Najtańsze usługi VPN do 2020 roku z najlepszym Bang for the Buck

[ware_item id=33][/ware_item]

Odpowiedź nie jest tak łatwa jak „tak” lub „nie”. Chcemy, abyś zdecydował, czy w 2020 r. Będzie tania usługa VPN, czy to tylko gra dla umysłu. Ale jak byś powiedział? Jeśli już wiesz, dlaczego warto korzystać z VPN, ten post wystarczy, aby bezpiecznie i słusznie przejść przez proces zakupu taniej usługi VPN. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się o wszystkich pakietach VPN na całym świecie i o tym, jak czerpać jak najwięcej z tych ofert.


Dlaczego ludzie szukają tanich usług VPN?

Użytkownicy Gazillion na całym świecie szukają nowych sposobów na maksymalne wykorzystanie swoich usług internetowych, czy to poprzez szybkie połączenia internetowe, czy usługi, które mogą poprawić wrażenia użytkowników. Ponieważ istnieje tyle usług, ile gwiazd na niebie, a nawet więcej dostawców niż liczba mogłaby liczyć, ludzie często mylą się co do wyboru dostawcy. Jest to bardziej prawdopodobne w przypadku wyboru VPN, ponieważ istnieje ogromna sieć dostawców. Dlatego dla inteligentnych użytkowników bardzo ważne jest, aby wiedzieć, który wybór jest dla nich najlepszy.

Dlaczego potrzebuję VPN?

Czy myślałeś o bezpieczeństwie swojego połączenia internetowego? Jest to problem większości użytkowników Internetu. Kiedy zadaliśmy to samo pytanie na naszym koncie w mediach społecznościowych, większość odpowiedzi była naprawdę zaskakująca i dziecinna. Oto kilka porad!

„Proste hasło nie jest wystarczające, aby powstrzymać hakerów przed włamaniem się do twojego systemu lub organów ścigania i reklamodawców przed zbieraniem twoich prywatnych danych”.

Lub chyba, że ​​Twoje hasło jest bardzo silne i bezpieczne przy użyciu narzędzia do generowania haseł

Za każdym razem, gdy przeglądasz internet, jesteś narażony na dziesiątki zagrożeń. Wirtualna sieć prywatna (VPN) nie tylko chroni Cię przed wszystkimi tymi zagrożeniami, ale także zapewnia dostęp do stron internetowych i aplikacji z ograniczeniami geograficznymi. Nowością, która niedawno wyszła na jaw, jest to, że badania pokazują, że większość użytkowników Internetu nie jest obeznana z technologią, więc nie rozumieją podstawowej wiedzy elektronicznej i podstawowych zagrożeń, na które są narażeni. W tym momencie potrzeba VPN staje się niezbędna, aby uchronić Cię przed tymi zagrożeniami i ryzykiem.

Innym ważnym powodem, dla którego użytkownicy potrzebują VPN, jest rozrywka, ponieważ głównie z tego korzysta większość użytkowników Internetu. Wiele upartych witryn, które Cię denerwują, ale nie otwierają się przed VPN. VPN staje się „Open Sesame” i czujesz się jak Ali Baba z takim samym prawdziwym szczęściem, jak widzisz skarb odblokowanych stron internetowych przed sobą.

Problemy z tanimi VPNami

Teraz, gdy wiesz, jak ważne jest uzyskanie VPN, jeszcze ważniejsze jest zawężenie wyszukiwania. Ludzie często wybierają opcje, w których mogą zaoszczędzić trochę pieniędzy, ale może to również prowadzić do wydania jeszcze większej ilości pieniędzy niż to, co można wydać na jednorazową dobrą inwestycję na lepszą opcję. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z VPNami lub po prostu nie chcesz wydawać za dużo, na pewno szukasz taniej sieci VPN. Prawda jest taka, że ​​drogie sieci VPN naprawdę oferują najlepszą obsługę klienta i bezpieczeństwo. Z drugiej strony istnieją budżetowe sieci VPN, które prawie nie zapewniają żadnej ochrony. Niektóre mają ograniczone usługi, które obejmują tylko e-mail. Z pewnością nie mają możliwości odblokowania stron streamingowych. Jeśli szukasz najlepszej taniej sieci VPN do torrentowania, musisz odrzucić takie tanie sieci VPN. W najgorszym przypadku najtańszym dostępnym VPN może być oszustwo, więc staraj się unikać podejrzanych tanich usług VPN w 2020 roku. Jednak nie wszystkie ekonomiczne opcje są zawsze fałszywe. Kluczem jest być trochę sprytnym przy wyborze i przejrzeć funkcje VPN przed pójściem do niego. [/ Vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]

Szybkie linki do najtańszych sieci VPN

 • NordVPN
 • VyprVPN
 • Prywatny dostęp do Internetu
 • LimeVPN
 • PureVPN
 • Hide My IP

NordVPN

Cena 2,99 USD / miesiąc za abonament 3-letni

Najtańsze usługi VPN do 2020 roku z najlepszym Bang for the Buck Ponad 5000 serwerów w 60 krajach
Najtańsze usługi VPN do 2020 roku z najlepszym Bang for the BuckSzyfrowanie 2048 bitów
Najtańsze usługi VPN do 2020 roku z najlepszym Bang for the BuckMulti Login dla 6
Najtańsze usługi VPN do 2020 roku z najlepszym Bang for the Buck30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
Najtańsze usługi VPN do 2020 roku z najlepszym Bang for the BuckObsługuje Netflix z funkcją SmartPlay w aplikacjach

Przeczytaj recenzję

VyprVPN

Cena 5,00 USD / miesiąc

Najtańsze usługi VPN do 2020 roku z najlepszym Bang for the BuckDoskonały zespół wsparcia
Najtańsze usługi VPN do 2020 roku z najlepszym Bang for the BuckDobre protokoły szyfrowania
Najtańsze usługi VPN do 2020 roku z najlepszym Bang for the BuckNieograniczone przełączanie serwerów
Najtańsze usługi VPN do 2020 roku z najlepszym Bang for the BuckPonad 200 000 adresów IP & Ponad 700 serwerów
Najtańsze usługi VPN do 2020 roku z najlepszym Bang for the BuckOferowana 3-dniowa wersja próbna

Przeczytaj recenzję

Prywatny dostęp do Internetu

Cena 5,99 USD / miesiąc za abonament roczny | Cena 3,49 USD / miesiąc za abonament 2-letni

Najtańsze usługi VPN do 2020 roku z najlepszym Bang for the BuckOferuje anonimowe opcje płatności
Najtańsze usługi VPN do 2020 roku z najlepszym Bang for the BuckJakość szyfrowania z 7-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy
Najtańsze usługi VPN do 2020 roku z najlepszym Bang for the BuckBrak dzienników & Nieograniczona przepustowość
Najtańsze usługi VPN do 2020 roku z najlepszym Bang for the BuckObsługa klienta 24/7
Najtańsze usługi VPN do 2020 roku z najlepszym Bang for the BuckPonad 3284 serwerów w 24 krajach

Przeczytaj recenzję

LimeVPN

Cena 1 USD / miesiąc

Najtańsze usługi VPN do 2020 roku z najlepszym Bang for the Buck256-bitowe szyfrowanie klasy wojskowej
Najtańsze usługi VPN do 2020 roku z najlepszym Bang for the BuckPPTP, SSTP, L2TP, OpenVPN i Softether
Najtańsze usługi VPN do 2020 roku z najlepszym Bang for the Buck19 lokalizacji VPN na całym świecie, ponad 6000 adresów IP, 24/7
Najtańsze usługi VPN do 2020 roku z najlepszym Bang for the BuckNiezwykle pomocny czat na żywo
Najtańsze usługi VPN do 2020 roku z najlepszym Bang for the Buck7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

PureVPN

Cena 1,92 USD / miesiąc w planie 3-letnim

Najtańsze usługi VPN do 2020 roku z najlepszym Bang for the BuckPolityka zerowego dziennika
Najtańsze usługi VPN do 2020 roku z najlepszym Bang for the Buck80 000 adresów IP & Ponad 750 serwerów w 141 krajach
Najtańsze usługi VPN do 2020 roku z najlepszym Bang for the Buck7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
Najtańsze usługi VPN do 2020 roku z najlepszym Bang for the BuckNiesamowita obsługa czatu na żywo
Najtańsze usługi VPN do 2020 roku z najlepszym Bang for the BuckDo 256-bitowego szyfrowania

Kup teraz PureVPN>>

Hide My IP

Cena 2,91 USD / miesiąc

Najtańsze usługi VPN do 2020 roku z najlepszym Bang for the BuckUkryj swoje IP pewnie
Najtańsze usługi VPN do 2020 roku z najlepszym Bang for the BuckPula adresów IP w ponad 110 miastach
Najtańsze usługi VPN do 2020 roku z najlepszym Bang for the BuckDodano usługę proxy SmartDNS
Najtańsze usługi VPN do 2020 roku z najlepszym Bang for the BuckUżywaj na 5 urządzeniach jednocześnie
Najtańsze usługi VPN do 2020 roku z najlepszym Bang for the BuckAnuluj w dowolnym momencie

Porównaj tanie VPN zgodnie z protokołem, listą serwerów, szyfrowaniem i wieloma innymi funkcjami Narzędzie do porównywania VPN

NordVPN

(3,49 USD miesięcznie w ramach 3-letniego + 3-miesięcznego bezpłatnego abonamentu)

NordVPN-Cyber-Deal

Ta opcja jest zdecydowanie lepsza niż jakakolwiek inna tania sieć VPN. Ich 1-miesięczne konto kosztuje 11,95 USD, ale prawie połowa ceny jest obniżona tylko w planie rocznym 6,99 USD / miesiąc. Duża różnorodność metod płatności sprawia, że ​​NordVPN jest atrakcyjnym wyborem dla użytkowników na całym świecie. Ciesz się szybkim, bezpiecznym Internetem, pozostając całkowicie anonimowym, płacąc za pośrednictwem kryptowalut, w tym Bitcoin, Ethereum i Ripple. Po utworzeniu konta możesz go przetestować do woli 30 dni zanim zdecydujesz, czy chcesz anulować pełny zwrot pieniędzy.

Ich wsparcie na żywo przez całą dobę jest bardzo pomocne, szczególnie jeśli chcesz odblokować witrynę z transmisją strumieniową i poprosić o określone serwery. Dostajesz nie tylko wysokiej jakości usługi, ale także kuszące korzyści, takie jak połączenie dla 6 urządzeń jednocześnie za pośrednictwem tylko jednego konta NordVPN. Wyobraź sobie, ile pieniędzy możesz zaoszczędzić Ty i Twoi współlokatorzy, jeśli wszyscy płacicie za jedno konto co miesiąc i udostępniacie je. Teraz nazywamy to tanią usługą VPN! Mają niestandardowe aplikacje dla systemów Windows, Mac, iOS, Android i Chrome. Dlatego użytkownicy smartfonów mogą cieszyć się wspaniałymi wrażeniami użytkownika w cenie najtańszej sieci VPN. NordVPN działa w 60 krajach i twierdzi, że ma ponad 3200 serwerów, których można łatwo użyć do natychmiastowej zmiany lokalizacji. Mają także zasady braku logów, co oznacza, że ​​Twoje dane osobowe nigdy nie zostaną przekazane organom węszącym.

Co się tyczy ich taniej usługi VPN, ostatnio zaktualizowali swoje pakiety, które obejmują pakiet o dużej oszczędności, zwany 3-letnim + 3-miesięcznym bezpłatnym pakietem tylko 3,49 USD miesięcznie które zdecydowanie zalecamy. Zwykle NordVPN jest jedną z tych sieci VPN, które oferują obszerny pakiet. Ludzie wahają się przed wybraniem trwałego pakietu, jednak nie zdają sobie sprawy, że wybierając miesięczny VPN, w rzeczywistości wydają znacznie więcej niż jest to wymagane. Możesz łatwo przetestować usługę VPN podczas bezpłatnego okresu próbnego lub 30-dniowego okresu gwarancji zwrotu pieniędzy.

Dodatkowa wskazówka: Jak wolisz kupować produkty hurtowe, ponieważ są tanie, pamiętaj, że VPN są również tanie z dłuższymi pakietami. Im dłuższy jest czas trwania pakietu, tym tańsza jest usługa VPN. 

VyprVPN

(2,50 USD miesięcznie)

Chociaż VyprVPN jest znacznie lepszy niż jakakolwiek tania sieć VPN, nadal możesz skorzystać z ich 3-dniowego bezpłatnego okresu próbnego, aby zdecydować, czy chcesz subskrybować ich usługę. Niezależnie od tego, czy szukasz najtańszej sieci VPN do torrentowania czy przesyłania strumieniowego, ta opcja jest bezpieczna i oferuje wysoką jakość. Mają dwa atrakcyjne plany cenowe z różnymi funkcjami. Podstawowy plan VyprVPN jest rozliczany corocznie i pozwala 3 połączenia jednocześnie na jednym koncie. Pakiet premium VyprVPN jest dostarczany z chmurą VyprVPN. Ponadto jest wyposażony w fantazyjny smak specjalnego protokołu Chameleon, który słynie z dodania dodatkowej warstwy bezpieczeństwa do połączenia internetowego. Jest wyceniony na 2,50 USD / miesiąc z rocznym rozliczeniem, ale umożliwia jednoczesne podłączenie 5 urządzeń do konta. Mają też aplikacje zoptymalizowane dla systemów Windows, Mac, Android i iOS. Oznacza to, że będziesz mógł cieszyć się bezpiecznym szybkim Internetem przez dowolny z tych systemów operacyjnych, jednocześnie łącząc do 5 urządzeń. Obecnie płacisz za tę imponującą, ale tanią usługę VPN za pomocą karty kredytowej, PayPal lub Alipay.

Obsługują ponad 700 serwerów na całym świecie. Są właścicielami swoich serwerów VPN, więc nie ma stron trzecich, które mogłyby zagrozić wyciekowi twoich prywatnych danych. Nie pobierają też opłat za zmianę serwerów. Oferują wsparcie klienta 24/7, przez cały rok, aby odpowiedzieć na twoje pytania, co czyni je również dobrymi w obsłudze klienta. VyprVPN rozszerzył swoje usługi na ponad 70 krajów, więc istnieje duża szansa, że ​​będziesz mógł uzyskać dostęp do treści z dowolnego miejsca.

Prywatny dostęp do Internetu

3,33 USD / miesiąc za abonament roczny

Gdy spojrzysz na miesięczny plan PIA, 6,95 USD / miesiąc co jest dość niedrogie, ale nie bardzo tanie. Zrewidowali ogólne ceny, ale wszystko odbywa się w dobrej wierze. Ponieważ cena jest jednym z najważniejszych czynników, PIA wciąż wygrywa wyścig ze swoimi zmienionymi pakietami. Ich roczny pakiet jest zaledwie 3,33 USD / miesiąc oferując niesamowite 67% oszczędności każdego roku abonamentu. To niesamowita okazja! Mają osiem wygodnych sposobów płatności, w tym karty upominkowe takich marek jak Starbucks, Costco i Best Buy. Możesz kupić najtańszą sieć VPN anonimowo, aby uzyskać 100% ochronę za pośrednictwem kryptowalut, takich jak Bitcoin. Nawet jeśli nie jesteś zadowolony z subskrypcji, możesz zlikwidować konto w ciągu 7 dni i otrzymać zwrot depozytu.

Ich szeroka sieć serwerów składa się z ponad 3505 stanów serwerów w 30 krajach. Ich trzy potężne protokoły (OpenVPN, PPTP & IPSEC / L2TP) są zgodne z systemami Windows, Linux, MAC, Apple i Android. Czy możesz uwierzyć, że tak naprawdę jest lepiej? Możesz cieszyć się tą satysfakcjonującą tanią usługą VPN w 34 innych systemach operacyjnych oprócz tych typowych typów.

Rachunek roczny LimeVPN

Cena 1 USD miesięcznie

Jest uważany za jeden z najtańszych VPN na rynku z roczną subskrypcją za tylko 17,95 USD, miesięczny rachunek w wysokości 1 USD. Nie możesz uzyskać prędkości i szyfrowania, które LimeVPN ma do zaoferowania w tak niskiej cenie gdzie indziej. Zapewnia użytkownikom 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. LimeVPN jest niezawodnym dostawcą VPN, ponieważ nie składa żadnych fałszywych roszczeń, co staje się oczywiste, gdy zobaczysz oświadczenie na stronie umowy, że ich usługi nie działają z Netflix i Hulu; ich uczciwość czyni ich liderem, dzięki czemu użytkownicy są świadomi zarówno zalet, jak i wad. Ma bardzo łatwy proces rejestracji ze wszystkimi powszechnie stosowanymi metodami płatności, dzięki czemu korzystanie z niego jest opłacalne.

PureVPN

Ten wadliwy dostawca VPN jest jedną z niezalecanych opcji, ponieważ nasz test wykazał słabą wydajność aplikacji. Abonenci miesięczni muszą płacić 10,95 USD / m co jest dwa razy droższe niż niektóre popularne tanie usługi VPN. Właśnie w ich rocznym planie jest lepsza oferta 4,15 USD / m. Jedyne, co sprawia, że ​​jest atrakcyjny, to nieodparty 3-letni pakiet tylko w 1,92 USD / m dzięki czemu możesz uzyskać te same korzyści w cenie najtańszej sieci VPN. Jeśli to nie wystarczy, oferują 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy wraz z płatnością Bitcoin.

Chociaż ich protokoły są kompatybilne z ponad 20 popularnymi urządzeniami osobistymi, umożliwiając jednoczesne podłączenie 5 urządzeń do jednego konta (Możesz napotkać rozłączenie i złe doświadczenia). Opracowali aplikacje zapewniające najwyższą jakość obsługi w wielu systemach operacyjnych. Ich usługi zostały rozszerzone na ponad 141 krajów i posiadają ponad 750 serwerów.

Hide My IP

2,91 USD miesięcznie

Ukryj Silne szyfrowanie mojego adresu IP i rozsądne ceny praktycznie umieszcza go w kategorii jednej z najlepszych tanich usług VPN w 2020 roku lub w nadchodzącym czasie. Powiedziawszy to, jedna rzecz może naprawdę sprawić, że tak się stanie, a mianowicie jeśli będą w stanie utrzymać swoją cenę w przyszłości. Zaczynają już od 2,91 USD miesięcznie i mieć możliwość anulowania w dowolnym momencie, dając użytkownikom poczucie satysfakcji z wyboru Hide My IP w porównaniu z dowolną inną tanią usługą VPN.

Za pomocą konta Hide My IP możesz uzyskać dostęp do adresów IP w ponad 120 miastach na całym świecie. Oferują łatwą w użyciu aplikację / oprogramowanie na różnych urządzeniach, takich jak Mac, Linux, iOS, Android i wiele innych. Hide My IP jest kompatybilny z 5 różnymi systemami operacyjnymi. W tym roku możesz zapłacić 8 różnymi metodami za najtańszą sieć VPN. Jest to dość niska cena, ale niesamowite jest to, że możesz podłączyć do 5 urządzeń jednocześnie na jednym koncie Hide My IP. Jedną z bardzo rzadkich rzeczy w Hide My IP jest obsługa połączeń dla klientów, która jest bardzo nieliczną ofertą usług VPN.

Chcesz więcej tanich opcji VPN?

Getflix

Najtańsze usługi VPN do 2020 roku z najlepszym Bang for the Buck

Podobnie jak każdy inny dostawca VPN, gwarantują również swoim klientom bezpieczny i prywatny dostęp do Internetu. Istnieją 2 wersje:

 1. Urządzenia do bezpłatnych połączeń Getflix VPN. Nie jest zalecany dla początkujących, ponieważ jest nieco bardziej skomplikowany. 

Niektóre problemy zostały zidentyfikowane w ciągu ostatnich kilku lat w Getflix VPN i są to:

 • Zawiera tylko natywne aplikacje na Maca, Androida i iOS
 • Nie oferuje aplikacji dla systemu Windows
 • Nie jest przeznaczony dla osób, które nie są świadome działania serwerów DNS
 • Czasami zdarzają się przerażające błędy proxy
 • Windows 10 nie jest oficjalnie obsługiwany
 • Użytkownicy napotkali również pewne błędy i trudności techniczne

Odwiedź stronę

CyberGhost

Najtańsze usługi VPN do 2020 roku z najlepszym Bang for the BuckCyberghost pozwala cieszyć się otwartym Internetem i zapewnia pełną prywatność bez żadnych ograniczeń. Cyberghost jest jedną z najczęściej polecanych sieci VPN, szczególnie w przypadku przesyłania strumieniowego i torrentów.

Nie mają również dzienników ani zasad śledzenia. Jest bardzo przyjazny dla użytkownika i wcale nie jest skomplikowany. Ma także przełącznik zabijania.

Jest również dość tani, biorąc pod uwagę jakość i nieograniczone opcje, które oferują, 2,75 USD / miesiąc ze zwrotem w ciągu 45 dni to całkiem dobra okazja, ale do tego trzeba będzie kupić plan 3-letni.

Cyberghost jest rzeczywiście jedną z najlepiej polecanych sieci VPN, ale podobnie jak każda inna usługa VPN, nie jest również wolna od pewnych niedociągnięć, jednak nie ma ich wiele i obejmują one:

 • To nie działa w Chinach
 • Powolne jest także nawiązywanie połączeń
 • To nie jest najszybsza sieć VPN

Cyberghost oferuje aplikacje dla:

 • Android
 • ios
 • Prochowiec
 • Windows

Oferuje także wsparcie dla:

 • Linux
 • NAS
 • Chromebooki
 • Routery
 • Firefox

Cyberghost zdobywa złoty punkt, ponieważ klienci nigdy nie wykryli wycieku. Ma dobre standardy szyfrowania i jest bardzo łatwy w użyciu, a to są główne powody, dla których Cyberghost cieszy się bardzo dobrą opinią. Proces instalacji jest również bardzo łatwy i nawet początkujący nie będą mieli problemu. Jest również kompatybilny z TOR i większością innych serwerów proxy. Ma również świetną obsługę klienta, która tylko zwiększa zdobywanie złotych punktów za Cyberghost.

Odwiedź stronę

Jak uzyskać niedrogą usługę VPN?

Szybki i często bezpłatny dostęp do Internetu za pośrednictwem smartfonów, komputerów PC, tabletów i innych urządzeń otworzył zupełnie nowy świat dla użytkowników na całym świecie. Istnieje ogromna ilość informacji dla wszystkich, ale jest kilka rzeczy, o których użytkownicy muszą wiedzieć, aby zrobić krok do przodu i stać się inteligentnymi użytkownikami. Jeśli chodzi o VPN, wiele osób wybiera tanie VPN tylko dlatego, że mieszczą się w budżecie. Jednak nie wiedzą, że mogą dokonać dowolnego wyboru niedrogiej sieci VPN.

Ponieważ w erze cyfrowego oszustwa wszyscy stają się bardziej szaleni w kwestii bezpieczeństwa, ochrony i anonimowości, zapotrzebowanie na VPN rośnie szybciej niż się spodziewał. I oczywiście sprzedawcy wiedzą, jak bardzo potrzebujesz bezpieczeństwa, więc mądrze używają go jako narzędzia, aby przyciągnąć twoją uwagę, mówiąc, że są najtańszą usługą VPN w mieście. Teraz nie mówimy, że oszukują cię, aby skorzystać z ich ofert; musisz wiedzieć, że jest to strategia marketingowa i żadna firma na tym świecie, z jakiejkolwiek branży, nigdy tego nie przeoczyła.

Tak naprawdę nie chodzi o szukanie tańszych opcji, ale o właściwą VPN, która ma zestaw funkcji, których potrzebujesz. Jeśli szukasz tańszych opcji lub obliczasz i porównujesz ceny pakietów, możesz w końcu wybrać VPN, który jest raczej nowy, ma mniej serwerów lub inny rodzaj kompromisu, na który nie możesz sobie pozwolić nawet za niższą cenę.

Rzeczywistość jest taka, że ​​niektóre sieci VPN mają tag „tanie VPN” kosztem jakości, podczas gdy inne są nieco drogie, ale zapewniają taką samą usługę, jak twierdzą. Tak więc inteligentny użytkownik wiedziałby, że celem jest „także” znalezienie najlepszej sieci VPN, a nie tylko taniej sieci VPN (musisz dążyć do obu). Ale co z oszczędzaniem, którego szukałeś, które cię tu sprowadziło? Nie martw się, ujawnimy ci sekret, który pomoże ci stworzyć dowolną sieć VPN (zalecaną najlepszą, która odpowiada Twoim potrzebom), wybierasz tanią opcję. Znajdźmy nasze najlepsze tanie VPN dzięki tej sztuczce!

Wybierz najlepszą sieć VPN i stań się przystępnym cenowo dzięki kilku sztuczkom

Najlepszym rozwiązaniem jest wybranie znanych sieci VPN zamiast tanich tanich niskiej jakości i wybranie pakietu w taki sposób, aby był dla Ciebie przystępny. Kluczem do zrozumienia tego jest to, że sztuczka polega na planach cenowych, które oferują. Aby uogólnić naszą poradę, podamy każdą poradę VPN pod przysłowiowym cytatem, aby wyjaśnić ją za pomocą podstaw filozoficznych prowadzących do logicznych. Przeczytaj poniższe porady między liniami, aby poznać sposób na znalezienie najlepszej taniej sieci VPN.

„Jeśli uważasz, że jesteś mądry, pomyśl dwa razy, aby być mądrzejszym.” - Toba Beta

Gdzie dokładnie leży błąd w wyborze najlepszej taniej sieci VPN? Większość użytkowników myli się, wybierając niewłaściwy wybór słów w wyszukiwarce Google. Na przykład, jeśli wpiszesz „Tanie usługi VPN 2020”, dostaniesz tylko listę miernych usług z kilkoma słabymi serwerami, które niewiele kosztują dostawcy, w zamian za które oferują tanie usługi VPN. Ponadto większość użytkowników klika sugerowane tanie VPN w reklamach, więc znajduje tylko tanie VPN o wątpliwej jakości.

„Nie możemy rozwiązać naszych problemów przy takim samym poziomie myślenia, który je stworzył” - Albert Einstein

Pamiętaj, że mantrą jest znalezienie najlepszych sieci VPN i uczynienie ich przystępnymi cenowo. Kluczem jest więc znalezienie planów pakietów lub planów cenowych. Dlatego też zintegrowanie ostatniej lewy również zadziała dla ciebie. Jeśli znajdziesz odpowiedni termin, aby sprawdzić plany cenowe, znajdziesz najlepsze tanie VPN. Musisz kliknąć „kup” na odpowiednich stronach internetowych najlepszych VPN lub wyszukać termin „Kup VPN”, aby uzyskać listę planów cenowych bezpośrednio w wyszukiwaniu.

„Rób to, co słuszne, a nie to, co łatwe i popularne.” - Roy T. Bennett,

Google nie wyświetla żadnych filtrów, jednak cały mechanizm wyszukiwania działa na filtrach. Te filtry mają wiele wspólnego z wybranymi słowami kluczowymi. Pamiętaj więc, że każde słowo wpisywane przez te palce liczy się podczas wyszukiwania. Istnieją konkretne słowa kluczowe dla określonych narzędzi związanych z VPN. Na przykład istnieją różne sieci VPN do różnych celów, takich jak najlepsza tania sieć VPN do torrentowania. Wyszukiwanie takich terminów daje również listę konkretnych sieci VPN do tego, czego dokładnie szukasz, wraz z tanim tagiem VPN. Upewnij się więc, że wpisujesz właściwe słowo kluczowe, aby przefiltrować wyszukiwanie. Lista najlepszych tanich VPN do torrentowania może okazać się cenną opcją, której początkowo unikałeś, ponieważ potrzebujesz najlepszej taniej VPN Kodi. Uważaj więc na dobór słów i zawęź wyszukiwanie, tak jak inteligentny użytkownik!

Nie ufaj pieniądzom, ale zaufaj pieniądzom. Oliver Wendell Holmes

Teraz ostatnia sztuczka, ale na pewno nie najmniej. Wiesz, jak masowe zakupy są znacznie tańsze, prawda? Właśnie tak możesz znaleźć najtańszą sieć VPN. Po wybraniu najlepszej sieci VPN z tymi samymi właściwościami, których potrzebujesz, zamiast rzucić okiem na pakiety dostawcy z miesięcznymi rozliczeniami, zapoznaj się z ich planami na 6 miesięcy, 1 rok, 2 lata lub nawet dożywotnie. Podczas wykonywania matematyki zdasz sobie sprawę, że faktycznie będą cię one kosztować mniej miesięcznie przy dłuższej subskrypcji niż nawet budżetowa sieć VPN, którą wcześniej rozważałeś.

„Cokolwiek zrobisz, będzie nieznaczne, ale bardzo ważne jest, abyś to zrobił”. - Mahatma Gandhi

W końcu pozornie droga sieć VPN okazuje się być tańsza i bezpieczniejsza niż tak zwana sieć VPN o niskiej cenie. Wypróbuj wszystkie nasze eksperckie sztuczki i wygraj drogę do znalezienia najlepszej taniej sieci VPN z najlepszymi usługami, o których marzysz.

Teraz, gdy wiesz, jakie są sztuczki znalezienia najlepszej taniej sieci VPN, ujawnimy naszą listę tanich sieci VPN, o których wiesz, że są nie tylko tanie, ale także najlepsze.

James Rivington Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Thanks! You've already liked this
No comments