13 porad i wskazówek dotyczących Netflix – zostań Netflix Pro!

[ware_item id=33][/ware_item]

Wraz z rosnącą popularnością usług cyfrowych nie chcemy korzystać z tych usług online, ale znamy również sposoby włamań, które mogą poprawić jakość obsługi. Czy uważasz, że Netflix jest tak prosty i bezpośredni, że nie można z nim hakować? Możesz być jedną z tych osób, które nigdy nie próbowały szokujących sztuczek i hacków, aby Netflix doświadczył znacznie więcej zgodnie z ich upodobaniami. Sugerujemy, abyś zapoznał się z tymi niesamowitymi wskazówkami i sztuczkami, które sprawią, że na pewno będziesz pro Netflix.


Czy jesteś gotowy na te niesamowite wskazówki i porady dotyczące serwisu Netflix? Zacznijmy od tego!

Uzyskaj płynniejsze przesyłanie strumieniowe

Nic nie jest bardziej bolesne niż irytująca ikona buforowania w środku twojego ulubionego filmu, zwłaszcza gdy oglądasz film ze znajomymi. W takich niezręcznych momentach możesz nieco obniżyć jakość dźwięku i obrazu, ponieważ jest to lepsze niż brak przesyłania strumieniowego!

Aby to osiągnąć, naciśnij i przytrzymaj Ctrl + Shift + Alt i naciśnij „S” podczas przesyłania strumieniowego. Otworzy się menu częstości bitów, w którym można wybrać niższą częstość bitów dla wideo i audio. Wpłynie to nieco na jakość obrazu i dźwięku, ale ta straszna ikona buforowania nie będzie Ci już przeszkadzać. Zawsze możesz „zresetować” poprzednie ustawienia, przechodząc do tego samego menu w dowolnym momencie.

Twoje napisy mogą być lepsze!

Oglądając zagraniczne filmy lub po prostu chętnie czytając dialogi dla zabawy, Netflix przygotowuje dla Ciebie napisy. Ale czy są dla ciebie czytelne? Dlaczego nie idziesz do Wygląd podtytułu menu w Twoje konto. Tutaj możesz zmienić rozmiar, kolor i styl czcionki, aby uzyskać lepsze, bardziej spersonalizowane wrażenia.

Ponadto Netflix sugeruje tylko języki napisów, które są bardziej popularne w twoim regionie. Dlatego jeśli jesteś dwujęzyczny lub wielojęzyczny i nie możesz znaleźć tego języka w podtytułach, możesz połączyć się z VPN i zmienić swoją lokalizację. Zdziwisz się, ile dodatkowych opcji języków możesz uzyskać po zmianie adresu IP!

Dodatkowa wskazówka: Zmiana lokalizacji nie tylko daje wielojęzyczne opcje napisów, ale także opcje audio zwykle w tych samych językach, które podano w opcjach napisów. Możesz więc cieszyć się ulubionym filmem w nowym języku, którego właśnie się nauczyłeś. Netflix może być również Twoim narzędziem do nauki języków, Yo!

Oto opcje napisów i audio bez VPN

Netflix-bez-VPN

Teraz sprawdź je za pomocą ExpressVPN

Netflix-VPN

Istnieją skróty

Brak gier słownych, te skróty klawiaturowe mogą pomóc Ci uzyskać lepsze wrażenia z Netflix.

 •         Spacja - Przełącz Play / Pause
 •         Enter - Przełącz Odtwórz / Pauza
 •         PgUp - Play
 •         PgDn - Pauza
 •         F - Pełny ekran
 •         Esc - zamknij pełny ekran
 •         Shift + strzałka w lewo - przewijanie do tyłu
 •         Shift + strzałka w prawo - szybkie przewijanie do przodu
 •         Strzałka w górę - Zwiększanie głośności
 •         Strzałka w dół - Zmniejszenie głośności
 •         M - Przełącznik wyciszenia

Te skróty sprawią, że będziesz profesjonalistą w oglądaniu filmów, zwłaszcza jeśli robisz to przed przyjaciółmi, najpierw zahukają cię na swojej ulubionej scenie!

Powinieneś tworzyć wiele profili - to nic nie kosztuje

Czy Netflix czasami daje przerażające lub dziwaczne rekomendacje? Wiesz, że powinieneś nakarmić Netflix swoimi upodobaniami, aby polecił ci wszystko, czego od niego chcesz. W tym celu przejdź do Edytuj profile i upewnij się, że twoja rodzina lub przyjaciele mają własne profile.

Teraz na swoim koncie przejdź do Preferencji smaku i powiedz Netflix o tym, co lubisz. Musisz przejść do strony Netflix. Zalecamy ocenianie filmów i programów, które oglądałeś, ponieważ pomaga to serwisowi Netflix zrozumieć, co lubisz.

Netflix poznaje twoje upodobania na dwa sposoby, najpierw przez wspomniane preferencje smakowe, a następnie przez to, co zwykle oglądasz. Jeśli chcesz mieć rekomendacje filmów w innych językach, musisz wpisać niestandardowe wyszukiwanie dla każdego języka w pasku wyszukiwania, na przykład „Filmy francuskie” lub „Filmy hiszpańskie” i nacisnąć Enter. Następnie wyświetli wyniki wielu filmów w tym języku. Po zwykłym wyszukiwaniu tych zagranicznych filmów i ich oglądaniu, Netflix sam zacznie ci sugerować takie filmy. Ponownie, połączenie z VPN da ci więcej sugestii, ponieważ twój adres IP pasuje również do regionu, w którym język jest częściej używany.

Ustaw własny czas przesyłania strumieniowego i buforowania

Ta irytująca ikona buforowania może się również pojawić, jeśli czas odtwarzania i czas buforowania mają większą różnicę. Ale możesz coś z tym zrobić. Magiczne zaklęcie to Shift + Alt + lewy przycisk myszy (Shift + Opcja + kliknięcie na komputerze Mac), a zaprowadzi Cię do tajnego menu. Przejdź do Stream Managera i ustaw częstotliwość odtwarzania podobną do szczura buforującego. I kupa! Ikona buforowania zniknie.

Podróżując zagranicę? Możesz tam odblokować Netflix!

Teraz nie musisz rezygnować z konta Netflix podczas podróży zagranicznych. ExpressVPN umożliwia oglądanie wszystkich ulubionych filmów i programów z dowolnego miejsca na świecie z najlepszą prędkością i strumieniowaniem z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. [/ Vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]

Śledź swoje konto

Zawsze są moocherowie i złodzieje, którzy po prostu doprowadzają cię do agonii za twoje konto Netflix. Oto, co możesz zrobić. Możesz śledzić dostęp do konta, przechodząc do Twoje konto > Wyświetlanie aktywności > Zobacz ostatni dostęp do konta.

Tutaj możesz dowiedzieć się, czy są jakieś podejrzane lub nietypowe działania. Jeśli tak, to wróć do ustawień konta i kliknij opcję Wyloguj się ze wszystkich urządzeń. Zajmie to do trzech dni, ale ci moocherowie będą cierpieć niedolę, że nie mają własnych kont Netflix.

Powinieneś wiedzieć, co nowego w Netflix

Musisz polubić stronę Facebook Netflix. Informują cię o wszystkim, co przynoszą, ale są też inne sposoby. Możesz także sprawdzić WhatsNewOnNetflix.com i whats-on-netflix.com, aby uzyskać informacje na temat nowych tytułów Netflix.

Możesz również śledzić BestVPNDeals na Twitterze i polubić naszą stronę na Facebooku, aby być na bieżąco z rozrywką online & dobre samopoczucie online.

Praktyczne włamania do serwisu Netflix

Nie martw się! Twoja historia oglądania może zostać usunięta

W porządku, jeśli oglądałeś coś naprawdę bardzo zawstydzającego, ponieważ nie czułeś się dobrze i nie było dla ciebie nikogo. Po prostu idź do Twoje konto a następnie zobacz swoje Wyświetlanie historii. Wystarczy kliknąć X (krzyżyk), aby usunąć dowolny tytuł z historii.

Przeczytaj także: Poprawka błędu serwera proxy Netflix

Zaufaj Reddit, jeśli chodzi o dobrą treść Netflix

Jest wielu Redditorów, którzy mają wiele do polecania na temat Netflix i zawsze lepiej jest wiedzieć, co sądzą inni o filmie, który planujesz oglądać na Netflix. To jest zupełnie nowy świat dla miłośników Netflix na Reddit. Zaufaj nam, nie będziesz rozczarowany!

reddit.com/r/Netflix

Sterowanie Auto-Play

Auto-Play jest błogosławieństwem dla obserwatorów i jest wiele powodów, aby je poprzeć. Są jednak chwile, kiedy nie chcesz, aby Netflix sam odtwarzał kolejne odcinki. Więc idź do Twoje konto i wybierz Ustawienia odtwarzania i odznacz pole z opcją Odtwórz następny odcinek automatycznie.

Uzyskaj szczegółowe informacje o dowolnym tytule Netflix bez wyszukiwania w Internecie

RottenNetflix to chromowane rozszerzenie, które zapewnia wszystkie informacje, które musisz wiedzieć o dowolnym tytule Netflix, prawdziwe recenzje użytkowników, dzięki czemu wiesz, na jakim filmie spędzić czas, a gdzie nie.

https://chrome.google.com/webstore/detail/rotten-netflix/bididflonamappcfophnbijljnfagepj/details

Wybierz mądrze między jakością HD a zużyciem danych

Nie ma nic lepszego niż oglądanie ulubionych filmów i programów w jakości HD. Każda subskrypcja Netflix ma dostęp do jakości wideo HD dla tytułów Netflix. Wykonaj te czynności i ciesz się zawartością Netflix w jakości HD.

 •         Iść do Twoje konto
 •         Kliknij Odtwarzanie nagranego dźwięku Ustawienia
 •         Pod zakładką Użycie danych, Wybierz Wysoki
 •         Trafienie Zapisać

Czekać!

Jakość HD jest fajna, a doświadczenie jest niesamowite, ale zużywa dużo danych. Upewnij się, że cieszysz się jakością HD po podłączeniu do Wi-Fi, w przeciwnym razie Twój pakiet danych przestanie być aktywny. Jeśli korzystasz z abonamentu, niższa jakość będzie Ci bardziej odpowiadać.

Są to więc niesamowite wskazówki dotyczące serwisu Netflix, które powinien znać każdy miłośnik serwisu Netflix. Masz jakieś uwagi, opinie lub sugestie? Tweetuj teraz z #BestVPNDeals. Chcielibyśmy usłyszeć od ciebie.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments