Ako sa pozerať na Grand Slam of Darts Live online s VPN

[ware_item id=33][/ware_item]

Grand Slam of Darts je každoročná súťaž o šípky. Populárnejšie je bwin Grand Slam Of Darts. Organizuje ju spoločnosť Professional Darts Corporation (PDC). Britská šípková organizácia je ich rivalom. Professional Darts Corporation (PDC) pozýva na svoje podujatia najlepších hráčov Britskej šípkovej organizácie. V minulosti medzi týmito dvoma organizáciami existovali určité súťaže.


Formát hry je 4 nohy. Tento turnaj sa hrá každý rok v novembri vo Wolverhampton Civil Hall. Prvý turnaj sa odohral v roku 2007. Majstrom prvých 3 finálov v roku 2007 bol Phil Taylor.

Tento rok to bude trinásta sezóna Grand Slam Of Darts. Organizuje ju spoločnosť Professional Darts Corporation. Podujatie sa začne od 9. novembra a skončí sa 17. novembra 2019 vo anglickom Wolverhamptone. Uskutoční sa v dedine Aldersley Leisure Village od roku 2018. Peniaze za výhru pre víťaza sú 125 000 GBP.

Šampióni každého roku

2007: Phill Taylor vyhral proti Andy Hamiltonovi

2008: Phill Taylor vyhral proti Terrymu Jenkinsovi

2009: Phill Taylor vyhral proti Scottovi Waitesovi

2010: Scott Waites vyhral proti Jamesovi Wadeovi

2011: Phill Taylor vyhral proti Garymu Andersonovi

2012: Raymond Van Barneveld vyhral proti Michaelovi van Gerwenovi

2013: Phill Taylor vyhral proti Robertovi Thorntonovi

2014: Phill Taylor vyhral proti Dave Chisnall

2015: Michael Van Gerwen vyhral proti Phil Taylor

2016: Michael Van Gerwen vyhral proti Jamesovi Wadeovi

2017: Michael Van Gerwen zvíťazil proti Peterovi Wrightovi

2018: Gerwyn Price vyhral proti Garymu Andersonovi

Hráči s vysokým priemerom

Skupinová fáza

Priemer Phill Taylor: 114,65 (2014)

Priemer Geert De Vos: 113,86 (2015)

Priemer Michaela Van Gerwena: 112,66 (2018)

Priemer Garyho Andersona: 112,54 (2018)

Top 6 hráčov

1. miesto: Phil Taylor

2. miesto: Michael Van Gerwen

3. miesto: Scott Waites

4. miesto: Raymond Van Barneveld

5. miesto: Cena Gerwyn

6. miesto: Gary Anderson

7. miesto: James Wade

Televízne stanice (detail)

Vysielateľom celého turnaja je Sky Sports. Pokrytie sa rozdelí medzi kanály Sky Sports Action, Sky Sports Arena, Sky Sports Mix a kanály Sky Sports Main Event.

Popoludňajšie vysielanie sa začne o 13:00 a večerné stretnutia sa budú vysielať od 19:00. vpred.

Všetky akcie na svojom počítači alebo notebooku môžete sledovať pomocou aplikácie Sky Go, ktorá, ak ste už existujúcim zákazníkom, je k dispozícii aj na zariadeniach smartphone a tabletov so systémom iOS a Android..

Program Sky Go je k dispozícii aj na viacerých platformách vrátane zariadení Amazon Fire, iPad, počítačov Mac a prenosných počítačov, Playstation 3, PS4 a Xbox One..

Zoznam televíznych vysielateľov

  1. Sky Sports vo Veľkej Británii
  2. RTLZ v Holandsku
  3. Kwesse v Afrike
  4. Fox Sports v Austrálii
  5. OSN na Blízkom východe av severnej Afrike
  6. Obloha na Novom Zélande
  7. Nova na Slovensku av Českej republike
  8. Viasat v Dánsku a Nórsku
  9. Pragosport v Maďarsku

Ako používať VPN na sledovanie Grand Slam Of Šípky

Postupujte podľa krokov uvedených nižšie a pomocou siete VPN môžete ľahko sledovať Grand Slam Of Darts:

Krok 1

Vyberte rýchleho poskytovateľa VPN.

Krok 2

Zaregistrujte sa alebo sa zaregistrujte.

Krok 3

Pripojte sa k serveru VPN umiestnenému vo Veľkej Británii.

Krok 4

Prihláste sa na začiatku hry.

Krok 5

Užite si to!

Najlepšie VPN na pozeranie Grand Slam Of Darts Live online odkiaľkoľvek na svete

Je to hra, ktorá má veľa fanúšikov po celom svete, ale nie každý ju dokáže sledovať naživo. Nemali by ste sa však obávať, pretože sieť VPN je všetko, čo potrebujete. Nižšie sú uvedené niektoré z najlepších sietí VPN:

ExpressVPN - víťaz

Ako sa pozerať na Grand Slam of Darts Live online s VPN

ExpressVPN je tiež jedným z top rebríčkov medzi VPN. ExpressVPN nepotrebuje chválu na to, aby si uplatnil svoje miesto v odvetví VPN, všetci si to sú celkom dobre vedomí. Jeho najlepšie zo všetkých funkcií je, že je veľmi bezpečný a bezpečný. Má vynikajúcu rýchlosť. Funguje to aj s Netflixom. Je tiež veľmi užívateľsky príjemný. Je dosť univerzálny a podporuje všetky zariadenia. Poskytuje tiež 24/7 zákaznícky servis. Iné ako to, že je vynikajúci pre streamovanie, najmä vďaka svojej úžasnej rýchlosti. Poskytuje tiež svojim používateľom 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Umožňuje obchádzať akýkoľvek obmedzený obsah obchádzaním geografických obmedzení. Ponúka niektoré úžasné funkcie, ako sú: žiadne protokoly, neobmedzené prepínače serverov, najlepšie šifrovanie vo svojej triede, DNS s nulovými znalosťami, zabíjanie prepínačov, rozdelené tunelovanie a neobmedzená šírka pásma.

V súčasnosti ponúkajú úžasný obchod pre svoj 1-ročný plán. Stojí to 6,67 $ mesačne a 3 mesiace bezplatnej služby.

NordVPN

Ako sa pozerať na Grand Slam of Darts Live online s VPN

NordVPN je slávna VPN. Má politiku bez prihlásenia. to

prichádza s prepínačom kill-switch, vysokorýchlostnou, neobmedzenou šírkou pásma a užívateľsky prívetivým

rozhranie a dvojité šifrovanie, ochrana proti úniku DNS, prispôsobené protokoly VPN na rôzne účely a CyberSec (používaný na blokovanie reklám), takže ste dvakrát bezpečnejší!

NordVPN je kompatibilný s iOS, Android, Windows, MacOS, Chrome a Firefox. Prijímajú aj platby prostredníctvom bitcoínov.

Čo sa týka jeho ceny, znie to skutočne 11,95 dolárov mesačne. Momentálne však môžete využiť svoj trojročný plán so 70% zľavou na pouhých 3,49 $ mesačne s 30-dňovým vrátením peňazí.

Záruka, čo je úprimne veľká vec!

Okrem toho ich dvojročný plán stojí v týchto dňoch 4,99 $ / mesiac, čo predstavuje zľavu 58%. Jednoročný plán teraz stojí 6,99 dolárov mesačne so 41% zľavou.

IPVanish

Ako sa pozerať na Grand Slam of Darts Live online s VPN

IPVanish je tiež dôveryhodnou a všeobecne známou sieťou VPN. Je to jedna z prvých služieb VPN na trhu a je stále veľmi dôveryhodná. Poskytuje vysokú bezpečnosť a je veľmi spoľahlivý.

Medzi ich úžasné vlastnosti patrí: anonymný torrenting, ochrana viacerých platforiem, žiadne záznamy, neobmedzená prevádzka P2P, neobmedzené prepínanie serverov a neobmedzená šírka pásma.

Vždy je dobré mať slušnú 7-dňovú záruku vrátenia peňazí, akú ponúka spoločnosť IPVanish. Majú viac ako 1000 serverov vo viac ako 60 krajinách, takže existuje veľká šanca, že prostredníctvom nich ľahko nájdete vhodný server BitTorrenting VPN..

S protokolmi IPVanish si môžete vychutnať bezpečnosť protokolov VPN OpenVPN a L2TP / IPsec VPN na 5 zariadeniach súčasne.

Ich ročný plán stojí v súčasnosti 4,87 dolárov / mesiac so značnou 60% zľavou.

CyberGhost

Ako sa pozerať na Grand Slam of Darts Live online s VPN

CyberGhost je tiež populárna VPN. Je tiež známa ako multiplatformové riešenie VPN. Je veľmi dôveryhodný, pretože ponúka funkcie ako: skrytie IP adresy, žiadne záznamy, blokovanie reklám, ochrana Wi-Fi, robustné šifrovanie, bezpečné transakcie a konverzácie, blokovanie škodlivého softvéru a ochrana viacerých platforiem..

Má globálne servery. Táto aplikácia funguje pre Android, iOS, Windows, Mac a Linux. Má tiež vysokú rýchlosť, takže nemusíte dlho čakať na streamovanie videí alebo hranie hier.

Najlepšia správa je, že je k dispozícii bezplatná skúšobná verzia. Okrem toho v súčasnosti ponúkajú na svoj trojročný plán 77% zľavu. Zľavnená cena je $ 2,99 / mesiac so 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Súkromný prístup na internet

Ako sa pozerať na Grand Slam of Darts Live online s VPN

PIA VPN je tiež vysoko odporúčaná používateľmi na celom svete. Súkromný prístup na internet (PIA) ponúka funkcie ako: šifrovanie na vysokej úrovni, prispôsobené protokoly VPN, stabilné pripojenie VPN, ľahko použiteľné aplikácie a dobré podporné centrum.

Má 3307 serverov v 32 krajinách. Je kompatibilný so systémami Windows, Linux, Mac, Android, iOS atď. Neuchovávajú sa žiadne denníky premávky. Má tiež podporu P2P, ktorá je ideálna pre Torrenting. K jednému účtu PIA môžete tiež súčasne pripojiť 5 zariadení.

Zabezpečenie zabezpečujú tri výkonné protokoly VPN, a to PPTP, OpenVPN a L2TP / IPSec. Blokuje tiež reklamy, sledovače a škodlivý softvér.

Cena PIA stojí 6,95 dolárov / mesiac. V súčasnosti ich najlepšia ponuka, ktorou je ich 1-ročný plán, stojí 3,33 $ mesačne so zľavou 67% a spolu so 7-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments