Ako sa pozerať na CBC online mimo Kanady

[ware_item id=33][/ware_item]

Dni sa predlžujú a letná dovolenka nie je tak ďaleko, takže je čas dohodnúť sa s priateľmi a rodinou. Či už chcete letieť so svojimi blízkymi na exotickej dovolenke alebo sa chystáte byť leto v lete na gauči, tento rok si môžete užiť veľa zábavy. Nenechajte sa sklamať, ak je vonku príliš horko alebo si nemôžete dovoliť vychutnať chladný vietor v kopcovej stanici. Vďaka internetu je riešenie nudy zaručené bez ohľadu na to, kde sú vaše záujmy. Zábavný priemysel prosperuje vďaka filmom a televíznym reláciám, ktoré sa stali hitom mesta.


Nie je neobvyklé stretnúť sa s náhodami týchto relácií a dokonca aj s konkrétnymi postavami na sociálnych sieťach. Tumblr je plný veselých memov a vtipných gif vytvorených zo scén týchto televíznych programov, s ktorými sa diváci môžu týkať. Rýchle vyhľadávanie na Instagrame odhalí celé účty venované populárnym televíznym programom, takže šialenstvo je skutočné! Nechcete sa pozerať na trendy, však? Existuje niekoľko úžasných kanadských televíznych programov, najmä tých, ktoré vysielajú na sieti CBC Network a ktoré získali srdcia divákov z celého sveta. Najväčším plusom je, že za živé vysielanie alebo vysielanie televíznych relácií spoločnosti CBC online sa neplatia žiadne poplatky. Úlovok spočíva v tom, že ak si chcete pozerať CBC v USA, Veľkej Británii, Austrálii, Ázii alebo v akejkoľvek inej oblasti, bude to stáť nejaké peniaze, ale nie preto, že sieť CBC si za svoje služby účtuje medzinárodným používateľom..

sledujte CBC mimo Kanady

Pravdepodobne budete práve teraz hľadať recenzie na týchto televíznych reláciách, ale pred výberom televíznej relácie od spoločnosti CBC, ktorú chcete sledovať, je niečo, čo by ste mali vedieť. Ak sa momentálne nenachádzate v Kanade alebo sa z Kanady neprihlasujete, musíte sa naučiť sledovať CBC mimo Kanady. Prečo sa pýtaš? Aj keď chcete sledovať CBC v USA, budete musieť sledovať okružnú cestu, hoci Kanada a USA zdieľajú hranice. Bohužiaľ, tak to je!

Existuje niekoľko spravodajských a zábavných webov, ktoré na ich obsah uvalili geografické obmedzenia. Možno budete môcť otvoriť oficiálnu webovú stránku spoločnosti CBC a prehliadať dostupné televízne relácie, ktoré vám pomôžu skontrolovať ich rozvrhy, obsadenie, grafy, rekapitulácie epizód a recenzie. Pri pokuse o streamovanie ktorejkoľvek epizódy sa však zobrazí chybová správa. Za týmito obmedzeniami existujú politické a obchodné dôvody, takže s takýmito pravidlami nemôže používateľ nič urobiť. Môžete však urobiť niečo prefíkané a zistiť, ako sledovať CBC mimo Kanady.

Ako získať prístup k CBC mimo Kanady

Našťastie existuje vynikajúci nástroj nazývaný virtuálna súkromná sieť (VPN). Ak teda chcete sledovať CBC v USA alebo kdekoľvek inde na svete, môže vám poskytnúť nepriamy prístup k CBC mimo Kanady. Ak sa pokúsite vytvoriť účet na webových stránkach CBC mimo Kanady, nebudete môcť odblokovať prehrávač CBC. Keď sa zaregistrujete pre službu VPN a zapnete ju, je pravdepodobné, že sa chybové hlásenie stále objaví.

Ako vidíte, sieť CBC podnikla opatrenia proti používateľom, ktorí sa pokúšajú odblokovať CBC kdekoľvek zo servera, ktorý sa nenachádza na kanadskom území. Zdá sa, že vaša adresa IP nebude na čiernej listine alebo proti vám budú podniknuté právne kroky. Kontextové okno jednoducho prečíta, že spoločnosť CBC zistila, že používate známy server VPN, a navrhne, aby ste VPN vypli a normálne sa prihlásili, ak žijete v Kanade..

Je zrejmé, že to nie je možné pre prístup k CBC mimo Kanady vypnutím VPN. Ako teda sledovať CBC mimo Kanady, ak bol váš server VPN blokovaný sieťou CBC? Musíte pochopiť, že sieť CBC sa snaží zakročiť proti populárnym poskytovateľom VPN, ktoré medzinárodní používatelia často používajú na odblokovanie prehrávača CBC. Menšie spoločnosti VPN sú často schopné vyhnúť sa detekcii, takže si môžete vybrať jednu z nich. Pri výbere siete VPN na odblokovanie protokolu CBC však existuje niekoľko faktorov. CBC Network neidentifikovala všetky kanadské servery slávnych poskytovateľov VPN. Môžete sa obrátiť na stredisko starostlivosti o zákazníka vášho poskytovateľa VPN a konkrétne sa ho opýtať, ktoré servery vám umožnia prístup k CBC mimo Kanady. Po získaní týchto informácií môžete vybrať protokol a pomocou tohto servera streamovať relácie CBC online.

Ako VPN odblokujú prehrávač CBC

Predpokladajme, že sa snažíte pozerať na CBC v USA. Ak navštívite oficiálnu webovú stránku siete CBC prostredníctvom servera miestneho poskytovateľa internetových služieb (ISP), vaša adresa IP, ktorú získa sieť CBC, bude z USA. Preto bude webová stránka CBC upozornená, že sa niekto pokúša získať prístup k CBC mimo Kanady a zobrazí sa chybová správa. Keď sa zaregistrujete na webových stránkach CBC prostredníctvom servera VPN umiestneného v Kanade, vaša adresa IP nebude z USA, ale z Kanady. Webové stránky nedokážu zistiť, či sa vaša skutočná poloha nachádza v USA, a je podvedená, keď si myslíte, že žijete v Kanade.

sledujte BBC kdekoľvek

Sieť VPN nezakrýva iba vašu skutočnú adresu IP, ale má aj niekoľko výhod, pokiaľ ide o bezpečnosť. Väčšina odborníkov v oblasti digitálnej bezpečnosti zachádza tak ďaleko, že hovorí, že VPN sa stala dnes nevyhnutnou pre každého používateľa. Ak ste online z verejných sietí Wi-Fi, váš systém je vystavený hackerom, ktorí by mohli získať prístup k vašim súkromným údajom, ak používajú rovnaké pripojenie Wi-Fi. Aj keď používate súkromnú sieť Wi-Fi, je pravdepodobné, že by váš systém mohol byť napadnutý hackermi a osobné údaje použité na trestnú činnosť. Okrem hackerov majú orgány činné v trestnom konaní a inzerenti tiež záujem o sledovanie vašej online aktivity. Profily používateľov sa môžu zostavovať na základe vzorov vo vašej online aktivite, aby ste si vybrali, ktoré reklamy by vás mohli zaujať.

VPN, ktoré neuchovávajú žiadne záznamy o vašich pripojeniach, sa najlepšie skryjú pred orgánmi činnými v trestnom konaní. Nezabudnite sa tiež pozrieť na počet kanadských serverov a zvoliť VPN na prístup k CBC mimo Kanady. Je to dôležité, pretože čím viac serverov vaša spoločnosť VPN v Kanade vlastní, tým viac možností máte a tým silnejšie pripojenie. Služba VPN musí byť k dispozícii vo vašej krajine a spôsoby platby musia byť pre vás výhodné. Skontrolujte recenzie pre ich zákaznícky servis, pretože sa budete musieť opýtať na servery, ktoré dokážu odblokovať prehrávač CBC a získať rýchlu odpoveď. Ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky, vyhľadajte poskytovateľov VPN, ktorí ponúkajú naraz viac zariadení prostredníctvom jedného účtu VPN. Čím viac zariadení a operačných systémov je vaša VPN kompatibilná, tým je lepšia.

VPN odblokovať CBC kdekoľvek

Výber editorov - NordVPN

Ako sa pozerať na CBC online mimo Kanady

Pokiaľ ide o geoblokovaný obsah, NordVPN prichádza ako záchranca. Tento poskytovateľ VPN má to, čo vyžaduje na odblokovanie akejkoľvek webovej stránky cez internet. Má viac ako 5 000 optimalizovaných serverov určených na streamovanie spolu s rýchlymi protokolmi VPN, ktoré nikdy nezbavia používateľov. Neváhajte a využite NordVPN na sledovanie CBC Canada odkiaľkoľvek.

Ako sa pozerať na CBC online mimo Kanady

Balíky NordVPN

Ďalší najlepší poskytovatelia VPN

  • ExpressVPN
  • VyprVPN
  • Skryť môj zadok
  • IPVanish

ExpressVPN

Táto VPN je vysoko odporúčaná používateľmi, ktorí často pristupujú k CBC mimo Kanady. Ich bezkonkurenčná starostlivosť o zákazníka a silné protokoly sú výhernou kombináciou. Je to o niečo drahšie za 12,95 dolárov mesačne, ale väčšie balíčky predplatného vám dávajú väčšiu hodnotu a vysokorýchlostný výkon stojí za doláre. Môžete ho používať súčasne s 3 zariadeniami a využiť ich program odporúčaní.

VyprVPN

Toto je pravdepodobne najlepšia voľba pre študentov a používateľov, ktorí hľadajú lacné riešenie, ako sledovať CBC mimo Kanady, pretože ich základné predplatné sa začína už na 6,67 dolárov / mesiac. Majú tiež 3-dňovú skúšobnú verziu, takže si môžete overiť ich kvalitu pred uskutočnením akejkoľvek platby a navyše majú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí

Skryť môj zadok

Relatívne nová spoločnosť VPN, Hide My Ass, získala súhlas globálnych používateľov kvôli vysokorýchlostným pripojeniam, ktoré ponúkajú, keď chceli odblokovať CBC kdekoľvek mimo Kanady. Majú 24/7 živý chat, aby diskutovali o dostupných serveroch na vysielanie televíznych relácií CBC a začali predplatné za 11,52 $ mesačne.

IPVanish

Kvalitu služby VPN môžete merať na základe dôvery, ktorú majú v svoje schopnosti. IPVanish má záruku vrátenia peňazí 7 dní, ak nie ste spokojní s tým, čo ponúkajú po registrácii. Je to celkom cenovo dostupné za 10 dolárov mesačne a na všetkých môžete odblokovať prehrávač CBC pomocou 5 rôznych zariadení.

Keď budete mať VPN v prevádzke, pozrite sa na najlepšie hodnotené relácie v sieti CBC. Patria k nim drámy ako „Anne“, ktoré rozprávajú príbeh osirelého dievčaťa žijúceho v 90. rokoch 20. storočia. Televízne programy ako „Workin“ mamičky odhaľujú ťažkosti matiek, ktoré žonglujú s kariérou a deťmi. „X Company“ je plná vzrušujúcich akcií a dobrodružstiev založených na druhej svetovej vojne, zatiaľ čo „Schitt's Creek“ prináša komiksovú úľavu, takže by ste im mali dať aj šancu.

Pozrite sa na zoznam všetkých CBC tu

Získajte tiež aktualizáciu v reálnom čase zo služby Twitter
Tweety od CBC

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

20 + = 26

map