13 tipov a trikov pre Netflix – Staňte sa Netflix Pro!

[ware_item id=33][/ware_item]

S narastajúcim humbukom digitálnych služieb nechceme tieto služby využívať iba online, ale tiež poznáme hacky, ktoré môžu vylepšiť zážitok. Mysleli ste si, že Netflix je tak jednoduchý a priamy, že s ním nie sú možné žiadne hacky? Potom by ste mohli byť jedným z tých ľudí, ktorí nikdy nevyskúšali šokujúce triky a hacky, aby sa zážitok Netflixu ešte viac zlepšil podľa ich predstáv. Odporúčame vám, aby ste prešli týmito úžasnými tipmi a trikmi, vďaka ktorým budete pre sieť dobré meno.


Ste pripravení na tieto úžasné tipy a triky pre Netflix? Začnime s tým!

Získajte plynulejšie streamovanie

Nič nie je bolestivejšie než nepríjemná ikona vyrovnávacej pamäte uprostred obľúbeného filmu, najmä ak pozeráte film so svojimi priateľmi. V takýchto nepríjemných chvíľach môžete trochu ovplyvniť kvalitu zvuku a videa, pretože je lepšie ako streamovať vôbec nič!

Ak to chcete dosiahnuť, stlačte a podržte klávesy Ctrl + Shift + Alt a počas streamu stlačte kláves „S“. Otvorí sa ponuka bitovej rýchlosti, kde môžete vybrať nižšiu bitovú rýchlosť pre vaše video a audio. Bude to mať nepatrný vplyv na kvalitu videa a zvuku, ale táto strašná ikona vyrovnávacej pamäte vás už nebude obťažovať. Vždy môžete „resetovať“ na predchádzajúce nastavenia tak, že kedykoľvek prejdete do tej istej ponuky.

Vaše titulky sa môžu zlepšiť!

Netflix sleduje titulky z cudzích filmov alebo je ochotný čítať dialógy pre zábavu, má titulky pripravené pre vás. Sú pre vás čitateľné? Prečo nejdete Vzhľad titulkov menu v Váš účet. Tu môžete zmeniť veľkosť písma, farbu a štýl, aby ste mali lepší a osobnejší zážitok.

Netflix navyše navrhuje iba jazyky titulkov, ktoré sú vo vašom regióne bežnejšie. Preto ak ste dvojjazyčný alebo viacjazyčný a tento jazyk v titulkoch nenájdete, môžete sa pripojiť k sieti VPN a zmeniť svoju polohu. Budete prekvapení, koľko ďalších možností jazykov môžete získať po zmene adresy IP!

Extra tip: Zmena vašej polohy neposkytuje len viacjazyčné možnosti titulkov, ale aj zvukové možnosti zvyčajne v rovnakých jazykoch, aké sú uvedené v možnostiach titulkov. Svoj obľúbený film si teda môžete vychutnať v novom jazyku, ktorý ste sa práve naučili. Netflix by mohol byť tiež váš nástroj na výučbu jazykov, áno!

Tu sú možnosti titulkov a zvuku bez VPN

Netflix-without-VPN

Teraz ich vyskúšajte pomocou služby ExpressVPN

Netflix-VPN

Existujú skratky

Žiadne slovné hry, tieto klávesové skratky vám môžu pomôcť získať lepší zážitok zo hry Netflix.

 •         Medzerník - prepínanie medzi prehrávaním a pozastavením
 •         Enter - Prepnutie prehrávania / pozastavenia
 •         PgUp - Prehrať
 •         PgDn - Pauza
 •         F - Celá obrazovka
 •         Esc - Ukončenie celej obrazovky
 •         Shift + šípka doľava - vzad
 •         Shift + šípka doprava - rýchly posun vpred
 •         Šípka nahor - zvýšenie hlasitosti
 •         Šípka nadol - Zníženie hlasitosti
 •         M - Stlmiť prepínanie

Tieto skratky vás urobia profilom bingewatching filmov, najmä ak to urobíte pred svojimi priateľmi, najprv vás začnú natáčať na svojej obľúbenej scéne.!

Mali by ste si vytvoriť viac profilov - je to zadarmo

Poskytuje vám spoločnosť Netflix niekedy strašidelné alebo bizarné odporúčania? Viete, že by ste mali Netflixu kŕmiť svojimi obľúbenými, takže vám odporučí všetko, čo od neho chcete. Z tohto dôvodu choďte na Upraviť profily a uistite sa, že vaša rodina alebo priatelia majú svoje vlastné profily.

Teraz vo svojom účte prejdite na položku Chuť Predvoľby a povedzte Netflixu o tom, čo máte radi. Musíte ísť na webovú stránku Netflixu. Odporúčame vám hodnotiť filmy a relácie, ktoré ste sledovali, pretože tiež pomáha spoločnosti Netflix pochopiť, čo máte radi.

Netflix sa o vašich obľubách dozvie dvoma spôsobmi, najskôr podľa vašich preferencií vkusu a potom podľa toho, čo zvyčajne sledujete. Ak chcete mať odporúčania filmov v iných jazykoch, musíte do vyhľadávacieho panela napísať prispôsobené vyhľadávanie pre každý jazyk, napríklad „francúzske filmy“ alebo „španielske filmy“ a stlačte kláves Enter. Potom vám ukáže výsledky mnohých filmov v tomto jazyku. Po obvyklom vyhľadávaní a sledovaní týchto zahraničných filmov vám Netflix začne navrhovať takéto filmy sama. Pripojenie k sieti VPN vám opäť poskytne ďalšie návrhy, pretože vaša adresa IP sa tiež zhoduje s regiónom, v ktorom sa jazyk používa častejšie.

Nastavte si vlastný čas streamovania a ukladania do vyrovnávacej pamäte

Táto nepríjemná ikona ukladania do vyrovnávacej pamäte sa môže objaviť aj v prípade, že čas prehrávania a čas vyrovnávacej pamäte majú väčší rozdiel. Ale s tým môžete urobiť niečo. Kúzelné kúzlo je Shift + Alt + Ľavé kliknutie (Shift + Option + Kliknite na počítači Mac) a povedie vás k tajnému menu. Prejdite do Stream Manager a nastavte rýchlosť prehrávania podobnú ako u potkana Buffering. A poof! Táto ikona ukladania do pamäte zmizne.

Cestovanie do zahraničia? Tam môžete odomknúť Netflix!

Teraz nemusíte opustiť svoj účet Netflix, keď cestujete do zahraničia. ExpressVPN vám umožňuje sledovať všetky vaše obľúbené filmy a relácie odkiaľkoľvek na svete s najlepšou rýchlosťou a streamingovým zážitkom, ktorý je dodávaný s 30-dennou zárukou vrátenia peňazí. [/ Vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]

Sledujte svoj účet

Vždy existujú zlodeji a zlodeji, ktorí vás práve umiestnili do agónie pre váš účet Netflix. Takže tu je to, čo môžete urobiť. Prístup k svojmu účtu môžete sledovať tak, že prejdete na adresu Váš účet > Zobrazovacia aktivita > Pozri Posledný prístup k účtu.

Tu môžete zistiť, či existujú nejaké podozrivé alebo neobvyklé činnosti. Ak existujú, potom sa vráťte k nastaveniam svojho účtu a kliknite na možnosť Odhláste sa zo všetkých zariadení. Bude to trvať až tri dni, ale títo moocheri budú trpieť biedou, že nemajú svoje vlastné účty Netflixu..

Mali by ste vedieť, čo je nové na Netflixe

Musíte mať na Facebook stránke Netflix. Aktualizujú vás o všetkom, čo prinášajú, ale existujú aj iné spôsoby. Môžete tiež skontrolovať WhatsNewOnNetflix.com a whats-on-netflix.com a získať informácie o nových tituloch Netflix..

Môžete tiež sledovať BestVPNDeals na Twitteri a Like Our Facebook Page, aby ste boli neustále informovaní o online zábavu & online pohoda.

Praktické hacky Netflixu

Neboj sa! Vaša história prezerania sa dá vymazať

Je v poriadku, ak ste sledovali niečo skutočne veľmi trápne, pretože ste sa necítili dobre a nikto pre vás nebol. Stačí ísť na Váš účet a potom uvidíme Prezeranie histórie. Stačí kliknúť na X (krížik), aby ste z histórie odstránili akýkoľvek titul.

Prečítajte si tiež: Oprava chyby servera Netflix Proxy

Dôverujte Reddit za dobrý obsah Netflix

Existuje veľa redditorov, ktorí majú o Netflixe veľa čo odporúčať, a vždy je lepšie vedieť, čo si ostatní myslia o filme, ktorý chcete na Netflixe pozerať. Je to úplne nový svet pre milovníkov Netflixu na Reddite. Verte nám, nebudete sklamaní!

reddit.com/r/Netflix

Ovládanie Auto-Play

Auto-Play je požehnaním pre buldozérov a existuje veľa dôvodov na ich zálohovanie. Sú však prípady, keď nechcete, aby Netflix zahral ďalšie epizódy sám. Takže choďte na Váš účet a vyberte Nastavenia prehrávania a zrušte začiarknutie políčka s možnosťou Prehrať ďalšiu epizódu automaticky.

Získajte podrobnosti o akomkoľvek titule Netflix bez vyhľadávania na internete

RottenNetflix je chrómové rozšírenie, ktoré vám poskytne všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o akomkoľvek titule Netflix, skutočných používateľských recenziách, takže viete, na aký film stráviť čas a kde nie.

https://chrome.google.com/webstore/detail/rotten-netflix/bididflonamappcfophnbijljnfagepj/details

Vyberte si múdro medzi kvalitou HD a využívaním údajov

Nič nie je lepšie ako pozeranie obľúbených filmov a relácií v kvalite HD. Každé predplatné Netflixu má k dispozícii kvalitu videa HD pre tituly Netflix. Postupujte podľa týchto krokov a užívajte si obsah Netflix v HD.

 •         Ísť do Váš účet
 •         Kliknite na prehrávanie nastavenie
 •         Pod kartou Využitie dát, vybrať vysoký
 •         hit Uložiť

wait!

Kvalita HD je zábava a zážitok je úžasný, ale spotrebuje veľa údajov. Po pripojení k sieti Wi-Fi sa uistite, že ste si vychutnali kvalitu HD, inak už váš dátový balík už nebude nažive. Ak používate svoj dátový plán, bude vám lepšie vyhovovať nižšia kvalita.

Toto sú úžasné tipy pre Netflix, ktoré by mal vedieť každý milenec Netflixu. Máte nejaké pripomienky, spätnú väzbu alebo návrh? Tweet práve teraz s #BestVPNDeals. Radi by sme od vás počuli.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments