Ako odblokovať a sledovať sieť CW mimo USA

[ware_item id=33][/ware_item]

Najlepší spôsob, ako toto leto ochladiť, je pozerať sa na svoje obľúbené televízne programy online. Ak sa pozriete na najlepšie hodnotené televízne programy s najväčším fanúšikom, ktorý ich sleduje pod pásom, všimnete si, že mnohé z nich sú vysielané na CW. Posledné trendy v zábavnom priemysle sa zameriavajú na žánre ako paranormálne, fantasy, horor, hrdinovia komiksov, dystopiáni atď. Tieto žánre sa v posledných rokoch stali veľmi populárnymi. Mnohé vynikajúce televízne programy a filmy boli upravené z knižných seriálov a majú veľké fandomy. Napríklad Twilight, Pán prsteňov, The Vampire Diaries, Pretty Little Liars, Game of Thrones, The Hunger Games a Divergent series sú len niektoré z týchto úprav, ktoré boli veľmi úspešné pri získavaní srdcí divákov po celom svete..


CW ponúka obrovskú škálu televíznych relácií v každom žánri, na ktorý by ste mohli myslieť. Môžete vysielať aktuálne populárne nové televízne relácie alebo sa vrátiť späť v čase klasiky. Najlepšie na tom je, že sa na registráciu musíte zaregistrovať iba pomocou účtu CW. Spoločnosť CW nevyžaduje, aby používatelia platili žiadne poplatky za predplatné, aby mohli vysielať CW relácie vysokorýchlostným a HD obsahom.

Prečo nemôžete získať prístup k CW TV mimo USA?

Problém s CW je v tom, že ich oficiálne webové stránky môžete vyhľadať iba v prípade, že máte bydlisko mimo USA, ale nemôžete streamovať žiadne zo svojich relácií online. Keď kliknete na tlačidlo Prehrať, zobrazí sa chybová správa s názvom „Obsah nie je vo vašom regióne k dispozícii“. Na všetok ich obsah existuje geografické obmedzenie. To znamená, že sú schopní identifikovať vašu polohu a blokovať streamovanie. Ako sa to deje? Poďme preskúmať technické fakty o tomto mechanizme v jednoduchom jazyku.

Po prvé, váš poskytovateľ internetových služieb (ISP) má server so špecifickou IP adresou, ktorý ich upozorní na vaše súčasné miesto, keď navštívite webovú stránku CW. Inzerenti zvyčajne zhromažďujú informácie o mieste používateľov, aby optimalizovali umiestnenie reklamy. Webové stránky často sledujú vašu aktuálnu polohu, aby sa zlepšili užívateľské skúsenosti, ale v tomto prípade má opačný účinok. Môže dôjsť k obavám o licenciu alebo politickým dôvodom pre odmietnutie streamovania pre používateľov v zahraničí. Streamovacie webové stránky nie sú jediné, ktoré majú takéto pravidlá. Vlády tiež zakazujú niektoré webové stránky z dôvodu obsahu pre dospelých alebo webových stránok vo vlastníctve spravodajských agentúr, aby propagovali svoju vlastnú verziu správ.

Ako odblokovať CW TV v zahraničí

Našťastie existuje možnosť obísť tento zákaz obsahu a pristupovať k CW TV mimo USA: virtuálna súkromná sieť (VPN). VPN v podstate funguje tak, že skryje vašu skutočnú IP adresu, prostredníctvom ktorej webová stránka CW identifikuje používateľov. Problém je vyriešený! Povedzme, že žijete vo Veľkej Británii a chcete sledovať poslednú epizódu série The Vampire Diaries. Zapnete sieť VPN a overíte svoju novú adresu IP prostredníctvom našej stránky Nástroj na kontrolu IP a potom otvorte webovú stránku CW. Vytvoríte si účet a kliknete na tlačidlo Prehrať. Budete môcť okamžite odblokovať CW TV v zahraničí a streamovať epizódu v HD.

Po zapnutí siete VPN sa pripájate k serveru, ktorý vlastní poskytovateľ VPN, a skombinujete ho s protokolom, ktorý ponúkajú. Ak chcete získať prístup k CW TV mimo USA, budete si musieť zvoliť server, ktorý sa nachádza v USA. Po pripojení sa vaša adresa IP zobrazí ako adresa servera v USA. To znamená, že keď webová stránka CW sleduje vašu IP adresu, vaša poloha bude zrejme niekde v USA. CW preto nebude môcť potvrdiť, že žijete v zahraničí, čo vám umožňuje streamovať ich relácie online.

Je tu však háčik. Existuje niekoľko populárnych sietí VPN so servermi, ktoré boli identifikované webovou stránkou CW. Keďže už o týchto serveroch VPN vedia, budú vedieť, keď sa pripojíte k jednému z týchto serverov na čiernej listine v USA. Ak sa pokúsite streamovať zo Spojených štátov, zobrazí sa správa so žiadosťou o vypnutie siete VPN.

Dobrou správou je, že existuje mnoho menších poskytovateľov VPN, ktorých CW nekontrolovala, a preto ich servery CW nezistia. Hlavný Spoločnosti VPN nie sú úplnou stratou, pretože v USA stále vlastnia pomerne málo serverov pracujúcich pod radarom CW. Keď sa prihlásite na odber ich služieb, jednoducho požiadajte servery, ktoré vám umožňujú streamovať relácie CW na svojich webových stránkach, od jedného z ich zástupcov..

Výhody používania VPN

Sieť VPN dokáže oveľa viac než len skryť svoju polohu pred streamovaním webových stránok, ako je CW. Hlavným účelom VPN je zabezpečiť bezpečné prehliadanie. Všetky webové stránky zhromažďujú údaje o používateľoch, aby vytvorili marketingové stratégie. Tomu môžete zabrániť zapnutím siete VPN zakaždým, keď sa pripojíte zo svojho stolného počítača, tabletu alebo smartfónu. VPN nie sú obmedzené na jediné zariadenie alebo operačný systém. V skutočnosti vám väčšina umožňuje súčasne chrániť svoje zariadenia pomocou jedného účtu VPN.

Okrem toho sa orgány činné v trestnom konaní snažia zhromažďovať informácie a vytvárať profily používateľov. Všetky vaše prichádzajúce a odchádzajúce údaje môžete šifrovať pomocou VPN. Poskytuje to maximálnu ochranu pred hackermi, ktorí sa môžu pokúsiť ovládať vaše účty sociálnych médií alebo ukradnúť bankové údaje kvôli krádeži peňazí alebo trestnej činnosti. Väčšina odborníkov v oblasti techniky odporúča používanie siete VPN, najmä ak sa pripájate k verejnej sieti alebo Wi-Fi.

Najlepšie VPN pre prístup k CW TV mimo USA

NordVPN

NordVPN je vynikajúcou voľbou na odblokovanie televízie CW v zahraničí a sledovanie vašich obľúbených relácií. Spoločnosť NordVPN vás ubezpečuje, že neuchovávajú žiadne záznamy o prihlásení alebo odhlásení z vášho účtu. Toto je najlepší spôsob, ako zabrániť orgánom činným v trestnom konaní v zhromažďovaní akýchkoľvek údajov o vašich online aktivitách. Ponúkajú 5 protokolov, ktoré môžete kombinovať s a VPN server v USA skryť svoju IP adresu. Získajte trojročný plán za 2,99 dolárov mesačne.

ExpressVPN

Ak ste ochotní zaplatiť za najvyššiu kvalitu, potom neexistuje žiadna iná VPN lepšia ako ExpressVPN. Hlavnými črtami ExpressVPN sú samotné krajiny, v ktorých slúži, a ich sieť najmodernejších serverov. Aj keď žijete v malej krajine, určite budete môcť odblokovať CW TV v zahraničí pomocou ExpressVPN. Poskytujú spoľahlivé služby v približne 87 krajinách a vlastní viac ako 136 serverov, z ktorých mnohé sú v USA.

IPVanish

IPVanish vlastní okolo 700 serverov v 60 krajinách. Poskytujú tri silné protokoly, ktoré môžete použiť v kombinácii s jedným z týchto serverov na odblokovanie CW TV v zahraničí. Jednoročný poplatok za predplatné 6,49 dolárov mesačne, ale naozaj stojí za každý cent! Môžete prepojiť 5 zariadení pomocou jedného účtu IPVanish a streamovať tak CW show. Ak zdieľate pripojenie k internetu so svojimi spolubývajúcimi alebo rodinou, ide o skvelú možnosť úspory.

HideMyAss

Kvalita je skutočne dôležitá pre bezpečné pripojenie VPN, na ktoré sa môžete vždy spoľahnúť. Nemusíte sa rozhodnúť pre bezplatné siete VPN, ktoré sú často tienisté podvody. HideMyAss má počiatočný balík 11,52 dolárov, ale určite získate úžasnú službu. Majú live chat 24/7, takže ich môžete požiadať o servery, ktoré vám pomôžu odblokovať CW TV v zahraničí a získať rýchle návrhy. S technológiou HideMyAss môžete streamovať vo vysokom rozlíšení a vychutnať si najhorúcejšie CW relácie.

VyprVPN

Ak ste študentom alebo len neradi streamujete CW relácie online pomerne často, nechceli by ste príliš veľa minúť za svoju VPN. VyprVPN môže byť pre vás tou najlepšou voľbou, pretože je pomerne cenovo dostupný už od 6,67 dolárov / mesiac. Ak sa prihlásite na odber ich drahších programov, môžete získať ďalšie výhody. Vyvinula tiež špeciálne aplikácie pre používateľov Apple a Android, aby ste si na nich mohli zaistiť svoje osobné zariadenia a odblokovať CW TV v zahraničí.

SaferVPN

Trochu drahšou, ale úžasnou možnosťou je SaferVPN, ktorý je pre pôsobenie 3-ročného balíka celkom pôsobivý, len za 2,03 $ mesačne s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Ponúkajú nielen 4 protokoly, ale ich softvér je kompatibilný s 5 operačnými systémami rôznych populárnych zariadení. SaferVPN má navyše niekoľko vynikajúcich aplikácií, ktoré si môžete stiahnuť, aby ste zabezpečili svoje smartfóny a vysielali živé prenosy. Ich nepretržitá živá podpora zákazníkov vám pomôže pri hľadaní amerických VPN serverov na prístup k CW TV mimo USA.

Najlepšie hodnotená CW ukazuje, že by ste si nemali nechať ujsť

Pretože CW je známa superhrdinovými sériami, určite by ste sa mali pozerať Blesk ktorý je založený na našom milovanom akčnom hrdinovi, ktorý sa pohybuje rýchlejšie ako bojový prúd. Ak ste všetci o moc dievčat, nenechajte si ujsť Super dievča, klamlivo roztomilá žena bojujúca proti zločinu s oceľou. Šípky a DC Legendy zajtrajška je komiksový seriál, ktorý si môžete vyskúšať. Milovníci upírov, démonov, anjelov, vlkolakov a čokoľvek, čo sa deje v temnote noci, by sa mohlo páčiť nadprirodzený, Upírske denníky a jeho série spinoff, Originály. Ženy, ktoré diváci dali Jane Virgin veľa lásky, takže je to aj osviežujúca a zábavná voľba. Snažili sme sa navrhnúť rôzne série bežných žánrov. Avšak, okrem týchto sérií zmienených v tejto príručke, nájdete stovky ďalších sérií, ktoré môžete určite vyhľadať podľa vašich predstáv.

3 kroky, ktoré treba sledovať

  1. Vyberte jednu z vyššie uvedených sietí VPN
  2. Vyberte server nachádzajúci sa v USA
  3. Prejdite na webovú stránku siete CW a voila! Užite si svoje obľúbené relácie!
James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments