3 najlepsze VPN dla Chrome w 2019 roku, którego nie chcesz przegapić

[ware_item id=33][/ware_item]

Dawno już większość z nas nie pożegnała się z Internet Explorerem, Operą, Firefoksem i wszystkimi innymi przeglądarkami, odkąd Google Chrome powalił ich martwymi efektami. Teraz Google Chrome jest tak popularny, że „przeglądarka” jest synonimem tego ulubionego przez cały czas. Stało się to ostatecznie nie tylko dlatego, że Chrome odziedziczył imię swojego tatusia i szczycił się swoją pełną nazwą „Google Chrome” lub dał nam łatwe okno do wszystkich swoich rodzeństw YouTube, Map Google, Dokumentów Google itp. W jednym miejscu, ale także dlatego, że dał nam opcje aby dostosować przeglądarkę do naszych upodobań. Jedną z takich świetnych opcji była ogromna kolekcja rozszerzeń Chrome. Oczywiście, bezpłatne rozszerzenia Chrome same w sobie są zbyt dobre, aby się nimi bawić i poprawiać komfort korzystania z przeglądarki, ale podobnie jak wszystko ma wersję płatną, rozszerzenia też je mają; tylko po to, aby lepsze wrażenia były jak najlepsze.


Chrome VPN vs. Rozszerzenie Chrome VPN - czy są inne??

Na pewno! Chrome VPN i rozszerzenia Chrome VPN bardzo się różnią. Główna różnica polega na tym, że rozszerzenia są zwykle bezpłatne, ale nie są nimi VPN VPN. Jednak wadą rozszerzeń Chrome VPN jest to, że rozszerzenia są ograniczone tylko do chrome, ich funkcje są ograniczone, ich prędkość jest wolniejsza, a także są wydajne. Wszystko to dlatego, że rozszerzenia Chrome VPN używają serwera proxy / pośrednika i nie są rzeczywistym VPN.

Z drugiej strony, VPN VPN mają tysiące serwerów, które zapewniają lepsze funkcje bezpieczeństwa i więcej lokalizacji do połączenia. Ponadto VPN działa na poziomie systemu operacyjnego i zabezpiecza cały ruch, który przechodzi przez Internet na PC, telefonach komórkowych, laptopach, tabletach lub cokolwiek innego. Również prędkość jest lepsza, a zatem doświadczenie nie jest potem. Jedynym minusem korzystania z Chrome VPN jest to, że musisz go kupić. Możesz także korzystać z tej Chrome VPN na komputerze stacjonarnym lub telefonie komórkowym, a także udostępniać to połączenie wielu urządzeniom jednocześnie.

Jak działa Chrome VPN

Sieci VPN są ogólnie używane przez ludzi na całym świecie, zwykle w celu zapewnienia bezpieczeństwa i anonimowości w Internecie. Mają tysiące serwerów zlokalizowanych w różnych regionach, które naśladują określoną lokalizację dla użytkownika, tak jakby korzystał z Internetu z tego miejsca. Pozwala to użytkownikowi na swobodne wykonywanie wielu zadań przez Internet, takich jak uzyskiwanie dostępu do stron internetowych, które są zablokowane w kraju ojczystym, korzystanie z promocji i rabatów w innych regionach lub po prostu blokowanie nadzoru rządowego, organizacyjnego lub szpiegowskiego.

Chociaż większość sieci VPN zapewnia te podstawowe usługi, nie wszystkie oferują najlepszą szybkość i szyfrowanie na wysokim poziomie. Z drugiej strony, VPN VPN mają często lepsze funkcje bezpieczeństwa i szybkość, aby zwiększyć komfort korzystania z Internetu bez obaw o kradzież, kradzież lub inwigilację. Ważne jest, aby zrozumieć różnicę między Chrome VPN a rozszerzeniem Chrome, że ten pierwszy jest doświadczeniem HD drugiego, niezależnie od tego, czy chodzi o bezpieczeństwo, czy szybkość.

Najlepsze „3” VPN VPN

Tworząc naszą listę VPN VPN, skróciliśmy ją do 3 najlepszych VPN, które zdecydowanie, zdecydowanie są zgodne z tym, co wcześniej chwaliliśmy VPN VPN. Przejdźmy więc do tych najlepszych VPN VPN:

NordVPN

3 najlepsze VPN dla Chrome w 2019 roku, którego nie chcesz przegapić

NordVPN znajduje się na szczycie naszej listy VPN VPN ze względu na nienaganną stabilność połączenia.

Plusy:

 • Daje użytkownikom dostęp do ponad 3000 serwerów na całym świecie
 • Oferuje szybkie połączenie VPN
 • Rozszerzenie jest lekkie i przyjazne dla użytkownika

Cons:

 • Jego miesięczny plan jest nieco wyższy
 • Nie oferuje bezpłatnej wersji rozszerzenia do Chrome

ExpressVPN

3 najlepsze VPN dla Chrome w 2019 roku, którego nie chcesz przegapić

Plusy:

 • Oferuje aplikację, która jest łatwa w instalacji i łatwa w użyciu
 • To superszybka sieć VPN
 • Ma wiele zaawansowanych funkcji, takich jak Kill Switch
 • Obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy

Cons:

 • Jest droższy niż konkurencja
 • Nie można używać rozszerzenia bez aplikacji

CyberGhost

3 najlepsze VPN dla Chrome w 2019 roku, którego nie chcesz przegapić

Plusy:

 • Oczywiście jest to szybkie połączenie VPN, ale nie tak szybkie jak dwa wyżej wymienione
 • Należy do kategorii tanich usług VPN
 • Oferuje oszałamiającą 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy

Cons:

 • Ma słabą obsługę klienta
 • Oferuje nieco zbyt skomplikowane rozszerzenie Chrome

Jak skonfigurować Chrome VPN

Cóż, skonfigurowanie Chrome VPN jest dość proste i bezproblemowe. Przewodnik krok po kroku dotyczący szybkiej konfiguracji jest następujący:

 1. Wybierz jedną z 3 najlepszych VPN zalecanych poniżej.
 2. Subskrybuj usługę Chrome VPN, która Twoim zdaniem najlepiej odpowiada Twoim wymaganiom.
 3. Kliknij Pobierz, a następnie zainstaluj VPN.
 4. Wykonaj swój identyfikator i zaloguj się przy użyciu poświadczeń.
 5. Wybierz serwer dla żądanej lokalizacji.
 6. Uruchom VPN i to wszystko, swobodnie przeglądaj Internet.
James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments