8 dôvodov, prečo sledovať filmy doma ako v divadle

[ware_item id=33][/ware_item]

Filmoví nadšenci si nenechajú ujsť žiadnu šancu na nové trháky. Jednoducho si nemôžu dovoliť čakať na pohodlie pri sledovaní nového vydania, zatiaľ čo sa posúvajú na pohovke, čím ohrozujú hrdý pocit, že sú prvými divákmi filmu v divadle. Aj keď počkajte, niet pochýb o tom, že niektorí filmoví nadšenci stále radi sledujú filmy viac doma ako v kine. Uprednostňujú však sledovanie filmov doma po tom, čo poznajú dôvody, prečo je to vlastne lepšie. Porozprávajme sa viac o tom, ktorá z nich je lepšou voľbou, sledujte filmy so svojimi priateľmi v divadle alebo sa pohodlne bavte na gauči a sledujte filmy online..


Začneme s zvyčajne zvažovanou možnosťou, t. J. Ísť k filmom. Kino je v skutočnosti jedným z najvyhľadávanejších miest na stretnutie hangout, kde sa môžu ochladiť medzi priateľmi, pretože spolu s ľuďmi, s ktorými sa chcú stretnúť, trávia veľa času. Nezabudnite tiež na to, že filmy a hudba zohrávajú v našom romantickom živote veľmi dôležitú úlohu a je nevyhnutné, aby hrdličky zasiahli zadné sedadlo divadelnej sály najmenej dvakrát týždenne. Pozeranie filmov v kine je tiež skvelá voľnočasová aktivita, najmä ak vo vašom meste nie je veľa čo robiť, je možné sa stretnúť s priateľmi, keď sa k filmom dostanete. Je naozaj zábavné pozerať filmy v divadle a väčšina ľudí s tým súhlasí.

ALE!

V diskusii vždy existujú dve strany. Preto by sme chceli byť v tejto veci mimo dosahu a skutočne vám s náležitými tvrdeniami tvrdíme, že skutočne existuje lepšia možnosť ako pozerať filmy v kine. Sledovanie filmov doma je lepšou možnosťou ako sledovanie filmov v kine. Nie sme tu, aby sme urazili milovníkov divadla a určite nechceme znieť pokrytecky, pretože tiež často chodíme do kina. Spočiatku to môže znieť divákov divne, ale tu sme, aby sme uviedli 8 úžasných dôvodov, ktoré presvedčia každého, prečo je lepšie sledovať filmy doma ako v divadle. Veľa zmätený? Pozrite sa na dôvody a rozhodnite sa sami.

1) Pretože každý chce ušetriť peniaze!

Cena lístka na film stojí v priemere od 10 do 20 dolárov v závislosti od divadla a rozmerov. Na druhej strane, aj tie najlepšie streamingové služby v priemere stoja 8 dolárov mesačne, s výnimkou HBO Teraz to stojí 15 dolárov mesačne. Je to takmer polovica ceny lístka do kina.

Prečítajte si tiež: Ušetrite peniaze & Získajte lacné VPN

Ak sa chystáte pozerať film v kine, platíte minimum 10 dolárov za jeden film. Môžete si však predplatiť knižnicu s tisíckami titulov na celý mesiac iba za 8 dolárov! Domáce spustenie…

"PS: Nové filmy si tiež môžete požičať online za menej peňazí. “

2) Pretože je lepšie mať kontrolu vo vašich rukách!

Váš film v kine sa nikdy nezastaví. Bez ohľadu na to, čo sa deje v kine, jednoducho to ide! Či už chcete čúrať, musíte si naplniť vedro s popcornom, pripraviť si kávu pre seba, ak vám film skutočne spôsobuje pocit ospalosti, alebo vysvetlite svojmu súrodencovi, kde sú v dome klávesy na telefóne, keď ich nemôžu nájsť pod rohožka; skrátka, bez ohľadu na to, čo to je, film sa musí pohybovať. Keď je čas na prestávku filmu, trvá celú prestávku, kým sa nedostane k východu, aby sa chytil občerstvenie, len aby sa vrátil so sklamaním, že ste vynechali niekoľko scén. Čo chytiť, občerstvenie alebo film? V prípade sledovania filmu online je to všetko možné. V skutočnosti si môžete vychutnať všetok luxus svojho domova s ​​vašim obľúbeným filmom na obrazovke, a koho to zaujíma, je to menšia obrazovka? Teraz si musíte vybrať, či by ste si radi nechali ujsť pár minút filmu alebo musíte ...

Pozastavte ju, prehrajte ju, previňte ju, preskočte alebo urobte, čo chcete. Je to všetko o vás doma, pretože tam vládnete!

3) Nikto by vám nemal ničiť váš film!

Vo filmovom divadle je veľa ľudí a všetky ich druhy. Samozrejme, chodíte do kina, aby ste boli uprostred davu a ľudí. V tom však je horká pravda. V skutočnosti sú v divadle dva druhy ľudí: jeden sú prví diváci, ktorí sú všetci nadšení, keď sledujú najlepšie scény z filmu, a druhý sú „spoiléri“, ktorí sú všetci nadšení, že zničia tie najlepšie scény z filmu. Nezabudnite spomenúť, že keď sa nemôžete dostať na miesto, ktoré ste hľadali, je to skutočne nepríjemné. Preto musíte zvládnuť nepríjemné publikum vo vašom okolí. Predstavte si, že pred vami sedí dieťa a vy sa dychtivo snažíte získať klip z filmu, na ktorý ste čakali mesiace, ale kňučanie je príliš hlasné na to, aby ste si ho užili, a až kým dáma nepríde skontrolovať strateného rodiča s plačúcim dieťaťom, je príliš neskoro; už ste vynechali tú najlepšiu časť filmu.

Áno! Existuje veľká šanca, že zážitok zo sledovania filmu bude zničený. Ale v tom čase s tým nemôžete robiť nič iné, než len si želať, aby ste boli doma a doma sledovali ten istý film online v pokoji.

V skutočnosti môžete byť sami.

Stačí uzamknúť izbu, vypnúť svetlá a nie je nikto, kto by vám mohol zničiť váš film, keď ste doma.

4) Pretože môže existovať domáce kino!

Mnoho ľudí tvrdí, že kino je najlepším miestom na pozeranie filmov z dôvodu atmosféry, veľkej obrazovky a hlasného zvuku. To je úplne platné. Vylepšuje každý kúsok filmového zážitku. Zdá sa, že je všetko také dramatické, akcia, dialógy, pohyby a čo nie.

Táto skúsenosť sa však s domácim divadlom môže ešte vylepšiť doma. Kúpime si drahé lístky do divadla pre prémiové divadlá so sklápacími stoličkami alebo posteľami, ale len zriedka sa čudujeme, že dokážeme získať aj domáce kino, ktoré môžeme využiť v našej ľahkosti. Môže existovať dostatočne veľká obrazovka pre vašu izbu, úžasný zvukový systém, vaša vlastná posteľ alebo pohovka, s oveľa väčším pohodlím a pre koho by sa to nepáčilo.

Peniaze, ktoré môžete ušetriť pri sledovaní filmov doma, vám tiež môžu kúpiť domáce kino skôr alebo neskôr. Váš kompletný filmový zážitok v divadle doma, sladký domov!

Samsung HT-J5500W 5.1-kanálový 1000-wattový 3D Blu-Ray systém domáceho kina (model 2015)

Viac možností:

5.1-kanálový systém domáceho kina Sony BDVE3100

5) Pretože atmosféra môže byť vytvorená doma!

Mnohí z nás radi sledujú filmy s priateľmi. Máme sklon plánovať noc v kine s našimi drahými priateľmi. Úžasná atmosféra sa zdá byť ešte lepšia u priateľov. Súhlasiť! Ale čo keby ste si doma vytvorili úžasnú atmosféru, pozvali priateľov a sledovali všetky časti svojho obľúbeného filmu??

Stavím sa, že je to lepšie ako pozerať jeden film v divadle. Nie všetky kiná tiež umožňujú konzumovať akékoľvek jedlo. Doma môžete mať pri sledovaní filmov nejaké jedlo, objednať si jedlo zo svojej obľúbenej reštaurácie a pozvať pár dobrých priateľov.

Aký má zmysel dobrá atmosféra, keď nie je pizza ako doma Sweet Home!

6) Pretože nie každý film je veľmi ľahko zrozumiteľný!

Existuje niekoľko filmov, ktoré na ich sledovanie potrebujú príliš sústredenie. Nemôžete uniesť chýbajúcu jedinú scénu, aby ste úplne pochopili hĺbku týchto hlbokých filmov, pretože všetko a všetko sa spája. Ale potom vás niekto preruší v súvislosti s predchádzajúcou scénou a úplne sa rozptýliate, chýbajú niektoré dôležité scény z filmu. To sa môže stať iba v kine.

Teraz si predstavte, že doma sledujete filmy online. Ako ľahko dokážete udržať svoju sústredenú pozornosť vo filme, najmenšie rušenie, ktoré môžete mať, je váš mladší súrodenec, ktorý vás obťažuje. A samozrejme, vždy môžete ísť späť a späť, aby ste spojili bodky.

Domov je teda srdcom! Škoda, ak ste zaplatili za vstupenky na film a ešte ste sledovali scény doma, aby ste z filmu mali zmysel, ouch!

7) Pretože to doma nie je blokované!

Dokážete si v kine naplno vychutnať? Možno si myslíte, že môžete, ale nie! Nemôžete. Dovoľte mi položiť otázku: Čo ak meškáte s filmom kvôli nevyvrátiteľným okolnostiam na cestách? Môžete zastaviť film a začať? Dobre, tu je ďalší. Dokážete sledovať film v najpohodlnejšom oblečení, ak ste v kine? Alebo sa môžete hystericky smiať na scéne bez toho, aby sa na vás ľudia pozerali so zvýšeným obočím?

Nemusíte sa vysporiadať s takou bezprecedentnou situáciou, ak ste ochotní pozerať film alebo dva doma. Ani nemusíte ženích alebo bábiku na film. Môžete len ľahnúť si do PJ alebo dokonca do svojho narodeninového obleku, zamknúť sa vo svojej izbe a vychutnať si film!

8) Obmedzené jedlo / občerstvenie obťažuje Foodies najviac

Dôvodom, prečo to zdôrazňujeme osobitne, je to, že je to veľa pre potraviny. Je nepríjemné, keď do divadla nemôžete priviesť žiadne vonkajšie jedlo. To vás obmedzuje na v podstate popcorn, nachos a cukrovinky. Keď sledujete film doma, môžete si objednať svoje obľúbené Hardees, Burger King, Whitecastle, Domino alebo čokoľvek. Ešte lepšie je varenie sami pred sledovaním filmu online; budete mať istotu čistoty miesta a rúk, ktoré ho pripravujú. Navyše to bude sakra oveľa lacnejšie.

Doma sa nezdržiavam!

Zahrnuli sme iba 8 jednoduchých, ale úžasných dôvodov pozerať všetky vaše obľúbené filmy doma, zatiaľ čo ich je omnoho viac a myslíme si, že ich už poznáte. Zdieľajte tieto informácie so svojimi priateľmi a filmovými partnermi, aby ste ich presvedčili, že majú doma filmový bash. Možno budete mať ďalšie zaujímavé dôvody, o ktoré sa s nami chcete podeliť. Zmiente sa preto o iných dôvodoch na našej sociálnej sieti alebo ich jednoducho uverejnite zo svojho sociálneho účtu pomocou #BestVPNDeals.

Naše posledné rady pre vás 

Ak chcete byť pri sťahovaní filmov doma bezpečne, mali by ste používať sieť VPN. V mnohých krajinách je použitie VPN nevyhnutné pri sťahovaní filmov z rôznych dôvodov. Jeden z nich dostáva upozornenie na pokutu za stiahnutie. Tomuto sa budete chcieť vyhnúť všetkými prostriedkami. Z tohto dôvodu vám odporúčame dvoch najlepších poskytovateľov VPN:

NordVPN

Tento poskytovateľ VPN je známy tým, že ponúka zabezpečenie internetu za pomerne dobrú cenu. Neovplyvní to ani rýchlosť sťahovania. Takže pri sťahovaní filmov doma budete mať jedinečný pokoj v duši s jediným a jediným produktom NordVPN. 

ExpressVPN

Tento poskytovateľ VPN je známy svojou stabilitou pripojenia. Nebudete odpojení od siete VPN ani po vypnutí zariadenia. Aj keď poskytuje bezpečnosť, neodrazuje to tiež rýchlosť vášho poskytovateľa internetových služieb. Preto sa nazýva ExpressVPN.

Facebook: https://www.facebook.com/bestvpndeals/

cvrlikání: https://twitter.com/bestvpndeals

Kredity obrázkov: ShutterStock.com

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments