4 najlepšie VPN pre Hulu – Sledujte Hulu mimo USA!

[ware_item id=33][/ware_item]

Hulu je spoločný podnik amerických televíznych gigantov Fox, NBC a ABC, takže si môžete vychutnať všetky televízne relácie, ktoré boli odvysielané v minulosti alebo sú práve vysielané v týchto televíznych sieťach. Hulu sa hodí, keď vaše dieťa hází záchvaty hnevu a musí sa upokojiť svojou obľúbenou kreslenou postavičkou. Prehliadky z kanálov ako Cartoon Network a Nickelodeon môžu byť vysielané aj prostredníctvom Hulu.


Nevýhodou väčšiny streamovaných webových stránok je skutočnosť, že relácie nie sú k dispozícii tak skoro po vysielaní z dôvodu obmedzení siete. Spoločnosť Hulu je vlastnená týmito sieťami, takže môžete slobodne sledovať najnovšie epizódy nasledujúci deň po ich oficiálnom vysielaní na tomto kanáli. Okrem toho je Hulu prístupný iba pre americké publikum a ak žijete mimo USA, nemohli by ste sledovať Hulu online..

Aké je riešenie, ak si niekto želá pozerať Hulu online mimo USA?

Môžete ľahko obísť geografické obmedzenia a pozerať sa na Hulu mimo USA výberom možnosti VPN služba. Pomocou VPN sa môžete ľahko pripojiť k akémukoľvek americkému serveru a získať prístup k Hulu z ľubovoľného miesta na svete prostredníctvom americkej IP adresy. Nižšie uvedené siete VPN sú istým spôsobom, ako pristupovať k sieti Hulu mimo USA, takže si vyberte niektorú z sietí VPN uvedených nižšie a neskôr v tomto článku budeme diskutovať o spoločnosti Hulu:

NordVPN

Môžete odblokovať Hulu mimo USA pomocou rozšírených serverov NordVPN, ktoré ponúkajú dvojitú ochranu pred hackermi a tiež skryjú vašu IP adresu pred Hulu. Vychutnajte si streamovanie HD videa pri vysokých rýchlostiach až na šiestich zariadeniach súčasne s NordVPN. V súčasnosti môžete zo svojho trojročného plánu ušetriť veľké náklady, ktoré stoja iba 2,99 $ mesačne.

ExpressVPN

Každý to počul ExpressVPN pretože peniaze VPN najvyššej kvality si môžu kúpiť a humbuk je úplne opodstatnený. Môže to vyzerať o niečo drahšie za 6,67 dolárov mesačne, ale stojí to za doláre. Poraďte sa s ich nepretržitou starostlivosťou o zákazníkov a získajte servery, ktoré vám umožňujú sledovať Hulu mimo USA. Môžete streamovať videá vo vysokom rozlíšení v priebehu niekoľkých sekúnd a vychutnať si neobmedzenú šírku pásma. Navyše ponúkajú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

navštíviť webovú stránku

VyprVPN

Táto možnosť vyniká tým, že je finančne nenáročná a rýchla služba zákazníkom pri hľadaní serverov na sledovanie Hulu mimo USA. Ponúkajú tri výkonné protokoly v 48 krajinách a môžete sa prihlásiť na trojdňovú skúšobnú verziu predtým, ako sa naučíte, ako sledovať Hulu na MAC alebo iných zariadeniach. Získajte rýchly prístup k Hulu za pouhých 5 dolárov mesačne a ak nebudete spokojní, využite 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

SaferVPN

Toto je jedna z menších globálnych spoločností VPN s mnohými výhodami, takže ich služby nepodceňujú. Jednou z najlepších vecí na nich je ich starostlivosť o zákazníka 24/7, ktorá zaručuje, že budete schopní rýchlo identifikovať server, ktorý s Hulu spolupracuje, a začať sa sledovať. Aplikácie a softvér sa dajú ľahko používať na viacerých klientoch, ako sú napríklad Windows, Mac, Apple, Android, ios a Chrome. Ich 30-dňová záruka vrátenia peňazí tento obchod osladí. SaferVPN ponúka trojročný plán len za 2,25 dolárov, najmä pre svojich amerických používateľov.

Sprievodca 3 krokmi, ako sledovať Hulu

  1. Kúpte si špičkovú službu VPN
  2. Z aplikácie vyberte server umiestnený v USA
  3. Prejdite na webovú stránku spoločnosti Hulu a užívajte si ju

Viac informácií o streamovaní televíznych relácií Hulu mimo USA

4 najlepšie VPN pre Hulu - Sledujte Hulu mimo USA!

Na celom svete existuje niekoľko streamingových webových stránok, ale Hulu zaujíma jedno z najlepších miest pre obyvateľov USA a Japonska. Niektorí používatelia kvôli svojej popularite radšej sledujú televízne programy prostredníctvom Hulu namiesto menej známych webových stránok, ktoré sú posiate nepríjemnými reklamami..

Predtým spoločnosť Hulu povolila bezplatné streamovanie pre obmedzený obsah, ale teraz si musíte predplatiť ich platenú službu, aby ste si mohli užívať dostupný obsah. Najprv si musíte zaregistrovať účet v Hulu a potom si vybrať svoj odberový balík. Platba sa musí uskutočniť prostredníctvom tuzemských kreditných kariet, ktoré prijímajú, alebo prostredníctvom služby PayPal. Ak chcete využívať služby spoločnosti Hulu, ale nežijete v USA alebo Japonsku, môžete mať s uskutočnením platby problémy. Pred registráciou v službe Hulu sa pozrite na možnosti platieb za okrúhly kruh, ktoré máte.

Povedzme, že idete na dovolenku mimo USA alebo Japonska, ale nechcete nechať ujsť žiadny vývoj v televíznej relácii, v ktorej ste momentálne posadnutí. Keďže už máte účet v Hulu, môžete predpokladať, že s jeho streamovaním nebudete mať žiadne problémy. To by bolo zle! Poloha je veľmi dôležitá, pretože mnoho webových stránok pre streamovanie obsahu má geografické obmedzenia týkajúce sa ich obsahu.

Napríklad rôzne webové stránky, ktoré ponúkajú výlučne streamovanie kórejských drám a filmov, majú služby obmedzené na Kóreu. Nejde iba o zábavu, ale aj o politiku, pretože krajiny ako Čína majú na webových stránkach zahraničných spravodajských agentúr niekoľko zákazov. Okrem vládnych nariadení je na spoločnosti, ktorá vlastní webovú stránku, aby rozhodlo o regiónoch, v ktorých chcú rozšíriť svoje služby. Hulu, žiaľ, neumožňuje streamovanie mimo USA a Japonsko, takže budete musieť prísť so stratégiou na sledovanie Hulu mimo USA. Prekvapivo nebudete mať prístup ani na Hulu v Kanade a Veľkej Británii.

Môžem pristupovať k službe Hulu pomocou služby VPN?

Ľahkou odpoveďou na prekonanie geografických obmedzení je virtuálna súkromná sieť (VPN). Sieť VPN vám umožňuje prístup k obsahu s regionálnymi obmedzeniami skrytím skutočnej adresy IP. Keď si založíte účet VPN, môžete sa dozvedieť, ako sledovať Hulu na serveri Kodi. Našťastie VPN funguje na viacerých zariadeniach vrátane MAC, takže si môžete vyskúšať, ako sledovať Hulu aj na MAC.

Môžete sa pripojiť k jednému z mnohých serverov, ktoré vlastní táto služba VPN, na mieste, ktoré sa má v záznamoch na webe zobraziť ako vaše. Povedzme, že žijete v Portugalsku a chcete vysielať televízne programy na Hulu. Po zapnutí siete VPN a výbere kombinácie protokolového servera, ktorá poskytuje najlepšie výsledky, sa zaregistrujte na účet Hulu. Vybraný server by sa mohol nachádzať niekde v USA, takže vaša súčasná adresa IP je adresa amerického servera, pokiaľ ide o Hulu..

To znamená, že spoločnosť Hulu nebude môcť povedať, že ste sa skutočne prihlásili z Portugalska, čo vám umožní voľne vysielať televízne programy. VPN robí viac ako len skryť svoju IP adresu. Výrazne zvyšuje bezpečnosť vášho pripojenia a bráni vám v tom, aby vás sledovali vládne agentúry. Chráni vás tiež pred hackermi, ak používate verejné Wi-Fi. VPN funguje tak, že šifruje všetky údaje vymieňané medzi vaším systémom a internetom. VPN ponúka mnoho protokolov, ktoré môžete použiť na odblokovanie Hulu mimo USA.

Znie to jednoducho, však? Zle! Hulu je pred vami a má prepracovaný systém, ktorý zakazuje používanie proxy serverov na skrytie vašej skutočnej polohy pred ním. Zakázala niekoľko obľúbených sietí VPN, ktoré by vám inak umožnili pozerať sa na Hulu mimo USA. Rozpoznávajú servery vlastnené týmito spoločnosťami VPN, takže prostredníctvom nich nemôžete odblokovať spoločnosť Hulu mimo USA.

Objaví sa upozornenie, že spoločnosť Hulu zistila váš anonymný proxy server a ak žijete v USA, budete ho musieť vypnúť, aby sa mohol streamovať na serveri Hulu. Nerobte si starosti, pretože sa stále môžete dozvedieť, ako pozerať Hulu na MAC a ako pozerať Hulu na Kodi, aj keď vaše súčasné bydlisko nie je v USA alebo Japonsku. Zaujíma vás, čo sa týka prístupu do Hulu v Kanade a Veľkej Británii? Uvoľnite sa, pretože spoločnosť Hulu nezakázala všetky siete VPN, takže existuje obmedzenie, ako obísť toto obmedzenie. Problém je v tom, že Hulu dokáže zistiť proxy servery, ktoré vlastnia niektoré spoločnosti VPN, ale stále existujú niektoré servery, ktoré zostávajú pod radarom. Ak chcete Hulu odblokovať mimo USA, môžete sa obrátiť na zástupcu starostlivosti o zákazníka vašej spoločnosti VPN a požiadať o tieto servery.

NordVPN je všeobecne známy ako najlepšia voľba, keď chcete sledovať Hulu mimo USA. Používatelia VPN ju dôrazne odporúčajú, najmä pokiaľ ide o rýchlosť. Tí, ktorí chcú vstúpiť do Hulu v Kanade a vo Veľkej Británii, často ručia za NordVPN, pretože v USA má niekoľko serverov poskytujúcich pevné spojenie zakaždým. Pred prijatím konečného rozhodnutia si môžete prezrieť ich oficiálnu webovú stránku.

záver

Nezabudnite skontrolovať, či tieto siete VPN fungujú vo vašej krajine a poskytujú všetky požadované funkcie. Otestujte odporúčané servery pre Hulu s rôznymi protokolmi, aby ste dosiahli optimálne výsledky. Hulu je skvelým zdrojom zábavy pre milovníkov káblov a streamingov a ak ste fanúšikom Gothamu a Arrowa, potom je Hulu najlepšou voľbou na pozeranie obľúbených televíznych programov a kanálov odkiaľkoľvek na svete..

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments