2019’un En İyi Torrent Web Siteleri – Torrenting Başlasın!

[ware_item id=33][/ware_item]

2016 yazında, en popüler torrent sitelerinden biri olan Kickass Torrents'ın kapanmasına tanık oldu. Torrent sitelerine ve sık kullanıcılarına büyük bir darbe oldu. ABD hükümeti Amerika Sinema Filmleri Birliği (MPAA) ile işbirliği içinde bir operasyon yürüttü. Büyükler, yetkililer korsanlıkla ilgili baskılarında belirlendikçe daha fazla korundular. Aynı zamanda, torrent pazarında bir boşluk ortaya çıktı. Birkaç torrent sitesi, en başarılı olanların bıraktığı boş noktaları doldurmak için koştu.


Nitekim, en fazla trafiğe sahip torrent sitesi mutlaka en iyisi değildir. Yani, hangisinin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu görmelisiniz. Hepsinin farklı özellikleri ve politikaları var, bu yüzden körü körüne atlamadan ve hayal kırıklığıyla karşılaşmadan önce biraz daha iyi okuyabilirsiniz. Kullanıcılar tarafından sıklıkla önerilen en iyi torrent sitelerine 2019 göz atın.

Korsan Koyu

Birçoğu, uygun bir şekilde adlandırılmış torrent sitesi olan Korsan Körfezi'nin Kickass Torrents değil, en büyük site olduğunu iddia ediyor. Dünya çapında milyonlarca kullanıcı için popüler bir torrent sitesidir. Korsan Körfezi'nin ilk izlenimi çok basit olduğu yönündedir. Kesinlikle kullanıcı dostudur, bu yüzden yeni başlayanlar ve hevesli net sörfçü olmayanlar için mükemmeldir. Pirate Bay'de harika bağlantılar var. Son yüklenen torrentlere orada göz atabilirsiniz. TV şovlarına, müziklere, en iyi 100 torrent, ses, video ve uygulamaya göz atın. Ayrıca rehberlik için bir blog ve tartışma için bir forum da sunmaktadır..

Göz atın: Anonim Torrent için en iyi VPN

RARBG

Bu The Pirate Bay kadar eski değil, ama bugün hala en popüler torrent sitelerinden biri. İlk olarak 2008'de sahnede ortaya çıktı ve şu anda hala çok geride olan büyük rakiplerin çoğundan daha yüksek bir rütbeye ulaştı. RARBG, torrentleri taramak ve seçmek için eksiksiz bir katalog sağlar. Güncellemeler için "Haberler" bölümüne bakabilir ve ilk 10'unun ilginizi çekip çekmeyeceğini görebilirsiniz. Yeni torrentlerin bir listesi ana sayfalarında bulunabilir. En yeni ve en popüler filmler için “Box Office” e tıklayın. Oldukça uygun olan ana sayfadan giriş yapabilirsiniz. Kategori listesi müzik, film, oyun, yazılım ve TV şovlarını içerir.

YTS.AG

Bir sonraki seçenek benzersizdir ve özellikle YTS aka YIFY torrentleri arayan kullanıcılara hitap eder. İkisi arasında resmi bir bağlantı olmamasına rağmen, bu belirli torrent çeşitleri için tek torrent sitesi olduğunu iddia ediyor. Yine de, YTS.AG, en sevdiğiniz filmlerin YIFY torrentlerini almak için harika bir yerdir. Artı, onları 720p, 1080p ve 3D çözünürlükte sunmalarıdır, böylece istediğiniz gibi seçebilirsiniz. Yaptıkları başka bir iddia, dosyalarınızın nispeten daha küçük boyutlarından dolayı torrentinizin hızlı bir şekilde indirileceğidir. Ne yazık ki, kullanıcı deneyimleri bu konuda o kadar etkileyici değil.

Ayrıca Oku: Torrent IP Adresinizi Kontrol Etme

Torrentz2

Tıpkı Kickass Torrents gibi, Torrentz.eu da Ağustos 2016'da gönüllü olarak kapatılmadan önce kullanıcılar arasında favori oldu. Evet, 2016 torrent dünyası için üzücü bir yıl oldu. Neyse ki, Torrentz.eu hayranları için, kısa bir süre sonra bir klon ortaya çıktı. Torrentz2.eu, Torrentz.eu ile tamamen aynı şeydir. Aslında sadece torrent devini değiştirmek için yaratılmış bir taklitçidir. O kadar iyidir ki tanıdık bir düzende çalışabilir ve kaliteli torrentlerin tadını çıkarabilirsiniz. “Meta arama motoru ve çoklu arama” sistemi olduğunu iddia ediyorlar. Meraklıysanız dizinlenmiş siteler listesini "Yardım" bölümünde hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

1337X

Bir torrent sitesi için düzen ve tasarım çok önemlidir, çünkü kullanıcılar sorunsuz arama ve indirme yapmak isterler. 1337X, yeni bir ziyaretçiye bol miktarda netlik sunan kullanıcı dostu tasarımı ile öne çıkıyor; açıkçası ayrıntılara dikkat ediyorlar. Mevcut sezona göre web sitelerinde küçük değişiklikler olduğunu hemen fark edeceksiniz. Bir Noel teması ve Aralık ayında ana sayfalarında tatil filmlerine hızlı bir bağlantı var. Filmlerin herhangi birinin engellenmesi durumunda alternatif alanlar sağlarlar. 1337X ayrıca “Haftanın En İyisi” ni görüntüler. Daha iyi bir arama için sadece Noel favorileri değil, yabancı film favorileri de var. Ayrıca TV şovları, oyunlar, uygulamalar ve diğerleri için torrentlere göz atabilirsiniz. Ayrıca sağda müzik ve belgeseller de dahil olmak üzere daha fazla kategori için hızlı bağlantılar var.

Ayrıca Oku: Proxy, VPN ve Tor Arasındaki Fark

EZTV.AG

Bu son seçimden oldukça farklı ama yine de 2018'in en iyi torrent siteleri arasında yaptık. Web sitesi düzeni biraz dağınık görünüyor, ancak önemli yönleri bulmak hala kolay. Üstteki ana sayfadan giriş yapabilirsiniz. Arama çubuğu hemen yanında bulunur, böylece zaman kazandırır. TV şov listesi, forum, “Yardım” ve SSS bağlantıları tam olarak üstündedir. Adından da anlaşılacağı gibi, EZTV.AG ağırlıklı olarak TV şovlarına odaklanmaktadır. Buradaki benzersiz bir arama özelliği, videoyu 480p veya 720p çözünürlükte isteyip istemediğinize karar verebilmenizdir. Sahiplikle ilgili tartışmalı bir geçmişi olduğundan, bazı kullanıcılar bunu boykot etmeyi tercih ediyor.

Torrentdownloads

Bir tıkanma varsa, hızlı bir Google aramasıyla veya güvenilir bir VPN kullanarak kesinlikle alternatif bağlantılar bulabileceksiniz. Tasarım ve düzen Kickass torrentlerini anımsatıyor, bu yüzden iyi bir şey. Sağdaki ana menü müzik, film, anime, kitap, oyun ve yazılım gibi kategorileri düzenler. Hatta bir önceki günden ve belirli bir günden beri torrentler için hızlı bağlantıları vardır. Her kategoriden en popüler torrentleri ana sayfada da görebilirsiniz. Sağ üstte anlamsız bir arama çubuğu var.

Ayrıca Oku: Güvenli ve Yasal Olarak Torrent Nasıl Yapılır

Limetorrents

Bu, kullanıcı deneyimindeki Torrentdownloads'e benzer. Ancak, üstteki arama çubuğunda müzik, film, resim, mobil, yetişkin vb. Kategorilere dayanan filtreler bulunur. "En İyi Torrentler" ve "En Son Torrentler" için bağlantıları kolayca bulabilmeniz harika. Her kategoriyi sağdaki listeden ayrı olarak da tarayabilirsiniz.

Hangi torrent sitesi kişisel favoriniz? 2019 için kişisel favori Torrenting Sitenizi bizimle paylaşın ve herhangi birini kaçırıp kaçırmadığımızı bize bildirin. İyi eğlenceler Torrenting!

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments