13 tipů a triků Netflix – Staňte se Netflix Pro!

[ware_item id=33][/ware_item]

S narůstajícím rozmachem digitálních služeb nechceme tyto služby používat pouze online, ale také známe hacky, které mohou zlepšit zážitek. Mysleli jste si, že je Netflix tak jednoduchý a přímočarý, že s ním nejsou možné žádné hacky? Pak byste mohli být jedním z těch lidí, kteří nikdy nezkoušeli šokující triky a hacky, aby si Netflix zažil mnohem více podle svých představ. Doporučujeme vám projít si tyto úžasné tipy a triky, díky nimž budete pro Netflix pro dobré.


Jste připraveni na tyto úžasné tipy a triky Netflixu? Pojďme je začít!

Získejte plynulejší streamování

Nic není bolestivější než nepříjemná ikona ukládání do vyrovnávací paměti uprostřed vašeho oblíbeného filmu, zejména když sledujete film s přáteli. V takových nepříjemných chvílích můžete trochu ovlivnit kvalitu zvuku a videa, protože je lepší než streamovat vůbec nic!

Chcete-li toho dosáhnout, stiskněte a přidržte Ctrl + Shift + Alt a stiskněte 'S', když streamujete. Otevře se nabídka datového toku, kde můžete pro video a zvuk vybrat nižší bitový tok. Bude to mít nepatrný vliv na kvalitu videa a zvuku, ale ta strašlivá ikona ukládání do vyrovnávací paměti vás už nebude obtěžovat. Vždy můžete „obnovit“ předchozí nastavení tak, že ve stejné nabídce přejdete kdykoli.

Vaše titulky mohou být lepší!

Netflix, který sledoval cizí pohyb, nebo jen ochotný číst dialogy pro zábavu, má pro vás připravené titulky. Jsou však pro vás čitelné? Proč nejdeš Vzhled titulků menu v Váš účet. Zde můžete změnit velikost písma, barvu a styl pro lepší a přizpůsobenější zážitek.

Netflix navíc navrhuje pouze jazyky titulků, které jsou ve vaší oblasti běžnější. Pokud tedy používáte dvojjazyčný nebo vícejazyčný jazyk a nemůžete tento jazyk v titulcích najít, můžete se připojit k VPN a změnit svou polohu. Budete překvapeni, kolik dalších možností jazyků můžete získat po změně vaší IP!

Extra tip: Změna polohy nedává pouze vícejazyčné možnosti titulků, ale také možnosti zvuku obvykle ve stejných jazycích, jaké jsou uvedeny v možnostech titulků. Můžete si tedy vychutnat svůj oblíbený film v novém jazyce, který jste se právě naučili. Netflix může být také vaším nástrojem pro výuku jazyků, Yo!

Zde jsou možnosti titulků a zvuku bez VPN

Netflix-bez-VPN

Nyní je zkontrolujte pomocí ExpressVPN

Netflix-VPN

Existují zkratky

Žádné slovní hry, tyto klávesové zkratky vám mohou pomoci získat lepší zážitek z Netflixu.

 •         Space - Přepnout / pozastavit přehrávání
 •         Enter - Přepnout / pozastavit přehrávání
 •         PgUp - Přehrát
 •         PgDn - Pauza
 •         F - Celá obrazovka
 •         Esc - Ukončení celé obrazovky
 •         Shift + Šipka doleva - Převinout zpět
 •         Shift + šipka vpravo - rychle vpřed
 •         Šipka nahoru - zvýšení hlasitosti
 •         Šipka dolů - snížení hlasitosti
 •         M - Ztlumit přepínání

Tyto zkratky z vás udělají zážitek z bingewatching filmů, zvláště pokud to uděláte před svými přáteli, budou vás nejprve házet na vás poté na jejich oblíbené scéně!

Měli byste vytvořit více profilů - je to zdarma

Poskytuje vám Netflix někdy strašidelná nebo bizarní doporučení? Víte, že byste měli Netflix krmit svými oblíbenými, takže vám doporučí vše, co od něj chcete. K tomu jděte na Upravit profily a ujistěte se, že vaše rodina nebo přátelé mají své vlastní profily.

Nyní ve svém účtu přejděte do nabídky Chuť Předvolby a řekněte Netflixu, co máte rádi. Budete muset jít na web Netflixu. Doporučujeme vám hodnotit filmy a pořady, které jste sledovali, protože také pomáhá Netflixu pochopit, co máte rádi.

Netflix se o vašich oblíbených známkách dozví dvěma způsoby, nejprve podle vašich preferencí vkusu a poté podle toho, co obvykle sledujete. Pokud chcete mít doporučení k filmům v jiných jazycích, musíte do vyhledávací lišty zadat přizpůsobené vyhledávání pro každý jazyk, například „Francouzské filmy“ nebo „Španělské filmy“ a stiskněte klávesu Enter. Poté vám ukáže výsledky mnoha filmů v tomto jazyce. Poté, co Netflix obvykle vyhledá tyto zahraniční filmy a podívá se na ně, začne vám podávat návrhy takových filmů samostatně. Připojení k VPN vám opět poskytne další návrhy, protože vaše IP adresa odpovídá také oblasti, kde se jazyk běžně mluví.

Nastavte si vlastní streamovací a vyrovnávací čas

Tato nepříjemná ikona ukládání do vyrovnávací paměti se může objevit také v případě, že doba přehrávání a doba ukládání do vyrovnávací paměti mají větší rozdíl. Ale s tím můžete něco udělat. Kouzelné kouzlo je Shift + Alt + Levé kliknutí (Shift + Option + Click na Mac) a povede vás do tajné nabídky. Přejděte do Správce datových proudů a nastavte rychlost přehrávání podobnou vyrovnávací paměti krys. A poof! Tato ikona ukládání do vyrovnávací paměti zmizí.

Cestujete do zahraničí? Tam můžete odemknout Netflix!

Nyní nemusíte opustit svůj účet Netflix, když cestujete do zahraničí. ExpressVPN vám umožní snadno sledovat všechny vaše oblíbené filmy a pořady odkudkoli na světě s nejlepší rychlostí a streamováním, které přichází s 30denní zárukou vrácení peněz. [/ Vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]

Sledujte svůj účet

Vždy existují zločinci a zloději, kteří vás prostě vložili do agónie pro váš účet Netflix. Tady je to, co můžete udělat. Chcete-li sledovat přístup k účtu, přejděte na Váš účet > Prohlížecí aktivita > Viz Poslední přístup k účtu.

Zde můžete zjistit, zda existují podezřelé nebo neobvyklé činnosti. Pokud ano, vraťte se do nastavení svého účtu a klikněte na možnost Odhlaste se ze všech zařízení. Bude to trvat až tři dny, ale tito moochers budou zneklidněni bídou, že nemají vlastní účty Netflix.

Měli byste vědět, co je nového na Netflixu

Musíte mít na Facebook stránce Netflix. Aktualizují vás o všem, co přináší, ale existují i ​​jiné způsoby. Můžete také zkontrolovat WhatsNewOnNetflix.com a whats-on-netflix.com a aktualizovat nové tituly Netflix..

Můžete také sledovat BestVPNDeals na Twitteru a Like Our Facebook Page, abyste byli neustále informováni o online zábavě & online blaho.

Praktické hacky Netflix

Nebojte se! Vaši historii prohlížení lze vymazat

Je v pořádku, pokud jste sledovali něco opravdu trapného, ​​protože jste se necítili dobře a nikdo pro vás nebyl. Jen jdi na Váš účet a pak uvidíme Prohlížení historie. Jednoduše klikněte na X (kříž), abyste z historie odstranili jakýkoli název.

Přečtěte si také: Oprava chyby Netflix Proxy

Trust Reddit za dobrý obsah Netflix

Existuje mnoho redditorů, kteří mají o Netflixu hodně co doporučit, a je vždy lepší vědět, co si ostatní lidé myslí o filmu, který chcete na Netflixu sledovat. Je to úplně nový svět pro milovníky Netflixu na Redditu. Věřte nám, nebudete zklamáni!

reddit.com/r/Netflix

Ovládání Auto-Play

Auto-Play je požehnáním pro ty, kteří sledují záchvaty, a existuje mnoho důvodů, proč je zálohovat. Ale jsou chvíle, kdy nechcete, aby Netflix zahrál další epizody sám. Takže jděte na Váš účet a vyberte Nastavení přehrávání a zrušte zaškrtnutí políčka s možností Přehrajte automaticky další epizodu.

Získejte podrobnosti o jakémkoli názvu Netflix bez vyhledávání na internetu

RottenNetflix je chromové rozšíření, které vám poskytne všechny informace, které potřebujete vědět o jakémkoli titulu Netflix, skutečné uživatelské recenze, takže víte, na jaký film strávit čas a kde ne.

https://chrome.google.com/webstore/detail/rotten-netflix/bididflonamappcfophnbijljnfagepj/details

Vyberte si moudře mezi kvalitou HD a využitím dat

Nic není lepší, než sledovat vaše oblíbené filmy a pořady v HD kvalitě. Každé předplatné Netflixu má k dispozici kvalitu HD videa pro Netflix tituly. Postupujte podle těchto kroků a užívejte si obsah Netflix v HD.

 •         Jít do Váš účet
 •         Klikněte na Přehrávání Nastavení
 •         Pod záložkou Využití dat, vybrat Vysoký
 •         Udeřil Uložit

Počkejte!

Kvalita HD je zábava a zážitek je úžasný, ale spotřebovává spoustu dat. Po připojení k Wi-Fi si užijte kvalitu HD, jinak váš datový balíček už nebude naživu. Pokud používáte svůj datový plán, bude vám lépe vyhovovat nižší kvalita.

Toto jsou úžasné tipy pro Netflix, které by měl znát každý milovník Netflixu. Máte nějaké připomínky, zpětnou vazbu nebo návrh? Tweet právě teď s #BestVPNDeals. Rádi bychom od vás slyšeli.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments