10,99 $ mesačne.

Prečo nemôžem pristupovať k Amazon Prime mimo USA?

Amazon Prime je úplne neodolateľný, ale pred rozhodnutím o ročnom alebo mesačnom predplatnom sa musíte naučiť, ako sledovať Amazon Prime v zahraničí. Bohužiaľ, v Amazon Prime nie je možné priamo streamovať filmy alebo televízne relácie, ak nežijete v USA. Streamovanie webových stránok často z geografických dôvodov obmedzuje ich obsah z obchodných dôvodov. Vláda v rôznych krajinách zakázala niekoľko bežných spravodajských a zábavných webov, takže tieto problémy sa neobmedzujú iba na streamingové webové stránky. Ak sa pokúsite získať prístup k službe Amazon Prime mimo USA, zobrazí sa chybová správa vysvetľujúca, že konkrétny obsah nie je vo vašej krajine dostupný.

Ako môžem sledovať sťahovanie súborov Amazon Prime do zahraničia?

Nevzdávajte sa už, pretože na celom svete existujú milióny používateľov, ktorí vedia, ako pozerať okamžité video Amazon mimo USA. Môžete byť tiež jedným z nich! Šikovný malý softvér s názvom virtuálna súkromná sieť (VPN) môže ukončiť vaše „môžem sledovať sťahovanie súborov Amazon Prime do zahraničia?“ starostí. Sieť VPN skryje vašu adresu IP, aby Amazon nemohol zistiť vašu skutočnú polohu. Svoju skutočnú polohu môžete nielen skrývať prostredníctvom VPN, ale tiež si vybrať oblasť, ktorá ju nahradí. Týmto spôsobom si môžete vybrať ako preferovanú polohu USA, aby ste sa prostredníctvom siete VPN mohli naučiť sledovať okamžité video Amazon mimo USA. Toto vám umožní odblokovať Amazon Prime Video ako vaše zmenené miesto v USA.

Ako môže VPN odblokovať Amazon Prime Video?

Existuje veľa návodov, ako sledovať Amazon Prime v zahraničí na webových stránkach VPN. Po registrácii na ich službu si teda môžete prečítať podrobné inštrukcie, ako sledovať videá Amazon Instant Video mimo USA..

Ak táto otázka „Môžem sledovať sťahovanie súborov Amazon Prime do zahraničia?“ vás trápi, keď žijete vo Veľkej Británii, Kanade, Južnej Afrike, Ázii alebo Austrálii. Potrebujete nielen VPN na odblokovanie Amazon Prime Video, ak nie ste v USA, ale musíte tiež zistiť spôsob nepriamej platby, aby ste zaplatili poplatok za odber..

Predpokladajme, že žijete v Kanade a chcete sa prihlásiť do programu Amazon Prime. Nie každá VPN vám to môže pomôcť, pretože Amazon Prime už identifikoval väčšinu VPN a ich serverov, ktoré sa bežne používajú na prístup k Amazon Prime mimo USA. Našťastie, pre tieto VPN sú to iba servery, ktoré Amazon Prime rozpozná, takže môžete preskočiť na server, ktorý nebol uvedený na zozname Amazon Prime. Menší alebo menej populárni poskytovatelia VPN vám s väčšou pravdepodobnosťou pomôžu odpovedať na to, ako sledovať Amazon Prime v zahraničí, pretože ich servery zostávajú väčšinou nezistené. Môžete si vybrať protokol a server v USA, aby ste pre seba vygenerovali nepravdivé umiestnenie, takže vaša adresa IP je adresa servera VPN v USA. Toto je adresa IP prijatá spoločnosťou Amazon Prime, ktorá vám umožňuje prístup k aplikácii Amazon Prime mimo USA.

VPN vás navyše chráni prenosom údajov v šifrovanej podobe cez kanál. Okrem prístupu k Amazon Prime existujú ďalšie výhody používania VPN. Napríklad hackeri, orgány činné v trestnom konaní a inzerenti vás nemôžu sledovať online na svoje účely, takže môžete bezpečne prehliadať.

Najlepšie VPN pre prístup k Amazon Prime mimo USA

NordVPN - víťaz

Ako sledovať okamžité okamžité video Amazon mimo USA

Možno zdieľate vaše internetové pripojenie s priateľmi, rodinou alebo spolubývajúcimi, takže je rozumné, aby ste chceli, aby vaša sieť VPN bežala spoločne na viac ako 3 zariadeniach. Spoločnosť NordVPN bude veľmi šťastná, pretože na pripojenie 6 zariadení s rôznymi operačnými systémami naraz môžete použiť iba jeden účet. Môžete pristupovať k Amazon Prime mimo USA cez NordVPN na čo najnižšiu úroveň $ 3.99 / mesiac (2-ročný plán) alebo si vyberte jedno z väčších predplatných (3-ročný obchod), aby ste ušetrili viac peňazí.

Niet pochýb o tom, že NordVPN sa v rokoch 2018 a 2019 stal najkvalitnejšou sieťou VPN. Silná sieť VPN, ľahko použiteľné aplikácie a úžasné funkcie, naozaj to, čo je ešte potrebné?

Ako sledovať okamžité okamžité video Amazon mimo USABalíky NordVPN

ExpressVPN

webová stránka expressvpn

Tento slávny poskytovateľ VPN je príliš dobrý na to, aby mohol pozerať okamžité video Amazon mimo USA, pretože mnohí globálni používatelia mu dali recenzie plné chvály. Jediná vec, ktorá vás môže priviesť k váhaniu, je relatívne drahá cena. ExpressVPN beží vo viac ako 90 krajinách, takže má pôsobivú základňu verných používateľov, ktorí dosvedčujú jeho vynikajúci výkon. Môžete odblokovať Amazon Prime Video na 3 zariadeniach súčasne s ExpressVPN.

VyprVPN

Ako sledovať okamžité okamžité video Amazon mimo USA

Ďalšou vynikajúcou možnosťou, ktorá vám povie, ako sa pozerať na Amazon Prime v zahraničí, je VyprVPN. Ak si myslíte, že ExpressVPN prekračuje váš rozpočet, skúste VyprVPN len za 6,67 $ mesačne ako začiatočník. Ak sa chcete prihlásiť na odber na dlhšiu dobu, existujú drahšie balíčky, ktoré majú vyššiu hodnotu. Má tiež špecifické mobilné aplikácie pre iOS a Android, ktoré výrazne zlepšujú dojem používateľa a umožňujú vám rýchlo odblokovať Amazon Prime Video na vašom smartfóne. VyprVPN funguje vo viacerých operačných systémoch, čo z neho robí vynikajúcu voľbu, ak vlastníte niekoľko zariadení s rôznymi operačnými systémami. Vychutnajte si vysokorýchlostné streamovanie HD na 3 zariadeniach súčasne s technológiou VyprVPN.

IPVanish

Ako sledovať okamžité okamžité video Amazon mimo USA

Ak je vaším hlavným problémom rozpočet a dobré služby, môže byť pre vás IPVanish perfektným poskytovateľom VPN. Je to naozaj výhodné pre študentov, ktorí môžu využívať ponuky Amazon Prime Student spolu s ich pravidelným predplatným Amazon Prime, aby čo najlepšie využili svoje skúsenosti. IPVanish vám prináša bezpečné vysokorýchlostné pripojenie za pouhých 10 dolárov mesačne na 5 rôznych zariadeniach súčasne. Okrem toho môžete svoj účet zrušiť do 7 dní, ak bola ich výkonnosť pod úrovňou par. Vaše pripojenie môžete zabezpečiť pomocou 3 výkonných protokolov a vybrať si z desiatok serverov v USA, aby ste mali prístup k Amazon Prime mimo USA.

Zvážte rýchlosť, protokoly, počet súčasných pripojení zariadení, operačné systémy, dostupnosť predplatného balíka, počet serverov, starostlivosť o zákazníka a samozrejme, užívateľské recenzie pri výbere VPN na odblokovanie Amazon Prime..

Tweety od AmazonVideo

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 16 = 26

map