2020’de ABD Dışında ABC Ağı Nasıl İzlenir

[ware_item id=33][/ware_item]

Yaz, en sevdiğiniz TV programlarını izlemek için koltuğunuza vurduğunuz zamandır, çünkü evet, yeni mevsimler genellikle piyasaya sürülür. Popüler şovları zaten "Yapılacaklar" listenize koymuş ve TV şovu bağımlılarınızı grup izleme uygulamalarına davet etmiş olmalısınız. Öyleyse, dünyanın en sıcak Amerikan şovlarından bazılarını ürettiği için ABC Ağını izlemeye göz kulak olmalısınız..


ABC Ağı'ndan bahsetmişken, “Yıldızlarla Dans Etmek” bunca yıldan sonra hala çok ünlü iken, trend türler gençlerin dikkatini çekti. ABC'de şu anda canlı olan birkaç gerilim, gizem, aksiyon, korku, distopik, fantezi ve dramatik şov var. Dünya çapında bu TV şovlarının çok sayıda hayranı olduğu için, eğlence isteklerini karşılamak için ABC ağına yöneliyorlar. Ancak, ABC'de bir hesap oluşturmadan ve ekranınızdaki "bölgenizde bulunmayan içerik" açılır penceresine bakmadan hayal kırıklığına uğramadan önce, ABC Go'nun ABD dışında nasıl izleneceğini öğrenmelisiniz.

ABC Go'ya sınırlı erişim

Evet bu doğru. ABC, içeriğine coğrafi kısıtlamalar getiren en ünlü resmi akış sitelerinden biridir. Şu anda ABD'de ikamet etmedikçe, ABC’nin şovlarını çevrimiçi olarak doğrudan yayınlayamazsınız. İlk olarak, ABC Go'nun engellemesini nasıl kaldıracağınızı öğrenmeniz gerekir. Bu, ABD dışındaki taraftarlar için adil görünmeyebilir, ancak politik kaygılar kadar ekonomik kaygılar da vardır..

2020'de ABD Dışında ABC Ağı Nasıl İzlenir

Hükümetin halkın izlemesi için mevcut içeriği sıkı bir şekilde kontrol ettiği Çin gibi ülkelerde yasaklanmış birkaç önemli haber ağı vardır. Tabii ki, sizden sonra bu şovları yayınlamak için de ödeme yapmanız gerekecektir. ABD dışındaki ABC'ye erişim. Mevcut ödeme şekilleri ve abonelik paketleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için resmi web sitelerine göz atın. Tercih ettiğiniz ödeme şeklini sunamayabilecekleri için bazen ödeme yaparken sorunlar olabilir. Endişelenme! ABC Go'nun engelini kaldırdıktan sonra etraflarında dolaşmanın ve şovları izlemenin yolları var.

VPN’lerin ABC Go Engeli Kaldırılabilir

ABC Go'nun ABD dışında nasıl izleneceğine dair en iyi kılavuzlar VPN şirketleri. Sanal bir özel ağ (VPN), yurtdışında yaşayan taraftarların dualarının cevabıdır. VPN tam olarak göründüğü gibidir. Her şey gizlilikle ilgilidir ve bu da daha iyi güvenlik sağlar. Güvenilir bir VPN hizmetine abone olmanın en büyük özelliği, nerede olursanız olun ABC Go'nun engellemesini kaldırabilmenizdir. Diyelim ki Filipinler'de yaşıyorsunuz ve Quantico'nun ölümcül bir hayranısınız. ABC Go'nun ABD dışında nasıl izleneceğini keşfetmeniz gerekecek. İlk adım, ülkenizde hizmet sunan VPN sağlayıcılarına göz atmaktır. Ardından, sunucuları aracılığıyla ABD dışındaki ABC'ye erişip erişemeyeceğinizi öğrenmek için çeşitli seçenekleri gözden geçirmeniz gerekecek.

Ancak, hepsi bu kadar değil! Ne yazık ki, tüm VPN'ler ülkenizde çalışmayacak ve bunu yapanlar dışında, ABC ağı tarafından kara listeye alınma şansı var! Yayın şirketi ABD dışındaki kullanıcıların şovlarını yayınlamak için başvurdukları VPN sağlayıcılarını takip ediyor. ABD dışındaki ABC'ye erişmeye çalışırsanız VPN sunucularını belirleyerek ve size bir hata mesajı göndererek bunları kontrol altında tutarlar. Temel olarak, bu VPN sağlayıcılarının bilinen bazı sunucuları ABC tarafından engellendi.

Gümüş kaplama, tüm VPN sunucularının engellenmemiş olmasıdır. Daha da iyisi, küçük VPN şirketlerinin radarın altında uçabilmeleri, daha büyük isimler daha sık kullanıldıkları için kara listeye alınmalarıdır. Küçük VPN şirketlerinin güvenilir olmadığını, ancak bunun doğru olmadığını varsayabilirsiniz. Ayrıca, bu VPN sağlayıcıları, mükemmel müşteri hizmetleri, verimli sunucuları, uygun fiyatlı abonelik paketleri ile uluslararası ABC hayranları hakkında sürekli olarak iyi bir üne kavuştu., güçlü protokoller, ve yüksek hızlı bağlantılar.

VPN Nasıl Çalışır?

Normalde, verileriniz çevrimiçi olduğunuzda ileri geri gider. Bir VPN, verilerinizin orijinal biçiminde akmadığı bir kanal geliştirir. Bunun yerine, bilgisayarınıza veya mobil sisteminize ve bilgisayarınızdan gönderilen tüm veriler büyük ölçüde şifrelenir. Ne anlama geliyor? Verilerinizin orijinal durumu, aynı bağlantıya erişimi olan herkes tarafından kolayca tanınabilir ve okunabilir. Herkese açık bir Wi-Fi kullanarak çevrimiçi olduğunuzda veya herhangi bir türden ortak bir ağa bağlandığınızda bilgisayar korsanlarının tehdidi altındasınız. Verileriniz cezai faaliyetlerde kullanılmaya açıktır ve mali kayıtlarınız bilgisayar korsanları tarafından kolayca çalınabilir.

Ayrıntılı Kılavuzu Okuyun: VPN Nasıl Çalışır

Bu gibi durumlarda, VPN, güvenliğinizi sağlamanın en iyi yoludur, böylece kolluk kuvvetleri bile göz ardı edemez. Ayrıca, çerezleriniz gibi kişisel verilerinizi depolayan ve reklamcılık için bilgi toplamak amacıyla etkinliğinizi izleyen web sitelerine karşı alınan önlemler de vardır. Bazı ülkelerin VPN şirketlerinin uyması gereken yasaları olduğunu, ancak kullanıcılarının bağlantı günlüklerini tutmayan birçok VPN sağlayıcısı olduğunu unutmayın, böylece VPN'nizden izlenemezsiniz..

Peki, bir VPN konumunuzu tam olarak nasıl gizler ve ABD dışındaki ABC'ye erişim verir? Cihazınızı bir VPN'ye bağladığınızda seçtiğiniz sunucu ile birlikte kullandığınız bazı protokoller var. Kişisel IP adresiniz, İnternet Servis Sağlayıcınızın (İSS) sahip olduğu sunucunun adresidir. Bir VPN sağlayıcısına ait bir ABD sunucusu üzerinden bağlandığınızda, IP adresiniz VPN sunucusunun adresi olarak ABC'ye görünür. Bu şekilde, konumunuz ABD'de ABC'ye veya söz konusu oturum sırasında göz attığınız herhangi bir web sitesine benziyor. ABD'de ABC Go'da ikamet ettiğiniz için, ABD dışındaki ABC'ye özgürce erişmenize izin verilir.

ABD dışındaki ABC'ye erişmek için en iyi VPN'ler

Neyse ki, tüm dünyada farklı abonelik paketleri ve özellikleri ile çalışan harika VPN sağlayıcıları var. Hatta bazı performanslarını ücretsiz denemelerle ve Memnun kalmazsan paranı geri al. ABD dışında ABC'ye erişmek istiyorsanız, ABD topraklarında çok sayıda sunucusu bulunan VPN'leri aramak önemlidir. Bu size daha güçlü, daha hızlı bir bağlantı sağlamanıza yardımcı olur, böylece popüler TV şovlarını ABC'de HD olarak izleyebilirsiniz.

NordVPN

NordVPN'in mükemmel bir özelliği, birden fazla işletim sistemiyle çalışması ve aynı anda bir hesap kullanarak 6 cihaza kadar bağlanabilmenizdir. Bu şekilde zamandan ve paradan tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca, 3 yıllık anlaşma için $ 2.99 / ay tüm bunlara değer. Üstte bir kiraz olarak, beklentilerinizi karşılamıyorsa, 30 gün içinde paranızı geri alabilirsiniz. Çevrimiçi etkinliğinizin kayıtlarını tutmazlar.

ExpressVPN

En ünlü VPN'lerden biri, ExpressVPN en hizmet tamamen onların olağanüstü 15 aylık planı için $ 6.67 / ay değer. Dünya çapında 87'den fazla ülkede yüksek hızlı, güvenli internet taraması sunarlar, böylece ABD'de olmasanız bile ABC şovlarının keyfini çıkarabilirsiniz. Bu şovları aynı anda 5 cihaza aktarabilirsiniz, böylece hiç kimse en sevdiğini kaçırmaz. Sevk programları ile daha fazla avantaj elde edersiniz.

IPVanish

Ekonomik olduğu kadar iyi performans gösteren bir VPN arıyorsanız, IPVanish'i deneyin. ExpressVPN gibi bu VPN de aynı anda 5 cihaz akışı yapabilir. Aylık 6,49 $ 'dan kaydolabilir ve hizmetlerinden yararlanmıyorsanız 7 gün içinde aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. 60'tan fazla ülkede VPN sunucularıyla kullanabileceğiniz 3 protokolü var.

Özel İnternet Erişimi (PIA)

Bir süredir VPN kullanıyorsanız PIA'yı duymuş olmalısınız. Daha sonra yerleştirmiş olsak da, gerçekten en iyi VPN'lerden biri olduğunu kanıtlayabiliriz! % 99,9 çalışma süresi iddiaları mevcut kullanıcılar tarafından desteklendi, böylece ABC Go'daki şovları yayınlamak için kesinlikle PIA'ya güvenebilirsiniz. 25'ten fazla ülkede faaliyet gösteriyorlar, bu yüzden listenin sizde olma ihtimali çok yüksek. Kalite için, 2 yıllık abonelikleri için aylık 3,49 $ 'lık başlangıç ​​paketi hiç de pahalı değil!

Kıçımı gizle

Bu VPN sağlayıcısının deneme sürümü yok, ancak hizmetlerinden memnun kalmazsanız, kayıt olduktan sonraki 30 gün içinde depozitonuzu iade ederler. Daha ucuz bir seçenek arıyorsanız, bu iyi bir seçimdir. 2 yıllık abonelik için aylık 4,54 $ 'dan, hızdan ödün vermeden ucuz bir VPN seçeneğidir. Aslında popülerdir çünkü çok fazla bant genişliği kullansanız bile hızınızı fazla azaltmaz..

SaferVPN

Adından da anlaşılacağı üzere SaferVPN, ABD dışındaki ABC kanalında TV şovları yayınlamak isteyen kullanıcılara güvenli ancak hızlı bir bağlantı sunuyor. Arabelleğe alma konusunda hayal kırıklığına uğramanız veya coğrafi olarak kısıtlı kalmanız gerekmez. Ayrıca ABC Ağ tarafından engellenmeyen sunucular hakkında bilgi almak için 30 günlük para iade garantisi ve 7/24 canlı sohbet var. Kullanıcı etkinliği günlüklerinden korkmadan 5 cihazda birlikte çalıştırabilirsiniz.

Resim Kredileri: kodicommunity.com

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments