4 najlepsze sieci VPN dla Hulu – Oglądaj Hulu poza USA!

[ware_item id=33][/ware_item]

Hulu jest spółką joint venture amerykańskich gigantów telewizyjnych Fox, NBC i ABC, dzięki czemu możesz cieszyć się wszystkimi programami telewizyjnymi, które były emitowane w przeszłości lub są obecnie nadawane w tych sieciach telewizyjnych. Hulu przydaje się, gdy twoje dziecko wywołuje furię i musi zostać uspokojone przez swoją ulubioną postać z kreskówek. Programy z kanałów takich jak Cartoon Network i Nickelodeon można również przesyłać strumieniowo przez Hulu.


Problemem większości witryn streamingowych jest to, że programy nie są dostępne tak szybko po emisji z powodu ograniczeń sieci. Hulu jest własnością tych sieci, więc możesz swobodnie oglądać najnowsze odcinki następnego dnia po ich oficjalnym wyemitowaniu na tym kanale. Co więcej, Hulu jest dostępny tylko dla amerykańskich odbiorców, a jeśli mieszkasz poza USA, nie będziesz mógł oglądać Hulu online.

Jakie jest rozwiązanie, jeśli ktoś chce oglądać Hulu online poza USA?

Możesz łatwo ominąć ograniczenia geograficzne i oglądać Hulu poza USA, wybierając opcję Usługa VPN. Korzystając z VPN, możesz łatwo połączyć się z dowolnym serwerem w USA i uzyskać dostęp do Hulu z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem amerykańskiego adresu IP. Wymienione poniżej VPN to niezawodny sposób na dostęp do Hulu poza USA, więc wybierz dowolną VPN wymienioną poniżej i w dalszej części tego artykułu, omówimy więcej o Hulu:

NordVPN

Możesz odblokować Hulu poza USA za pomocą szeroko rozpowszechnionych serwerów NordVPN, które zapewniają podwójną ochronę przed hakerami i ukrywają również Twój adres IP przed Hulu. Ciesz się strumieniowym przesyłaniem filmów HD z dużą prędkością na maksymalnie sześciu urządzeniach jednocześnie NordVPN. Możesz obecnie zaoszczędzić dużo na swoim trzyletnim planie, który kosztuje tylko 2,99 USD miesięcznie.

ExpressVPN

Wszyscy o tym słyszeli ExpressVPN ponieważ najwyższej jakości pieniądze VPN można kupić, a szum jest całkowicie uzasadniony. Może wydawać się nieco drogi w cenie 6,67 USD / miesiąc, ale warto doliczyć. Skonsultuj się z ich całodobową obsługą klienta, aby uzyskać serwery, które pozwalają oglądać Hulu poza USA. Możesz przesyłać strumieniowo filmy HD w kilka sekund i cieszyć się nieograniczoną przepustowością. Ponadto oferują 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź stronę

VyprVPN

Ta opcja wyróżnia się niskobudżetową i szybką obsługą klienta podczas wyszukiwania serwerów do oglądania Hulu poza USA. Oferują trzy potężne protokoły w 48 krajach i możesz zapisać się na 3-dniowy okres próbny, zanim nauczysz się oglądać Hulu na MAC lub innych urządzeniach. Uzyskaj szybki dostęp do Hulu za jedyne 5 USD miesięcznie i skorzystaj z 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy, jeśli nie będziesz zadowolony.

SaferVPN

Jest to jedna z mniejszych globalnych firm VPN z dużą ilością dodatków, więc nie lekceważ ich usług. Jedną z najlepszych rzeczy na ich temat jest całodobowa obsługa klienta, która gwarantuje, że będziesz w stanie szybko zidentyfikować serwer, który współpracuje z Hulu i rozpocząć obserwację. Są łatwe w użyciu aplikacje / oprogramowanie na wielu klientach, takich jak Windows, Mac, Apple, Android, iOS i rozszerzenie Chrome. Ich 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy osłodzi ofertę. SaferVPN oferuje 3-letni plan za jedyne 2,25 USD, szczególnie dla amerykańskich użytkowników.

3-etapowy przewodnik do oglądania Hulu

  1. Kup najlepszą usługę VPN
  2. Wybierz serwer znajdujący się w USA z aplikacji
  3. Wejdź na stronę Hulu i ciesz się

Więcej informacji na temat przesyłania strumieniowego programów telewizyjnych Hulu poza USA

4 najlepsze sieci VPN dla Hulu - Oglądaj Hulu poza USA!

Na świecie istnieje kilka witryn do przesyłania strumieniowego, ale Hulu zajmuje jedno z najlepszych miejsc dla mieszkańców USA i Japonii. Ze względu na swoją popularność kilku użytkowników woli oglądać programy telewizyjne przez Hulu zamiast mniej znanych witryn, które są pełne irytujących reklam.

Wcześniej Hulu zezwalało na bezpłatne przesyłanie strumieniowe ograniczonych treści, ale teraz musisz subskrybować ich płatną usługę, aby korzystać z dostępnych treści. Najpierw musisz założyć konto w Hulu, a następnie wybrać pakiet subskrypcji. Płatności należy dokonać za pomocą akceptowanych przez nich krajowych kart kredytowych lub PayPal. Jeśli chcesz skorzystać z usług Hulu, ale nie mieszkasz w USA lub Japonii, możesz mieć trudności z dokonaniem płatności. Przed zarejestrowaniem się w Hulu zapoznaj się z dostępnymi opcjami płatności za rondo.

Załóżmy, że wybierasz się na wakacje poza USA lub Japonię, ale nie przegap żadnego wydarzenia w programie telewizyjnym, który masz obecnie obsesję. Ponieważ masz już konto w Hulu, możesz założyć, że nie będziesz mieć problemów z jego przesyłaniem. To by było złe! Lokalizacja ma ogromne znaczenie, ponieważ wiele witryn do przesyłania strumieniowego ma ograniczenia geograficzne dotyczące ich treści.

Na przykład różne strony internetowe, które oferują wyłącznie koreańskie dramaty i filmy strumieniowe, oferują usługi ograniczone do Korei. Nie chodzi tylko o rozrywkę, ale także o politykę, ponieważ kraje takie jak Chiny mają kilka zakazów na stronach zagranicznych agencji informacyjnych. Oprócz przepisów rządowych to firma, która jest właścicielem witryny, decyduje o regionach, które chcą rozszerzyć swoje usługi. Niestety, Hulu nie zezwala na przesyłanie strumieniowe poza USA i Japonię, więc musisz wymyślić strategię oglądania Hulu poza USA. Zaskakujące jest to, że nie będziesz mieć dostępu do Hulu w Kanadzie i Wielkiej Brytanii.

Czy mogę uzyskać dostęp do Hulu przy użyciu usługi VPN?

Prostą odpowiedzią na przekroczenie ograniczeń geograficznych jest wirtualna sieć prywatna (VPN). VPN pozwala na dostęp do treści z regionalnymi ograniczeniami poprzez ukrycie twojego prawdziwego adresu IP. Możesz nawet nauczyć się oglądać Hulu na Kodi po skonfigurowaniu konta VPN. Na szczęście VPN działa na wielu urządzeniach, w tym na MAC, więc możesz sprawdzić, jak oglądać Hulu na MAC.

Możesz połączyć się z jednym z wielu serwerów należących do tej usługi VPN w lokalizacji, w której chcesz wyświetlać się w dokumentacji witryny jako Twoja. Załóżmy, że mieszkasz w Portugalii i chcesz transmitować programy telewizyjne w Hulu. Zarejestruj konto Hulu po włączeniu VPN i wybraniu kombinacji serwerów protokołów, która daje najlepsze wyniki. Wybrany serwer może znajdować się gdzieś w USA, więc twój obecny adres IP jest adresem serwera amerykańskiego, jeśli chodzi o Hulu.

Oznacza to, że Hulu nie będzie w stanie stwierdzić, że faktycznie zarejestrowałeś się w Portugalii, umożliwiając swobodne przesyłanie programów telewizyjnych. VPN robi więcej niż tylko ukryj swój adres IP. Zwiększa to znacznie bezpieczeństwo Twojego połączenia, uniemożliwiając śledzenie go przez agencje rządowe. Chroni również przed hakerami, jeśli korzystasz z publicznej sieci Wi-Fi. VPN działa poprzez szyfrowanie wszystkich danych wymienianych między twoim systemem a Internetem. Istnieje wiele protokołów oferowanych przez VPN, których można użyć do odblokowania Hulu poza USA.

Brzmi łatwo, prawda? Źle! Hulu jest przed tobą i ma wyrafinowany system, który zakazuje korzystania z serwerów proxy, aby ukryć przed nim Twoją prawdziwą lokalizację. Na czarnej liście znalazło się kilka popularnych sieci VPN, które w innym przypadku pozwoliłyby Ci oglądać Hulu poza USA. Rozpoznają serwery należące do tych firm VPN, więc nie można odblokować za ich pośrednictwem Hulu poza USA.

Pojawi się powiadomienie z informacją, że Hulu wykrył twój anonimowy serwer proxy i będziesz musiał go wyłączyć, aby przesyłać strumieniowo na Hulu, jeśli mieszkasz w USA. Nie martw się, ponieważ nadal możesz nauczyć się oglądać Hulu na MAC i jak oglądać Hulu na Kodi, nawet jeśli nie masz obecnie w USA ani Japonii. Zastanawiasz się, jak uzyskać dostęp do Hulu w Kanadzie i Wielkiej Brytanii? Zrelaksuj się, ponieważ nie wszystkie sieci VPN zostały zablokowane przez Hulu, więc istnieją sposoby obejścia tego ograniczenia. Problem polega na tym, że Hulu może wykryć serwery proxy należące do niektórych firm VPN, ale nadal istnieją serwery, które pozostają pod radarem. Aby odblokować Hulu poza USA, możesz skontaktować się z przedstawicielem obsługi klienta firmy VPN i zapytać o te serwery.

NordVPN jest powszechnie znany jako najlepsza opcja, jeśli chcesz oglądać Hulu poza USA. Jest wysoce zalecany przez użytkowników VPN, szczególnie jeśli chodzi o szybkość. Ci, którzy chcą uzyskać dostęp do Hulu w Kanadzie i Wielkiej Brytanii, często poręczają NordVPN, ponieważ ma on kilka serwerów w USA, zapewniających silne połączenie za każdym razem. Przed podjęciem ostatecznej decyzji możesz przeglądać ich oficjalną stronę internetową.

Wniosek

Pamiętaj, aby sprawdzić, czy te sieci VPN działają w Twoim kraju i zapewniają wszystkie wymagane funkcje. Przetestuj zalecane serwery dla Hulu z różnymi protokołami, aby uzyskać optymalne wyniki. Hulu jest doskonałym źródłem rozrywki dla miłośników sztruksów i streamingu, a jeśli jesteś fanem Gotham i Arrow, to Hulu jest najlepszym wyborem do oglądania ulubionych programów telewizyjnych i kanałów z dowolnego miejsca na świecie.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments