13 Netflix İpuçları – Netflix Pro olun!

[ware_item id=33][/ware_item]

Artan dijital hizmetlerin yoğunluğu nedeniyle, bu hizmetleri yalnızca çevrimiçi olarak kullanmak istemiyoruz, aynı zamanda deneyimi geliştirebilecek saldırıları da biliyoruz. Netflix'in o kadar basit ve anlaşılır olduğunu düşündünüz mü? O zaman Netflix deneyimini beğenilerine göre çok daha fazla yapmak için şok edici hileleri ve saldırıları hiç denememiş olan insanlardan biri olabilirsiniz. Sizi iyi bir netflix pro yapacak bu muhteşem ipuçlarını ve püf noktalarını gözden geçirmenizi öneririz..


Bu muhteşem Netflix ipuçlarına ve püf noktalarına hazır mısınız? Onları başlatalım o zaman!

Daha Akarsu Akışı Alın

Özellikle arkadaşlarınızla bir film izlerken, en sevdiğiniz filmin ortasındaki can sıkıcı arabellek simgesinden daha acı verici bir şey yoktur. Böyle garip anlarda, ses ve video kalitesinden biraz ödün verebilirsiniz, çünkü hiçbir şey yayınlamamaktan daha iyidir!

Bunu başarmak için Ctrl + Üst Karakter + Alt tuşlarını basılı tutun ve akış sırasında ‘S’ye basın. Videonuz ve sesiniz için daha düşük bir bit hızı seçebileceğiniz bit hızı menüsünü açacaktır. Videonuzu ve ses kalitenizi biraz etkiler, ancak bu korkunç arabelleğe alma simgesi artık sizi rahatsız etmeyecek. İstediğiniz zaman aynı menüye giderek her zaman önceki ayarlara ‘sıfırlayabilirsiniz’.

Alt Yazılarınız Daha İyi Olabilir!

Yabancı filmleri izlerken ya da sadece eğlence için diyalogları okumaya istekli olan Netflix, sizin için hazır altyazılara sahiptir. Ama size okunabilirler mi? Neden gitmiyorsun Altyazı Görünümü menüde Hesabınız. Burada daha iyi, daha kişisel bir deneyim için yazı tipi boyutunu, rengini ve stilini değiştirebilirsiniz.

Dahası, Netflix yalnızca bölgenizde daha yaygın olan altyazı dillerini önerir. Bu nedenle, iki dilli veya çok dilli iseniz ve bu dili altyazılarda bulamıyorsanız, bir VPN'ye bağlanabilir ve konumunuzu değiştirebilirsiniz. IP'niz değiştikten sonra kaç dil seçeneği alabileceğinizi görünce şaşıracaksınız!

Ekstra İpucu: Konumunuzu değiştirmek size yalnızca çok dilli altyazı seçenekleri sunmakla kalmaz, aynı zamanda genellikle altyazı seçeneklerinde verilenle aynı dillerde ses seçenekleri sunar. Böylece, en sevdiğiniz filmin yeni öğrendiğiniz dilde tadını çıkarabilirsiniz. Netflix dil öğrenme aracınız da olabilir,!

İşte VPN içermeyen altyazı ve ses seçenekleri

Netflix-olmadan-VPN

Şimdi onları ExpressVPN ile kontrol edin

Netflix-VPN

Kısayollar var

Kelime oyunu yok, bu klavye kısayolları daha iyi bir Netflix deneyimi yaşamanıza yardımcı olabilir.

 •         Boşluk - Oynat / Duraklat arasında geçiş yap
 •         Enter - Oynat / Duraklat arasında geçiş yap
 •         PgUp - Oynat
 •         PgDn - Duraklat
 •         F - Tam ekran
 •         Esc - Tam ekrandan çık
 •         Shift + Sol ok - Geri sar
 •         Shift + Sağ ok - Hızlı İleri Sar
 •         Yukarı ok - Ses Seviyesini Arttır
 •         Aşağı ok - Sesi Kısma
 •         M - Sessiz değiştirme

Bu kısayollar sizi, özellikle arkadaşlarınızın önünde yaparsanız, filmleri izlemek için bir profesyonel olacak, önce önce sonra da en sevdikleri sahnede yutacaklar!

Birden Çok Profil Yapmalısınız - Ücretsiz

Netflix size bazen tüyler ürpertici veya tuhaf tavsiyeler veriyor mu? Netflix'i beğenilerinizle beslemeniz gerektiğini biliyorsunuz, böylece ondan istediğiniz her şeyi size önerecek. Bunun için şu adrese gidin: Profilleri Düzenle ve ailenizin veya arkadaşlarınızın kendi profillerine sahip olduğundan emin olun.

Şimdi Hesabınızda Tat Tercihleri'ne gidin ve Netflix'e neyi sevdiğinizi anlatın. Netflix’in web sitesine gitmeniz gerekecek. İzlediğiniz filmleri ve şovları derecelendirmenizi öneririz, çünkü Netflix'in neyi sevdiğinizi anlamasına da yardımcı olur.

Netflix, beğenilerinizi ilk önce bahsedilen zevk tercihlerinizle ve daha sonra genellikle izlediğiniz şeylerle iki yolla öğrenir. Başka dillerde film önerileri almak istiyorsanız, arama çubuğundaki her dilde özelleştirilmiş bir arama yazmanız gerekir, örneğin “Fransız filmleri” veya “İspanyol filmleri” ve enter tuşuna basın. Daha sonra bu dilde birçok filmin sonuçlarını gösterecektir. Alışkanlıkla bu yabancı filmleri aradıktan ve izledikten sonra, Netflix size bu tür filmlerin kendi önerilerini vermeye başlayacaktır. Yine, bir VPN'ye bağlanmak size daha fazla öneri sunacaktır, çünkü IP'niz dilin daha sık konuşulduğu bölgeyle de eşleşir.

Kendi Akış ve Arabelleğe Alma Sürenizi ayarlayın

Bu sinir bozucu tamponlama simgesi, Oynatma Süresi ve Tamponlama Süresi daha büyük bir fark varsa da görünebilir. Ama bu konuda yapabileceğiniz bir şey var. Sihirli büyü Shift + Alt + Sol Tıklama'dır (Shift + Option + Mac'te Tıklama) ve gizli bir menüye götürür. Akış Yöneticisi'ne gidin ve Oynatma hızını Arabelleğe alma sıçanına benzer şekilde ayarlayın. Ve puf! Arabelleğe alma simgesi kayboluyor.

Yurtdışı seyehati? Netflix'in kilidini orada açabilirsin!

Artık yurt dışına seyahat ederken Netflix hesabınızı terk etmenize gerek yok. ExpressVPN, 30 Gün Para İade Garantisi ile gelen en iyi hız ve akış deneyimiyle dünyanın her yerinden en sevdiğiniz filmleri ve şovları izlemenizi kolaylaştırır. [/ Vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]

Hesabınızı Takip Edin

Her zaman sizi Netflix hesabınızın acısına sokan moochers ve hırsızlar vardır. İşte yapabilecekleriniz. Hesabınıza erişerek hesabınızın erişimini takip edebilirsiniz. Hesabınız > Etkinliği Görüntüleme > Son Hesap Erişimi'ne bakın.

Burada şüpheli veya olağandışı herhangi bir etkinlik olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Varsa, hesap ayarlarınıza geri dönün ve Tüm cihazlardan çıkış yapma. Üç gün kadar sürecek, ancak bu moochers kendi Netflix hesaplarına sahip olmama sefaleti ile acı çekecek.

Netflix'te Nelerin Yeni Olduğunu Bilmelisiniz

Netflix'in Facebook Sayfasını beğenmiş olmalısınız. Sizi getirdikleri her şey hakkında güncellerler, ancak başka yollar da vardır. Yeni Netflix başlıkları hakkında güncelleme almak için WhatsNewOnNetflix.com ve whats-on-netflix.com adreslerini de kontrol edebilirsiniz..

Çevrimiçi eğlence hakkında güncel kalmak için BestVPNDeals'ı Twitter'da takip edebilir ve Facebook Sayfamızı Beğenebilirsiniz. & çevrimiçi refah.

Pratik Netflix Hackleri

Endişelenme! Görüntüleme Geçmişiniz Silinebilir

Gerçekten çok utanç verici bir şey izlediyseniz sorun değil, çünkü kendinizi iyi hissetmiyorsunuz ve orada kimse yok. Sadece git Hesabınız ve sonra senin Geçmişi Görüntüleme. Geçmişinizden herhangi bir başlığı kaldırmak için X'e (çarpı) tıklayın.

Ayrıca Oku: Netflix Proxy Hatası Düzeltme

İyi Netflix İçeriği için Reddit'e Güven

Netflix hakkında önerecek çok şeyi olan birçok Redditor var ve diğer insanların Netflix'te izlemeyi planladığınız film hakkında ne düşündüğünü bilmek her zaman daha iyidir. Reddit'teki Netflix sevenler için yepyeni bir dünya. Bize güvenin, hayal kırıklığına uğramayacaksınız!

reddit.com/r/Netflix

Otomatik Oynatma Kontrolü

Auto-Play, aşırı izleyiciler için bir nimettir ve onu yedeklemek için birçok neden vardır. Ancak, Netflix'in bir sonraki bölümleri kendi başına oynatmasını istemediğiniz zamanlar vardır. Yani, git Hesabınız ve seç Oynatma Ayarları ve seçenekle kutunun işaretini kaldırın Bir sonraki bölümü otomatik olarak oynat.

İnternette Arama Yapmadan Netflix Başlıklarının Ayrıntılarını Alın

RottenNetflix, herhangi bir Netflix başlığı hakkında bilmeniz gereken tüm bilgileri, gerçek kullanıcı incelemelerini sağlayan bir krom uzantısıdır, böylece hangi filmin zaman geçirip hangilerinin zaman geçirmeyeceğini bilirsiniz.

https://chrome.google.com/webstore/detail/rotten-netflix/bididflonamappcfophnbijljnfagepj/details

HD Kalitesi ve Veri Kullanımı arasında akıllıca seçim yapın

En sevdiğiniz filmleri ve şovları HD kalitesinde izlemekten daha iyi bir şey olamaz. Her Netflix aboneliği, Netflix Başlıkları için HD video kalitesine sahiptir. Sadece bu adımları izleyin ve Netflix içeriğinin keyfini HD olarak çıkarın.

 •         Adresine git Hesabınız
 •         Tıklamak Geri çalma Ayarlar
 •         Sekmesinin altında Veri kullanımı, seçmek Yüksek
 •         hit Kayıt etmek

Bekle!

HD kalitesi eğlencelidir ve deneyim şaşırtıcıdır, ancak çok fazla veri tüketir. Kablosuz ağa bağlandığınızda HD kalitesinin keyfini çıkardığınızdan emin olun, aksi takdirde veri paketiniz artık hayatta kalmaz. Veri planınızı kullanıyorsanız, daha düşük bir kalite size daha uygun olacaktır.

Bunlar, her Netflix sevgilisinin bilmesi gereken şaşırtıcı Netflix ipuçları. Herhangi bir yorumunuz, geri bildiriminiz veya öneriniz mi var? İle şu anda Tweet'le #BestVPNDeals. Sizden duymak isteriz.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments