Ako sa pozerať na BBC iPlayer mimo Veľkej Británie

[ware_item id=33][/ware_item]

BBC iPlayer je internetový televízny kanál vyvinutý britskou vysielacou spoločnosťou, ktorý je v Spojenom kráľovstve legálne dostupný. Ide o bezplatnú službu streamovania, ktorá sa netýka iba televíznych kanálov, ale aj rozhlasových služieb. Umožňuje vám streamovať vysokokvalitné filmy, rôzne predstavenia, správy a rozhlasové relácie. Môže bežať na viacerých zariadeniach, od počítačov po laptopy a od zariadení Android po iOS. Ponúka všetky živé a dokonca dobiehajúce programy zo všetkých svojich kanálov, ako sú BBC One, BBC Two, BBC Three, BBC Four, BBC News a Radio 1. Aké je to skvelé? Môžete doslova streamovať rozsiahly obsah, ktorý máte k dispozícii v službe all-in-one. Ale, bohužiaľ, ak žijete mimo Veľkej Británie, BBC iPlayer nie je na dosah. Nie že by ste k nemu nikdy nemali prístup, môžete, ale nie legálne. Netreba dodávať, že pre cestovných kamarátov, ktorí nemôžu preskočiť svoje obľúbené programy za každú cenu, BBC iPlayer je pre nich nevyhnutnosťou. Ako však uniknú geo-obmedzeniam mimo Veľkej Británie, a to aj bez akejkoľvek šance na to, že ich niekto chytí?


Určite existuje spôsob a budeme hovoriť o najjednoduchšom a najbezpečnejšom možnom spôsobe. A to je pomocou VPN! Áno, máte prístup k službe BBC iPlayer, aj keď ste mimo Spojeného kráľovstva. Aj keď ste na dovolenke alebo na služobnej ceste, najjednoduchší spôsob, ako streamovať, je použitie siete VPN, aby ste mohli uniknúť geografickým obmedzeniam a skryť svoju IP adresu, čím sa stanete právne akceptovaným prehliadačom. Po obídení obmedzení a zmene adresy IP môžete ľahko získať prístup k všetkému obsahu dostupnému na kanáloch BBC a všetkému obsahu zadarmo, a to aj na akomkoľvek zariadení, ktoré sa rozhodnete používať! Jedinou minimálnou cenou bude cena lacnej VPN.

Okrem toho, VPN nie je len pre porušenie obmedzení, ale tiež poskytuje vojenskú ochranu pre vaše online aktivity a prichádza s ďalšími balíčkami, ktoré vám poskytujú bezpečné streamovanie a online použitie. Keď sa pripojíte k britskej IP adrese VPN založenej na Veľkej Británii, bude pre vás ľahké trik a prístup k požadovanej webovej stránke bez ohľadu na to, či ste v prístupnej oblasti alebo nie..

Ako môže byť VPN užitočná?

V tomto prípade je však VPN veľmi užitočná a dôležitá. Ale je to všetko? No, má toho oveľa viac!

Virtuálne súkromné ​​siete sa používajú na rôzne účely, od obchádzania obmedzení až po skrytie skutočnej adresy IP, pripojenie vás k neprístupnému regiónu až po tienenie vašej online aktivity alebo dokonca zabránenie hackerom a pozorovateľom. Môžete získať prístup na IP adresu vášho želaného regiónu pomocou VPN, a to by sme mali robiť, keď chceme získať prístup k BBC iPlayer v zahraničí.

Hľadali sme najvhodnejšie dostupné VPN služby, ktoré vám pomôžu odblokovať aplikáciu BBC iPlayer. Po výbere služby VPN, ktorá vyhovuje vašim potrebám, sa streamovanie a pozeranie obsahu v aplikácii BBC iPlayer uľahčí. A potom, pokračujte, vaše obľúbené relácie sú na vašich zariadeniach.

NordVPN - víťaz

Ako sa pozerať na BBC iPlayer mimo Veľkej Británie

Ak sa pokúsite získať prístup k aplikácii BBC iPlayer mimo povoleného regiónu, webová stránka zobrazí správu, že je vo vašom regióne nedostupná. Ale akonáhle budete mať NordVPN, môžete sa k nemu ľahko pripojiť a odblokovať BBC iPlayer. Po smerovaní cez sieť VPN budete môcť prinútiť web, aby si myslel, že adresa IP je niekde z Veľkej Británie. NordVPN je nepochybne najlepšia služba VPN, na ktorú sa môžete úplne spoľahnúť. Nielenže vám poskytuje vysoko kvalitnú ochranu, ale môžete tiež získať prístup k všetkým požadovaným webovým stránkam porušením geografických obmedzení. Pri použití služby NordVPN budete mať vaše súkromie šifrované a vaše údaje nebudú obeťou zločinca.

Ako sa pozerať na BBC iPlayer mimo Veľkej BritánieCeny NordVPN

  • NordVPN má 5092+ serverov v 60 rôznych krajinách
  • Najsilnejšie s aplikáciou BBC iPlayer, ako je uvedené v našich testoch. (iPhone, Android, Windows a Play Station)

navštíviť webovú stránku

ExpressVPN

webová stránka expressvpn

Niet pochýb o tom, že ExpressVPN sa stal jednou z najlepších VPN služieb na trhu. ExpressVPN má vďaka svojej rýchlej rýchlosti, konzistentnému pripojeniu, anonymite a torrentingu svoje miesto. Umožňuje vám pripojiť sa k sieti VPN založenej na Veľkej Británii a takto získať prístup k službe BBC iPlayer. Jeho úroveň zabezpečenia nemá žiadny koniec, neprekonateľná bezpečnostná vrstva so šifrovaním OpenVPN približne 256 bitov, ktorá jej dáva najväčšiu pozornosť zo strany používateľov zameraných na bezpečnosť. Môžete pristupovať k ľubovoľnému počtu webových stránok a používať približne 3000+ serverov vo viac ako 90 krajinách, čo vám uľahčí prístup aj k aplikácii BBC iPlayer. Umožňuje torrentovanie a zdieľanie P2P, slúži na najrýchlejšie sťahovanie a nahrávanie a poskytuje neobmedzený prístup na obmedzené webové stránky. Rýchlosť ExpressVPN je neporovnateľná.

Cena ExpressVPN: $ 8,32 / mesiac - 1-ročný plán

navštíviť webovú stránku

IPVanish

Ako sa pozerať na BBC iPlayer mimo Veľkej Británie

VPN ako ExpressVPN, NordVPN a IPVanish pracujú vynikajúco na prístupe k BBlayer iPlayer, keď nie ste vo Veľkej Británii. Pretože IPVanish je jednou z mála sietí VPN, ktorá poskytuje lepšie možnosti zabezpečenia a prichádza s úžasnými ročnými balíčkami, je najlepším zdrojom obchádzania obmedzení a prístupu na ľubovoľné webové stránky bez ohľadu na váš existujúci región. V našom rebríčku VPN pre odblokovanie BBC iPlayer, IPVanish patrí medzi tretie najvyššie VPN, pretože rýchlosť nie je taká rýchla ako ostatné dve spomenuté vyššie. IPVanish však obsahuje politiku neprihlásenia a ďalšie metódy, ktoré vás chránia nad vašimi očakávaniami. IPVanish vám tiež ušetrí pár dolárov a je lacnejší ako ostatné dva, ale funguje takmer rovnako. Dostane sa za všetky geografické obmedzenia, ktoré sú ideálne pre prístup k iPlayeru BBC. End-to-end šifrovanie chráni vaše online aktivity ako čokoľvek iné.

navštíviť webovú stránku

S rastúcim počtom vyhľadávaní toho, ako sa dá získať prístup k službe BBC iPlayer, by bolo spravodlivé povedať, že spoločnosť BBC iPlayer má svoje miesto na televíznom trhu a každý chce jednoducho streamovať túto webovú stránku bez ohľadu na to, kde v súčasnosti žije. BBC iPlayer má viac kanálov, širokú škálu obsahu, existuje viac aplikácií, je kompatibilný s akýmkoľvek zariadením podľa vášho výberu a zo všetkého najviac nevyskočuje nepríjemné reklamy medzi nimi. Ale to, čo zase vypnúť, je prístupná iba vo Veľkej Británii. Preto sme potrebovali zistiť, ako získať prístup k službe BBC iPlayer mimo Veľkej Británie, pretože nikto nechce preskočiť svoje obľúbené relácie. Našťastie VPN vznikla spolu s technologickým pokrokom a my sme teraz schopní pristupovať k širokému spektru obsahu a streamovať ho, aj keď sedíme mimo Veľkej Británie..

Chyťte všetky najnovšie správy z BBC iPlayer World

Tweety od BBCiPlayer

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments