ABD Dışında CW Ağını Engelleme ve İzleme

[ware_item id=33][/ware_item]

Bu yaz dinlenmenin en iyi yolu, en sevdiğiniz TV şovlarını çevrimiçi olarak izlemek. Kemerlerinin altında en büyük fanı olan en üst düzey TV şovlarına bakarsanız, birçoğunun CW'de yayınlandığını fark edersiniz. Eğlence endüstrisindeki son trendler paranormal, fantezi, korku, çizgi roman kahramanları, distopik vb. Türlere odaklanıyor. Bu türler son yıllarda son derece popüler hale geldi. Birçok mükemmel TV şovu ve film kitap serilerinden uyarlanmıştır ve büyük fandomlara sahiptir. Örneğin, Alacakaranlık, Yüzüklerin Efendisi, Vampir Günlükleri, Sevimli Küçük Yalancılar, Taht Oyunları, Açlık Oyunları ve Iraksak seriler, dünya çapında izleyicilerin kalbini kazanmada son derece başarılı olan bu uyarlamalardan sadece birkaçı.


CW aklınıza gelebilecek her türde çok çeşitli TV şovları sunar. Şu anda popüler olan Yeni TV şovlarını yayınlayabilir veya klasikler için zamanda geriye gidebilirsiniz. En iyi yanı, başlamak için yalnızca bir CW hesabına kaydolmanız gerektiğidir. CW, kullanıcıların CW şovlarını yüksek hızda ve HD içerikte yayınlaması için herhangi bir abonelik ücreti ödemesini gerektirmez.

ABD Dışında CW TV'ye Neden Erişemiyorsunuz?

CW ile ilgili sorun, resmi web sitelerini yalnızca ABD dışında yaşıyorsanız arayabilmenizdir, ancak şovlarının hiçbirini çevrimiçi olarak yayınlayamazsınız. Tıpkı oynat düğmesini tıkladığınızda, "Bölgenizde içerik yok" şeklinde bir hata mesajı görüntülenir. Tüm içeriklerinde coğrafi kısıtlama var. Bu, konumunuzu belirleyebilecekleri ve akışları engelleyebilecekleri anlamına gelir. Bu nasıl oluyor? Bu mekanizmanın etrafındaki teknik gerçekleri kolay dilde inceleyelim.

İlk olarak, İnternet Servis Sağlayıcınızın (İSS), CW web sitesini ziyaret ettiğinizde onları geçerli konumunuza bildiren belirli bir IP adresine sahip bir sunucusu vardır. Reklamverenler, reklam yerleşimini optimize etmek için genellikle kullanıcıların yeri hakkında bilgi toplar. Web siteleri, kullanıcı deneyimini geliştirmek için genellikle mevcut konumunuzu izler, ancak bu durumda bunun tam tersi bir etkisi vardır. Web sitesinin yurtdışındaki kullanıcılar için akış yapmayı reddetmesinin lisansla ilgili endişeleri veya politik nedenleri olabilir. Akış politikaları yalnızca bu tür politikalara sahip olanlar değildir. Hükümetler ayrıca yetişkinlere yönelik içerik veya haber ajanslarının sahip olduğu web siteleri nedeniyle haberlerin kendi sürümlerini tanıtmak için bazı web sitelerini yasaklar.

Yurtdışında CW TV Engellemeyi Kaldırma

Neyse ki, bu içerik yasağını atlamanın ve ABD dışındaki CW TV'ye erişmenin bir yolu var: sanal bir özel ağ (VPN). Bir VPN temel olarak CW web sitesinin kullanıcıları tanımladığı gerçek IP adresinizi gizleyerek çalışır. Sorun çözüldü! İngiltere'de yaşadığınızı ve The Vampire Diaries dizisinin son bölümünü izlemek için ölmekte olduğunuzu varsayalım. VPN'inizi açarsınız, yeni IP'nizi IP kontrol aracı ve sonra CW web sitesini açın. Bir hesap oluşturup oynat'ı tıklıyorsunuz. Yurtdışında CW TV'nin engelini anında kaldırabilir ve bölümü HD olarak izleyebilirsiniz..

VPN'inizi açtıkça, VPN sağlayıcınızın sahip olduğu bir sunucuya bağlanır ve sundukları bir protokolle birleştirirsiniz. ABD dışında CW TV'ye erişmek istiyorsanız, ABD'de bulunan bir sunucuyu seçmeniz gerekecektir. Bir kez bağlandığınızda, IP adresiniz ABD'deki bir sunucunun adresi olarak gösterilecektir. Bu, CW web sitesi IP adresinizi izlediğinde, konumunuzun ABD içinde bir yerde olacağı anlamına gelir. Bu nedenle, CW, şovlarını çevrimiçi yayınlamanıza izin vererek yurtdışında yaşadığınızı doğrulayamayacak.

Ancak, bir sorun var. CW web sitesi tarafından tanımlanmış sunuculara sahip birkaç popüler VPN vardır. Bu VPN sunucularını zaten bildiklerinden, ABD'deki bu kara listeye alınmış sunuculardan birine ne zaman bağlandığınızı bileceklerdir. ABD'den akış yapmaya çalışıyorsanız VPN'nizi kapatmanızı isteyen bir mesaj görünecektir.

Her neyse, iyi haber şu ki, CW'nin kontrol etmediği çok daha küçük VPN sağlayıcıları var, bu nedenle sunucuları CW tarafından algılanmıyor. Binbaşı VPN şirketleri ABD'de hala CW radarı altında çalışan birkaç sunucuya sahip oldukları için tam bir kayıp değildir. Hizmetlerine abone olduğunuzda, web sitelerinde CW'nin şovlarını temsilcilerinden birinden yayınlamanızı sağlayan sunuculardan isteyin.

VPN Kullanmanın Yararları

Bir VPN, konumunuzu CW gibi akışlı web sitelerinden gizlemekten çok daha fazlasını yapar. Bir VPN'nin temel amacı, güvenli tarama sağlamaktır. Tüm web siteleri pazarlama stratejileri oluşturmak için kullanıcı verilerini toplar. Masaüstü bilgisayarınızdan, tabletinizden veya akıllı telefonunuzdan her çevrimiçi olduğunuzda VPN'nizi açarak bunu önleyebilirsiniz. VPN'ler yalnızca tek bir cihaz veya işletim sistemiyle sınırlı değildir. Aslında, çoğu tek bir VPN hesabı kullanarak cihazlarınızı aynı anda korumanıza izin verir.

Dahası, kolluk kuvvetleri kullanıcı profilleri oluşturmak için bilgi toplama etrafında gözetliyorlar. Tüm gelen ve giden verilerinizi bir VPN aracılığıyla şifreleyebilirsiniz. Bu, sosyal medya hesaplarınızı kontrol etmeye veya para hırsızlığı veya cezai faaliyetler için banka bilgilerinizi çalmaya çalışan bilgisayar korsanlarına karşı maksimum koruma sağlar. Çoğu Teknik uzman, özellikle genel bir ağa veya ücretsiz Wi-Fi'ye bağlandığınızda bir VPN kullanmanızı önerir.

ABD Dışında CW TV'ye erişmek için en iyi VPN'ler

NordVPN

NordVPN, yurtdışındaki CW TV'nin engelini kaldırmak ve en sevdiğiniz şovları orada izlemek için mükemmel bir seçimdir. NordVPN, hesabınıza giriş veya çıkış kayıtlarınızın hiçbirini tutmamalarını sağlar. Bu, kolluk kuvvetlerinin çevrimiçi faaliyetleriniz hakkında veri toplamasını önlemenin en iyi yoludur. Bir araya getirebileceğiniz 5 protokol sunar. ABD'deki VPN sunucusu IP adresinizi gizlemek için. 3 Yıllık planlarını ayda $ 2.99'dan alın.

ExpressVPN

En yüksek kalite için ödeme yapmak istiyorsanız, ExpressVPN'den daha iyi bir VPN yoktur. ExpressVPN'in göze çarpan özellikleri, hizmet verdiği çok sayıda ülke ve son teknoloji sunucu ağıdır. Küçük bir ülkede yaşıyor olsanız bile, ExpressVPN kullanarak yurtdışında kesinlikle CW TV'nin engellemesini kaldırabilirsiniz. Yaklaşık 87 ülkede güvenilir hizmet sunuyorlar ve çoğu ABD'de bulunan 136'dan fazla sunucusuna sahipler.

IPVanish

IPVanish'in 60 ülkede yaklaşık 700 sunucusu var. Bunlar, yurtdışındaki CW TV'nin engelini kaldırmak için bu sunuculardan biriyle birlikte kullanabileceğiniz üç güçlü protokol sağlar. 1 Yıllık abonelik ücreti 6,49 $ / ay, ancak her kuruşa gerçekten değer! CW şovlarını yayınlamak için tek bir IPVanish hesabı kullanarak 5 cihazı birbirine bağlayabilirsiniz. Oda arkadaşlarınız veya ailenizle bir internet bağlantısı paylaşıyorsanız, bu tasarruf için müthiş bir seçenektir.

HideMyAss

Kalite, her zaman güvenebileceğiniz güvenli bir VPN bağlantısı için gerçekten önemlidir. Genellikle gölgeli dolandırıcılık olan ücretsiz VPN'leri seçmek zorunda değilsiniz. HideMyAss'ın başlangıç ​​paketi 11.52 $ 'dır, ancak kesinlikle inanılmaz bir hizmet alırsınız. Onlar 7/24 canlı sohbet var, bu yüzden onlardan yurtdışında CW TV engelini kaldırmak ve hızlı öneriler almak yardımcı olacak sunucular için sorabilirsiniz. HideMyAss ile en yüksek CW programlarının keyfini çıkarmak için yüksek hızda HD olarak akış gerçekleştirebilirsiniz.

VyprVPN

Bir öğrenciyseniz veya CW şovlarını çevrimiçi olarak çok sık yayınlamıyorsanız, VPN'nize çok fazla harcamak istemezsiniz. VyprVPN sizin için mükemmel bir seçim olabilir, çünkü ayda sadece 6.67 $ 'dan başlayan fiyatlarla oldukça uygun fiyatlı. Daha pahalı planlarına abone olarak daha fazla avantaj elde edebilirsiniz. Ayrıca Apple ve Android kullanıcıları için özel uygulamalar geliştirdi, böylece kişisel cihazlarınızı güvence altına alabilir ve CW TV'nin yurtdışındaki engelini kaldırabilirsiniz.

SaferVPN

Biraz daha pahalı ama şaşırtıcı bir seçenek, 3 yıllık paket için 30 günlük para iade garantisi ile ayda sadece 2.03 dolar olan oldukça etkileyici olan SaferVPN'dir. Sadece 4 protokol sunmakla kalmaz, aynı zamanda çeşitli popüler cihazlardaki yazılımları 5 işletim sistemiyle uyumludur. Ayrıca, SaferVPN'de akıllı telefonlarınızı güvenceye almak ve canlı şovlar yayınlamak için indirebileceğiniz bazı harika uygulamalar vardır. 7/24 canlı müşteri desteği, ABD dışındaki CW TV'ye erişmek için ABD VPN sunucularını bulmanıza yardımcı olacak.

En Beğenilen CW Kaçırmamanız gerektiğini Gösteriyor

CW süper kahraman serisi ile ünlü olduğu için kesinlikle izlemelisiniz Flaş bir savaş uçağından daha hızlı hareket eden sevgili aksiyon kahramanımıza dayanıyor. Eğer tamamen kız gücüyle ilgiliyseniz, kaçırmayın Süper kız, çelik abs ile aldatıcı şirin suçla mücadele kadın. Arrow ve DC'ler Yarının Efsaneleri kesinlikle deneyebileceğiniz çizgi roman tabanlı bir dizidir. Vampir severler, şeytanlar, melekler, kurtadamlar ve gecenin karanlığında aktif olan her şey Doğaüstü, Vampir Günlükleri ve onun spinoff serisi, Orijinalleri. Kadın izleyiciler Bakire Jane çok sevgi, bu yüzden de canlandırıcı ve eğlenceli bir seçim. Farklı türlerde ortak türler önermeye çalıştık. Ancak, bu kılavuzda adı geçen bu serilerin dışında, beğeninize göre kesinlikle arayabileceğiniz yüzlerce başka dizi bulabilirsiniz..

İzlenecek 3 Adım

  1. Yukarıda listelenen VPN'lerden birini seçin
  2. ABD'de bulunan bir sunucu seçin
  3. CW Network web sitesine gidin ve voila! En sevdiğiniz şovların keyfini çıkarın!
James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments