4 nejlepší VPN pro Hulu – Sledujte Hulu mimo USA!

[ware_item id=33][/ware_item]

Hulu je společný podnik amerických televizních gigantů Fox, NBC a ABC, takže si můžete vychutnat všechny televizní pořady, které byly vysílány v minulosti nebo jsou v současné době vysílány v těchto televizních sítích. Hulu se hodí, když vaše dítě hází záchvaty hněvu a musí být uklidněno jejich oblíbenou kreslenou postavičkou. Přehlídky z kanálů, jako jsou Cartoon Network a Nickelodeon, lze také streamovat přes Hulu.


Překážkou většiny streamovaných webů je, že pořady nejsou k dispozici tak brzy po vysílání kvůli omezením sítě. Hulu je vlastněna těmito sítěmi, takže můžete volně sledovat poslední epizody den poté, co jsou oficiálně vysílány na tomto kanálu. Kromě toho je Hulu přístupná pouze pro americké publikum a pokud žijete mimo USA, neměli byste být schopni sledovat Hulu online..

Jaké je řešení, pokud někdo chce sledovat Hulu online mimo USA?

Můžete snadno obejít geo omezení a sledovat Hulu mimo USA volbou a VPN služba. Pomocí VPN se můžete snadno připojit k jakémukoli americkému serveru a přistupovat k Hulu odkudkoli na světě prostřednictvím americké IP adresy. Níže uvedené VPN jsou jistým způsobem, jak přistupovat k Hulu mimo USA, proto si vyberte kteroukoli z VPN uvedených níže a později v tomto článku diskutujeme o Hulu více:

NordVPN

Hulu mimo USA můžete odblokovat pomocí rozšířených serverů NordVPN, které nabízejí dvojí ochranu před hackery a skrývají vaši IP adresu před Hulu. Vychutnejte si streamování HD videa při vysokých rychlostech až na šesti zařízeních současně s NordVPN. V současné době můžete ušetřit velké z jejich 3-letého plánu, který stojí jen 2,99 $ / měsíc.

ExpressVPN

Každý o něm slyšel ExpressVPN protože peníze VPN nejvyšší kvality mohou koupit a humbuk je zcela opodstatněný. Může to vypadat trochu dražší za 6,67 $ / měsíc, ale vyplatí se to. Obraťte se na jejich nepřetržitou péči o zákazníky a získejte servery, které vám umožní sledovat Hulu mimo USA. Můžete streamovat videa ve vysokém rozlišení během několika sekund a užívat si neomezenou šířku pásma. Navíc nabízejí 30denní záruku vrácení peněz.

navštivte web

VyprVPN

Tato možnost vyniká tím, že je finančně nenáročný a rychlý zákaznický servis a zároveň vyhledává servery pro sledování Hulu mimo USA. Nabízejí tři výkonné protokoly ve 48 zemích a můžete se přihlásit na 3denní zkušební verzi, než se naučíte, jak sledovat Hulu na MAC nebo jiných zařízeních. Získejte rychlý přístup k Hulu za pouhých 5 $ / měsíc a využijte 30denní záruku vrácení peněz, pokud nejste spokojeni.

SaferVPN

Toto je jedna z menších globálních společností VPN se spoustou výhod, takže jejich služby nepodceňují. Jednou z nejlepších věcí na nich je jejich nepřetržitá péče o zákazníka, která zaručuje, že budete moci rychle identifikovat server, který s Hulu spolupracuje, a začít sledovat binge. Snadno se používají aplikace / software na více klientech, jako jsou Windows, Mac, Apple, Android, ios a rozšíření Chrome. Jejich 30denní záruka vrácení peněz tento obchod osladí. SaferVPN nabízí tříletý plán za pouhých 2,25 USD, zejména pro své americké uživatele.

Třífázový průvodce sledováním Hulu

  1. Kupte si špičkovou službu VPN
  2. Z aplikace vyberte server umístěný v USA
  3. Přejděte na web Hulu a užijte si to

Více informací o streamování televizních pořadů Hulu mimo USA

4 nejlepší VPN pro Hulu - Sledujte Hulu mimo USA!

Na celém světě existuje několik streamovacích webů, ale Hulu zaujímá jedno z nejlepších míst pro obyvatele USA a Japonska. Kvůli jeho popularitě, několik uživatelů dává přednost sledování televizních pořadů přes Hulu místo méně známých webů, které jsou posety otravnými reklamami.

Dříve společnost Hulu umožňovala bezplatné streamování omezeného obsahu, ale nyní se musíte přihlásit k placené službě, abyste si mohli užívat dostupný obsah. Nejprve se musíte zaregistrovat k účtu na Hulu a poté si vybrat svůj předplatný balíček. Platba musí být provedena prostřednictvím tuzemských kreditních karet, které přijímají, nebo PayPal. Pokud chcete využívat služby společnosti Hulu, ale nežijete v USA nebo Japonsku, můžete mít potíže s provedením platby. Než se tedy zaregistrujete na Hulu, podívejte se na možnosti plateb z kruhového objezdu, které máte.

Řekněme, že jedete na dovolenou mimo USA nebo Japonsko, ale nechcete si nechat ujít žádný vývoj v televizním pořadu, kterým jste v současné době posedlí. Protože již na Hulu máte účet, můžete předpokládat, že s jeho streamováním nebudete mít žádné problémy. To by bylo špatně! Na umístění záleží hodně, protože mnoho webů pro streamování má geo-omezení týkající se jejich obsahu.

Například různé webové stránky, které nabízejí výhradně streamování korejských dramat a filmů, mají služby omezené na Koreu. Nejde jen o zábavu, ale také o politiku, protože země jako Čína mají několik zákazů na webových stránkách zahraničních zpravodajských agentur. Kromě vládních předpisů je na společnosti, která vlastní web, rozhodovat o regionech, které chtějí také rozšířit své služby. Hulu bohužel neumožňuje streamování mimo USA a Japonsko, takže budete muset přijít se strategií sledovat Hulu mimo USA. Překvapivě nebudete mít přístup ani k Hulu v Kanadě a Velké Británii.

Mohu přistupovat k Hulu pomocí služby VPN?

Snadnou odpovědí na překonání geografických omezení je virtuální privátní síť (VPN). Síť VPN umožňuje přístup k obsahu s místními omezeními skrytím skutečné adresy IP. Jakmile si založíte účet VPN, můžete se naučit, jak Hulu sledovat na Kodi. Naštěstí VPN funguje na více zařízeních včetně MAC, takže si můžete vyzkoušet, jak sledovat Hulu také na MAC.

Můžete se připojit k jednomu z mnoha serverů, které vlastní tato služba VPN, v místě, které se má v záznamech na webu zobrazit jako vaše. Řekněme, že žijete v Portugalsku a chcete streamovat televizní pořady na Hulu. Po zapnutí sítě VPN a výběru kombinace protokolového serveru, která poskytuje nejlepší výsledky, se zaregistrujte k účtu Hulu. Vybraný server by mohl být umístěn někde v USA, takže vaše současná IP adresa je adresa amerického serveru, pokud jde o Hulu..

To znamená, že Hulu nebude moci říct, že jste se skutečně zaregistrovali z Portugalska a umožnili vám volně streamovat televizní pořady. VPN dělá víc než jen skrýt svou IP adresu. To výrazně zvyšuje zabezpečení vašeho připojení a brání vám ve sledování vládními agenturami. Chrání vás také před hackery, pokud používáte veřejné Wi-Fi. VPN funguje tak, že šifruje všechna data vyměňovaná mezi vaším systémem a internetem. VPN nabízí mnoho protokolů, které můžete použít k odblokování Hulu mimo USA.

Zní to jednoduše, že? Špatně! Hulu je před vámi a má sofistikovaný systém, který zakazuje použití proxy serverů, aby před ním skryl vaši skutečnou polohu. Zakázala několik oblíbených sítí VPN, které by jinak umožnily sledovat Hulu mimo USA. Rozpoznávají servery vlastněné těmito společnostmi VPN, takže prostřednictvím nich nemůžete odblokovat Hulu mimo USA.

Objeví se upozornění, že Hulu zjistil váš anonymní proxy server a pokud budete žít v USA, musíte jej deaktivovat, aby se mohl streamovat na Hulu. Nedělejte si starosti, protože se stále můžete učit, jak sledovat Hulu na MAC a jak sledovat Hulu na Kodi, i když vaše současné bydliště není v USA nebo Japonsku. Zajímá vás trik, jak se dostat do Hulu v Kanadě a Velké Británii? Uvolněte se, protože společnost Hulu nezakázala všechny VPN, takže existuje omezení, jak toto omezení obejít. Problém je v tom, že Hulu dokáže detekovat proxy servery vlastněné některými společnostmi VPN, ale stále existují některé servery, které zůstávají pod radarem. Chcete-li Hulu odblokovat mimo USA, můžete kontaktovat zástupce péče o zákazníky vaší společnosti VPN a informovat se o těchto serverech.

NordVPN je všeobecně známá jako nejlepší volba, pokud chcete sledovat Hulu mimo USA. Uživatelé VPN je vysoce doporučeni, zejména pokud jde o rychlost. Ti, kteří chtějí vstoupit do Hulu v Kanadě a Velké Británii, často ručí za NordVPN, protože má v USA několik serverů poskytujících silné spojení pokaždé. Před konečným rozhodnutím si můžete prohlédnout jejich oficiální webovou stránku.

Závěr

Nezapomeňte zkontrolovat, zda tyto sítě VPN fungují ve vaší zemi, a poskytnout všechny požadované funkce. Vyzkoušejte doporučené servery pro Hulu s různými protokoly, abyste dosáhli optimálních výsledků. Hulu je skvělý zdroj zábavy pro řezačky kabelů a milovníky streamování a pokud jste fanouškem Gotham a Arrow, pak Hulu je vaše nejlepší volba pro sledování vašich oblíbených televizních pořadů a kanálů odkudkoli na světě.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments