3 najlepšie prehliadače Chrome VPN z roku 2019, ktoré sa vám nepáčili

[ware_item id=33][/ware_item]

Je to už dlho, čo sa väčšina z nás rozlúčila s prehliadačmi Internet Explorer, Opera, Firefox a všetkými ostatnými prehliadačmi, odkedy ich prehliadač Google Chrome zabil vďaka vynikajúcemu výkonu. Teraz je prehliadač Google Chrome tak populárny, že „prehliadač“ je synonymom tohto obľúbeného obsahu. Stalo sa to nakoniec nielen preto, že prehliadač Chrome zdedil meno svojho otca a chválil sa celým menom „Google Chrome“, alebo nám dalo jednoduché okno všetkým jeho súrodencom Youtube, Mapám Google, Dokumentom Google atď. Na jednom mieste, ale tiež preto, že nám dal možnosti prispôsobiť prehliadač podľa našich predstáv. Jednou z takýchto vynikajúcich možností bola rozsiahla zbierka rozšírení prehliadača Chrome. Bezplatné rozšírenia prehliadača Chrome sú určite príliš dobré na to, aby sa počas prehliadania hrali a zlepšovali dojem používateľa, ale rovnako ako všetko má platenú verziu, majú ich aj rozšírenia; len aby čo najlepší zážitok bol čo najlepší.


Chrome VPN vs Chrome VPN Extension - sú odlišné?

Rozhodne! Prehliadače VPN VPN a Rozšírenia VPN VPN sa veľmi líšia. Hlavný rozdiel spočíva v tom, že rozšírenia sú zvyčajne bezplatné, ale VPN VPN prehliadača Chrome nie sú. Nevýhodou rozšírení Chrome VPN je však to, že rozšírenia sú obmedzené iba na chróm, ich funkcie sú obmedzené, ich rýchlosť je pomalšia a sú tiež efektívne. Je to tak preto, že rozšírenia VPN v prehliadači Chrome používajú proxy server / sprostredkovateľa a nie sú skutočnou sieťou VPN.

Na druhej strane, VPN VPN prehliadača Chrome majú tisíce serverov, ktoré uspokoja lepšie funkcie zabezpečenia a viac miest, z ktorých sa dá pripojiť. Okrem toho VPN pracuje na úrovni operačného systému a zabezpečuje všetku komunikáciu, ktorá prechádza cez internet na PC, mobilných telefónoch, notebookoch, tabletoch alebo čokoľvek. Rýchlosť je tiež lepšia, a preto zážitkom nie je pot. Jedinou nevýhodou pri používaní prehliadača Chrome VPN je to, že ho musíte kúpiť. Túto prehliadač VPN VPN však môžete použiť aj na počítači alebo mobilnom telefóne a zároveň zdieľať toto pripojenie s viacerými zariadeniami súčasne.

Ako funguje prehliadač Chrome VPN

VPN všeobecne používajú ľudia na celom svete obvykle na zabezpečenie a anonymitu cez internet. Majú tisíce serverov umiestnených v rôznych regiónoch, ktoré napodobňujú určité miesto pre používateľa, akoby odtiaľ používali internet. To umožňuje užívateľovi voľne vykonávať viac úloh na internete, napríklad prístup na webové stránky blokované v domovskej krajine, využívanie propagačných akcií a zliav v iných regiónoch alebo jednoducho blokovanie vládneho, organizačného alebo špionážneho dohľadu..

Aj keď väčšina VPN poskytuje tieto základné služby, nie všetky majú najlepšiu rýchlosť a vysoko kvalitné šifrovanie. Na druhej strane prehliadače Chrome VPN majú často lepšie bezpečnostné funkcie a rýchlosť, aby vylepšili svoje prostredie na internete bez obáv z krádeže, frausov alebo sledovania. Je dôležité pochopiť rozdiel medzi prehliadačom VPN VPN a rozšírením prehliadača Chrome, že prvý z nich je zážitkom z vysokého rozlíšenia, či už ide o bezpečnosť alebo rýchlosť..

Najlepšie „3“ prehliadače Chrome VPN

Pri zostavovaní nášho zoznamu VPN VPN sme ich skrátili na 3 top VPN, ktoré určite určite zodpovedajú tomu, čo sme predtým Chrome VPN chválili. Prejdime teda k týmto najlepším sieťam VPN prehliadača Chrome:

NordVPN

3 najlepšie prehliadače Chrome VPN z roku 2019, ktoré sa vám nepáčili

Spoločnosť NordVPN je na prvom mieste v zozname VPN VPN prehliadača Chrome pre svoju dokonalú stabilitu pripojenia.

Pros:

 • Svojim používateľom poskytuje prístup k viac ako 3 000 serverom po celom svete
 • Ponúka vysokorýchlostné pripojenie VPN
 • Rozšírenie je ľahké a ľahko použiteľné

Zápory:

 • Jeho mesačný plán je trochu na vyššej strane
 • Ponúka bezplatnú verziu rozšírenia prehliadača Chrome

ExpressVPN

3 najlepšie prehliadače Chrome VPN z roku 2019, ktoré sa vám nepáčili

Pros:

 • Ponúka aplikáciu, ktorá sa ľahko inštaluje a ľahko sa používa
 • Je to super rýchla VPN
 • Má veľa pokročilých funkcií, ako je Kill Switch
 • Dodáva sa s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí

Zápory:

 • Je to drahšie ako konkurencia
 • Rozšírenie nie je možné použiť bez aplikácie

CyberGhost

3 najlepšie prehliadače Chrome VPN z roku 2019, ktoré sa vám nepáčili

Pros:

 • Je zrejmé, že ide o rýchle pripojenie k sieti VPN, ale nie také rýchle ako vyššie uvedené dve
 • Patrí do kategórie lacných služieb VPN
 • Poskytuje ohromujúcu 45-dňovú záruku vrátenia peňazí

Zápory:

 • Má slabú zákaznícku podporu
 • Ponúka trochu príliš komplikované rozšírenie prehliadača Chrome

Ako nastaviť Chrome VPN

Nastavenie prehliadača Chrome VPN je pomerne jednoduché a bezproblémové. Sprievodca krok za krokom pre rýchle nastavenie je uvedený nižšie:

 1. Vyberte jednu z troch najlepších VPN prehliadačov Chrome odporúčaných nižšie.
 2. Prihláste sa na odber služby Chrome VPN, ktorú považujete za najvhodnejšiu pre vaše požiadavky.
 3. Kliknite na stiahnutie a potom nainštalujte VPN.
 4. Vytvorte si svoje ID a prihláste sa doň pomocou svojich poverení.
 5. Vyberte server pre požadované umiestnenie.
 6. Začnite svoju sieť VPN a to je všetko, prehľadávajte internet zadarmo.
James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments