Ako sa pozerať na HBO GO Live online

[ware_item id=33][/ware_item]

Keďže svet sa v technologickom svete pohybuje rýchlym tempom, nebolo by nesprávne tvrdiť, že máme prístup ku všetkým informáciám tam; Potrebujeme len správne kanály, aby sme ich preosiali. Mať svoje obľúbené filmy, relácie a správy iba jedným kliknutím sa stalo požehnaním pre túto generáciu.


Prečo je VPN potrebná na sledovanie HBO

Ak nie ste v USA, nemôžete pozerať HBO kvôli geolokačnej technológii, ktorú používa HBO na blokovanie divákov mimo USA. Jediným spôsobom, ako prekonať toto obmedzenie, je použitie siete VPN. VPN pripojí vaše zariadenie k serveru umiestnenému v USA a požiada o vašu IP adresu. Vaša poloha tak bude vyzerať, akoby ste v USA, a môžete sledovať HBO bez akýchkoľvek obmedzení. Jedna vec, ktorú musíte zabezpečiť, je, že by ste si mali zvoliť sieť VPN, ktorá má vysokú rýchlosť a ponúka neobmedzenú šírku pásma. A nielen sieť HBO, ale VPN odomkne geoblokovaný obsah z celého sveta.

Ako sa pozerať na HBO mimo USA

Jeden z najlepších televíznych zážitkov poskytuje spoločnosť HBO. Preto bol ohodnotený ako druhý najväčší prémiový káblový kanál v USA. HBO priniesol slávne niektoré z najväčších hitov tohto desaťročia vrátane; The Game of Thrones, redakcia, sprievod, spolu s niektorými populárnymi komediálnymi hitmi, ako napríklad minulý týždeň s Johnom Oliverom. HBO Go však nie je prístupný milovníkom televíznych seriálov mimo USA, pretože spoločnosť umiestnila geografické obmedzenia pre publikum mimo USA, aj keď sa tejto prekážke dá vyhnúť. Základným riešením je odblokovanie US HBO GO. Cenzúra umiestnená na webe sleduje IP adresu diváka proti čiernej listine alebo bielej listine a prostredníctvom nej ďalej identifikuje svoju geografickú polohu. Na tomto základe stránka popiera alebo umožňuje prístup k publiku. Keďže existuje spôsob, ako odblokovať US HBO GO identifikáciou seba ako diváka v Spojených štátoch bez toho, aby ste sa v skutočnosti nachádzali a bez ohľadu na to, v ktorej krajine sa nachádzate.

HBO GO Obmedzenia pre Američanov

Toto pravidlo sa nevzťahuje iba na ľudí žijúcich v iných krajinách ako Amerika, ale aj na Američanov, ktorí vystúpia z hranice USA. Keď americkí obyvatelia zmenia svoju polohu a prihlásia sa s IP adresou označujúcou inú krajinu, stratia privilégium prístupu k HBO GO.

Streamovanie VPN

Prvým a najdôležitejším spôsobom, ako odblokovať službu US HBO GO, je prihlásiť sa na odber streamingovej služby VPN (virtuálna súkromná sieť), ktorá sprístupňuje požadované video divákovi v ktorejkoľvek krajine, v ktorej sa nachádzajú. Služba VPN môže otvoriť akýkoľvek obmedzený obsah. divákom a poskytnúť najlepší zážitok zo živého vysielania. Streamovanie VPN má svoje servery umiestnené v mnohých krajinách po celom svete, ktoré umožňujú publiku sledovať akúkoľvek šou mimo USA. Pri posudzovaní najúčinnejšej služby streamovania VPN sa navyše musia brať do úvahy dva prvky:

 • Rýchlosť streamovania:

Pri sledovaní obľúbenej televíznej show vždy hľadáte zážitok bez vyrovnávacej pamäte. Je preto múdre, že dávate pozor na streamovanie VPN, ktoré má najvyššiu rýchlosť streamovania bez toho, aby viacnásobné výpadky bránili rýchlosti.

 • Ľahko ovládateľné aplikácie VPN:

Aplikácia VPN sa hodí, keď diváci sledujú relácie na viac ako jednom zariadení podľa svojho výberu. V takýchto prípadoch by diváci uprednostnili aplikáciu, ktorá sa ľahko ovláda, ľahko sa používa a dá sa ovládať vo všetkých zariadeniach. Interakcia medzi používateľom a aplikáciou musí byť nerušená a bez zdržania.

Prístup k HBO GO Live odkiaľkoľvek na svete

Diváci, ktorí sú ochotní pristupovať k HBO GO mimo USA, môžu vykonať nasledujúce kroky:

 1. Stiahnite si aplikáciu VPN do svojho zariadenia (CyberGhost je najlepšou voľbou pre HBO)
 2. Zakúpením predplatného VPN budete môcť sledovať HBO GO naživo
 3. Zadajte svoje používateľské meno a heslo do stiahnutej aplikácie / softvéru
 4. Na sledovanie HBO GO naživo sa odporúča protokol „PPTP“
 5. Vyberte USA VPN server v USA a získajte prístup k HBO Go mimo USA
 6. Po vytvorení spojenia môžete teraz sledovať HBO GO naživo

Sledujte HBO GO vo Veľkej Británii

Diváci žijúci vo Veľkej Británii mohli vyskúšať spôsoby, ako sledovať HBO GO vo Veľkej Británii, a boli by sklamaní, pretože spoločnosť obmedzuje sledovanie HBO Go naživo mimo USA. Na tento jediný účel je nevyhnutné odblokovať US HBO GO v USA. Prvým krokom je stať sa predplatiteľom HBO. Potom prejdite na ďalší krok, ktorým je prinútiť stránku HBO, aby si myslela, že ste vo Veľkej Británii, keď ste vo Veľkej Británii. Prehliadač sa musí pripojiť k sieti VPN, ktorá vás nakoniec pripojí k serveru v USA. Keď HBO identifikuje IP adresu ako americký prístup, bude divákovi povolený prístup a môžu mať prístup k HBO Go live vo Veľkej Británii. V tomto prípade NordVPN funguje najlepšie a poskytuje používateľom plynulý prenos.

Prečítajte si tiež Najlepšie služby VPN pre Veľkú Britániu

Sledujte HBO GO v Kanade

Obsah v HBO je v Kanade rovnako ako v každej inej krajine okrem USA obmedzený na geografickú oblasť. To znamená, že na prístup k nej budete potrebovať sieť VPN. Nižšie sú uvedené najlepšie VPN na sledovanie HBO v Kanade:

 1. NordVPN
 2. ExpressVPN
 3. IPVanish
 4. PIA VPN (súkromný prístup na internet)

Všetky vyššie uvedené VPN odblokujú HBO Go a sú dostatočne rýchle a spoľahlivé so silnými bezpečnostnými protokolmi.

Sledujte HBO pomocou VPN počas cestovania

Niektoré z najlepších predstavení sú vysielané na HBO. Vďaka programom HBO a HBO Go si tieto relácie môžete vychutnať na počítači, telefóne alebo tablete, ale pokiaľ ste v USA. Takže, ak chcete sledovať svoje obľúbené relácie, keď nie ste v USA alebo na cestách do zahraničia, dostali sme vás kryté! Môžete sa pozrieť na predstavenia a tu je najspoľahlivejší spôsob, ako to urobiť !:

-> Získajte sieť VPN:

Najlepším a najpravdepodobnejším spôsobom je použitie VPN v tomto prípade. Sieť VPN vám pomôže vybrať server nachádzajúci sa v USA bez ohľadu na to, kde sa na svete nachádzate. Takto sa objavíte, akoby ste v USA a môžete sledovať HBO Go. Všetko, čo musíte urobiť, je len prihlásiť sa do streamingovej VPN, ktorú ste si vybrali z návrhov v tejto príručke. Teraz použite server nachádzajúci sa v USA a prihláste sa do HBO. Potom spracuje vaše zariadenie v USA a žiadny obsah nebude blokovaný!

Najlepší poskytovatelia VPN

NordVPN

NordVPN je dlhoročný šampión v odblokovaní služieb streamovania videa online. Odomkne takmer všetko. Je to jeden z popredných poskytovateľov VPN a dôvodom sú ich pokročilé funkcie, medzi ktoré patria:

 1. Vysoká rýchlosť
 2. Politika bez prihlásenia
 3. Ľahko obchádza obmedzenia na veľkých geograficky blokovaných streamingových serveroch
 4. Vysoká bezpečnosť a súkromie
 5. 24/7 zákaznícka podpora prostredníctvom live chatu
 6. Prepínač automatického zabíjania
 7. Ochrana proti úniku DNS
 8. Neobmedzená šírka pásma
 9. Šifrované rozšírenia proxy pre prehliadače Chrome a Firefox
 10. Ponúka až 6 zariadení súčasne

ExpressVPN

ExpressVPN sídli na Britských Panenských ostrovoch. Je tiež jedným z top rebríčkov medzi VPN. Niektoré z jeho najlepších funkcií sú:

 1. Vynikajúca rýchlosť
 2. Žiadne záznamy
 3. Pracuje s Netflixom
 4. Užívatelsky prívetivý
 5. Podporuje všetky zariadenia
 6. 24/7 zákaznícky servis
 7. Vynikajúce pre streamovanie

IPVanish VPN

IPVanish poskytuje niektoré zaujímavé funkcie a sú to:

 1. End-to-end sieťové šifrovanie
 2. Zabezpečené anonymné prehliadanie
 3. Jednoduché použitie
 4. Obídenie cenzúry
 5. Neobmedzená šírka pásma
 6. Ochrana proti úniku IPv6
 7. Rýchly zákaznícky servis

Záverečné slovo

Bežnejšie, publikum v Austrálii a Kanade čelí vyššie uvedeným prekážkam pri prístupe na HBO GO naživo. Blokovaný obsah frustruje fanúšikov najpopulárnejších predstavení a snaží sa hľadať rôzne spôsoby, ako odblokovať HBO GO mimo USA. Po dôkladnom výskume dospejú k presvedčeniu, že jediným riešením tohto problému je najlepšia sieť VPN. Keď sa k serveru z Ameriky pristupuje pomocou VPN, IP adresa sa zmení a web umožňuje prístup veriaci, že sa divák nachádza skôr v Amerike ako v Austrálii, Kanade alebo v ktorejkoľvek inej krajine na svete.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments